Dodaj do ulubionych

Serie A. Wielka afera we Włoszech. Globalna maf...

21.12.11, 12:11
Nic nowego. Przyczyna tego jest taka, że przez zawodową piłke nożną przechodzą olbrzymie pieniądze, a cała ta organizacja jest nastawiona na koszenie ich wszelkimi metodami, również nielegalnymi.
A zauważmy, że bardzo duża część tych pieniędzy pochodzi ze środków publicznych - państwo buduje im stadiony, państwowa telewizja płaci gruby szmal za transmisje, państwowe firmy kupują reklamy, samorząd wspomaga finansowo, remontuje co bandyccy kibole zniszczą itd. A oni sobie wypłacą miliony, resztę wytransferują do FIFA i jeszcze długów narobią.
SKOŃCZYĆ Z FINASOWANIEM ZAWODOWEJ PIŁKI NOŻNEJ ZE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH!
--
Blog o Niemczech i NRD: cmos.blox.pl
Obserwuj wątek
    • Gość: ech Serie A. Wielka afera we Włoszech. Globalna maf... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.11, 17:46
      Osobiście nie jestem zdziwiony, długo byłem naiwny jako dzieciak, ale oczy otworzyły mi się po MŚ w Korei. Jeśli takie szwindle miały miejsce na imprezie tej rangi i wszyscy przymykali oczy i udawali, że nic się nie stało, to co dzieje się w przeciętnych meczach ligowych? Tu już chodzi tylko o pieniądze, a takim ślepym bydłem jakie chodzi na stadiony jest łatwo sterować.
    • ubiquitousghost88 Mucha nie siada - ciąg dalszy... 21.12.11, 21:47
      Pani Mucho, tu nie ma co czekać!
      Pani może i potrafi!
      Kompletny PZPN z miejsca za mordę i do pierdla!
      Z Nowosybirska już ruszyła kompozycja wagonów bydlęcych do przewozu nadzwyczajnego naszych kibiców, kiboli i całej tej mafijnej zgrai w kierunku Ziemi Nieludzkiej.
      EURO 2012 przenieść do Magadanu. Na zawsze.
      Polska powinna dać przykład całemu światu, jak walczyć należy z UEFA i FIFA!
      To be or not to be! (Albo my ich, albo oni nas!)...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka