Dodaj do ulubionych

Wtorek 5 lipca: sesję giełdy komentuje Tomasz P...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.05, 18:49
Dzis te spadajace od poczatku kontrakty pokazaly jak manipulowana jest nasza
gielda. Wig rosl niesiony optymizmem malych a inni juz wiedzieli, ze zasypia
dzis rynek akcjami i.. otwierali szorty. Zatrwazajaca uczciwosc!
Obserwuj wątek
    • Gość: maR jakie " pokaźne zyski"? IP: *.aster.pl 06.07.05, 01:59
      to jest smiech- jak tylko indeksy podskocza przez 2-3 tyg o 5 % to przy korekcie
      pojawiaja sie takie durne komentarze, ze inwestorzy "realizuja pokaźne zyski".
      Pokazne, tzn. ile? 5%, 7%? ludzie opanujcie sie. Jesli ktos sie nie zna nie
      powinien pisac komentarzy gieldowych....
    • Gość: AMIGO Re: Wtorek 5 lipca: sesję giełdy komentuje Tomasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.07.05, 09:37
      Dla mnie realizacja zysków na 3-5% wartości wartośći spółki (nie indeksu)
      oznacza naprawdę dobry wynik jeśli uda się to zrobić w krótkim czasie(dzień,
      tydzień albo nawet miesiąc. I to nawet Nawet bez lewarowania. Dzięki takim
      zyskom można osiągać rentowność potfela na poziomie kilkudziesięciu procent
      rocznie. Z minimalnym tylko ryzykiem! Na spokojnie. Taka strategia nie zawodzi
      mnie od kilku lat i nawet w okresie bessy. Nie ma nic gorszego dla inwestora
      niż pazerność. Teraz tynek - zdaniem wielu - zasługuje na ostudzenie- bo zbyt
      wielu niedoświadczonych inwestorów pakuje w giełdę całe oszczędności co okaże
      się dla rynku zabójcze w przypadku pierwszej większej przeceny.
      Na marginesie: prowadzę firmę produkcyjną. Rentowność 30-50% rocznie rok do
      roku oznacza dla mnie rewelacyjny wynik roczny. A na giełdzie nie boję się
      skarbówki, zusu,pipu i 48 innych instytucji. W tym roku miałem już 16 kontroli!
      a zatrudniam zaledwie 6 osób. Giełda daje większe zyski a mniej stresu. Gdyby
      nie pracownicy których musiałbym zwolnić zajmowałbym się tylko giełdą i w
      zupełności wystarczyłoby mi 30% rocznie. Zagraniczne fundusze zadowalają się
      jeszcze mniejszymi zyskami.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka