Dodaj do ulubionych

Kancelaria Frankowicza Piotr Truszkowski opinie

08.11.19, 16:43
Witam, tak jak w temacie potrzebne mi opinie o Kancelaria Frankowicza prowadzonej przez adwokata Piotra Truszkowskiego. Oczywiście opinie wyłącznie w kontekście spraw frankowiczów, ze szczególnym naciskiem na terminowość, zaangażowanie i skuteczność. Mile widziany kontakt na PW od byłych lub (jeszcze lepiej) obecnych klientów Kancelarii Frankowicza. Z góry dziękuję za opinie. Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
  • sebastian-87 Re: Kancelaria Frankowicza Piotr Truszkowski opi 12.11.19, 21:55
   Ja jestem właśnie na etapie podpisywania umowy z Kancelarią Frankowicza. Wcześniej byłem raczej negatywnie nastawiony do pozywania banku, ale po korzystnym wyroku TSUE zacząłem się interesować tematem. Na mojej frankowiczowej grupie facebookowej ktoś wrzucił namiary na stronę WWW Kancelarii Frankowicza, bo oni tam mają taki kalkulator do wyliczenia oszczędności w przypadku wygrania sprawy. No więc zrobiłem sobie wyliczenia z tego ich kalkulatora, a jakiś czas później odezwali się do mnie na maila, zadzwoniłem i tak od słowa do słowa przekonali mnie, że warto spróbować powalczyć z bankiem. Dużo ludzi teraz walczy, coraz więcej jest wyroków pomyślnych dla frankowiczów, a kancelarie zbierają niwa. Ale wracając do twojego pytania o opinie na temat tej kancelarii. Z panem Piotrem Truszkowskim widziałem się zaledwie dwa razy na żywo, więc trudno mi się wypowiadać na jego temat, ale wrażenie zrobił na mnie raczej pozytywne. Konkretny gościu, pewny siebie, dużo wie w temacie kredytów frankowych. No i sam jest także frankowiczem i walczy z bankiem, co akurat w mojej opinii jest bardzo ważne. Pozostałe osoby z kancelarii też chyba ok, ale z większością nawet słowa nie zamieniłem, no chyba, że telefonicznie. W każdym razie jak na ten moment jest w porządku, ale co będzie to się zobaczy. Wiadomo, na początku to gdzie nie pójdziesz to jest super. A najważniejsze to i tak będzie czy wygrają moją sprawę czy nie. Ja w każdym mierzę w odfrankowanie umowy kredytowej, wątpię aby udało się unieważnić całość, ale to już zobaczymy. No nie wiem co ci jeszcze napisać. Jak masz jeszcze jakieś konkretne pytania na temat tej kancelarii to dawaj.
  • kasia09233 Re: Kancelaria Frankowicza Piotr Truszkowski opi 15.11.19, 15:22
   z kancelarią pana piotra truszkowskiego miałam do czynienia zanim jeszcze zaczął zajmować się sprawami frankowiczów. bo z tego co się orientuję to on działa na rynku kancelarii już od dłuższego czasu, tylko wcześniej zajmował się nieco innymi kwestiami. mi w każdym razie prowadził sprawę podchodzącą pod prawo pracy. nie pamiętam już szczegółów tego wszystkiego, bo to dobre kilka lat temu było, ale sprawę ostatecznie wygrał. nie przypominam sobie także, aby były jakieś trudności po drodze albo problemy, ot kancelaria robiła po prostu to co do nich należało. samego pana piotra truszkowskiego też wspominam dobrze. konkretny gość, przyjemny w obyciu, komunikatywny. tak więc jeśli jego kancelaria trzyma poziom i w sprawach frankowiczów działa równie skutecznie co kiedyś, to spokojnie możesz spróbować. raczej nie masz się czego obawiać.
  • dankaczapla Re: Kancelaria Frankowicza Piotr Truszkowski opi 18.11.19, 14:55
   Na wstępie dziękuję za wasze opinie. Wciąż mam jednak kilka wątpliwości, które chciałabym wyjaśnić przed podpisaniem umowy z kancelarią. Przede wszystkim chciałabym wiedzieć jak wyglądają u nich procedury. To jest co, kiedy, jak, z kim i na jakich zasadach. Nigdy nie podejmowałam współpracy z żadną kancelarią prawną, i nie wiem jak to powinno wzorcowo wyglądać. No i kwestia rozliczania się z kancelarią. Na stronie proponują trzy opcje, w tym opłatę z góry albo prowizja od efektu. Ta druga opcja wydaje mi się znacznie bardziej uczciwa, ale chciałabym także poznać wasze opinie w tej kwestii, bo być może się okaże, że jest zupełnie inaczej niż to sobie wyobrażam. Chciałabym też wiedzieć, jak to będzie wyglądało czasowo. To jest ile może potrwać, zanim zapadnie wyrok i kancelaria odfrankuje moją umowę. Przypuszczam, iż może to potrwać kilka lat, ale tu także mogę się mylić. Z góry dziękuję za odpowiedz.
   • sebastian-87 Re: Kancelaria Frankowicza Piotr Truszkowski opi 22.11.19, 00:04
    Na stronie WWW Kancelarii Frankowicza masz zakładkę ETAPY POSTĘPOWANIA. Tam znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie odnośnie procedur i tak dalej. A co do wyboru formy płatności, to już kwestia indywidualna. Zależy ile jesteś w stanie wyłożyć na początku, i jak bardzo wierzysz w wygraną. Ja wybrałem wariant drugi dla kredytu w przedziale 250-500 tyś złotych. Jak dla mnie to najuczciwsza opcja. No bo na początku płacisz zadatek, a reszta to już opłata za efekt - szesnaście procent od oszczędzonej kwoty. Oczywiście w przypadku wygranego procesu najwięcej zyskasz wybierając opcję "Wynagrodzenie bez success fee", no ale kogo stać żeby tak od ręki wyłożyć całość? Poza tym, trzeba jeszcze ten proces wygrać. Bo niby wyrok TSUE jest jednoznaczny, coraz więcej sądów przyznaje rację frankowiczom, ale jednak pewne ryzyko przegranej jest. A sam proces. No cóż, może to trochę potrwać. Ze dwa lata na pewno. Ale warto się przemęczyć, bo oszczędności mogą być naprawdę spore. W moim przypadku będzie tego prawie czterysta tysięcy.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka