Dodaj do ulubionych

Jak radzicie dalej grac te krotkie?

02.06.06, 16:51
No, bo przeciez jak mowicie musi spadac.
Obserwuj wątek
    • eliot33 Re: Jak radzicie dalej grac te krotkie? 02.06.06, 18:11
      Bawisz mnie twoim pytaniem mówie to bez słowa ironi złosliwości.Po prostu jak
      widze twoje zapytania to sie zawsze uśmieje przy nich.Nie wiem czy ty naprawde
      pytasz czy nas tylko prowokujesz bo nie potrafie sobie wyobrazic ze osoba która
      bawi się tak niebezpiecznymi zabawkami jak kontrakty pyta na forum o rade.
      Czy ty naprawde jestes gotów na podstawie porady z forum rzucac kontraktani w
      góre lub dół?Co do tego pytania"bo mówicei ze ma spadać"to jak powiemy skacz to
      skoczysz do ognia?Owszem ja mówiłem na tym forum ze rynek powinien spadac ale
      zwróc uwage na przedział czasowy to jednak mimo wszystko jest pociąg
      dalekobiezny,który w swojej podrózy moze stawac a nawet czasami sie
      cofać.Mówiłem takze na tym forum we wtorek ze spadki chyba jednak hamuja i jest
      szansa na jakies odbicie pare sesji ale to nie oznacza ze wraca rynek byka.
      Jesli naprawde pytasz to radziłbym ci siąść przez weekend troche poanalizowac
      rynek pod wieloma katami a nastepnie wybrac sobie strategie (jeśli juz naprawde
      dla ciebie dzień bez udziału na rynku to dzień stracony)na rózne zachowania
      rynku i przystąpic do działania w poniedziałek.Osobiście na krótka mete to bym
      osobiście wolał najblizszy dzień kibicowac niz uczestniczyc.Nadal mi się wydaje
      sprawa nierozwiązana która wcześniej opisywałem podczas sesji.Rynek jak na razie
      ma przyszłosc dwubiegunową albo albo:
      Wczesniej pisałem:
      Re: ostatni moment na wyjście z akcji - potem pła
      Autor: eliot33
      Data: 02.06.06, 13:17
      Na razie jest pięknie i jeśli by sie takie poziomy utrzymały do konca sesji to
      jest szansa na dosyc ciekawą formacje podwójnego dna na indeksach z popartymi
      obrotami.Wtedy była by szansa na to ze impuls tego wzrostu moze minimalnie dojśc
      do 3000 na wig20,podkreslam minimalny zasięg z jakimis ząbkami po drodze.
      Ale warto tez zwrócic uwage ze jesli się poziomy cenowe cofna w okolice 2900 na
      zamknięciu co uważam za wielce prawdopodobne ze wzgledu na dosyc istotne dane
      podawane dzisiaj dla rynku amerykańskiego i nie wazne jakie bedą ale jak je
      przyjmie rynek który w ostatnim czasie miota sie tylko kierowany emocjami,któy
      juz dosyc troche wzrósł od ostatniego dołka to moze byc pokusa realizacji
      zysków(na Dow).W takim przypadku przy zamknieciu w okolicach 2900 na Wig20
      formacja podwójnego dna nie została by wypełniona a zaczynała by grozic formacja
      flagi która to świadczy zazwyczja o kontynuacji trendu.Czyli następuja ruchy w
      tej formacji po której to powinno nastapic wybicie dołem.Oczywiście dla
      wypełnienia tej formacji musiałyby byc spełnione warunki.Dzisiaj close- okolice2900
      w poniedziałek zamkniecie niższe.To w takim przypadku bedzie mozna podejrzewac
      rynek o kreślenie takiej formacji
      • jasiek233 Re: Jak radzicie dalej grac te krotkie? 03.06.06, 16:51
        Tak to jest na forum. Najpierw pomącic komus w główce, ze wszystko sie zgadza.
        Z matematyczna dokladnoscia. Musi spadac.
        A potem - no ja nie wiem. Inni tak mówili. Żartowałem itd.
        A tu powazne pieniądze wchodzą w gre.
        Ja jestem uparty i konsekwentny.
        To co dalej grać te krótkie? W USA troche spadło. DJ -0.11% to może u nas
        podobnie albo ze zwiększoną siłą.
      • eliot33 Re: Jak radzicie dalej grac te krotkie? 04.06.06, 13:57

Tak a ci starają się nam wmówić że zle widzimy patrząc na to co jest.
        Mamy media wolne a jednak zakłamane?
        II Kongres PiS: "Media tworzą nieprawdziwy obraz Polski"
        wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,53600,3393747.html
        "Jak mówił prezes, państwo "ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo i porządek,
        utrzymać w ryzach (...) ludzi zdemoralizowanych,"
        To na pewno o tych co widzą inaczej.Aż mnie ciarki przechodzą jak słysze takie
        słowa w ustach ludzi małych wzrostem wielkich duchem.
        Co to bedzie ?głucho wszedzie,ciemno wszędzie.Jeszcze tylko brakuje mi jakiegos
        charakterystycznego pozdrowienia obowiązującego członków partii.
        • nancy27 Re: Jak radzicie dalej grac te krotkie? 04.06.06, 15:14
          > ma obowiązek zapewnić bezpieczeństwo i porządek,
          > utrzymać w ryzach (...) ludzi zdemoralizowanych

To w Polsce jest nie dobrze jak sie tak mowi. W Stanach nie tylko sie tak mowi
          ale i czyni. Krajem protekcjonistycznym jest rowniez Japonia. Niemcy, po
          czesci, z uwagi na legislacje unijna (vide przejecie Mannesmana przez
          Vodaphone).
          Z nadmiernie usluznymi nikt sie nie liczy. Tak jak w negocjacjach.
          Odwagi w mysleniu zycze.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka