Dodaj do ulubionych

Komu jeszcze PAJ-COMP nie zapłacił wynagrodzenia ?

16.10.05, 08:35
Komu jeszcze PAJ-COMP nie zapłacił wynagrodzenia ?
Kogo próbował zastraszyć by nie płacić ?
Obserwuj wątek
    • hjkl11 Re: Komu jeszcze PAJ-COMP nie zapłacił wynagrodze 29.06.06, 23:14
      Przez fałszywe oskarżenie o kradzież i spowodowanie przeszukania dokonanego
      przez 4 policjantów ,
      wieczorem, ____w przed dzień pierwszej rozprawy w sądzie pracy_____.
      Na rozprawie oczywiście nikt ze strony PAJ-COMPU się nie stawił i nie stawiali
      się także później wielokrotnie.
      Różnymi wybiegami sprawa w sądzie jest przeciągana do dziś od ponad 5 lat (np.
      sprawę prowadzi co najmniej 6 sędzia), mimo jednoznacznej odpowiedzi Inspekcji
      Pracy by wynagrodzenie wypłacić.

I inne metody np.: możliwe że np. głuche telefony -
      ponieważ były głuche- brak dowodu , że to oni.
    • ruh_hozuf Re: Komu jeszcze PAJ-COMP nie zapłacił wynagrodze 10.07.06, 08:07
      Mi to zapłacili nawet więcej niż się należało. Jak się zwalniałam jakies 5 lat
      temu to powiedzieli że mi dają więcej bo nie wypłacili jakiejś Irenie czy
      Teresie. I powiedzieli że jej nie wypłacą, bo była niegrzeczna: obgryzała
      paznokcie, częstowała kolegów zatrutą kaszanką i nigdy nie spuszczała po sobie
      wody w kiblu. A ja byłam zawsze grzeczna, paznokcie akryle, extra umalowane,
      kanapki z szynką mi mama robiła no i wodę spuszczałam w tym kiblu, a tamta nie
      spuszczała i capiło w całej firmie aż się klienci dziwili że taka fajna firma a
      tak capi.
    • bronek50 Re: Komu jeszcze PAJ-COMP nie zapłacił wynagrodze 10.07.06, 08:38
      To dziwne, że nie zapłacił wynagrodzenia złodziejowi. Powinien dopłacić żeby
      nie przychodził do pracy, to nie nakradnie więcej. Kiedyś to za kradzież
      sadzali do więzienia - teraz przestępcy robią największą karierę i jeszcze mają
      pretensję do innych (sądów, prokuratury, policji)że się "czepiają"
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka