Dodaj do ulubionych

To już koniec. Agorę wycenił na 31 najwiekszy bank

03.04.06, 14:11
świata Citibank. To oznacza załamanie sie kursu. Mało prawdopodobne by przy tak drastycznej przecenie faktycznie na tylu wyhamował.
Obserwuj wątek
      • soros2 Re: To już koniec. Agorę wycenił na 31 najwiekszy 03.04.06, 14:37
        Cóż, takie są chłopaki w bankach - siedzą przy tych swoich biurkach i dłubią w
        tych liczbach. I wydłubali.
        Pamietam jak wydłubali kolesie śmieszne z PKO S.A. wartość Echa 100 zł kiedy
        kosztowało cos chyba 200 zł. Jakoś nikt sie tym nie przejął - wręcz przeciwnie -
        poszło mocne kupno. To oczywiście nie znaczy, że Agora pójdzie teraz w górę -
        gdyby tak to działało to zarabianie na giełdzie byłoby nieprzyzwoicie proste.
        Myślę, że jest większa szansa na spadki natomiast zobaczymy gdzie kurs sie
        zatrzyma. Ja po prostu nie przywiązuje do tych wycen większej wagi chociaż
        Agorę jest stosunkowo łatwo wycenić z uwagi na Wyborczą - a mówiąc
        szczegółowiej łatwo jest wyliczyć absolutne minimum wartości.
        Tak czy inaczej to bardzo dobra spółka - problem twki w cenie akcji. Zawsze
        czekałem na jakąś rozsądną wartość - taką, po której mozna wejść w to
        długoterminowo. Ten dzień się pewnie zbliża a takie wyceny służą temu dobrze bo
        wystraszają tych słabszych.
            • del8 Re: To już koniec. Agorę wycenił na 31 najwiekszy 03.04.06, 19:09
              Szanowny Mario,
              jakis czas byl spokoj. Coraz mniej postow z jakakolwiek analiza, wiecej
              emocji , wzajemnej adoracji... Myslalem, ze zawarty jest nie pisany pakt o "nie
              agresji".
              Teraz widze, ze w walce o adoracje, wiodoaca role...(nie wiem o co, niestety
              tak to wyglada) na tym forum wspierasz sie takimi autorytetami jak niejaki G?

Nie ladnie to wyglada...

Pozdrowionka
              del8 vel iko

ps.drogi G , przypominam , ze obiecywales nie pisac. Troche wczesniej pisales,
              ze nie warto tu zagladac bo same dzieci. Plotki, nie tacy wytrawni jak ty.... i
              co? i z geby zrobila sie d...
              • aloha11 Re: To już koniec. Agorę wycenił na 31 najwiekszy 03.04.06, 20:57
                del8 czy jak ci tam jeszcze.Obudź się wreszcie i nie żyj historią i zrozum że
                nie muszę się tu nikim podpierać ponieważ nie prowadze tu żadnej walki.Wiodącą
                rolę nie zdobywa się w ten sposób jak ty to sobie wyobraziłes keli.Zapomniałeś
                słonko drogie,że jest demokracja? Może tak i z twojej strony mogłoby być więcej
                postów na tematy giełdy,a nie tylko wtrącania swoich paru groszy do rozmowy
                innych.Uwierz mi , że soros nie potrzebuje adwokata i doskonale sam
                sie "obroni" Mario
                • del8 Re: To już koniec. Agorę wycenił na 31 najwiekszy 04.04.06, 17:05
                  Drogi Mario,

1. "del8 czy jak ci tam jeszcze"
                  Chyba wyraznie sie podpisalem? Klopoty ze wzrokiem? Czy chciales mnie po prostu
                  obrazic?

2. Nie prowadzisz tu zadnej walki? To w jakim celu zagladasz na watek o
                  Agorze, ktora jest poza Twoimi zainteresowaniami? Wszyscy wiedza(od dawna
                  skutecznie to lansujesz), ze zajmujesz sie spekulacja na tzw smieciach.
                  Slusznie zauwazyles, ze jest demokracja. Jednak demokracja i wolnosc slowa to
                  nie przyzwolenie na niezuzasadniona napastliwosc i niegrzecznosc.

3. Nie wiem dlaczego zwrociles sie do mnie per keli?! Keli pisal dlugie
                  wypracowania i o ile pamietam, po nagonce na jego osobe zrezygnowal calkowicie.

4. Tam gdzie uwazam, zabieram glos. Nie mam tyle czasu aby tu pisac caly czas.
                  Wydaje mi sie, ze to moja sprawa.

5. "soros nie potrzebuje adwokata i doskonale sam
                  sie "obroni""
                  Masz racje. W moim poscie nie o to chodzi.

Od jakiegos oficjalnie atakujesz, krytykujesz styl wypowiedzi,osoby , ktore
                  staraja sie cos zaanalizowac. Dawniej byl to "klub madrali" , mysle, ze wszyscy
                  wiedza o co i o kogo chodzi. Wydaje mi sie, ze te dwie postawy wzajemnie sie
                  nie wykluczja. Swobodnie moga egzystwac obok siebie. Tylko o to tu chodzilo.

Najkrocej: badz tak mily i nie obrazaj innych a zapewniam wszystko bedzie
                  bardzo ok. Moze nawet Irlandczycy kupia Sanwil.

Pozdrowionka
                  del8
    • soros2 Re: To już koniec. Agorę wycenił na 31 najwiekszy 03.04.06, 18:43
      Do niejakich alohy i g:
      Jak chcecie polemizować to nie kłamcie. Naprawdę nie chce mi się już tego
      powtarzać ale ja nigdy nie rekomendowałem zakupu Agory. Pisałem, że to dobra
      spółka i kupiłbym ją jakbym miał wyjechać na 10 lat z Polski. Ale nie
      wyjechałem więc nie kupiłem. I zdanie podtrzymuję. Obecnie cena spada i na
      pewno nie jest to moment na inwestycję - jest spora szansa, że ta spółka będzie
      w końcu do kupienia po inwestycyjnej cenie. Ale jeszcze nie dzisiaj.
      Masz rację g - nie wypowiadaj się na ten temat bo to szczególnie obrzydliwe
      szkalować byłego pracodawcę, jaki by nie był. I znowu powtórzę - to bardzo
      dobrze, że nie ma tam już takich ludzi jak ty co tylko jeszcze lepiej świadczy
      o Agorze.
          • herbat Re: To już koniec. Agorę wycenił na 31 najwiekszy 05.04.06, 13:31
            Nie wiem jak była wyceniana i czy czasem nie było splitów po drodze ew. emisji
            akcji wiec trudno się na ten temat zdecydowanie opowiadać.
            Zawsze znjadą sie tacy co stwiedza ze nawet wycena na poziomie 31 jest za duża.

Generalnie tylko rynek się nie myli, zatem dzisiejsza oscylacja wokół 48 zł
            jest wycena na dziś jakkolwiek eksperci z shity banku by się nie wypowiadali.
            Każdy inwestuje swoje pieniadze a pytanie jest bardziej poważne.
            Czy jest jakaś spółka na parkiecie która nie jest przeceniona po długiej hossie?
    • przykopa Re: To już koniec. Agorę wycenił na 31 najwiekszy 06.04.06, 19:47
      Rekomendacje tego typu są wydawane po to żeby zrobić panike ,,i żeby cykory
      sypneły akcjami w absolutnym dołku ".
      Ludzie którzy wydaja te rekomendacje są również zarządcami funduszyitp.
      inwestującymi w akcje i instrumenty pochodne.
      AKCJE AGORY SĄ W KONCOWEJ FAZIE SPADKÓW !!! WIDAĆ JUŻ STABILIZACJĘ KURSU
      (SZCZEGÓLNIE NA WSKAŹNIKACH).
      Maksymalnie (przy bardzo niekorzystnych okolicznościach mogą spaść do 40 PLN
      -ale ja w to nie wierzę).
      Kupiłem Agorę i bedę dokupywał przy kolejnych spadkach.Agora po konsolidacji
      kursu spokoj\nie wyskoczy powyżej 60 PLN
    • kolander1 Re: To już koniec. Agorę wycenił na 31 najwiekszy 09.04.06, 12:28
      Jakieś trzy tygodnie temu pewni mądrale z jednego banku wydali rekomendacje dla
      Mostalexp redukuj. Sypnęło ostro akcjami. Wszedłem przy 1,95. Ale pęd wilczy
      spóścił spółeczkę do 1,84(a miejscami nawet poniżej) podejmowałem do końca.
      Koledzy żartowali, że niedługo dostanę zaproszenie na WZA. Przyznam tyłek mi
      latał nieźle. Ale jak ktoś przeżył besse z marca 1994r. to takie manewry też
      przeżyje. Dokredytowałem się i dobrałem jescze zgodnie zresztą z zasadą jak
      sprzedają to kupuj. Zacząłem sprzedawać od 2,15 ale i po 2,70 też trochę poszło.
      Zmierzam do tego, że nie ma prostych i oczywistych decyzji, a wszelkie
      rekomendacje należy przyjmować z przymróżeniem oka. Popatrzmy na Netie też
      rekomendacje robią swoje, a krasnoludki podbierają niezłe pakieciki, niby po co?
      Być może nie będzie na Netii świecy ale te 5,20-5,30 będzie wkrótce. A zresztą
      na czym mają zarabiać pampersy z funduszy jak nie na zamęcie.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka