Dodaj do ulubionych

Liga zostaje w Canal+?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 02:12
jedna wielka kupa!!znowu nie obejze meczu, przez pare lat, glupie canal +
Obserwuj wątek
    • Gość: OLO Re: Liga zostaje w Canal+? IP: *.gostyn.net / *.gostyn.net 27.11.04, 09:03
      KUP DEKODER C+ , I NAPEWNO OBEJRZYSZ - ZA DARMO TO JUŻ TYLKO MOŻESZ PODRAPAĆ SIĘ...
      JAK STAĆ CIĘ NA KOMPUTER I NETA TO I TE PARĘ ZŁOTYCH ZNAJDZIESZ NA CANAL
      WSZYSCY BY CHCIELI OGLĄDAĆ PIŁKĘ ZA FREE A PÓŹNIEJ BIADOLIĆ ŻE JEST SŁABA , A ZA
      CO POLSKIE KLUBY MAJĄ KUPOWAĆ LEPSZYCH PIŁKARZY ? ABY PODNIEŚĆ POZIOM LIGII ?
      PAŃSTWO NIE DA IM NIC ( BIDA AŻ PISZCZY) A PRZYSŁ. KOWALSKI CHCIAŁBY LIGĘ ZA
      DARMO , MECZE NA POZIOMIE LIGII HISZPAŃSKIEJ A W ZAMIAN OD SIEBIE NIE DAĆ NIC -
      TYPOWE PODEJŚCIE WIĘKSZOŚCI POLAKÓW - PRZENIESIONE Z LAT PRL - BRAĆ ILE SIĘ DA -
      BO MI SIĘ NALEŻY. JEŻELI NIE STAĆ CIĘ NA PŁATNĄ TELEWIZJĘ TO MUSISZ SIĘ Z TYM
      POGODZIĆ , JEDNI JEŻDŻĄ MERCEDESAMI INNNI CHODZĄ PIESZO , KTOŚ PRACUJĘ 12 GODZIN
      DZIENNIE A KTOŚ 14 GODZIN ZBIJA BĄKI , TAK JUŻ JEST I BĘDZIE
    • Gość: cyg@nek C+ uratowł polską ligę 5 lat temu. IP: *.osk.enformatic.pl 27.11.04, 09:14
      Wolałbym ligę w otwartej TV, ale rozumiem uprzywilejowanie C+. Ważne żeby
      przełamać monopol i pójść w kierunku propagowania ligowej piłki:
      - magazyn ligowy w sobotę do 21.00 dla "zwycięzcy",
      - magazyn ligowy w sobotę po 21.00 dla TV otwartej,
      - powtórka magazynu w niedzielę rano dla "zwycięzcy" i TV otwartej
      - "stół dyskusyjny" w niedzielę przed południem, ew. wieczorem,
      - dwa magazyny ligowe w niedzielę wieczorem (jak w sobotę).
      Nie ma co uszczuplać ilości powtórek magazynów.
      Liga wymaga rozpowszechnienia, bo tylko wtedy można przyciągnąć reklamy i
      sponsorów.
      I jeszcze jedno: wszystko o kant dvpy rozbić jeżeli nie przyciągnie się kibiców
      na trybuny, a to wymaga wyrzucenia kiboli.
    • Gość: zmniejszyc lige zmniejszyc lige IP: *.pl / 217.153.7.* 27.11.04, 09:29
      zmniejszyc lige do 8 w miare klasoeych zespolow - jezeli takie wogole sa w
      polsce, wtedy moze starczyloby kasy tvp na wykup transmisji, a zwiekszone
      bezrobocie wsrod naszych gwiazd doprowadziloby do grania za pieniadze takie
      jakich sa warci. i problem kasy rozwiazany - mimo ze jestem ze szczecina nie
      musialbym sie katowac transmisjami bezklasowej druzyny jaka jest pogon, i inne
      barachla
      • Gość: ja Re: zmniejszyc lige IP: *.is.net.pl / 217.144.192.* 27.11.04, 11:24
        madry jestes? jak zniejszymy lige to co miesiac bedzie wisla vs legia itp...
        troche by to nudne bylo i nikt by nie ogladal.a te gorsze kluby by
        zbankrutowaly i za pare lat bylaby ekstraklasa , A klasa i B klasa. a reszta
        ludzi by nie kopala pilki tylko by robila na drutach.popatrz na najlepsze ligi -
        tam jest po 20 zespolow. najlepsze wygrywaja z nimi co roku ale nikt nie chce
        zmniejszac ligi bo to by bylo bezsensu :P
        • Gość: calagan Re: zmniejszyc lige IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.11.04, 01:30

Ale tam raczej nie ma sytuacji, ze z posrod tych 20 klubow 15 ma klopoty
          finansowe. A u nas na 14 klubow ledwie 5 ma kase, a reszta egzystuje. Na
          zachodzie beniaminki wchodza i kupuja pilkarzy - nie gwiazdy pierwsszego
          formatu, ale juz naszych krajowych gwiazdorow owszem. A u nas "nowi"
          pierwszoligowcy przejmuja kadre spadkowiczow, albo zbieraja resztki z tego, co
          zostanie po reszcie pierwszoligowcow. Zmniejszenie drastyczne ligi na 5-6 lat
          ma sens. Oczywiscie potem nalezy znow ja powiekszyc, ale poki co to w naszym
          kraju nie ma nawet 20 zespolow, ktore by bylo stac na gre w I lidze.
      • Gość: cis tylko Canal+ IP: *.tinet / *.tinet.pl 27.11.04, 11:23
        Tylko Canal Plus gwarantuje odpowiednią jakość komentarza i przekazu.A jak ktoś ma wątpliwości to niech zobaczy co TVN zrobiło z pucharem UEFA. Jak ich ukochana Legia i medialna Wisła odpadła to ytransmisje z meczów Amiki przesunięto do podrzędnej telewizji TVN7. A komentatorzy TVN?? Prawdziwa tragedia. Byłem na meczu Amica-Glasgow, komentator prowadzący wywiad z Milą nawet nie raczył spojrzeć na boisko nawet na moment, a bramki oglądał sobie na powtórkach na małym ekraniku. Żenada
      • Gość: olek Re: BARAN JESTES, GDYBY 5 LAT TEMU CANAL PLUS IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 27.11.04, 11:28
        Jesooo ale z Ciebie "baran"... Polska liga serwowana w C+ jest dla
        typowych "zboków futbolowych". Poziom naszej skopanej zenujacy. W porownaniu do
        pierwszej lepszej ligi europejskiej (chocby Grecja, Holandia czy Francja)
        prezentuje sie jak zebrak przy krezusie. I nie pieprz głupot ze 80 zeta na
        miesiac by obejrzec 4 czy 5 dobrych spotkan w sezonie to malo. Mnie np. mało
        ochodzi wogóle liga, nawet jakbym wykupił C+ lukalbym tylko klasyki (derby +
        mecze szlagierowe - w sumie moze z 10).

Podsumowujac ok 1200 PLN/rok za C+ by obejrzec ok 10 spotkan... Ponad 100 złoty
        za mecz - pie.. taka rozrywke... Juz wole za 200 zeta ogladać wiele
        interesujacych mnie spotkan Ligi Mistrzow, PUEFA czy Bundesligi w Polsacie
        Sport.
          • Gość: olek Re: BARAN JESTES, GDYBY 5 LAT TEMU CANAL PLUS IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.11.04, 12:42
            Nie mam juz nastu latek by ogladac wszytkie mecze co daja w TV (brak czasu,
            znuzenie meczami o nic). Z ligami co wypisałeś jest podobnie (dla mnie) jak z
            ligą polską - obejrzalbym kilka-kilkanascie w roku. Szlagiery i decydujace o
            koncowym wygladzie lig mecze, bo juz mnie nudzą mecze o pietruszke... Podalem
            przyklad Polsatu Sport, bo cena/jakość wypada on jak dla mnie najkorzystkiej.
            Poza Bundesligą i pucharkami także bardzo duzo innych lig/imprez na żywo.
            Bundesliga to dla mnie liga nr. 1 w Europie z punktu widzenia polskiego kibica.
            Wystarczajaco silna, oraz zawierajaca najwieksza ilość Polaków grających wśród
            wszytkich czołowych lig Europy. W Anglii, Włoszech czy Hiszpanii ze świecą tych
            Polaków szukać :(

btw. canal mialem parę latek temu, ale wtedy cena/jakosc mnie zadowalała.

btw2. żużel to chyba c+ ma tylko GP, bo liga chyba na pulsie jest czy jak to
            sie zwie i sporcie.

Pozdrawiam
      • Gość: calagan Re: Liga musi byc w TV otwartej!!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 28.11.04, 01:37

Wlasnie. Musi byc w TVP. Niewazne, ze Jasina nie bedzie wstanie odroznic
        Grzyba od Zganiacza, czy Bataty od Julcimara. wazne, ze 10 minut po rozpoczeciu
        meczu wejda z transmisja na zywo z zaspanym kamerzysta, ktory nie nadarzy za
        akcja i dlatego nie zobaczymy bramki i skoncza relacje 15 minut przed koncem,
        bo zaraz zacznie sie 23456 odcinek Mody na sukces. Wazne, zeby bylo to TVP.
        • Gość: olek Re: Liga musi byc w TV otwartej!!! IP: *.tkdami.net / *.tkdami.net 28.11.04, 12:30
          Widzisz, to nie o to chodzi by cała liga była w TVP. Jednak te najwazniejsze
          mecze (derbowe, klasyki - Legia-Wisła, etc.). W sumie z 10 spotkań powinno być
          w TV otwartej - niekoniecznie TVP. Mysle, że Canal mógłby sie dogadac z otwarta
          stacją. Tzn. zrealizować transmisję i w razie entualności użyczyc komentatorów
          i prowadzących studio. W zamian za reklamy, etc. W ten sposób mógłby się
          wypromowac i zyskac kolejnych potencjalnych abonentów.

btw. moze wlasnie mecze o jakich mysle wchodza w sklad pakietu derbowego, ale
          cholera wie jak to PZP to ustalił...
          • Gość: calagan Re: Liga musi byc w TV otwartej!!! IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 28.11.04, 19:41

I taki wariant wlasnie przewiduje te pakiety. Obecnie w swietle ustaw
            europejskich C+ nie moglby miec praw na wylacznosc. Tylko kwestia pozostaje kto
            to wezmie. TVP niemal wszystko, co realizuje sama, robi beznadziejnie. Rzecz w
            tym, ze co poniektorzy chcieliby miec cala lige (a nie klasyki) w publicznej TV
            i mordowac wszystkich meczami slabiutkiego GKS-u, czy innej slabizny, tylko
            dlatego, ze pan redaktor pochodzi ze Slaska, czy innej miesciny gdzie gra ten
            zespol, albo beda sie wszyscy zastanawiac, czy mecz bedzie w TV, bo wlasnie
            zaczyna obrady komisja do sprawy komisji do sprawy komisji Orlenu. Pod tym
            wzgledem TVN jak i Polsta bija publiczna na glowe - oni sa wstanie dopasowac
            ramowke, to tego programu, a TVP dopasowywuje program do ramowki.
    • zdzicho01 Profesjonalizm przedewszystkim 27.11.04, 10:44
      Canal + ma swoją renomę i klasę z jaką pokazuje mecze. Jakość pokazywanych
      meczów przez inne stacje (np.Puchar polski) odbiega od tego jakim obdarza nas
      Canal +. To też jest jedyny powód dla którego mam terminal cyfrowy.
    • Gość: cyfraplus Re: Liga zostaje w Canal+? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.04, 10:53
      Ja oglądam transmisje jeszcze jak był CANAL+, a teraz oglądam CYFRĘ+.
      Sama jakość cyfrowego obrazu jest super. Sprawozdania z samych meczów, wywiady
      i poźniejsze programy typu LIGA+ z analizą każdego meczu czy sędziowskich
      kontrowersji są pierwszej klasy. Innym stacją daleko do tych osiągnięć CYFRY+.
      Sami komentatorzy CYFRY+ są z najwyższej półki. Są profesjonalistami, dowcipni
      i dociekliwi. Zresztą trzeba obejrzeć by to odczuć. Oprócz tego można obejrzeć
      takie hity jak Barcelona-Real. Ostatni był jak to powiedział jeden z
      komentatorów "palce lizać".
    • Gość: zasadziu Re: Liga zostaje w Canal+? IP: *.zep.com.pl 27.11.04, 11:26
      Jeżeli piłka trafiłaby do TVP to obawiam się, że przegrywałaby z komisją
      śledczą i pokazywana by byla tak jak kosz (ostatni mecz Anwil-Prokom, pokazene
      tylko 3 i 4 kwarta). W TVN nie wyobrażam sobie, żeby ten ciulek komentował
      który to robi na UEFA, on jest tragiczny. Jedynie Polsat może coś by pokazał.
      Ale poziom pokazywania meczow w C+ jest na tak wysokim poziomie, ze niech juz
      tak zostanie. UWAGA!!! Na terenie dzialania telewizji kablowej MULTIMEDIA C+
      kosztuje 40 zlotych.
    • Gość: Kibic Re: Liga zostaje w Canal+? IP: 158.75.12.* 27.11.04, 11:27
      Moim zdaniem gdyby prawa do transmisji wykupiła jakaś stacja która pokazywałaby
      mecze na żywo w paśmie niekodowanym, to szansa na przyciągnięcie dobrych
      sponsorów do klubów byłaby większa. Gdy wygra Canal+ to nie ma na to szans.
      Głównym źródłem zysków dla klubów będzie honorarium z Canal+. Dostęp do Canal+
      ma mniejszość kibiców. Z drugiej strony muszę przyznać, że gdyby nie sport, to
      na Canal+ nie byłoby co oglądać. W moim przypadku nie opłacam Canal+ gdyż mam
      czas na oglądanie meczów tylko sporadycznie, gdyż dużo pracuję. Jak płaciłem
      abonament, to zdarzało mi się, że w ciągu miesiące nie obejrzałem ani jednego
      programu na Canal+. Płacenie w takim przypadku jest bez sensu. Gdyby mecze były
      na niekodowanym, to czasami mógłbym zawiesić oko. Pozdrawiam wszystkich kibiców.
    • Gość: lukka Re: Liga zostaje w Canal+? IP: *.chello.pl 27.11.04, 12:00
      Gdyby nie C+ oglądałbyś drugie 45 minut meczu w niedzielne południe z sepleniącym komentatorem,
      a i to tylko pod warunkiem, że grałaby Gieksa. To C+ zbudował w Polsce prawie-zawodową ligę i to C+
      wyznaczył standardy transmisji piłkarskich. A jak żyłujesz 30-kilka złotych miesięcznie na abonament i
      oglądanie dobrze zrealizowanego widowiska, to przestaw się na Tele5, niedługo mają pokazywać IV i V
      ligę regionalną, na pewno znajdziesz coś interesującego dla siebie. Na całym cywilizowanym świecie
      rozgrywki najwyższej ligi są w transmisjach kodowanych. Niezainteresowani mają do dyspozycji sporty
      alternatywne: zośkę, rolki, rowerek...
    • Gość: Wawerak Grosza nie dam na dekoder i lige. IP: *.chello.pl 27.11.04, 12:07
      Jak liga taki mistrz. Jaki mistrz takie wystepy w europejskich pucharach.
      Szumnie okrzyknieta przez wszystkie media mozliwosci wywalczenia drugiero
      miejsca eliminacyjnego do LM spelzly na niczym bo ... To juz wszyscy wiedza co.
      Mentalnosc wiekszosci prezesow, trenerow i zawodnikow jest gleboko osadzona w
      PRL. Prezes czapy calego zamieszania - zwany potocznie Michalem (nie mylic z
      Wlodyjowskim) - jest jak Pierwszy Sekretarz i nie zapowiada sie aby to sie
      zmianilo.
      Grosza bym nie dal za dekode C+ i ogladanie ligi, wiec nie rozumem o co
      toczycie boje na forum.
    • lil_makaveli I niech Canal+ wygra!!! Reszta to leszcze!!! 27.11.04, 15:06
      Bo jako jedyni potrafią pokazywać piłkę nożną w TV. Pozostałe stacje tego nie
      potrafią. Tragiczni, nieprzygotowani komentatorzy i bełkoczący "eksperci" w
      TVP, fatalna transmisja i oprawa w TVN, to ma mnie przekonać.
      A wszystkich płaczących, że nie obejrzą żadnego meczu, bo nie mają dekodera,
      pragnę uświadomić, że magazynu z bramkami polskiej ligi nie było w innej stacji
      nie z winy Canal+, tylko nikt nie chciał za to zapłacić. Teraz mają powstać
      jakieś "pakiety". Jeżeli tylko ktoś wyłoży $, to będziecie ludzie mieli polską
      ligę w waszych grających puzdełkach...
      • Gość: Witek W. Canal+ też odstawia chałę IP: 5.2.* / *.chello.pl 27.11.04, 16:06
        Canal+ też ostatnio idzie na łatwiznę i odstawia chałę. Na przykład relacja z
        ostatniego meczu na szczycie Groclin - Wisła była prowadzona przez kamery
        usadowione zbyt nisko nad murawą. W ten sposób żadna poważna telewizja nie
        pokazuje piłkarskiego meczu. Brak perspektywy w kadrze, brak właściwej głębi w
        pokazywanej akcji, kompromitująca praca realizatora, który dokonuje przełączeń
        kamery w trakcie akcji, a do tego realizacyjny bałagan.
        Wywiady prowadzone przez zatrudnione c C+ urocze panie są sztampowe i coraz
        bardziej nudne. Miłe dziewczyny odrabiają pańszczyznę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka