Dodaj do ulubionych

BET and WIN - czyli cos dla hazardzistow ;p

IP: *.chello.pl 05.04.05, 16:50
Siemacie!
Gracie u bukmacherow? A slyszeliscie od BETandWIN? ;p
BetAndWin to jeden z większych europejskich bukmacherów działających za pośrednictwem Internetu.
www.betandwin.com
Teraz jest najlepszy moment na zarejestrowanie sie, bo istnieje takie cudo jak Bonus przyjazni. Jezeli zarejestrujecie sie z mojego linka dostaniecie 25 euro w ramach wlasnie tego bonusu przyjazni ;] Wczesniej bylo 10 euro...

Jak to wyglada...
1. Wysylam wam maila z zaproszeniem.
2. Rejestrujecie sie z linka, ktory dostaniecie w mailu.
3. Wplapacie kase.
4. Obracacie kasa.
5. Dostajecie Bonus 25 euro.

Tak to wyglada w skrocie od strony BETandWIN. Oczywiscie nie jest to takie piekne w rzeczywistosci. Jest jeden wielki kruczek, a mianowicie:
Zeby otrzymac „Bonus przyjaźni” musicie wplacic min. 30 euro na swoje konto i wniesc zaklady na te kwote. Moze to byc 1 zaklad za 30 euro, 2 za 15 euro, 10 za 3 euro czy 30 zakladow po 1 euro. Nie wazne. trzeba obrocic trzydzestoma euro. Musi to byc spelniony w czasie trwania promocji czyli do 30 kwietnia.
Ja codzinnie obracam w B&W taka kasa wiec dla mnie to zaden problem ;p
Ale ostrzegam - to nie zabawa dla idiotow ;p Trzeba mnie jako takie pojecie o graniu, zeby nie wtapiac kasy, ale wyplacac ;]

ZALETY BETandWIN:
1. Siedzisz w domu i nie musisz biegac po STS`ach czy Profesjonalach ;]
2. Brak 10% podatku od wygranych ;]
3. Obszerna oferta zakładów (nawet do 4000 dziennie)
4. Możliwość zawierania zakładów na żywo (LiveBeting)
(typujesz podczas trwania meczu/zdarzenia, kursy ulegają ciągłym zmianom w zależności od przebiegu danego zdarzenia)
to wychwycone przeze mnie... jest jeszcze ilestam ale takie naciagane to wam nie bede sciamnial ;p
I jeszcze zajebiscie wazna zaleta. Przy wieszkosci zdarzen sa podane statystyki. Np. miejsce w tabeli danej druzyny, wyniki ostatnich 6 meczu, bezposrednia konfrontacja dwoch druzyn. Znacznie ulatwia typowanie ;]

WADY:
1. Minimalnie mniejsze stawki (mniejsze na faworyta, ale za to wieksze na niefaworyta). Spowodowane jest to tym, ze nie ma odprowadzanego 10% podatku.

WIARYGODNOSC:
BETandWIN jest firma w pelni wiarygodna. Na roznych imprezach sportowych sa reklamy tej strony. Na Eurosporcie spoty reklamowe. Ja gram u nich od kilku miesiecy i nie mialem problemu z wyplaceniem kasy ;]

JAK PRZELAC KASE:
Do BetAndWin można wpłacić na kilka sposobów:
a) kartą (Visa/ Visa Electron/MasterCard)
c) przelewem bankowym
d) przez Western Union

Aha, konto jest prowadzone w naszych polskich zlotycz ;]
Tyle. Nikogo nie zmuszam. Daje wam szanse zarobienia i sobie tez przy okazji ;p
Jakies pytania - piszczie tu lub na PM. To samo z waszym mailem, na ktory musze przeslac linka rejestracyjnego.
pzdr.

e-mail: cheetah-007@o2.pl
gg: 1575861
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka