Dodaj do ulubionych

NIe jestem przeciw szczepieniu ale...

06.11.21, 08:44
Akcje niemieckiej firmy biotechnologicznej BioNTech, która wspólnie opracowała szczepionkę przeciwko Covid-19 z amerykańską firmą Pfizer, gwałtownie spadły w piątek o 20% w następstwie potępiającego raportu informatora.
Cena akcji BioNTech w obrocie na giełdzie NASDAQ spadła na krótko o około 60 USD i wynosiła około 216 USD w momencie pisania tego tekstu.

Niektórzy analitycy powiązali dramatyczny spadek – który wyniósł ponad 20% – z publikacją wybuchowego raportu na temat prób szczepionki Pfizer-BioNTech Covid. Opublikowany we wtorek w British Medical Journal (BMJ) raport cytuje byłego kontrahenta i twierdzi, że ujawnia oszałamiający poziom niekompetencji w zarządzaniu, przetwarzaniu danych i bezpieczeństwie pacjentów podczas procesu testowania.
Demaskator, zidentyfikowany jako Brook Jackson, twierdził, że firma zatrudniała słabo przeszkolonych szczepionek, że powolne jest badanie skutków ubocznych, a nawet fałszowanie danych z badań. Dostarczyła również BMJ dziesiątki dokumentów wewnętrznych na poparcie swoich roszczeń.
Obserwuj wątek
    • peter_parker777 Re: NIe jestem przeciw szczepieniu ale... 08.11.21, 18:28
      Jest cale mnóstwo polskich lekarzy i ekspertów którzy mówią że pandemia jest tylko na ustach polityków i że całość to jedna wielka niebezpieczna gra w którą świat się uwikłał i przez to faktycznie umiera tysiące ludzi. Nie przez c o v i d tylko przez straszeni ludzi, przez zamknięcie służby zdrowia na całe miesiące, odwołanie wizyt, teleporady itp. Nie wspomnę o maskach które polityce zakładają tylko na pokaz przed kamerami. To choroba polityczno finansowa a nie zdrowotna.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka