Dodaj do ulubionych

Euro 2012. Obawy o rasizm po zamieszkach w Moskwie

21.12.10, 15:19
Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
Obserwuj wątek
        • kosmiczny_swir Ja nie wiem kto jest nam bardziej braćmi 22.12.10, 00:56
          Ja nie wiem kto jest nam bardziej braćmi. Rosjanie mówią językiem słowańskim ale genetycznie są Słowianami w mnieszym stopniu niż my. Polacy i Czesi mają największą cżestoś występowania kladu R1a1a7 w genach, wśród Rosjan częstość występowania tego klady jest o wiele mniejsza, w sumie to chyba nawet mniejsza niż wśrod Niemców. Pamiętajmy, że większośc Niemców to zgermanizowani słowianie zachodni.
          --
          • 123jna Re: Ja nie wiem kto jest nam bardziej braćmi 24.12.10, 08:57
            To prawda, Slowianie mieszkali az do Laby i zostali zgermanizowani. A my najwiecej wspolnych genow mamy z chorwatemi (41%) a nie Rosjanami czy czechami. O tym mowia badania, ktore wkrotce sie zakoncza. Szkoda, ze nasi dziennikarze sie tym nie interesuja. Ale tak naprawde - to Polak jest rowna mieszanka genow slowianskich, germanskich, semickich i jeszcze kilku.kosmiczny_swir napisał:

> Ja nie wiem kto jest nam bardziej braćmi. Rosjanie mówią językiem słowańskim al
            > e genetycznie są Słowianami w mnieszym stopniu niż my. Polacy i Czesi mają najw
            > iększą cżestoś występowania kladu R1a1a7 w genach, wśród Rosjan częstość wystę
            > powania tego klady jest o wiele mniejsza, w sumie to chyba nawet mniejsza niż w
            > środ Niemców. Pamiętajmy, że większośc Niemców to zgermanizowani słowianie zach
            > odni.
            > --
            > __________________________
    • 77babcia Euro 2012. Obawy o rasizm po zamieszkach w Moskwie 21.12.10, 22:18
      tylko policja mogłaby jako tako zapanować nad tym bajzlem ale niestety jest niedofinansowana, zawalona biurokracją i na dodatek rośnie odsetek kobiet w szeregach, to będzie dramat
      /podobni stewardzi będą panować nad kibolami: panowie z lecha na prawo a panowie z wisły na lewo,proszę się nie bić no proszę
    • ultrasfctm Euro 2012. Obawy o rasizm po zamieszkach w Moskwie 21.12.10, 22:29
      Oczywiscie, nie mozna popierac rozrób na stadionach i poza nimi. UEFA i FIFA jednak nie za bardzo wie czego chce. Najpierw dzieli kraje i regiony na biednych i bogatych (patrzr Liga Mistrzów, likwidacja Pucharu UEFA i Zdobywców, koszyki, drabinki, rundy przed,przed wstepne) wszystko po to by nie przeszkaszać bogatym jeszcze barziej się bogacić. Z drugiej strony za wszeslką cenę stara sie upowszecniac piłke, nawet wbrew checi mieszkańcow lub zdrowemu rozsadkowi (patrz USA i RPA no i może PL i Ukraina), oczywiscie by bogatsi mogli sie bogacic i kosztem biednych.
      W swych działaniach zdaje sie być naiwna jak dziecko. Przeciez wiedzieli ze kibice w Polece i w Rosji to nie wersal. Maja swoja specyfikę, z której sie cieszę. Teraz nagle przejrzeli na oczy? Bo co, bo mysleli ze jak włacza kamery to ludzie sie zmienią? Nie tu, na wschodzie gdzie do inwigilacji jestesmy przyzwyczajeni.
        • bogota1-1 Re: White Power Rulezzz :-) 21.12.10, 22:42
          dickers napisał:

> to było pewne, nie popuścimy szpary nikomu!!!!

Ty i tobie podobni to debile, ktorzy powinni isc na odstrzal. Najgorsze ze odstrzelanie kogokolwiek kluci sie z wszelkimi normami cywilizowanymi.
          Czas dorosnac debilu.
      • bogota1-1 Re: Euro 2012. Obawy o rasizm po zamieszkach w Mo 21.12.10, 22:40
        ultrasfctm napisał:

> Oczywiscie, nie mozna popierac rozrób na stadionach i poza nimi. UEFA i FIFA je
        > dnak nie za bardzo wie czego chce. Najpierw dzieli kraje i regiony na biednych
        > i bogatych (patrzr Liga Mistrzów, likwidacja Pucharu UEFA i Zdobywców, koszyki,
        > drabinki, rundy przed,przed wstepne) wszystko po to by nie przeszkaszać bogaty
        > m jeszcze barziej się bogacić. Z drugiej strony za wszeslką cenę stara sie upow
        > szecniac piłke, nawet wbrew checi mieszkańcow lub zdrowemu rozsadkowi (patrz US
        > A i RPA no i może PL i Ukraina), oczywiscie by bogatsi mogli sie bogacic i kosz
        > tem biednych.
        > W swych działaniach zdaje sie być naiwna jak dziecko. Przeciez wiedzieli ze kib
        > ice w Polece i w Rosji to nie wersal. Maja swoja specyfikę, z której sie cieszę
        > . Teraz nagle przejrzeli na oczy? Bo co, bo mysleli ze jak włacza kamery to lud
        > zie sie zmienią? Nie tu, na wschodzie gdzie do inwigilacji jestesmy przyzwyczaj
        > eni.

Ty i tobie podobni to debile, ktorzy powinni isc na odstrzal. Najgorsze ze odstrzelanie kogokolwiek kluci sie z wszelkimi normami cywilizowanymi.
        Ciekawe dlaczego nazywasz siebie i tobie podobnych ludzmi?
        Jestes nizej niz zwierzeta, dopuki nie dorosniesz.
    • ditchdoc lepszy nacjonalizm 21.12.10, 23:22
      lepszy nacjonalizm niz lewackie umilowanie calego scierwa tego swiata ;)

Ci co byli w Paryzu wiedza jak to wyglada, imigranci, co ciekawe w znakomitej wiekszosci muzelmanie, w zasadzie robia co chca, wliczajac blokowanie ulic na ichnie modly czy rozpie...nie polowy Paryza co rok bo zasilki im za male ;). Policja nie reaguje bo sie boja.

poki co jak jakis ciapaty sprobuje czegos takiego w Polsce dostanie na tyle srogi wpie...ze dlugo o tym nie pomysli i niech tak zostanie, takze za kibicami i nacjonalistami.
      • cehaem Re: lepszy nacjonalizm 21.12.10, 23:28
        > gi wpie...ze dlugo o tym nie pomysli i niech tak zostanie, takze za kibicami

1. Nie kibicami, tylko kibolami. Kibicowanie nie ma nic wspolnego z takim zachowaniem.
        2. Jaki procent "kibicow" jest na zasilkach? Ich rodzicow i rodzenstwa? Jakie sa koszty, ktore z ich powodu ponosi spoleczenstwo?
        3. Idz wyprac szalik, jutro trzeba do szkoly.
        • strain Re: lepszy nacjonalizm 21.12.10, 23:43
          Propogadną jesteś karmiony! Jeśli chcesz używać poprawnych definicji to nie 'kibol' (wielkopolskie określenie kibica; to tak jakby po śląsku kucharz, kuchorz, nazwać przestępcą trujący ludzi).
        • ditchdoc Re: lepszy nacjonalizm 22.12.10, 03:22
          cehaem napisał:

> 1. Nie kibicami, tylko kibolami. Kibicowanie nie ma nic wspolnego z takim zacho
          > waniem.

no ok, wiadomo o kogo chodzi ;)

> 2. Jaki procent "kibicow" jest na zasilkach? Ich rodzicow i rodzenstwa? Jakie s
          > a koszty, ktore z ich powodu ponosi spoleczenstwo?

nie wiem, Ci z ktorymi ja mialem stycznosc to ogarnieci ludzie

> 3. Idz wyprac szalik, jutro trzeba do szkoly.

dobre ;)
      • 123jna Re: lepszy nacjonalizm 24.12.10, 09:03
        Muzulmanie chociaz ucza sie jezykow obcych, mowia lepiej po francusku niz Polacy we Francji. Maja wplyw na muzyke francuska - a jaki maja na nia dzis nasi ziomkowie (chopina juz dawno nie ma) zaden. Muzulmanie wprowadzili kebaby i inne dania wlasne a my?
        Przestan sie kmiotku z nich wysmiewac, bo oni wiecej dali swiatu niz Polacy. Nawet antyk przetrwac u Arabow w Hiszpanii, mieli wplyw na budowle renesansu, ogrody i nawet alkohol, ktory pewnie pijasz w nadmiarze to slowo arabskie. Wstydz sie biedaku, ze tak malo wiesz. Religia chrzescijanska tez jest z Azji.ditchdoc napisał:

> lepszy nacjonalizm niz lewackie umilowanie calego scierwa tego swiata ;)
        >
        > Ci co byli w Paryzu wiedza jak to wyglada, imigranci, co ciekawe w znakomitej w
        > iekszosci muzelmanie, w zasadzie robia co chca, wliczajac blokowanie ulic na ic
        > hnie modly czy rozpie...nie polowy Paryza co rok bo zasilki im za male ;). Poli
        > cja nie reaguje bo sie boja.
        >
        > poki co jak jakis ciapaty sprobuje czegos takiego w Polsce dostanie na tyle sro
        > gi wpie...ze dlugo o tym nie pomysli i niech tak zostanie, takze za kibicami i
        > nacjonalistami.
    • trueapasz skompromitowane nigdy wiecej 22.12.10, 17:36
      Gej_zeta ciągle promuje pana Pinkowskiego z skompromitowanego nigdy wiecej kto to jest ?
      jaki to autorytet ? ludzie przecież w nigdy wiecej pracował Simon Mol ktory z premedytacją zarażał Hivem naiwne kobiety to za pieniądze wyłudzane z PZPN organizował swoje sex-skapady a i pewnie pan Pinkowski ma pod paznokciami swój mały smier... brudek.
      dla mnie to kompromitacja
      pzdr.
    • 123jna Euro 2012. Obawy o rasizm po zamieszkach w Moskwie 24.12.10, 08:52
      Maja racje. Niestety musze ze smutkiem stwierdzic, ze jestesmy rasistami. Czy to kompleks nizszosci i potrzeba kompensacji czy "ciemny" katolicyzm - po kilkudziesieciu latach zaprzeczania przed sama soba teraz pokornie przyznaje - Polacy to rasisci. mam na to mnostwo argumentow, latwo je znalezc. Poczawszy od naszych dzieci za granica (rodzice wyjechali za praca), ktore robia nam wstyd swym rasistowskim podejsciem do ciemnowlosych lub ciemnoskorych kolegow az do najwstydliwszego - polskiego Kosciola.
      Kiedy rzad to zrozumie i podejmie jakies kroki, co z edukacja w szkole, mszach w kosciele, a nasi parlmentarzysci? Wstydzmy sie - wszyscy bez wyjatku ale najbardziej ojciec Rydzyk i spolka. Z ograniczona odpowiedzialnoscia (poczytalnoscia).

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka