Dodaj do ulubionych

Gdzie można znaleść projekty inwestycyjne spółek?

28.03.11, 20:25
Witam.
Studiuje ekonomie i dostaliśmy na zaliczenie takie zadanie.
mamy opisać wybrany przez nas projekt inwestycji-Profesor z którym mamy zajęcia powiedział że takie projekty udostępniane są przez spółki notowane na GPW. jednak wchodziłem na strony kilku spółek i takich rzeczy tam nie ma. wiem że spółki zobligowane są do udostępniania pewnych dokumentów-ale pierwsze słyszę że publiczne pokazują swoje projekty inwestycyje.
Stąd moja wizyta na tym forum. Czy wie ktoś może gdzie taki projekt można znaleźć?
chodzi o zakończoną już inwestycję-wraz z jej wcześniejszą prognozą-wynikami po ukończeniu inwestycji. miejscu, kwocie, sposobie finansowanie itp.

będę bardzo wdzięczny za każdą pomoc.
Obserwuj wątek
      • stefekmaly Re: Gdzie można znaleść projekty inwestycyjne spó 29.03.11, 09:28
        Palacz z kotłowni jak zwykle świetnie zorientowany ale oczywiście musiał pierdnąć mimo, że pojęcia nie ma o temacie (a propos jak tam krótkie na WIG20 i cykl kuchenny ?), cheł, cheł.

Kolego od ekonomii. Nie znajdziesz na stronach internetowych spółek ich projektów inwestycyjnych. Jak rozumiem chodzi ci o analizę inwestycyjną projektu (NPV, IRR itd.). Zapomnij, to jest słodka tajemnica spółek. Spółki co najwyżej podają prognozy na kolejne lata ale to nie o to chodzi.
        Za to znajdziesz takie dane o spółkach np. w USA. Niektóre to pokazują ale to inna kultura.
        • eulen-spiegel Re: Gdzie można znaleść projekty inwestycyjne spó 29.03.11, 18:24
          Chłopie ile ty masz lat ?
          Zachowujesz się jak rozwydrzony sztubak z piaskownicy.
          Gdybyś na rynku odnosił jakieś sukcesy , to nie byłbyś taki sfrustrowany.
          Ale ty inteligentny inwestor grajacy na debilnym :) rynku dostajesz ciągłe baty.
          Idź poszukaj sobie kogoś chetnego do tarzania w gó...e.
          Moje dzieci są bardziej dojrzałe psychicznie i emocjonalnie od ciebie.
          Dlatego nię bedę dyskutował z kretynami.
          Spadaj.

• stefekmaly Re: Gdzie można znaleść projekty inwestycyjne spó 30.03.11, 09:07
            Rozczulające sa twoje wpisy. Ty masz dzieci ? No to mają przechlapane. Ojciec debil, dobrze nie będzie. Smutna przyszłość przed biedakami.

Pytam się po raz kolejny. Jak tam krótkie na WIG20 ? Wiesz, gdybym to ja miał te krótkie to bym się nie martwił ale ty, gracz krótkoterminowy ? Masz przerąbane.
            Ale co tam. Demo się uzupełni i jedziemy dalej.
            Tylko dzieci szkoda.
            • misty_zwany_krawcem Re: Gdzie można znaleść projekty inwestycyjne spó 30.03.11, 18:03
              a ciebie to chyba zmodyfikowali jak jeszcze w probówce byłeś :)) bo aż nie chce się wierzyć, że jakiś Ojciec może mieć tak popierz..... geny. :))
              ............
              a do kolegi od ekonomi.
              Nie znam się na akcjach ale może poszukaj w spółkach które robiły emisje akcji na jakiś konkretny cel, może np. na zasadzie prawa poboru. Przy przeprowadzaniu takiej emisji potrzebny jest prospekt emisyjny i w takim prospekcie jakieś projekty i ich analizy mogą być.
            • eulen-spiegel Re: Gdzie można znaleść projekty inwestycyjne spó 30.03.11, 22:36
              Chłopie nawachałeś się jakiś rozpuszczalników i masz delirium ?
              Gdzie jest napisane że inwestuję w WIG 20 ?
              Walory które maja przerwy w notowaniach i startują na 2 dzień z luką leżą zupełnie poza moimi zainteresowaniami.
              A w sprawie uzupełnienia demo ? to chyba wyciagasz autorefleksje i podajesz to na własnym przykładzie.
              Do kiedy nie zrozumiesz że jesteś idiotą , to nie masz szans na pokonanie rynku.
              Na razie to debilny rynek żywi się na swoim nosicielu

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka