Dodaj do ulubionych

Kto nie ucieszył się z wyboru Stefana Majewskiego?

• Gość: suseł Re: Kto nie ucieszył się z wyboru Stefana Majewsk IP: *.173.13.124.tesatnet.pl 21.09.09, 10:32
      Prognozy pogody są optymistyczne. Lato, Wielkie Słońce i Żyzna Gleba Polskiego Futbolu postanowił cofnąć kalendarz, wybierając trenera o podobnie boskich atrybutach, jakie sam posiada.
      Zatem po Lecie mamy Maj, a następnym trenerem będzie ktoś o imieniu Sylwester. A kibice? Kibice muszą czekać aż Wielki Wódz Kopaczy Polskich zechce kopnąć w kalendarz.
    • Gość: Gość Re: Kto nie ucieszył się z wyboru Stefana Majewsk IP: *.icpnet.pl 21.09.09, 11:00
      Puknijcie się w głowę, Majewski jeszcze dobrze nie pomyślał o kadrze i już cały świat wie że on to skopie. NIe jest idealny ale to jest trener, który wymaga a że u nas są sami wczasowicze, którym na treningach się nie chce, sami amatorzy i pseudo piłkarze to potem jest ze trening za ciężki, ze trener che mnie w piłkę nauczyć grać a mi sie nie chce bo po co jak kasa leci a ja nic nie robię. Podobnie było z Petrescu, wymagał od wiślaków oni nie dawali rady bo nie byli przyzwyczajeni do ciężkiej pracy to go zwolnili, a gdzie teraz jest zespół Petrescu a gdzie Wisła ?. Mam nadzieję, że zawodnicy powołani na 2 ostatnie mecze eliminacji podejdą profesjonalnie do reprezentowania naszego kraju i zagrają najlepiej jak potrafią a nie przeciw Majewskiemu
    • Gość: ogi Re: Kto nie ucieszył się z wyboru Stefana Majewsk IP: *.piaseczno.pl 21.09.09, 11:01
      Ktoś wczoraj powiedział w TV, że jeśli kibice nie będą dopingować na meczach reprezentacji to ukarzą piłkarzy. Nie zgadzam się z tym zupełnie. Przestańmy oglądać, jeździć na mecze, przestańmy o tym nawet myśleć. To jest właśnie ten czas, żeby pokazać i powiedzieć: NIE JESTEŚMYZAINTERESOWANI PIŁKĄ NOŻNĄ DOPÓKI pzpn ISTNIEJE W TAKIEJ POSTACI. CHCEMY ZWIĄZKU MŁODYCH, CHCĄCYCH SIĘ DOSKONALIĆ, PERSPEKTYWICZNYCH DZIAŁACZY, ZNAJĄCYCH JĘZYKI OBCE, BEZ NAŁOGÓW, KTÓRYM ZALEŻY NA ROZWOJU POLSKIEJ PIŁKI A NIE DEGUSTACJI WIN CZY ZALICZANIU PANIENEK NA WYJAZDACH. DOŚĆ DZIADOSTWA W (PRZENOŚNI I WPROST), DOŚĆ PRZEKRĘTÓW, DOŚĆ KORUPCJI, DOŚĆ PLACZYŃSKICH, DOŚĆ PARTACTWA, DOŚĆ KOLESIOSTWA, DOŚĆ PAŃSTWA W PAŃSTWIE. CZAS NA REWOLUCJĘ BO ZMIANY NIE DADZĄ ABSOLUTNIE NIC.
      Tak więc jako pierwszy zamierzam zrealizować co zapisałem. Od dzisiaj (a w zasadzie od meczu ze Słowenią) nie oglądam, nie kibicuję i nie myślę o piłce reprezentacyjnej do odwołania - najlepiej pzpn-u.
    • mamagra Re: Kto nie ucieszył się z wyboru Stefana Majewsk 21.09.09, 12:19
      Doprawdy, powiadam wam, trzeba związkowej Pompei, aby na jej zgliszczach powstała nowa polska cywilizacja piłkarska. Dotyczy to również nas kibiców. Że co? My nie mamy z tym nic wspólnego? A może byśmy zastosowali ostracyzm? Wystarczy nie przychodzić na mecze reprezentacji!!! Ci panowie, obecnie kierujący związkiem, kadrą i wszelkim szkoleniem piłkarskim, no może z nielicznymi wyjątkami, już byli przerabiani na różnych szczeblach "dowodzenia". A który z nich wniósł coś trwale nowego i dobrego do polskiej piłki? Każdy trener kadry, począwszy od następców K.G., żegnał się z reprezentacją w niesławie, odsądzany od czci i wiary. A dziś? Ci sami panowie dzielą i rządzą w związku, oczywiście na miarę swoich możliwości umysłowych i osobowościowych. Miernota, miernota i nic ponadto. Przecież tacy nie dopuszczą do głosu mądrzejszych i lepszych od siebie, bo wtedy okazałoby się jacy są mali i miałcy. Sukcesów nie osiągnie się z takimi trenerami i działaczami, którzy przez całe lata nie dostrzegali totalnej korupcji. Na jakiego palanta mi tacy gospodarze, którzy nie wiedzą, że ktoś im pole orze. Że co? Że wiedzieli ale nie mogli nic zrobić? To tym gorzej dla nich. Polska piłka to temat rzeka. Żal tylko, że z jej nurtem nie spłyną raz na zawsze ci geniusze szkolenia, organizacji i zarządzania. Dobrze, że to nie oni budują stadiony i boiska.
    • Gość: kewiz Re: Kto nie ucieszył się z wyboru Stefana Majewsk IP: *.witnet.pl 21.09.09, 12:49
      @ogi - jestem calym sercem za!
      NIE JESTEŚMYZAINTERESOWANI PIŁKĄ NOŻNĄ DOPÓKI pzpn ISTNIEJE W TAKIEJ POSTACI. CHCEMY ZWIĄZKU MŁODYCH, CHCĄCYCH SIĘ DOSKONALIĆ, PERSPEKTYWICZNYCH DZIAŁACZY, ZNAJĄCYCH JĘZYKI OBCE, BEZ NAŁOGÓW, KTÓRYM ZALEŻY NA ROZWOJU POLSKIEJ PIŁKI A NIE DEGUSTACJI WIN CZY ZALICZANIU PANIENEK NA WYJAZDACH. DOŚĆ DZIADOSTWA W (PRZENOŚNI I WPROST), DOŚĆ PRZEKRĘTÓW, DOŚĆ KORUPCJI, DOŚĆ PLACZYŃSKICH, DOŚĆ PARTACTWA, DOŚĆ KOLESIOSTWA, DOŚĆ PAŃSTWA W PAŃSTWIE. CZAS NA REWOLUCJĘ BO ZMIANY NIE DADZĄ ABSOLUTNIE NIC.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka