Dodaj do ulubionych

Gdzie wziąć kredyt bez zdolności kredytowej

27.01.20, 15:51
Zdolność kredytowa powstaje powstaje w wiele sposobów. Jest to pewna sytuacja finansowa, w której jesteśmy wiarygodni w oczach banku. Na zdolność składa się zarówno to ile zarabiamy jaki nasza poprzednia historia kredytowa. Jeśli nie ma udokumentowanych zarobków lub istnieją zaległości w spłacie innych kredytów to zdolności klient nie ma.

Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej? W bardzo wielu miejscach. Hitem ostatnich czasów jest pewien brytyjski bank, który ma w swojej ofercie pożyczki gotówkowe oraz karty kredytowe. Można jedną z tych opcji otrzymać bez historii kredytowej i nawet z negatywną historią w Biurze Informacji Kredytowej (BIK).


Zalety:
Dostępność przez Internet
Konkurencyjne oprocentowanie
Szybki proces

Wady:
Tylko kilka tysięcy zł
Bardzo duże zadłużenie jest dyskwalifikujące

Forum jakie odwiedziliśmy, dość popularne, potwierdziło w 100 procentach, że Vanquis daje karty nawet osobą ze zdolnością eliminującą z oferty pozostałych banków. Nie musi to być karta, może to być kredyt gotówkowy z przelewem na wskazane przez klienta konto bankowe.

Rola zaświadczeń w bankowości

Kredyt gotówkowy jest uwarunkowany wieloma czynnikami, są nimi ustawy, wewnętrzne regulaminy, poszczególne umowy z klientami. Ustawy i regulaminy determinują wymóg badania zdolności kredytowej. Zalicza się do tego sprawdzanie BIKu oraz żądanie przedstawienia dokumentów dochodowych. Banki elastycznie podchodzą do materii dokumentów dochodowych, co jest istotne to, że właściwe udokumentowanie dochodów. Może to być dokument podatkowy PIT, zaświadczenie z księgowości z zakładu pracy, umowa zlecenie, umowa o dzieło lub kontrakt W standardowej procedurze dyskwalifikowani są klienci, którzy pracują bez umowy. Niektórzy spośród takich klientów istnieje coś takiego jak kredyt na wyciąg z konta. Zasilany rachunek równa się kredyt online bez dokumentów.
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka