Dodaj do ulubionych

Naturalne sposoby z chorobami z autoagresii

25.01.21, 18:15
Witam, czy ktoś z forumowiczów stosuje leczenie naturalne, zioła, witaminy, suplementy, co pomaga
Obserwuj wątek
    • saksalainen Re: Naturalne sposoby z chorobami z autoagresii 24.05.21, 00:26
      CBD (marihuana medyczna), działa w małych dawkach uspokajająco, w wyższych przeciwzapalnie. Bardzo dobre przeciw skutkom ubocznym prednizolonu (niepokój, problemy ze snem). Co do działania przeciwzapalnego, u mnie w sumie niewiele daje (ale trochę chyba daje).

DMSO, ktoś mi polecił, działa miejscowo przeciwzapalnie, ale mnie nie pomógł.

Witaminę D biorę w dużych dawkach, podobno też ma pomagać, ale nie wiem czy coś daje. Wypróbować można.
    • wozny1234 Re: Naturalne sposoby z chorobami z autoagresii 04.12.21, 09:46
      Ja chodziłem na plazmoterapie. Jest w Wrocławiu gabinet Herbasol, który specjalizuje się w diagnostyce oraz w terapiach na patogeny i choroby wywołane przez te patogeny. Jest też tam zielarz i dietetyk, więc mają podejście profilaktyczne do ludzi, a także mikrobiolog, więc ci wszystko lepiej wytłumaczy. Ja sam tam chodziłem i mi bardzo pomogli. Na stronie internetowej mają też dużo przydatnych informacji - może ci się przyda.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka