Dodaj do ulubionych

CDRED ponownie w kleszczach – analiza techniczna

13.12.11, 08:10
CDRED ponownie w kleszczach – analiza techniczna
wiadomosci.stockwatch.pl/cdred-ponownie-w-kleszczach-analiza-techniczna,wykres-dnia,8652
Obserwuj wątek
    • czernobyl2 Re: CDRED ponownie w kleszczach – analiza t 15.12.11, 18:40
      CDRED to pozerzy, umieją przetracić 20 milionów na artykuły w prasie, jacy to są "debest" ale nie umieją wykonać poprawnie gry. wiesiek 2 sprzedaje sie słabo, bo to syfny sequel syfnej gry. Generalnie to wygląda to jak batonik zrobiony z ogryzek i starych gazet. W reklamie jakaś gwiazda zajada się batonikiem, ale Ty jak spróbujesz to jesteś chory przez tydzień. Taka tam nowoczesna gospodarka, a dwóch szpanerów z CDP o tym wie, i wykorzystuje te wiedze. Wiec sprzedaje pudelka z gow..nym produktem, jadąc tylko na płatnym zachwycie mediów.

Czy to wystarczy aby zarabiać masę kasy? Czas pokaże. Ja w to nie wierze i nie popieram.
    • dswoboda Re: CDRED ponownie w kleszczach – analiza t 02.02.12, 12:01
      Moja analiza techniczna spółki CDRED na luty 2012 r. przedstawia się następująco:

Obecna sytuacja techniczna na tym walorze wydaje się mi być bardzo korzystna. Po dłuższej konsolidacji cen w rejonie 5,0-5,5 zł i jednodniowym wystrzale ceny ponownie się skonsolidowały. Konsolidacja przyjęła wygląd wąskiego prostokąta, flagi. Zaś jego umiejscowienie przypadło w rejonie średnioterminowej strefy oporów 6,15-626 zł (luka bessy). Pokonanie tego oporu powinno skutkować falą wzrostów w rejon 7,30 zł.

Wykres na blogu Amator na giełdzie (GPW)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka