Dodaj do ulubionych

Jednam może woisna?

09.02.07, 10:46
Spadki przy zbyt niskich obrotach, nie ma strachu a na parkiet może znów
zawitać wiosna a może nawet i lato.

Mario
Obserwuj wątek
    • elamigo1 Re: Jednam może woisna? 09.02.07, 11:01
      Prędzej czy później wszystko wraca do normy. Po lecie przychodzi jesień i zima a
      póżniej wiosna i lato. Tylko się ludziskom kalendarz popiermieszał i jak siędzą
      w futrze to im lato choćby na podwyrku krowy zamarzały stojąc.
      W prasie nadal mało o "konieczności korekty" oraz o "perspektywach słabych
      wyników funduszy" w 2007 roku. Prasa nie wywołuje nastroju - odzwierciedla
      istniejący.
      Nie sądzę by zbyt łatwo przyszło sięgać po kolejne rekordy. Zbyt wiele pozytywów
      jest mocno zdyskontowane a nawet "leszczownia" swój rozum ma.
      Zauważ że ludziska pchają się nadal ostro do zrównoważonych.
      Teraz trzeba czekać czy ptasia grypa dotyczy ptasia który sika gotówką w
      globalny rynek akcji czy ptasia którego właściciel nie potrafił trzymać za
      rozporkiem nawet gdy stopy zwrotu wydały się być podniecające.
      Wystarczy zatrzymanie przypływu gotówki by zaczęły się mozolne spadki. Wielu
      weszło na rynek tylko dlatego że zyski wydawały się podwajać kapitał w dwa lata.
      Jeśli będą o połowę mniejsze to ilość skuszonych diametralnie się może zmniejszyć.
      pozdr.

--
      Niniejszy tekst jest wyłącznie wyrazem poglądów autora i nie powinno się go
      interpretować jako jakąkolwiek formę rekomendacji inwestycyjnej.
      • beataqk Re: Jednam może woisna? 09.02.07, 11:13
        Witam. Pytanie do elamigo: Jak przewidujesz drugą połowę sesji? Północ czy południe czy bez zmian? Wiem, że to wróżenie z fusów, ale jakie są twoje przypuszczenia? Siedzę przed kompem i zastanawiam się czy to tylko chwilowe odbicie (słaby popyt) i kiedy znowu będzie korekta? Jeszcze dziś czy po niedzieli? Dzięki za zainteresowanie. Beata
        • elamigo1 Re: Jednam może woisna? 09.02.07, 11:32
          fakt - wróżenie z fusów.
          Niestety mam kłopoty z kompem i na dodatek mój preferowany serwis ma kłopoty
          techniczne (albo ja mam duże kłopoty z kompem)
          nie widzę co się dzieje na rynku. Komputer mi chodzi w tempie jakbym się
          zamienił z kimś na pentium 1kę.- bardziej z tym walczę niż śledzę rynek.
          Najchętniej sformatowałbym i zrobił z tym porządek ale czekam na ważnego maila.
          co dalej na rynku - nie widząc nie mogę nawet gdybać.
          pozdr.

--
          • s42 do Elamigo1 09.02.07, 11:51
            Stock.com rzeczywiscie nie dziala od rana , DI BRE tez mial rano awarie.
            Od samego rana nie bylo notowan on line.
            Prawdopodobnie problemy sa po stronie Warsetu.
            Pzdr
            S42
            • elamigo1 Re: do Elamigo1 09.02.07, 12:10
              Widać ten tydzień jest pechowy jeśli chodzi o łączność. Najbardziej boli mnie
              jednak nadgorliwość niektórych informatyków którzy zaliczyli mój prywatny adres
              mailowy do spamu.
              Z tego co widzę na rynku konsolidacja. Całkiem możliwe, że w oczekiwaniu na
              mojego ważnego maila zrobię sobie luźniejszy dzień a kłopoty stoqa są całkiem
              dobrym "pretekstem" do odpoczynku.
              --
              • s42 Re: do Elamigo1 09.02.07, 12:45
                Co do informatykow to moge sie tylko domyslac co miales na mysli.
                Sam nie znam ich zbyt wielu i kompletnie nie rozumiem ich binarnego belkotu,
                ale jak Cie cos boli to moze powinienes z nimi wjasnic dlaczego zaliczyli Twoj
                adres do spamu ?
                Sprobuj jeszcze z nimi porozmawiac ,jak znam zycie to jakies nieporozumienie.
                p/s
                Rzeczywiscie wyglada to dzis na krotka konsolidacje przed kolejnymi zjazdami.
                pzdr
                S42
                • elamigo1 Re: do Elamigo1 09.02.07, 14:04
                  Ja nie mam nic do informatyków. Nawet rozumiem trochę ich binarny bełkot.
                  Kiedyś nawet napisałem parę prostych programów.
                  Tyle tylko, że czase, ich działania bardziej są bliskie idei by zdrowa była
                  maszyna a nie ludzie którzy z niej korzystają. A powinno być chyba odwrotnie.
                  pozdr.

--
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka