Dodaj do ulubionych

Frankowicze gdzie szukać pomocy?

08.10.19, 13:23
Zaciągnąłem tak jak inni frankowicze kredyt na dom kilka lat temu i teraz spłacam 2 razy tyle niż było w umowie gdzie szukać pomocy?
Obserwuj wątek
    • celinkajol43 Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 24.10.19, 23:15
      Dobre pytanie i czy już całkowicie spłaciłaś ten kredyt? Ciekawie czy w takim przypadku można w ogóle coś dostać
      • olaf1198 Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 28.10.19, 12:19
        Niestety jeszcze mi sporo zostało do całkowitego spłacenia kredytu już nie mówiąc o odsetkach:(
    • norbiii122 Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 28.10.19, 12:24
      Ale ja słyszałem że teraz można starać się o zwrot odsetek. Wystarczy dobry prawnik i powinno się udać
      • olaf1198 Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 28.10.19, 12:28
        A znasz kogoś komu się to udało? Chętnie bym się skontaktował z tą osobą
    • emil91i Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 29.10.19, 11:12
      Na pewno warto postawić na prawników o dużym doświadczeniu, którzy wiedzą co trzeba zrobić oraz jaka jest szansa na wywalczenie dobrych warunków. Jeszcze nie zagłębiałem się w to za bardzo, bo liczę że będzie to trochę łatwiejsze chociaż za kilka miesięcy
    • miron14 Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 10.09.21, 09:57
      polecam kancelarie gdzie zleciłem mój pozew frankowy - www.blach-kancelaria.pl/oferta/uniewaznienie-kredytow-frankowych/
    • mt861214 Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 10.11.21, 00:57
      Polecam brembor-kancelaria.com
      Działają w całej Polsce. Poleciłem im sprawę i świetnie sobie poradzili, po naprawdę ciężkiej przeprawie z bankiem i stosem bankowej paplaniny na kilkaset stron.
    • ja_nek78 Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 16.11.21, 13:55
      Osobiście póki co mogę polecić replan.pl/
      Będę działać z nimi, bo skusił mnie brak kosztów początkowych
      • elwira22 Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 17.11.21, 15:58
        Potwierdzam, już sie umówiłam na wstępniaka, mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie, bo na rynku ze stopami procentowymi itd. jest coraz gorzej...
        • ja_nek78 Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 18.11.21, 12:38
          W takim razie trzymam kciuki :) Będzie dobrze, wiedzą co robią.
    • minoin Re: Frankowicze gdzie szukać pomocy? 08.09.22, 10:33
      W kancelarii Vindigo możesz dopytać, bo zajmują się negocjacjami z bankami i prowadzą oddłużenie osób fizycznych na mocno spersonalizowanych warunkach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka