Dodaj do ulubionych

MEW S.A. - pewny biznes na kryzys.

05.08.09, 15:58
Witam serdecznie,
Co zrobić, aby biznes nie okazał się niewypałem? Oto jest pytanie, które stawia sobie dziesiątki a może setki tysięcy osób zainteresowanych rozkręceniem własnego biznesu. Mną także targały podobne dylematy do momentu, gdy zainteresowałem się Małymi Elektrowniami Wodnymi. To biznes, który ma w Polsce ogromny potencjał rozwoju. Dlaczego? Zakłady energetyczne są zobligowane do zakupu całej energii elektrycznej wyprodukowanej ze źródeł odnawialnych. Oznacza to brak jakichkolwiek kłopotów ze zbytem energii. Trudno wymarzyć sobie lepszą inwestycję szczególnie w dobie kryzysu.
Pomyślałem sobie dlaczego ja także miałbym nie spróbować. W tym roku wraz z grupą profesjonalnie przygotowanych entuzjastów energii ze źródeł odnawialnych założyliśmy firmę MEW (Małe Elektrownie Wodne). Idea naszego pomysłu polega na budowie społeczności Inwestorów, która obecnie liczy ponad 250 osób i systematycznie rozrasta się, bo ciągle trafiają do nas nowi ludzie. Ta grupa jeszcze w tym roku może przejąć 60 procent udziałów w emisji akcji naszej spółki zaplanowanej na IV kwartał br. r. W ten sposób chcemy pozyskać ok. 5 mln zł. Fundusze umożliwią budowę jednej Małej Elektrowni Wodnej i rozpoczęcie inwestycji w dwóch kolejnych lokalizacjach.
Już teraz rozpoczęliśmy przygotowania do budowy elektrowni wodnych. Wstępnie wytypowano 19 lokalizacji pod tego rodzaju inwestycje. Aktualnie trwa proces ich weryfikacji oraz dokonywane są specjalistyczne audyty.
Moim zdaniem to bardzo ciekawy pomysł na biznes, w którym nie trzeba zabiegać o zbyt wytworzonego towaru. Jak trudno jest znaleźć rzetelnego kontrahenta wie każdy kto prowadzi własną firmę.
Chętnie zapoznam się ze wszelkimi uwagami na temat projektu, który obecnie realizujemy. Wszelkie dodatkowe informacje na ten temat zawiera strona internetowa www.mewsa.pl
Obserwuj wątek
  • mariusz-ef Re: MEW S.A. - pewny biznes na kryzys. 06.08.09, 07:11
   noto chyba czas zainteresowac sie new conect celem pozyskania funduszy
   • invbad Re: MEW S.A. - pewny biznes na kryzys. 13.09.09, 21:55
    private placement trwa. W przypaku pytań proszę o kontakt.
    Pozdrawiam
    • marimax Re: MEW S.A. - pewny biznes na kryzys. 25.09.09, 09:31
     Pomysl moze dobry ale obawiam sie ze zanim wybudujecie pierwsza
     elektrownie zniszczy was banda urzedasow
     • stefekmaly Re: MEW S.A. - pewny biznes na kryzys. 25.09.09, 09:38
      Może tak może nie. Ale nie zniechęcaj ich. Niech próbują.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nakarm Pajacyka