Dodaj do ulubionych

Ekstraklasa. Małecki prowokował kibiców Polonii...

IP: *.gorzow.mm.pl 29.11.10, 12:07
A kto ukarze piłkarzy Lecha za radość i prowokowanie kibiców Wisły? Podczas meczu w którym Lech wygrał 4:1, piłkarze Kolejorza ostentacyjnie świętowali radość po golach pod sektorami kibiców Wisły przypomnę, że w czasie meczu do rozróby na trybunach. Jakoś wtedy nie pisaliście, że piłkarze Lecha prowokowali przyjezdnych, a różnego rodzaju gesty wykonywane wtedy przez Lechitów bardziej kwalifikowały się pod prowokację niż gesty Małeckiego po bramce.

Co złego zrobił Małecki? Czy rozłożenie rąk w geście triumfu i radość pod sektorem miejscowych kibiców jest czymś niezwykłym? Gdyby przejrzeć radość piłkarzy drużyn przyjezdnych(ale nie tylko, bo piłkarze Lecha są przykładem, że miejscowi również prowokują) to znaczna część cieszynek odbywa się pod sektorami miejscowych i sporo z nich można uznać, że prowokację.

PS. byłem kiedyś świadkiem wizyty komisji licencyjnej na jednym ze stadionów, panowie z komisji stwierdzili, że wszystkie małe kamienie, kamyczki, żwirek muszą zniknąć ze stadionu i dróżek prowadzących na trybuny, bo może zostać to wykorzystane jako broń służąca do rzucania w piłkarzy w czasie meczu.
Więc może warto pójść tym śladem, aby uniknąć w przyszłości takich sytuacji jakie miały miejsce w Warszawie i sędzia przed nie powinien rozpoczynać meczu jeśli nie zniknie śnieg z trybun. Skoro przez żwirek na drużce można nie dostać licencji to dlaczego nie żądać od klubów usuwania śniegu z trybun przed meczem. Stadiony są coraz bardziej nowoczesne,
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka