Dodaj do ulubionych

Liga hiszpańska. 38. kolejka. Real znów przegrał

IP: *.chello.pl 24.05.04, 00:31
No i cudownie!!!
Obserwuj wątek
    • Gość: OLO OBRONA REALU IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 00:34
      REAL STRACIL AŻ 54 BRAMKI,DWA RAZY TYLE CO VALENCIA !!! I TYLKO O 2 MNIEJ NIŻ
      SPADKOWICZ VALLADOLID!!! TAM NAWET WALTER SAMUEL TEJ STAJNI AUGIASZA NIE
      OCZYSCI :) POTRZEBUJĄ JESZCZE CONAJMNIEJ DRUGIEGO STOPERA I DEFENSYWNEGO
      POMOCNIKA ,A Z TEGO CO WIEM NIE PLANUJĄ JUŻ ZAKUPU KOLEJNEGO OBROŃCY,BA NAWET
      R.CARLOS MA JESZCZE ODEJŚĆ,A EMERSON PLANOWANY NA DEF,POMOCNIKA W LEVERKUSEN
      BYŁ RACZEJ OFENSYWNYM DOPIERO W ROMIE GRAŁ DEFENSYWNEGO,I NIE WIEM CZY
      ISTOTNIE JEST TAKI DOBRY W ODBIORZE BO GO W TV NIE WIDZIAŁEM JESZCZE :)
      • Gość: skok Paru dobrych jugoli,polaków i czechów razem za 40 IP: *.gorzow.sdi.tpnet.pl 24.05.04, 11:19
        mln euro i po realach i chelsach i innych menchesterach.
    • Gość: Vaius Cieńko u pana redaktora z matematyką:] IP: *.awacom.net 24.05.04, 00:38
      Hmmm Barcelona zdobyła w ostatnich ośmiu meczach 20 punktów?? Policzmy: żeby to
      twierdzenie było prawdą to Barca musiałaby 6 razy wygrać i 2 razy zremisować
      (6x3+2x1=20)...nie ma tu miejsca dla porażki...to gdzie tu niby ma być miejsce
      na "Porażkę poniosła także Barcelona - 1:2 na wyjeździe z Realem Saragossa"??!!
      PS. Jeśli się mylę proszę mnie poprawić:P
      • Gość: kt Re: Cieńko u pana redaktora z matematyką:] IP: *.skierniewice.mediaclub.pl 24.05.04, 01:42
        Barca w ostatnich 8 meczach zdobyła 16 punktów
    • Gość: laseg Re: Liga hiszpańska. 38. kolejka. Real znów przeg IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 07:12
      pięknie się ułożyła ta tabela w lidze hiszpańskiej. Lepiej być nie mogło. Cóż
      nie!?!?!?!?!!?!?!
      • Gość: ZUM real zagra w eliminacjach do LM? IP: *.dip.t-dialin.net 24.05.04, 10:05
        a moze wrecz wogole nie zagra w Lm, tylko w UEFA? jak to jest z hiszpanskimi
        druzynami?
        • Gość: fernie Re: real zagra w eliminacjach do LM? IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.05.04, 15:13
          owszem, zagra w 3. rundzie eliminacji
          moze z Wisla? :)
    • Gość: humbak Coś z tym Carlosem nie tak. IP: *.ghnet.pl / *.ghnet.pl 24.05.04, 10:14
      Chłopak ostatni jakby formę stracił. Latka się odzywają, czy co. Niedawno
      całkiem zasuwał jak Overmars za młodu i do tego obronę reprezentacji i Realu
      ratował, a teraz jakoś zbladł. A może nie mam racji? Nie mam możności oglądania
      meczów ligi hiszp.
    • Gość: ggosiaa Re: Liga hiszpańska. 38. kolejka. Real znów przeg IP: *.bydgoszcz.cvx.ppp.tpnet.pl 24.05.04, 10:57
      Raul 4ever. Carlos też.
    • Gość: abc Re: Liga hiszpańska. 38. kolejka. Real znów przeg IP: 193.111.166.* 24.05.04, 10:58
      "Czwartą z rzędu porażkę Realu wykorzystało Deportivo La Coruna.."

czwarta porazke to zanotowali tydzien temu i wtedy sama GW napisala, ze
      najgorsza seria w historii klubu. ta wiec musi byc piata.. liczyc nawet w GW
      nie umieja..

pzdr

abc:)
    • Gość: Barhez La Coruna Rulez!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.04, 11:03
      Czyż nie pisałem tydzień temu galaktyczni frajerzy że wyprzedzi was jeszcze
      SuperDepor! A ty Beckham strzel sobie jeszcze jeden tatuaż, tym razem na czole
      z napisem LOSER!
      Ave Pandiani.
    • Gość: ELF Re: Liga hiszpańska. 38. kolejka. Real znów przeg IP: *.ds.ae.katowice.pl 24.05.04, 12:46
      Jak Real to tylko Sociedad!!
    • Gość: benek Re: Liga hiszpańska. 38. kolejka. Real znów przeg IP: 213.17.239.* 24.05.04, 13:14
      I tak najlepsza jest Valencia - ta druzyna pokazuje ze nie tylko miliony za
      oplaty transferowe wygrywaja lige.i niech sie wszystkie beckhamy swiata
      schowaja...:) Zreszta Abramowicz tez sie o tym przekonal...
      V A L E N C I A !!!
    • Gość: realomanka Re: Liga hiszpańska. 38. kolejka. Real znów przeg IP: *.katowice.cvx.ppp.tpnet.pl 24.05.04, 13:17
      Zobaczycie w następnym sezonie Realek będzie najlepszy!!!!!!!!!!!!
      Będzie miał w końcu porządny zarząd! I będzie miał po 4 mistrzostwo!!
      FANI REALU SĄ WSZĘDZIE!!!!!!!!
      • Gość: fernie Re: Liga hiszpańska. 38. kolejka. Real znów przeg IP: *.aster.pl / *.aster.pl 24.05.04, 15:15
        A to ciekawe. Jak oni tego dokonają, skoro na koniec sezonu będą oglądać plecy
        Barcy? :-))
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka