Dodaj do ulubionych

Najciekawsze wiadomości ze świata kryptowalut

23.02.22, 22:50
Witajcie forumowicze!

Przybywam z serwisu BitHub.pl i chciałbym w jego imieniu regularnie wnosić do tego wątku porządną dawkę informacji ze świata kryptowalut (i nie tylko!). Jeżeli będzie ku temu wola administracji forum, dwa razy w tygodniu przygotuję listę kilku najciekawszych wydarzeń z tej niesamowicie innowacyjnej i szybko rozwijającej się branży.

BitHub.pl to największy w Polsce portal o tematyce kryptowalut i technologii blockchain. U nas znajdziesz nie tylko najświeższe newsy, ale także poradniki, felietony, bieżące kursy kryptowalut, analizy oraz całą masę innych, ciekawych treści nie tylko o krypto. Oprócz progresywnej sympatii do cyfrowego złota (jak zwie się czasem Bitcoina) rozumiemy także tradycyjną wartość zimnego, lśniącego metalu – twardych walut, którym ludzie ufali przez wieki. Dlatego na BitHub dowiesz się także co nieco o surowcach, a szczególnie o złocie. Portal jest tworzony przez entuzjastów dla entuzjastów i chętnie powitamy w naszym gronie kolejnych czytelników.
BitHub.pl to portal z misją. Nie publikujemy artykułów sponsorowanych i nie promujemy SCAM-ów lub projektów o podejrzanej naturze. U nas znajdziesz wiedzę, edukację i najświeższy news – nie poradę inwestycyjną, wywróżoną ze szklanej kuli.

Zapraszam na Pół-Tygodnik BitHub!

PS: Jeżeli administracja forum ma jakieś zastrzeżenia co do samego przedsięwzięcia lub drobniejsze uwagi, co do jego formy, proszę o informację. Jeśli natomiast trafiłem z postem do złego wątku, uprzejmie prosiłbym o przeniesienie do właściwego wątku lub jego wskazanie, abym mógł zachować się zgodnie z obyczajami, panującymi na forum.

Półtygodnik BitHub #1

1. W związku z kontynuowaniem przez Rosję działań polegających na rozmieszczeniu wojsk we wschodniej części kraju mocno ucierpiały kursy kryptowalut.
Cały artykuł: bithub.pl/wiadomosci/zaostrzenie-kryzysu-na-ukrainie-przelozylo-sie-na-dalsze-spadki-kursow/

2. Deweloperzy stojący za portfelem Bitcoin Nunchuk otrzymali od Sądu Najwyższego w Ontario nakaz Mareva. Oznacza to, że rządzący domagali się zamrożenia aktyw należących do osób związanych z Konwojem Wolności.
Cały artykuł: bithub.pl/wiadomosci/nie-da-sie-zamrozic-portfela-bitcoin/

3. Groźba zamrażania kont bankowych bez uzyskania nakazu sądowego zmobilizowała Kanadyjczyków do zmasowanego wypłacania pieniędzy z banków.
Cały artykuł: bithub.pl/wiadomosci/kanadyjczycy-masowo-wyplacaja-pieniadze-z-bankow/

4. Według współzałożyciela giełdy Huobi sensownych wzrostów na BTC można oczekiwać dopiero za dwa lata.
Cały artykuł: bithub.pl/wiadomosci/kolejna-hossa-dopiero-za-2-lata/
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka