Dodaj do ulubionych

Lewandowski: Chcemy się zrewanżować w meczu z W...

12.11.11, 13:55
tak jest , najlepiej rewanzowac sie ze slabym rywalem
Obserwuj wątek
    • cineaste Atak to najlepsza obrona: Smolarek-Grosicki-Jelen 13.11.11, 00:07
      Smuda nie ma pomyslu na atak i juz jest calkowicie usatysfakcjonowany tym status quo z Lewandowskim w szpicy. Takie rozwiazanie to poczatek konca jakichkolwiek szans Polskiej Reprezentacji na Euro. Lewandowskiego styl gry jest bardzo latwy do rozszyfrowania i tragiczne jest to ze juz zostal rozszyfrowany przez trenerow najlepszych reprezentacji Europy. Ewidentne to bylo w meczu z Wlochami, ktorzy w sumie w trakcie meczu bawili sie bardzo fajnie.

Lewandowski jest moze dobry w otoczeniu wysmienitych graczy Dortmundu, ale jego prawdziwy poziom pilkarski jest obnazany w trakcie gry w reprezentacji. Potrzebujemy srodkowego napastnika z prawdziwego zdarzenia a Lewandowski nim nie jest. Z obecna linia ataku nie wygramy zadnego meczu na Euro.

Chce ponownie zobaczyc w kadrze Ebi Smolarka a takze Kamila Grosickiego, ktory strzela i asystuje przy golach w silnej lidze tureckiej. Jezeli chcemy zmylic naszych przeciwnikow na Euro, Grosicki powinien grac za plecami Smolarkiem a Ireneusz Jelen na skrzydle. W takim ustawieniu zabraknie w wyjsciowym skladzie miejsca dla Lewandowskiego.

I do poczatku Euro szukac srodkowego napastnika. Ci najbardziej obiecujacy z mlodych napastnikow powinnic byc sprawdzani, jak: Maciej Jankowski, Maciej Korzym, Lukasz Teodorczyk, Piotr Grzelczak, Jan Pawel Pawlowski, Daniel Golebiowski, Arkadiusz Wozniak, Rafal Wolski. Kto wie, moze wsrod nich jest 'czarny kon' na Euro. Moze tym 'czarnym koniem' jest Wolski!!! Linia obrony zawsze bedzie niedobra, 'dziurawa' jezeli atak nie jest w stanie strzelac bramek. Atak jest najlepsza defensywa i Orest Lenczyk na selekcjonera Reprezentacji, to moja recepta na sukces.
    • gm114 Z czym do ludzi, nie ma graczy na poziomie.. 13.11.11, 07:37
      Lewandowski w ataku, Obraniak w pomocy, Piszczek w obronie, koniec.

Z czym do ludzi.

Gdyby chociaż był Boruc, to może bramka byłaby zaczarowana.

Z obecnym burakiem w bramce, to może sobie grać Arsenal.

Słaba polska ekipa z 3 graczami na poziomie musi mieć dobrego bramkarza od bardzo trudnej roboty wymagającej gry nogami i w bezpośrenich starciach na przedpolu. Boruc byłby czwartym muszkieterem.

A tak, to nędza kompletna.

Osobny rozdział to trener.

Przydałby się jakiś trener.

Obecnie jest na tym stanowisku osoba, która coś tam krzyczy w stylu : "kupą mości panowie, kupą na nich !".

No to jak z taka taktyką grać przeciw dobrym drużynom ?!

Trener jest potrzebny.

I jeszcze jedno na koniec. Mecze czasem oglądam dla przyjemności. Tego Polski z Włochami nie byłem w stanie. Patrzyłem kilka minut w II połowie i dałem spokój. Szkoda czasu.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka