Dodaj do ulubionych

mam w portfelu bioton i pcguard warto je trzymac..

19.04.07, 09:40
dalej bo ostro spada pcguard a bioton stopniowo ale tez w dół
co robic czekac czy ...???
Obserwuj wątek
        • siurak20 Re: mam w portfelu bioton i pcguard warto je trzy 19.04.07, 10:17
          oj plata figle plata. Narazie 2 zl sie trzyma, obroty wysokie, jak sie wybroni
          to moze cos z tego bedzie chociaz ja narazie jestem pesymistycznie nastawiony,
          obstawial bym najwyzej krotka korekte.

Drugiego figla splatala dzis azja i jesli dalej swiat bedzie ciagnal wig20 w
          dol to bioton ma bardzo male szanse na wzrosty.

Tak wiec mozesz jeszcze ostroznie potrzymac, chociaz tez duzo zalezy od tego po
          ile to kupiles i jaki to % Twojego portfela.
          • js.2 Re: mam w portfelu bioton i pcguard warto je trzy 19.04.07, 11:00
            siurak20 napisał:

> Tak wiec mozesz jeszcze ostroznie potrzymac, chociaz tez duzo zalezy od tego
            po
            > ile to kupiles i jaki to % Twojego portfela.

A co za różnica czy kupił to po 5 gr czy po 5 zł ?
            On ma ocenić przyszłość spółki (kursu jej akcji)i podjąć decyzję bez względu
            czy ma 100 tys zysku czy 15 zł straty.

• siurak20 Re: mam w portfelu bioton i pcguard warto je trzy 19.04.07, 16:27
              przyszlosc spolki a to czy ja ma trzymac czy nie to jednak nie do konca to
              samo :) Wydaje mi sie ze jak kupowal po 5 gr i ma na niej 100 tys zysku to moze
              sobie pozwolic na kilka tysiecy zysku mniej i przeczekac jakies malo wazne
              ruchy. Za to jak kupowal po 4 zl to powinien sie jednak troche bardziej martwic
              o pieniadze. No ale moge sie mylic.
        • ksawon Re: mam w portfelu bioton i pcguard warto je trzy 19.04.07, 10:18
          Nie mówię, że jest źle. Byłem z tą spółeczką od bodajże 17 zł. Byłem z nią w maju 2006 roku. Na złych poziomach sprzedałem. Na złych poziomach odkupiłem. To, co zarobiłem oddałem później. Generalnie to taka spółka, która dała mi w kość. Rozstałem się z nią definitywnie, gdy przestałem liczyć w rychłe odbicie. A teraz akcji kupować nie zamierzam. Może wrócę do Biotonu jak rynek się skoryguje. Chyba wychodzi im sprzedaż w Rosji, co przemawia na korzyść tej spółki. Wolę na niej nie zarobić niż ponownie stracić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka