Dodaj do ulubionych

Najpierw uragali

22.05.20, 19:04
Najpierw urągali, zniesławiali Trumpa a teraz?
Uszom nie wierzyłam jadąc w aucie co powiedzieli w wiadomościach, no właśnie startują projekt odkażania pomieszczeń, powierzchni, ... za pomocą UV-promieni. Kto tu okazał się debilem? Kto oszukiwał społeczność? Naturalnie jak zawsze i zwykle medialna kasta, która coraz bardziej traci na zaufaniu a pózniej żąda podwyższenia wymuszonej na społeczeństwie przymusowej daniny.
Proszę, proszę w Francji stosuje się Hydroxychloroquine!!!
Trump powiedział że z promykiem słońca choroba będzie ginąć i zostanie zmieciona z powierzchni, co się dzieje? Naturalnie to co żeśmy wiedzieli od dawna i co powiedział Trump, a jak go wyśmiewali i opinię mu niszczyli?
Oszukańcza medialna kasta robi się sama za debila.


--
Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/
Obserwuj wątek
  • monalisa2016 Re: Najpierw uragali 28.05.20, 21:59
   Cytat i Link:

   www.merkur.de/lokales/wuermtal/graefelfing-ort28743/coronavirus-uvc-strahlung-test-bayern-abtoeten-forschung-graefelfing-dr-hoenle-ag-infektion-covid-19-13772816.html

   "In einem Labor in Frankfurt wurde die Bestrahlung von Coronaviren mit Geräten des Gräfelfinger Unternehmens Dr. Hönle AG getestet.
   Die Viren wurden mit UVC-Entladungslampen sowie UV-LED bestrahlt.
   Die Abtötungsrate des Virus lag bei 99,4 Prozent - die Ergebnisse der Tests könnten weitreichende Folgen haben."

   Sa juz wyniki testowanego w Frankfurcie nad Menem projektu, naswietlanie (UV- slonce, UVC-lampy) 99,4% niszcza wirusa corony. Co powiedzial Trump? Ano to samo wiec jak wygldaja teraz media i ci co uragali z Trumpa?

   Jak sobie pomyslimy ze kazdy artykul spozywczy jest naswietlany promieniami by wykluczyc ryzyko bakteriologicznego zatrucia wiec dlaczego UVC promienie nie maja byc stosowane do odkazania pomieszczen czy powierzchni zamiast chemicznych srodkow?

   Wiecej tu:

   www.google.de/search?q=uvc+strahlen&source=lnt&tbs=qdr:m&sa=X&ved=2ahUKEwiu5KfwxdbpAhVKzqYKHeA1CQUQpwV6BAgLECM&biw=1536&bih=752
   --
   Ciekawe wypowiedz. www.efuel-europe.com/
   www.gdib.eu/ingenieur-entwickelt-brennstoffzelle-mit-2-400km-reichweite-nur-4-000e-als-umbau-set-fuer-benziner-diesel/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka