Dodaj do ulubionych

Czy warto teraz kupić Bioton?

29.06.06, 08:44
Jak myslicie czy warto go kupić z zamiarem sprzedaży po około roku.
Obserwuj wątek
      • siurak20 Re: Czy warto teraz kupić Bioton? 29.06.06, 15:35
        jak beda spadaly to sprzedacie i kupicie inne. Nikt wam tu nie powie czy warto
        wlezc w bioton, bo nikt tego nie wie, nie od ludzi na forum zalezy kurs biotka.
        Chcecie znac odpowiedz na wasze pytanie, to porobcie analizy, techniczne,
        fundamentalne i sprobojcie zagrac zgodnie z tym co wam wyjdzie.
          • vertical1 Re: Czy warto teraz kupić Bioton? 29.06.06, 15:58
            Spolka ma perspektywy, ale wszystko zalezy od ogolnej sytuacji na gieldzie. ja
            obstawiam trwalsze wzrosty na gieldzie gdzies od polowy lipca. Narazie
            delikatnie kupuje akcje. Pierwszym zakupem po zwale na gieldzie jest wlasnie
            bioton. Trzeba sie jednak naszykować na dluzsze wyczekiwanie na zyski.
          • bzik17 Re: Czy warto teraz kupić Bioton? 29.06.06, 16:04
            Ale cie zaraz "zjadą"co niektorz!!ale sie tym nie przejmuj.Ja uwazam ze bioton
            teraz to troche ryzykowna inwestycja,i nikt pewnie z tego forum nie wie tak do
            konca co bedzie sie z nim dzialo,tym bardziej ja :-)"na wszelki wypadek"mam
            troszke tego papieru.Pozdrawiam:-)
                • azalek Re: Czy warto teraz kupić Bioton? 29.06.06, 17:17
                  Witam:
                  Biotek jest ciągle drogim papierem, wzrost opierał się na zasadzie "kupuj
                  plotki sprzedaj fakty". Każdy plan i projekt powodował jego wzrost. Specjalnie
                  wcześniej użyłem słowa drogim a nie przewartościowanym, gdyż jeśli ambitne
                  plany zostaną zrealizowane, to cena może w perspektywie dłuzszego czasu
                  znacznie wzrosnąć. Jednak planując zakup nalezy liczyć się z możliwością
                  sporych strat (porusza się w miarę czytelnym kanale spadkowym).
                  Forum to nie jest miejsce doradztwa inwestycyjnego, tylko wyrażania swoich
                  opinii, więc decyzję i tak kazdy podejmie sam. Oby słuszną, ale to zweryfikuje
                  czas i rynek.
                  Pozdrawiam:
                  A
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka