Dodaj do ulubionych

Bezprawny jankeski atak na Syrię.

13.07.21, 08:22
Dwaj amerykańscy prezydenci (Barack Obama i Donald Trump), a także obecny gospodarz Białego Domu, Joe Biden, naruszyli konstytucję kraju przeprowadzając jakiekolwiek działania militarne w Syrii.
Konstytucja Stanów Zjednoczonych jest dokumentem, który nie tylko daje pewne uprawnienia prezydentowi USA, ale jest także najwyższym prawem w Stanach Zjednoczonych. Konstytucja jest interpretowana.
Dotychczas znane fakty w sprawie „Czy Stany Zjednoczone mają prawo do działań militarnych w Syrii” są następujące: Kongres USA nigdy dotąd nie głosował za prowadzeniem działań wojennych na terytorium Syrii, a rząd syryjski nie dał Stanom Zjednoczonym prawa dysponować swoimi oddziałami na terytorium kraju.
Zgodnie z interpretacją tej zasady w Konstytucji USA prezydent ma pełne prawo do prowadzenia wojny, a nie wypowiadania wojny. Taką interpretację konstytucji dokonuje Thomas Ernest Woods Jr. , który jest pracownikiem Instytutu Misesa, a nawet autorem i historykiem.
Wypowiedzenie wojny nie jest jedyną rzeczą, którą Kongres musi zatwierdzić przez głosowanie. Do obowiązków Kongresu należy również rozmieszczanie wojsk amerykańskich na całym świecie.

Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka