Dodaj do ulubionych

Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.11, 08:38
Tak, krzyż. Biedni, umęczeni kibice... Nic dziwnego, że zabronili oprawy. Ludzie mogliby się poczuć urażeni, a klub ryzykowałby zamknięciem stadionu. A stowarzyszenie kibicowskie prezentuje fantastyczną pozę: "to ich wina" i napuszcza kibiców... Współczuję takich kontrahentów.
Obserwuj wątek
    • flat-ower Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu 13.05.11, 08:48
      Te oprawy powinny być zabronione a kontrola przy wejściu na stadion "lotniskowa". Tak jest na zachodzie i jest spokój. A bandyci-kibole powinni być objęci zakazem stadionowym. Stadiony właśnie są dla pikników !
      • Gość: . Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 09:26
        Niech wychodzą i nie wracają! Im się wydaje że ku...a mają jakąś misję, znaleźli się właściciele polskiej piłki :)

Jeśli robienie opraw nie obejdzie się bez obrony kibolstwa znanego z Bydgoszczy to paszli won, kozy pasać. To samo na innych stadionach - kibolstwo do paki, bez was polska piłka się podniesie, z wami będzie zawsze na dnie!
        • Gość: (L) ultras (L)egja pany! reszta to barany ! IP: *.zone7.bethere.co.uk 13.05.11, 09:35
          Wiselka poplynie
          • Gość: As [...] IP: *.play-internet.pl 13.05.11, 09:55
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • Gość: . Re: Ssij pałkę legionisto.... IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 10:10
              Pogadali jak kretyn z kretynem. Kogo interesują wasze chore plemienne podziały? idźcie się bluzgać pod most cepy
              • Gość: Dude Re: Ssij pałkę legionisto.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 11:09
                Aż zaczęło mi tutaj brakować przycisku: lubię to.

Chociaż to znaczy tylko tyle, że się od fb uzależniłem... ;(
                • Gość: Q2 czytajcie PRAWDĘ ! IP: *.icpnet.pl 13.05.11, 11:23
                  w przeciągu trzech ostatnich lat łączna ilość zdarzeń "przestępczych" na stadionach w Polsce spadła trzykrotnie (!) przy czym większość tych zdarzeń "przestępczych" to dzisiaj jest odpalenie rac itd lub nawet wniesienie oprawy meczowej wspierającej drużynę lub przeklinanie... uwierzcie, że władze zaczęły robić z miejscem względnie wolnym (stadionem) coś bardzo niedobrego. zabierają wolność słowa, dają kary za transparent przeciw sobie... czujecie to? JAK ZA KOMUNY. to nie chodzi o zadymy, bo tych na stadionach niemal już nie ma, a to co było w Bydgoszczy to była bardzo źle zabezpieczona impreza z umyślnie zbyt małą liczbą ochrony - na trybunach po 6.5 tys kibiców Lecha i Legii, a na płycie 100 ochroniarzy... czujecie ten bezsens? oczywiście wandali nic nie tłumaczy, ale to jest jakiś 1 % ludzi chodząc na mecze, nie więcej. Wczoraj stałem w kolejce po bilety na mecz Lecha z BvB w Poznaniu i uwierzcie mi - wokół normalni, najnormalniejsi w świecie ludzie. Tacy jak ja, ty, młodzi 20-30 lat. Ba, jak twoi rodzicie albo dziadkowie, bo byli też ludzie 40-50 letni, a nawet senior ktory wspominał piłkę w latach 60... to są ci bandyci którym Tusk i cała jego zgraja zamyka stadiony i chce ograniczać wolność na stadionie. Przemyślcie to, czy ta wolność nie jest też w waszym interesie, nawet jeśli nie przychodzicie na mecze. Bo kiedyś możecie zechcieć... Tak poza tym zapraszam na polskie stadiony, pójście na Lecha to jak wyjście na imprezę plenerową, koncert etc... dużo ludzi, ścisk, wspólna sprawa i dobra zabawa dla każdego. Oraz doping i oprawy tysięcy zaangażowanych w to ludzi - i to ich niestety chce wyniszczyć Tusk. Dlatego trzeba stawić temu opór, to wolny kraj, kraj prawa, a nie prawa stojącego ponad sobą.
                  • Gość: . Re: czytajcie PRAWDĘ ! IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 11:37
                    Nie wiem czy wiesz, ale zapewne nie wiesz bo mleko masz pod nosem, że PRAWDA to oficjalny organ prasowy Komitetu Centralnego Komunistycznej Partii Związku Radzieckiego.

W tej sytuacji określenie

"czytajcie PRAWDĘ"

brzmi zabawnie :)

Co do reszty nawet się odpisywać nie chce, szkoda nerwów.
                    • Gość: gosc Re: czytajcie PRAWDĘ ! IP: *.stk.vectranet.pl 13.05.11, 12:19
                      a ilu ochroniarzy ma pilnowac 600 kiboli? 600?
                      na chelse 30 000 kibicow obserwuje 100 ochroniarzy i 20 policjantow. od kiedy kibice powinni byc PILNOWANI??? kibice powinni kibicowac i cieszyc sie pilka, a nie bluzgac gosciom i kibicom druzyny przeciwnej.
                      • Gość: człowiek Re: czytajcie PRAWDĘ ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 12:57
                        ultrasi srasi... kibole srole... kompletnie nie rozumiem podniecenia tej bandy półgłówków z tymi oprawami okrzykami czy innymi badziewnymi szalikami. Jak ubogie trzeba mieć życie żeby się podniecać tak bardzo piłką nożna. Jak zamkną stadiony tym lepiej, przynajmniej nie bedzie korków w mieście jak się mecze odbywają. KOmpletnie nie rozumiem o co chodzi z tą aferą i stadionami. Są bandyci - zamknąć ich, jak zamkną stadiony to będą zamknięte... tyle samo mnie to obchodzi co zamknięcie Żabki w Pierdzichowie.
                        • Gość: wer Re: czytajcie PRAWDĘ ! IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 13:03
                          >Są bandyci - za
                          > mknąć ich, jak zamkną stadiony to będą zamknięte... tyle samo mnie to obchodzi
                          > co zamknięcie Żabki w Pierdzichowie.

Wujek Stalin pewnie by się ucieszył, którzy to są bandyci i na ile lat zamknąć?
                        • holtze hehe 13.05.11, 14:18
                          ubawil mnie teks stowarzyszenia kiboli ze w zemscie przestana 'koordynowac przyspiewki'.
                          hehe
                          polskie pikniki poradza sobie ze 'skomplikowana' koordynacja 'przyspiewek' tak jak radza sobie na pikniki arsenalu, chelsea, realu i setek innych normalnych druzyn...
                          zreszta potwierdzil to incydent na stadionie wisly.
                          wycie i bluzgi ultrasow w liczbie 400 (to max na polskich stadionach) nigdy nie dorownaja atmosferze prawdziwych meczy gdzie 30.000 piknikow jednoczesnie spiewa klubowy hymn...
                          ultrasi ze swoimi dwoma komorkami mozgowymi i niebywalymi 'zdolnosciami koordynacyjnymi' niech lepiej koordynuja proste zabawy ruchowe na spacerniakach w pudle...
                          • Gość: asd Re: hehe IP: *.internetia.net.pl 13.05.11, 16:57
                            rzeczywiście fantastyczne przykłady podałeś...
                            Arsenal: www.youtube.com/watch?v=oQpmyfynQC4

doping i atmosfera aż ciarki przechodzą !

Brawo! Chcemy Anglii w Polsce!
                            • Gość: abi słabi dziennikarze, a konkurencja nie śpi IP: *.plock.mm.pl 13.05.11, 22:15
                              ci co wywieszaja plakaty z szrechterem to kibole, a ci co nie wywieszają takich plakatów to kibice :)
                              widac dlaczego sprzedaz gazety wyborczej spada najszybciej ze wszystkich dzienników. To jest prawdziwa miara i głosowanie nogami.
                        • Gość: mp Re: czytajcie PRAWDĘ ! IP: *.warszawa.mm.pl 14.05.11, 18:02
                          Chodzi o to że następnym razem mogą zamknąc coś co cie obchodzi, a wogle obchodzi cię coś?? Jak cie nie obchodzi to po co wogle sie wypowiadasz
                  • Gość: RET Re: czytajcie PRAWDĘ ! IP: 195.117.227.* 13.05.11, 11:40
                    Tusk nikogo nie chce "wyniszczyć", a na pewno nie normalnych kibiców. Jeśli jesteś normalnym kibicem, a nie bandytą stadionowym, to właśnie wykazałeś się brakiem oleju w głowie. Bo właśnie dzięki przyzwoleniu takich ludzi jak Ty, różni "kibole" i inni "ultrasi" mogą czuć się bezkarni. Ja tam gotów jestem poświęcić się raz i drugi, i obejrzeć mecz w telewizji, nie na stadionie - dla dobra zrobienia wreszcie spokoju z tym bydłem.
                  • berserc Re: czytajcie PRAWDĘ ! 13.05.11, 11:47
                    Tusk nie zamyka stadionów kibicom tylko pokazuje klubom, że nie mogą wspierać kiboli! Dlaczego Litar miał umowę z klubem na dostawę kateringu? Dlaczego po zajściu ze Staruchem klub nie zakazał piłkarzom usprawiedliwiania kibolstwa i pozwolił Staruchowi wznieść puchar? To są symbole tego, że kibole dużo mogą. A ja tego nie chcę!! Chcę być piknikiem i nie słuchać przekleństw pod moim adresem! Chcę iść na mecz oglądać piłkę, a nie zadymy i pseudopolityczne wiece. Dlatego działania rządu, które otwarło oczy klubom popieram!!
              • Gość: kibele Artyyyści! IP: 69.195.136.* 13.05.11, 13:49
                "SKWK i grupy kibicowskie nie biorą odpowiedzialności tak jak to do tej pory robiły (koordynowały) za przyśpiewki i transparenty które pojawiać się będą na stadionie".

Artyyyyyści niezastąpieni, od przyśpiewek przepitymi zazachrypniętymi głosami. Litooooości!
        • Gość: kibic z G GW jak zwykle dzieli na bydlo i nadludzi IP: 149.156.28.* 13.05.11, 12:12
          ja z dziecmi chodze na G i jestem kibicem, a nie kibolem , i co ? tak durnego tekstu w GW dawno nie czytalem ... - jeszcze napiszcie ze G to pisiory, faszysci i ciemnogród, a E to światli europejczycy z PO. GW jak zwykle prowokuje i judzi ...
          • Gość: ronin Stadion i tak zamkną wszystkim. Tym światłym też;) IP: *.opera-mini.net 13.05.11, 18:13
            Wystarczy, że kilku łebków coś odstawi, a ukarani zostana wszyscy jak leci. Na tym polega odpowiedzialnośc zbiorowa przeciw której protestuja kibice. Oni to zrozumieją dopiero jak na stadion nie wejda za nieswoje winy.
            • Gość: o Re: Stadion i tak zamkną wszystkim. Tym światłym IP: *.aircity.pl 13.05.11, 18:50
              A może to wy czegoś nie rozumiecie? Ludzie mają was dość, policja wyciąga was po kolei z waszych nor i mam nadzieję że sądy was powsadzają tam gdzie wasze miejsce.

Albo zaczniecie się zachowywać jak kibice, skończycie z polityką i bandyterką, albo was nie będzie! Bez szkody dla polskiej piłki i całej reszty ludzi, którzy chcą spokojnie oglądać mecze.
      • old.kibol Zgoda. Ludzi trzeba czesciej kontrolowac. 13.05.11, 09:31
        Na stadiony nie powinno sie zezwalac na wnoszenie jakichkolwiek napisow, oraz ksiazek i gazet (poza GW). Nalezaloby tez zastanowic sie nad sesnownoscia wnoszenia niektorych gatunkow muzyki. Wojewoda powinien co tydzien wydawac obwieszczenie z lista rzeczy, ktore widz moze wniesc na dany mecz.

Na Zachodzie tak jest i jest spokoj. Dzieki temu na mecze beda mogly chodzic cale wielopokoleniowe rodziny, ze staruszkami i malenstwami.
        • Gość: tt ich prawie w ogóle nie było slychać IP: 217.153.32.* 13.05.11, 10:29
          a może inny mecz oglądałem?...... Taki doping, jak był, to LZS Leśnica prowadzi. I nie jest to wcale pierwsze takie wydarzenie, bo w paru innych klubach też to tak wyglądało, i wychodziło równie żałośnie. dodam więcej, teraz wiele osób nie wiedziało o jakimś proteście, ale na następny raz dopingować będzie próbowało dużo mniej ludzi.
          • Gość: mp Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.warszawa.mm.pl 13.05.11, 10:42
            Ale GW łapie się wszystkiego aby potwierdzic swoje teorie. Czytelnik zadzwonił, śmieszne.. Szacunek dla kibiców Wisły którzy nie poddaja sie nagonce mediów i rządu. Szkoda że przez te najmądrzejsze decyzje nie bedziecie mogli pewnie przyjechac na Legię. Swoją drogą ciekawe co się poprawiło w bezpieczeństwie na stadionie Lecha od ostatniego zamknięca, że go otworzyli hehe.. Śmieszna ta władza
          • Gość: Dude Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 11:15
            Gość portalu: tt napisał(a):

> a może inny mecz oglądałem?...... Taki doping, jak był, to LZS Leśnica prowadzi
            > . I nie jest to wcale pierwsze takie wydarzenie, bo w paru innych klubach też t
            > o tak wyglądało, i wychodziło równie żałośnie. dodam więcej, teraz wiele osób n
            > ie wiedziało o jakimś proteście, ale na następny raz dopingować będzie próbował
            > o dużo mniej ludzi.

Nie było ich słychać, bo jak próbowali zacząć dopingować to ci, którzy prowadzili protest (nie użyję jeszcze słowa "kretyni") zaczynali buczeć i gwizdać. Gdyby tej buczącej grupki nie było, doping by się rozprzestrzenił na cały stadion, a tak został stłamszony w zarodku.

Ach, jakże inteligentna oprawa została udaremniona - kibic porównany do Jezusa niosącego krzyż. Brawo, brawo - proszę o więcej profanacji symboli religijnych, to na pewno kibicom (stowarzyszeniom kibica?) wyjdzie na dobre.
            • Gość: hehe Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.11, 11:27
              te ich oprawy to ja mam w dupie, oni myślą, ze ja na mecz przychodzę by ich frajerskie popisy oglądać. g-no - ja oglądam mecz, piłkarzy, a baloniki, flagi, szaliki, race to ma w dupie.
              Inna sprawa, ze wyborczą i tego ich tuska też mam w dupie.
              • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 11:28
                chwalisz się czy żalisz? myślałeś że oni robią oprawy dla ciebie? Buhahahaha
                • Gość: . Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 11:40
                  Skoro nie robią ich dla pikników, nie robią też dla piłkarzy, bo podobno mają piłkę w d..., to dla kogo robią? Dla siebie, żeby się pokazać w rankingach. Dlatego wszystko jedno gdzie będą je robić. Skoro nikt was nie chce na stadionie - idźcie ze swoimi oprawami w cholerę, na karuzelę, do lasu, nie wiem, gdziekolwiek, jak najdalej od stadionów.
                  • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 11:46
                    dlaczego mają iść gdzieś? bo tym im każesz? człowieku zastanów się trochę jakie ty brednie wypisujesz...
                    • Gość: tttomek Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: 151.193.120.* 13.05.11, 11:51
                      A dlaczego maja zostac na stadionie, jesli nie obchodzi ich co sie na tym stadionie dzieje i jeszcze gwizdza na tych, ktorych to interesuje? jak nie chce isc na msze, to nie ide do kosciola gwizdac na innych, ktorzy chca w niej uczestniczyc. Proste?
                      • Gość: Errtat Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 12:02
                        skąd taki wniosek że nie obchodzi ich co się dzieje na boisku? oglądałeś jakieś mecze chociaż w TV?

przecież oni w tym uczestniczą i w tej chwili robią protest, proste?
                        • Gość: . Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 12:09
                          Hipokryto, co wart jest dla drużyny kibic, który celowo, z premedytacją nie dopinguje jej przez cały mecz, a tego co chce dopingować leje w zęby i wyzywa? Czy opuszczając trybuny pokazuje że mecz i zwycięstwo drużyny są dla niego ważne czy może robi polityczne przedstawienia?
                          • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 12:13
                            :) no naprawdę... hipokryto to według ciebie w poprzednich i następnych kolejkach "pikników" na stadionie nie powinno być bo nie dopingują przez cały mecz? Naprawdę przednie stwierdzenie, finezja, elokwencja, no po prostu zachwyt z mojej strony, kłaniam się w pół!
                            • Gość: . Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 12:36
                              Nie udawaj głupiego cwaniaczku. To jest wybór każdego - zdziera gardło czy nie, natomiast czym innym jest terroryzowanie reszty przez grupę małpoludów.
                              • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 12:54
                                w jaki sposób terroryzowali, jest gdzieś na kamerze że komuś "dali w zęby"? widziałeś coś takiego? zgłosiłeś na policję? nie udawaj greka i nie pisz historyjek wyssanych z palca
                                • Gość: tttomek Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: 151.193.120.* 13.05.11, 12:57
                                  proponuje nie odpisywac kolesiowi Errata, bo trolli w sieci nie brakuje, a to przyklad typowego trolla albo kompletnego kretyna. Ale sam odpowiem, bo nawet zaczyna mnie to bawic :) Zobacz co sie dzialo w Bydgoszczy matole, myslisz, te to pikniki tam robily dym??
                                  • Gość: Stefan Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.11, 13:06
                                    Na sektorze D w drugiej połowie biegało 3-4 dresów i kazało "zamknąć mordy" śpiewającym, przy okazji dosadnie nas wyzywając, nie wiem kto to był ale na pewno nie kibice Wisły.
                                  • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 13:10
                                    po pierwsze - wypraszam sobie hasło trollowanie - jak nie wiesz co to znaczy to sprawdź

po drugie - pewnie nie mam prawa nawet dyskutować na forum :) DOBRE DOBRE

po trzecie - argumenty at personam zostaw dla siebie, a na forum wysil się i pisz logicznie i z sensem

ci co robili dym w Bydgoszczy niech zostaną ukarani, co innego jak się próbuje "zastraszyć" obywateli przy składaniu zeznać, co wczoraj opisała GW, gdzie policjant z Warszawy stwierdził cytuję "nie udało się zastraszyć kibiców Legii przy przesłuchaniu"... państwo prawa czy państwo POlicyjne? wczoraj jeszcze zamknięty stadion Lecha dziś nagle otwarty? prawda jest taka że dużo działań rządu z ostatnich dni jest niezgodne z prawem, i do tego odnosi się ten ogólnopolski protest!!!
                                    • Gość: . Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 14:20
                                      nie karmić trolla!
                                      • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 14:57
                                        Trolla masz w głowie - nie SPAMUJ !!!
                          • Gość: elkoyote Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.net.stream.pl 13.05.11, 16:13
                            robią protest a do tego maja pełne prawo
                            i jeszcze jedno:
                            kto dostał w pysk bo ja to chyba na innym meczu byłem
                        • Gość: tttomek Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: 151.193.220.* 13.05.11, 12:14
                          Tak sie sklada, ze bylem na tym meczu (bo jestem na kazdym na R22 od 10 lat) i zdarlem gardlo dopingujac, zeby Wisla wygrala. A ich protest byl w rezultacie skierowany przeciwko sensowi bycia tam, rozumiesz, tzw wylewanie dziecka z kapiela. Bo jesli oni protestuja przeciw dopingowaniu swojej druzynie, tzn dziala na jej niekorzysc. A teoretycznie tylko po to tam sa, zeby dopingowac ich druzyne, zeby lepiej grala. Ergo - chca protestowac, to niech zostana w domu! Ale oni tam nie przychodza dla Wisly, tylko dla bycia w grupie z podobnymi sobie. bo wtedy sie dowartosciowuja. Qmasz?
                          • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 12:17
                            z tego co ja wiem to protest jest ogólnopolski i jest przeciw POlicyjnemu państwu i nie przestrzeganiu praw konstytucyjnych, nie można stanowić sobie prawa ponad prawem...
                            • Gość: tttomek Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: 151.193.120.* 13.05.11, 12:23
                              A co ma piernik do wiatraka?? jak chca protetowac przeciw panstwu, to niech jada do Warszawy i protestuja przed Sejmem albo KG Policji!! A nie gwizdza na swoj klub!
                              • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 12:30
                                ale dlaczego mają jechać do Warszawy, a nie do Gdańska?

a dlaczego nie mają protestować na stadionie tylko w hipermarkecie?

oni gwizdali z tego co wiem na innych kibiców nie popierających protestu... nie wolno im?
                                Oni protestują nie "przeciw państwu" tylko przeciw konkretnym inicjatywom władz... wiem że za trudne do zrozumienia... ważne że jest hałas w mediach ale o co chodzi dokładnie to dla takich person jak Ty już nie ważne...
                                • Gość: tttomek Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: 151.193.120.* 13.05.11, 12:35
                                  A co ich obchodza moje poglady, ze na mnie gwizdza??To ze im sie cos nie podoba, nie oznacza, ze maja prawo byc przeciw tym, ktorzy sie z nimi nie zgadzaja!!

I wytlumacze Ci raz jeszcze, ostatni, bo szkoda mi wiecej czasu - ich protest byl w rezulacie skierowany przeciw druzynie, ktora dopinguja (bo pilkarze Wisly zamiast miec "12 zawodnika" na trybunach mieli do bani atmosfere,. ktora nie sprzyja sportowi), w praktycznie najwazniejszym meczu sezonu (drugi taki bedzie w niedziele). jesli nie widzisz tego paradoksu i dalej chcesz tu wyjzezdzac z ta tepawa agitka polityczna, to daje sobie spokoj z odpowiadaniem Ci. Tyle.
                                  • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 12:48
                                    rozumiem, że jeżeli im się coś nie podoba to nie mają prawa być przeciw tym, którzy się z nimi nie zgadzają :) to jakie mają prawa? :) dobrze że to nie Ty pisałeś konstytucję :) no naprawdę podziwiam tok rozumowania :):):)

NIE NIE NIE, protest był skierowany przeciw decyzją rządu TUSKA oraz przeciw władzą klubu - ze względu na zakaz wniesienia przygotowanej oprawy, a że odbił się na drużynie to już inna sprawa

gdzie agitują "politycznie"?

człowieku zastanów się jakie ty GŁUPOTY wypisujesz, piszesz o czymś o czym nie masz pojęcia, nie znasz się na aspektach prawa... wychodzisz z założenia że "moja racja jest najważniejsza a reszta nie ma prawa obnosić się z innymi poglądami"...
                                    • Gość: tttomek Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: 151.193.120.* 13.05.11, 12:52
                                      No comments. i jak juz jestes taki elokwentny i obeznany, to sprawdz slownik ortograficzny, bo robisz proste bledy, nie mowiac o bledach logicznych, ale w tym ci slownik nie pomoze. Do twojego belkotu sie nie odnosze, bo z tepakami gadac nie lubie ,sorry :) Bez odbioru
                                      • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 12:55
                                        dawaj te błędy logiczne
                                        • Gość: tttomek Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: 151.193.120.* 13.05.11, 12:59
                                          chcialbys :) godzina mojej pracy za duzo kosztuje, zeby ci oslic proste sprawy... A i tak juz troche moja firma na ciebie wydala :)

a otrograficzne bledy znalazles? no no, bystrzak !
                                          • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 13:13
                                            nie koleżko, poza głupimi uwagami ad personam piszesz straszne głupoty

widzisz jakieś błędy logiczne w mojej wypowiedzi to pisz śmiało, ja już ci wytknąłem główne twoje błędy logiczne ;) może to cie zabolało że tak z takim rynsztokiem słownym wyskakujesz?

"bledy", tak tak - bledy bledy bledy :)
                                            • Gość: . Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 14:22
                                              nic nikomu nie wytknąłeś, idź stąd już bo śmierdzisz manipulacją na kilometr
                                              • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 14:56
                                                że się wyrażę podobnym językiem: sam śmierdzisz na dwa kilometry :) no to se kulturalnie pogadalim :)
                                    • Gość: errata do erraty do erraty IP: *.aster.pl 13.05.11, 13:03
                                      człeniu, brednie to ty wypisujesz, już widzę jakie masz pojęcie o "aspektach prawa" skoro piszesz "władzą klubu", najpierw naucz się rzeczowniki odmieniać, potem zabieraj głos na forum; sam sobie przeczysz, skoro protest jest w imię obrony jakiejś wyimaginowanej wolności kibica czy raczej pseudokibica, to jakim prawem ci co protestują, mówią przeciwnikom protestu, co tamci mają robić i zabraniają dopingu tym, którzy chcą dopingować, a nie chcą dopingować? czy twój tok rozumowania jest w stanie to rozgryźć? dlaczego niby ich zachcianki i racje protestujących mają być ważniejsze od racji kibiców, którzy chcą dopingować? kto chce protestować wychodzi albo siedzi w chacie, kto chce kibicować, kibicuje, a nie jakieś terroryzowanie i narzucanie swojej woli innym, bądź konsekwentny, bo na razie to prezentujesz tak zwaną mentalność Kalego
                                      • Gość: Errata Re: do erraty IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 13:19
                                        po pierwsze piszę szybko bo robię inne rzeczy w tym czasie, i jest to głupi argument! szczególnie gdy oponent robi podobne "blendy"

ci mają prawo i ci mają prawo, tylko problem jest w tym że część forumowiczów wysyła tych pierwszych do "Warszawy", albo nawet odmawia im prawa do własnego zdania i zamanifestowania tego...

z Kalim się zgodzę, jak Kali krzyknąć to jest dobrze, jak na Kali nie krzyknąć to jest źle :) trochę obiektywizmu proszę!!!
                                        • Gość: . Re: do erraty IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 14:25
                                          wracaj do szkoły nieuku, jak się nauczysz ortografii to będziesz dyskutował
                                          • Gość: Errata Re: do erraty IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 14:59
                                            No to witam w klasie nieuku, zdanie zaczyna się z dużej litery! Jak się nauczysz ortografii to będziesz zabierał głos na forum!
                                            • Gość: . Re: do erraty IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 15:09
                                              "władzą klubu" - co za gamoń, ha ha!
                                              • Gość: Errata Re: do erraty IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 15:14
                                                ło matko boska częstochowska haha, masz coś ciekawego do dodania w dyskusji czy na tym twoja inteligencja wysiada?
                                                • Gość: . Re: do erraty IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 16:43
                                                  co można dodać takim "gamonią"? :D
                                                  • Gość: Errata Re: do erraty IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 17:42
                                                    Myślę, że wytknąć komuś nieznajomość ortografii robiąc samemu dwa błdędy w jednym zdaniu. :)

"wracaj do szkoły nieuku, jak się nauczysz ortografii to będziesz dyskutował"
                                                  • Gość: o Re: do erraty IP: *.aircity.pl 13.05.11, 18:52
                                                    gamonią, nieukom i cymbałą! :D
                                                  • Gość: Errata Re: do erraty IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 19:03
                                                    nudny ten twój SPAM, ziefff
                        • rybolow Re: ich prawie w ogóle nie było slychać 13.05.11, 18:17
                          Ty rzeczywiście jesteś bardziej prosty niż prosty,po prostu prostak.
                      • Gość: . Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 12:06
                        Spokojnie, kibole znajdą swoje miejsce. Już wkrótce na listach wyborczych PiS-u, a potem może w chórkach Radia Maryja, kto wie...
                        • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 12:14
                          dlaczego PISu? wielu popiera SLD, PJN, UPR, wciąż PO, PSL itd, ktoś lubi zakłamywać rzeczywistość :)
                          • Gość: . Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 12:43
                            No, całe mnóstwo wyborców SLD jest wśród kiboli. I PO, a może zwłaszcza PO. Staruch na pewno głosuje na PO, za niegłosowanie na PO na Legii podobno masaż twarzy można dostać, to prawda?

Znowu kręcisz, Kręcino
                            • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 12:52
                              nie, podaj jakieś oficjalne dane (i źródło do nich) że 99% kibiców głosuje na PIS, skończ pier...ć farmazony
                              • Gość: . Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 13:00
                                Kręcina, podaj oficjalne dane że głosują na SLD. Co tam oficjalne - daj link do jakiegoś forum kibiców, gdzie popierają SLD :)
                                • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 13:22
                                  rozumiem że nie przytoczysz takich oficjalnych danych :) dziękuję do widzenia!
                                  • Gość: . Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 14:24
                                    Kręcina żegna się z forum. Można przestać zatykać nosy
                                    • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 15:00
                                      Zatykaj sobie co chcesz, najlepiej okolice mózgu bo rozum ci ucieka... :)
                                      • Gość: . Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 16:48
                                        Powrót Kręciny?

odejdź trollu...
                                        • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 17:43
                                          Spadaj głąbie ;)
                                          • Gość: o Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.aircity.pl 13.05.11, 18:53
                                            ... cymbałą i głąbą :D
                                            • Gość: Errata Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 19:04
                                              ;) tak głąbie, dwa wyrazy dwa błędy :)
              • Gość: wks Re: ich prawie w ogóle nie było slychać IP: *.internetia.net.pl 13.05.11, 16:13
                Ch-j wie co ty masz jeszcze w dupie?
      • Gość: warczysław Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: *.web-proxy.us 13.05.11, 09:31
        i ich fajansiarskimi oprawiami i szalikami, rodem z wojskowej "fali".

Jedyne co potrafią to ryczeć jak bydło, kopać krzesełka i ludzi, obwieszać się
        tymi obciachowatymi szaliczkami i skakać jak szympansy.

Dobrze, że nie podnosza nóg i nie sikają jak psy.
        Mordy ponure i wiecznie wykrzywione jakby byli w kiciu na spacerniaku.

Najbardziej irytuje gdy taki osr..y gnój założy ten swój fajansiarski kaptur,
        fajansiarski dres i fajansiarskie trampki i skacze wojowniczo po bieżni - niby
        jakiś wielki bokser (damski zresztą) a w rzeczywistości jak szympans w klatce.
        (Wystarczy obejrzeć szympansa w ZOO i porównanie nasuwa się samo)
        Nie umie toto bieżni do niczego lepszego użyć, by coś pokazać, to skacze jak małpa
        i myśli, że wielki ważniak z niego.

Stadiony dla pikników i ludzi "na luzie", którzy nie przyszli na stadion niczego
        nikomu udowadniać tylko dopingować sportowców.
        Fajansiarscy "ultras" i inne bydło ryczeć jak woły za ogrodzeniem stradionu:
        "Donek herosie, zagraj kibolom na nosie.. Donekj herooooosieeeeee"
        (koniecznie fałszywie - falsamente mormorando)
        • Gość: Papa S Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: *.olsztyn.vectranet.pl 13.05.11, 09:56
          Prawdziwy bokser nie skacze, bo odrywanie/krzyżowanie nóg, to pewne KO/ND. Pomijam, że prawdziwy bokser walczy 1 na 1 i prawdziwemu bokserowi chuligańsko-kibolska frajernia do pięt nie dorasta. Mam cały czas obraz przed oczami z Bełchatowa z zeszłego roku, jak ten palant z Legii podskakuje w przód i w tył przy banerze niby wyskakuje do kibola drużyny przeciwnej, a potem sp...la. Do tego idzie się lać w okularach przeciwsłonecznych na nosie. Ludzie, z paroma wyjątkami, to całego kibolstwo to banda fetniaków mocnych tylko do butowania cienaków 15 na 1. Prawdziwi kozacy mają przede wszystkim mózg i bzdurami się nie zajmują. Nie muszą udowadniać niczego ani sobie, ani światu. Eliminacja tego g.na ze stadionów zrobi dobrze i społeczeństwu, i polskiej piłce. Następne w kolejce leśne dziadki z PZPN. Arogancja pana Lato, który ma się za nie wiadomo kogo, to już szczyt wszystkiego. Zresztą to jest poziom intelektualny bardzo podobny do tych staruchów i litarów, to co się dziwić. A za nim łańcuszek poddanych: Zdzisie, Antki, Jurki i reszta. Jedni warci drugich. I tu kapusie, i tam kapusie.
          • Gość: Errata Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 11:25
            idź chopie pofilozofować sobie o życiu seksualnym mrówek :)
            • Gość: Erratum Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: 195.117.118.* 13.05.11, 11:49
              A Ty koleżko idź tam, gdzie kogoś obchodzi Twoje trollowanie;)
              • Gość: Errata Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 11:51
                :) aha, średnio mnie obchodzi twój wpis...
                • Gość: Errata Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 12:45
                  To znowu ja, Errata. Moi koledzy mają duże mięśnie, mnie to kręci, a was?
        • Gość: normals Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: *.ghnet.pl 13.05.11, 09:57
          @warczysław: miałem komentować, ale nie chcę się powtarzać za tobą. Zakrzyknę tylko: kibole won ze stadionów. Stadiony dla normalsów.
        • Gość: aawat Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: 212.244.198.* 13.05.11, 12:40
          100000000% popieram i mam takie samo zdanie zakapturzona trzoda WON ze stadionów , kibicowanie jest dla ludzi a nie dla tego bydła
        • Gość: Krzysiek Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: *.wsb.gda.pl 13.05.11, 13:27
          Może i jestem za kibolami i nie jestem gościem w sweterku i okularkach informatyka jak Ty ale wiem chociaż co to fajans, pałko. Nie używaj słów, których znaczenia nie znasz.
        • Gość: KIBIC Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: *.ists.pl 13.05.11, 14:42
          a gdzieście byli pikniki obsrane jak przez 12 meczów kolejki trybuna G namawiała was do dopingu? gdzieście byli obsrańcy, psie syny, trąby jerychońskie, jak trzeba było jechać na mecz na stadion hutnika, nie wspomnę już o SOSNOWCU! teraz nagle zaczynacie podnosić głos? bez fanatyków jesteście nikim! byłem na meczu na trybunie E i doping w drugiej połowie w waszym wykonaniu był ŻENADĄ!! nierówno, chaotycznie, bez polotu! kibice sukcesu od siedmiu boleści!! nikt was nie chce i nie potrzebuje! piknik zje kiełbaskę i pójdzie, a fanatyczny kibic będzie z klubem na dobre i na złe!
          • Gość: Arsenalek Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: *.yfcministries.com 13.05.11, 14:56
            Dorosniesz to zmienisz zdanie, fanatyku. lol
          • Gość: tttomek Re: Wynocha z fajansiarskimi kibolami ... IP: 151.193.120.* 13.05.11, 15:00
            Pokazales obsrancu jak jestes na dobre i na zle z Wisla, jak w najwazniejszym meczu sezonu nie dopingowales i tylko gwizdales na doping innych, zeby udowadniac jakies swoje porabane racje. Bolalo, ze mimo fochu doping byl, Wisla wygrala a Maly nam podziekowal za wsparcie jak schodzil? Na pewno bolalo pseudokibicu... Mam nadzieje, ze do pustych waszych lbow dotarlo, ze nie jestescie do niczego potrzebni. Powiem wiecej, przez bande takich jak ty malo kibicow przychodzi na stadion, bo wszyscy wiedza, ze to wy macie jakies specjalne prawa, ktore daja wam kluby. W srode pokazaliscie gdzie macie dobro druzyny i mam nadzieje, ze SSA wyciagnie wnioski i skoncza sie tanie bileciki na G i specjalnie traktowanie.

Mam nadzieje, ze na derbach nie powtorzycie tego wstydu co na Lechu, ale rozum mi podpowiada, ze zachowacie sie jeszcze gorzej. Wrzody nie kibice
      • Gość: kibic Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.play-internet.pl 13.05.11, 09:34
        Byłeś kiedyś na meczu na "zachodzie"? Mozna powiedzieć, że w porównaniu z Polską tam wcale nie ma kotroli (byłem na meczach w Hiszpanii, we Włoszech i Anglii - raz zajrzeli mi tylko do plecaka, nie ma macania itp.). Jak lubisz kolego być prześwietlany, to się do gabinetu roengenowskiego zapisz. A stadiony są dla tych, którzy chcą tam chodzić. Ponoć mamy 'demokrację'?
        • Gość: aaa Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.pbg-sa.pl 13.05.11, 10:12
          tak masz racje domokracja polega na kulturalnym zachowaniu i poszanowaniu innych
          a przeklinanie, bicie innych i niszczenie mienia to anarchia, takich ludzi się zamyka w klatkach bo są niebezpieczni dla otoczenia
      • Gość: Zgred Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.acn.waw.pl 13.05.11, 09:38
        flat-ower napisał:

> Te oprawy powinny być zabronione a kontrola przy wejściu na stadion "lotniskowa
        > ". Tak jest na zachodzie i jest spokój.

Chłopie, co Ty pitolisz?
        Oprawy zabronione na Zachodzie? Kontrola "lotniskowa" przy wejściu?
        Byłeś w ogóle w życiu na jakimś meczu ("na Zachodzie" i u nas)?
        • kalam07 Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu 13.05.11, 10:03
          nie ma co sie spinac, klaszcza tu klakierzy szechtera, ktorzy na meczach nigdy nie byli i nigdy chodzic nie beda, daja ujscie swoim frustracjom, cieszy ich ze inni dostaja batem, a sami codziennie zbieraja po plerach w roznych pedo-korporacjach
          • Gość: . Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 10:46
            no to wyznałeś kim jesteś! byłym robolem, bez kwalifikacji, bez perspektyw. Obecnie pewnie na bezrobociu. Internet u matki, tak samo jak dożywianie. Zakompleksione szczurzysko - oto kim jesteś!
            • Gość: Zew Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 11:35
              przeczytaj swój wpis i zastanów się kim ty jesteś... to społeczeństwo po prostu przeraża
              • Gość: . Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 11:42
                to społeczeństwo ma was dość. wynocha ze stadionów szczury
                • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 11:49
                  za takie stwierdzenia można iść do sądu to jest RASIZM!!! :) Gdzie jest Szechter obrońca zaszczutych?!!!
                  • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 11:50
                    nie rasizm tylko FOBIA, UPRZEDZENIE!
                    • Gość: . Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 12:11
                      Koledzy z trybun jeszcze nie nauczyli go rozróżniać tak trudnych pojęć. Może kiedyś załapie...
                      • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 12:26
                        przecież sam się poprawiłem :) co łatwo sprawdzić :) wiem wiem za trudne :)
                        • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 12:47
                          Przepraszam, ten powyżej to nie ja. Ja głosuję na PO i popieram walkę z kibolami.
                          • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 14:16
                            a tak! popieram walkę z chuligaństwem stadionowym w granicach rozsądku i prawa! ale nie może być tak że za odpalenie racy (i nic więcej) grozi 5 lat więzienia, a za gwałt od 2 do 12 lat, a wychodzi się na wolność po odbyciu przynajmniej 1/2 kary... chore państwo
                            • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 14:28
                              Raz jeszcze powtarzam: popieram walkę z chuligaństwem, ale nie może być tak że za kopnięcie w plecy kobiety, od tyłu czy nie od tyłu, kibica piłki nożnej spotykają jakieś kary!

to jest skandal i odczepcie się od nas kibiców lamusy.

PIKNIKI - FRAJERZY !!!
                              • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 15:05
                                Myślę że co nieco zrozumiałeś :) tak wnioskuję z tego niby prześmiewczego tekstu. Cieszy mnie to ogromnie, nauka nie idzie w las i nigdy nie jest na nią za późno.
                                • Gość: tttomek Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: 151.193.120.* 13.05.11, 15:07
                                  Trollu, gadasz do siebie, zauwazyles? :D

Sorry, sorry Panie i Panowie, juz wiecej trolla karmil nie bede :) ROTFL
                                  • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 15:16
                                    Tak baranku z dwóch albo trzech adresów IP.

Rolling On The Floor Laughing !!! :) :D
                                    • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 16:46
                                      No dobra, przyznaję, jestem internetowym trollem, a na stadionie służę chłopaką (zwłaszcza pakerą) za gumową lalę, mówią że mam dobry połyk
                                      • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 17:44
                                        No proszę, brawo za odwagę! :)
                                        • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.aircity.pl 13.05.11, 18:58
                                          Mam lekkie rozdwojenie, w szkole mnie biją i w domu też po głowie, nie przejmujcie się że sobie sam odpisuję z różnych adresów
                                          • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 19:02
                                            TROLL i SPAMER w jednym!!! :) ciemny lud idealny do prowadzenia za rączkę, nic konkretnego nie napisze ino wyzwiska i głupoty rodem z piaskownicy... przykre a jakie prawdziwe!

• Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 11:27
            nie dość że frustracją to jeszcze niezłym fantazją
          • Gość: łks to potęga:) Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.4web.pl 13.05.11, 23:09
            Za to ty zbierasz w dupę od swoich pedalski dresowych koleżków "kiboli"
      • Gość: ... Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.ipv.net.pl 13.05.11, 09:41
        Jesteś pie...ięty, na zachodzie masz oprawy na całe stadiony, na całe trybuny, masz pirotechnikę która jest zabroniona oraz masz tzw zadymy rzadko, bo rzadko, ale w Polsce nie ma ich obecnie dużo.
        No i doping pikników, rzeczywiście miazga ;)
        Dajcie sobie spokój z dopingiem bo na taką ilość ludzi, powinno byćz 10 razy głośniej.
        • Gość: teho tiaa.. pirotechnikę to ty masz w głowie IP: 193.109.212.* 13.05.11, 10:37
          jak sobie zainhalujesz pokruszoną witaminę c przez nos ;)
          dla twojej wiadomości - na wyspach to co wy nazywacie "oprawą" jest nostalgicznym wspomnieniem przaśnych lat 80 ;)
        • Gość: Krzych Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.dynamic.chello.pl 13.05.11, 11:27
          prawo polskie powinno zostać zdecydowanie zaostrzone co do imprez masowych i egzekwowane... w tym wypadku wszyscy byliby szcześliwi... normalni kibice bo mieliby spokój na stadionie... a chcą się bić? świetnie... niech sie ustawiaja poza stadionem i wytłuką jak najszybciej :)
          • Gość: Errata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.cable.smsnet.pl 13.05.11, 11:30
            postuluję granaty, bombardowania i rozstrzelania w trybie natychmiastowym!!!
      • Gość: mario Na zachodzie a to dobre wiesz jak jest.......... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.11, 09:44
        byłem na meczach w Anglii Hiszpanii i we Włoszech tylko raz na 3 razy przed wejściem na stadion Milanu ktoś kazał mi zdjąć kurtkę ale nawet mnie nie obszukał na w sumie 10 meczach w Anglii i Hiszpanii nikt nigdy mnie nie sprawdzał nie byłeś to się nie odzywaj i nie mów jak tam jest
        • Gość: RET Re: Na zachodzie a to dobre wiesz jak jest....... IP: 195.117.227.* 13.05.11, 11:20
          No, ale w Hiszpanii i Angii nie ma takiego bydła na stadionach. Przynajmniej w najwyższej klasie rozgrywkowej. A z bydełem trzeba inaczej, jak z homo sapiens.
      • Gość: hetero sapiens Śfinto prowda, kolego. IP: *.play-internet.pl 13.05.11, 15:44
        Kibolstwo do ZOO.
    • jurber1 Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu 13.05.11, 08:49
      Slabym punktem zabezpieczenia stadionowego są ci ludzie zabezpieczenia i władz klubów, którzy po cichu współpracują z kibolami - na przyklad przepuszczają transparenty i materialy pirotechniczne. Trzeba wprowadzić dodatkową, lotną kontrolę wchodzących kiboli a wykrytych "niby-sprawdzających" zdejmować w ostatniej chwili przed meczem
      • Gość: warczysław Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.web-proxy.us 13.05.11, 09:34
        Przekupnych sprawdzających powinno się prądem po jajach, kopa i do domu.
        W Polsce za dużo jest pozorantów, ktorzy pozoruja, że coś robią.
      • Gość: ultras:) Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.psat.pl 13.05.11, 10:23
        śmieszny jesteś w moim klubie odpalaliśmy "parę razy" io ani razu nie przekupowaliśmy ochrony, mamy metody o których nawet wam się nie śniło. dodam też, że ani razu nikt nie ucierpiał od tych popisów z pirotechniką a o transparentach nic nie mówię (cenzura się śni, co?). trzeba odróżnić zadymy od których ktoś może dostać guza od zadymienia boiska
        • Gość: teho te race co odpaliles pewnie zadymily ci mózg IP: 193.109.212.* 13.05.11, 10:42
          skoro mylisz kulturę i szacunek z cenzurą.
          • Gość: elkoyote Re: te race co odpaliles pewnie zadymily ci mózg IP: *.net.stream.pl 13.05.11, 15:35
            czytając wypowiedzi na forum stwierdzam iż nie mają one zbyt wiele wspólnego z kulturą i szacunkiem
            Jak więc nazwać można zakaz wywieszania transparentów antyrządowych. To zapewne z szacunku do wywieszających.
            Jak kibice Lechii protestowali przeciwko władzy komunistycznej też nazwano wszystkich chuligańskim pomiotem. Mam dziwne odczucie DejaVu
    • Gość: zdzwoj7412 Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.8-1.cable.virginmedia.com 13.05.11, 08:57
      Zgadzam się. Piłka nożna dla kibiców! Kibole na Madagaskar!
    • Gość: ico? Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.75.54.242.debica54.ptc.pl 13.05.11, 09:09
      Taa... "rozważają możliwość podjęcia decyzji" przerost treści nad formą ale co taki kibol może wiedzieć o składni czy gramatyce.
      • maczor "rozważają możliwość podjęcia decyzji" 13.05.11, 09:30
        Ładnie zauważyłeś ten idiotyczny fragment ale nie chodzi tu o składnię, ani o gramatykę ale raczej o semantykę albo logikę.

Można ten tekst przetłumaczyć że decydują czy się zdecydować, a podsumować można to zdaniem: pomyślą czy będą myśleć ;-)
        • Gość: warczysław Straszni kunktatorzy ... IP: *.web-proxy.us 13.05.11, 09:36
          Zdecudują czy podjąć decyzję.
          • Gość: miodek Re: Straszni kunktatorzy ... IP: 88.220.76.* 13.05.11, 10:23
            k... co jeden to lepszy...
            • dellik Re: Straszni kunktatorzy ... 13.05.11, 10:33
              Niczym w Rejsie:

"– No świetnie, ale jaką metodą wybierzemy metodę głosowania?"
    • bolek_i_jego_worek Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu 13.05.11, 09:13
      "To, co się zdarzyło w drugiej połowie, nie miało dotąd miejsca w ruchu kibicowskim. Pokazaliśmy, że fanatyczni kibole nie mają monopolu na doping. Udowodniliśmy, że jeśli nie będzie ich na stadionie, doping dla piłkarzy nie ustanie...." Dalej powinno być "Dziękujemy Ci Adamie za wskazanie nam właściwej drogi. Tak jak Ty Wielki Adamie walczyłeś z komuną tak my dzielni kibice, niesłusznie nazywani piknikami, walczymy o stadiony dla matek z dziećmi"

Jeśli ktoś wieszczył koniec wpływu p.Michnika na społeczeństwo i wróżył rychły koniec GW powinien teraz wejść pod stół i odszczekać.

• Gość: Pata Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.skynet.net.pl 13.05.11, 09:39
        Ty chyba jesteś jakiś kretyn, co ma piernik do wiatraka?

Przez debilnych kiboli ludzie boją się chodzić na mecze, byłam kiedyś na Legii i więcej nie pójdę, bo można oberwać w twarz za nic. I to właśnie kluby powinny coś zrobić z tymi matołami, nie popierać ich chorych opraw, wywalić ich ze stadionów, będą mieli czas, żeby się zorientować, po kiego diabła w ogóle chodzili na mecze.

I gratulacje dla kibiców Wisły, którzy nie mają w dupie swojego klubu, tak jak żałośni kibole.
        • Gość: danpe_ Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.05.11, 09:43
          Mówimy o Wisle, nie o ległej. Tu nikt nikogo nie bije.
          A ja się nieoficjalnie dowiedziałem, że wersja wybioórczej jest nieprawdziwa - odnośnie oprawy.
          • Gość: le Ming Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: 178.73.49.* 13.05.11, 10:34
            A ja się nieoficjalnie dowiedziałem, że jest prawdziwa, tylko krzyże miały być dwa. I co?
        • Gość: warczysław Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.web-proxy.us 13.05.11, 09:45
          Ich "oprawy" wyglądaja jak sen narkomana.
          • kalam07 Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu 13.05.11, 10:06
            Jasne

Szechtera i tuska to boli:

www.olimpijska2.pl/img/kibice_szechter_przepros.jpg
            www.olimpijska2.pl/img/kibice_projekt_euro_2012.jpg
            prawda w oczy kole
            • Gość: . Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.ip.netia.com.pl 13.05.11, 10:50
              Przypominam ci komunistyczny politruku, że osobista odpowiedzialność za przestępstwa popełniane przez członków rodziny to standard obowiązujący w Korei Północnej
        • menago1916 Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu 13.05.11, 10:44
          > Przez debilnych kiboli ludzie boją się chodzić na mecze, byłam kiedyś na Legii
          > i więcej nie pójdę, bo można oberwać w twarz za nic.

Dostałeś w twarz za nic? Byłeś świadkiem? I powtórzysz to przed sądem?
          • Gość: RET Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: 195.117.227.* 13.05.11, 11:34
            Po pierwsze, to kobieta pisała. Po drugie, nie trzeba dostać i "przy świadkach zeznawać", żeby się bać (bo to subiektywne odczucie), albo - po prostu nie mieć przyjemności z oglądania meczu. Tak naprawdę, przy wzrastającym skokowo standardzie samych stadionów pilkarskich, kluby, które wyrzucą co agresywniejszych kiboli, będą miały z tego powodu same korzyści. Przy większych klubach, rachunek będzie następujący: ubędzie kilkuset kiboli, przybędzie kilka, kilkanaście, a może nawet kilkadziesiąt tysięcy ludzi naprawdę zainteresowanych sportem, a nie współczesnymi bitwami na maczugi.
            • menago1916 Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu 13.05.11, 12:01
              A na jakiej podstawie tak piszesz? Gazeta ci podpowiedziała? Przedstaw chociaż jeden dowód na poparcie tej tezy - to może być trudne, bo wymaga samodzielnego myślenia. Ja mam jeden kontrargument - na Legii ilość sprzedanych karnetów skoczyła w górę o kilkaset procent dopiero po podpisaniu porozumienia z kibolskim SKLW. Wcześniej, mimo wysiłków marketingowych i propagandowych (do spółki z GW) była wielka kupa. Bo jako kibole w swojej masie jesteśmy zorganizowani i zdyscyplinowani. Można podpierać się sytuacją z Krakowa, ale jestem dziwnie spokojny, że z tej wojny wyjdziemy zwycięsko.
      • Gość: jarek Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.ghnet.pl 13.05.11, 09:45
        eee kibole niech siedza w domu i utrzymuja rodziny... a nie zadymy a dzieci imatki glodne
    • Gość: GOŚĆ Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.miechow.com 13.05.11, 09:17
      Że co !? o.O jacy kibole ? Jak możesz pisać takie coś, większość osób na trybuje "G" zagorzałych kibiców, ma rodziny, prace, jak spotkasz ich na ulicy nie powiesz że to kibic a co dopiero kibol. Ludzie chodzą na to trybunę bo jest taniej, a są na każdym meczu, wspierają ukochany klub, śpiewem, dobrze się bawią na meczu i to jest zło ?? Takimi artykułami, "pseudo dzienikarz" tylko dolewa oliwę do ognia który zaczął podpalać rząd. Rozumiem oprawy nie pozwolono zrobić, szkoda, wielka szkoda. Ale pisz że KIBICE a nie kibole, bo na stadionie Wisły ostatnimi czasami był bardzo kulturalny doping, kierowany z gniazda przez SKWK, z tego samego gniazda dopingiem kierował Patryk Małecki. Czemu nie pisaliście że Wiśle w tedy piłkarz kierował dopingiem KIBOLI ?? Co ? A to dlatego że to była wspaniała akcja dla kibiców i kibice śpiewali, przestańcie nazywać nas KIBICÓW "KIBOLAMI" bo nimi nie jesteśmy. !!!
      • Gość: precz z kibolami Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.bb.sky.com 13.05.11, 09:58
        Piłkarze Wisły juz raz kierowali dopingiem, po meczu Cracovia - Wisła. Sprawa ugrzęzła w prokuraturze i chyba nie ma się czym chwalić
        Ps. krakowskie Przedmieście jest lepszym miejscem na stawianie krzyży niż stadion he he
      • enro_n Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu 13.05.11, 10:01
        Jak "kibic" wybiega na murawę i rzuca w ochronę kamieniami, wyrywa krzesełka i kopie reporterów to za przeproszeniem QRWĄ, a nie kibicem. Śpiewem mówisz ? Dlaczego 80% przyśpiewek obraża drużynę przeciwną ?
      • Gość: Lopez Re: Ekstraklasa. Kibole na Wiśle bez monopolu IP: *.rudaslas