Dodaj do ulubionych

NIENAWIDZĘ PIŁKI NOŻNEJ !!!!

IP: *.block.alestra.net.mx 26.05.05, 03:38
paru zapoconych ociężałych umysłowo "bożyszczy" biega kopiąc jakiś okrągły
przedmiot .. Co to jest pytam ?? bo napewno nie jest to gra rozwijająca
fizycznie a już napewno umysłowo .. To farsa dla mas nie wymagająca ani
myślenia nie mówiąc o jakimkolwiek większym wysiłku intelektualnym .. To
łatwa rozrywka - pseudoreligia promowana w mediach do wyciągnięcia jak
największej ilości pieniędzy od przeciętnych piwoszy czy zjadaczy orzeszków ..

LUDZIE !!!!! starajcie się sięgnąć wyżej ..
Obserwuj wątek
      • Gość: armide Re: NIENAWIDZĘ PIŁKI NOŻNEJ !!!! IP: *.net / *.net 31.05.05, 19:10
        ty jestes poprostu za glupia zeby poczuc klimat tego sportu i go zrozumiec ty
        widzac mecz widzisz prymitywna gre ja widze fascynujaca widowisko radosc albo
        smutek pilkarzy ich byc albo nie byc myslisz ze ci ludzie to jacys idioci co od
        czasu do czasu pilke kopna nie to sa wielcy ludzie ktorzy swoj sukces okupili
        kilkunastoma albo kilkudziesiecioma latami meczacych treningow kontuzji
        wyrzeczen myslisz ze to blachostka grac przez 90 minut i to jeszcze grac tak
        zeby zadowolic kibicow ktorzy chca aby mecz byl widowiskowy czesto musza grac
        po bolesnych faulach bo wiedza ze liczy na nich 30 tys osob na stadionie i
        jeszcze wiecej przed telewizorami ty pewnie nawet jak sie przewrocisz to
        placzesz tak wiec zastanow sie nad tym co mowisz a jak chcesz sie wypowiadac o
        pilce noznej to najpierw sie troche z nia zapoznaj acha i jeszcze jedno takze
        jestem kobieta!
    • gustlik.j23 Re: NIENAWIDZĘ PIŁKI NOŻNEJ !!!! 31.05.05, 19:07
      Można nie lubić, ale czemu od razu nienawidzić? Ja na przykład uważam
      lokkoatykę za totalne nudziarstwo, więc ją po prostu olewam. Nie mam natomiast
      zamiaru przekonywać do moich gustów lekkoatletów i ich kibiców.
      Marna prowokacja.
    • Gość: hm tak IP: *.aster.pl 01.06.05, 18:10
      może pójdź na jakieś forum i napisz tam "kocham..." jeśli jest w ogóle coś co
      kochasz

jest to żenujące, że taki wpis pojawia się (duże litery w tytule do tego) i
      trwa na tym forum

• Gość: X Re: tak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.05, 21:44
        Dokładnie. Ja rozumiem, ze można nie lubić, ja np nie lubię siatki, nie
        oglądam, nie chodzę na mecze. Ale przecież w mojej rodzinnej Częstochowie jest
        wielu fanów siatki. Wiem że ich to kręci i się im podoba. Ja natomiast
        dostrzegam piękno futbolu, mecz Liverpool - Milan świetny przykład, poza tym
        finał LM w 99 roku ManU - Bayern, finał Euro 2000, mecz Holandia - Czechy Euro
        2004, Norwegia - Polska w marcu 2001. Mógłbym dużo wymieniać. Dla takich meczy
        kocham ten sport.
    • Gość: toja Re: NIENAWIDZĘ PIŁKI NOŻNEJ !!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.06.05, 01:13
      kochanie zobacz kto zajmuje się tymi "zapoconymi bożyszczami" na świecie
      znalazłoby się kilku premierów (z Berlusconim na czele:D, generałów, kilkunastu
      miliarderów, prezydentów, króli, książąt...
      k**** nie rozumiem jak piłkę można nazwać pseudoreligią medialną! Kobieto k****
      jego mać! Napisz czym ty się intersujesz k**** z*******, co chodzisz do kina na
      Tytanica?! Ten sport ma więcej lat niż cała twoja rodzina razem wzięta!!!
      Dobra sięgnę wyżej obejrzę "Klan" i będę z******* tak jak ty! Co nie!!! ALe
      k**** taki ptasi mózg tego nie zrozumie!!!
    • boorysek Koniec świata. 03.06.05, 14:52
      Opanowały forum, wścibiły tą Passent do studio przedmeczowego, niedługo
      ustanowią jakąś akcyzę na wszystkie sporty oprócz pływania i łyżwiarstwa
      figórowego. Wynocha. Ja nie prowokuje Was panie na waszych forach i w waszych
      programach.
      • Gość: xing Re: nie lubie pilki noznej!!! IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 22.12.19, 20:52
        Zgadzam się z Tobą autorko w całej rozciągłości.
        Nie przejmuj się postami prostackich debili dla których widać jest to jedyny sposób na życie, a swą frustrację muszą leczyć na osobach od siebie dojrzalszych i mądrzejszych. Takie elementy się powinno leczyć z nienawiści do normalnych ludzi.
        Sam gardzę tym pseudo-teatrem medialnym. Ogólnie te wszystkie sporty drużynowe służą tylko temu, by wzbudzić w ludziach (choć nie wiem czy biednie intelektualną hołotę można tak nazywać) pierwotne instynkty oraz dzielić społeczeństwo którym później łatwo jest sterować. Nic poza mafiami, wyciąganiem kasy i ruchaniem ludzi na ich intelekcie tego nie przynosi. Znam facetów, którzy mają podobne poglądy do mnie czy Ciebie i chwała Bogu, że są takie osoby. Już jako dziecko zrozumiałem na czym polega to całe bagno i jak bardzo jest ono szkodliwe społecznie. Ile można słuchać w kółko tego pierdolenia o bramkach, tabelach, obstawianiu wyników, jakby kurwa całe życie od tego zależało? Ile można słuchać o kibolach którzy nawzajem się nienawidzą, a jednym celem w ich życiu jest obejrzeć mecz przy wspomnianym przez Ciebie piwku? Ile można wysłuchiwać pseudo-żartów nawet od ,,ponoć" najlepszych kumpli, którzy nie szczędzą słów obrażając każdego? Ile przyjaźni się przez to rozpadło? A przez co to wszystko? Przez alkohol i mecze właśnie. Najgorsze dwie rzeczy które czym prędzej należałoby zakazać.
        Żal mi tych (zwłaszcza ze starszego pokolenia), którzy nie widzą nic złego w zatruwaniu dzieci zamiłowaniem do tego pożal się Boże pseudo-widowiska. Mam cichą nadzieję, że ludzie jeszcze kiedyś zmądrzeją i zaczną zwracać uwagę na to do czego to wszystko prowadzi. Jestem po prostu załamany tym co się dzieje z ludzką psychiką, gdy tylko słyszę o sporcie samym w sobie. Że niby generuje to emocje? A po co to komu? Te emocje przyczyniły się tylko do śmierci wielu ludzi, do hałasu na trybunach, do patologii na stadionach i poza nim. Że o dresach już nie wspomnę, gdzie nie ma już poczucia bezpieczeństwa w naszym regionie.
        Ludzie, naprawdę, co jest z Wami nie tak? Naprawdę nie widzicie co się dzieje?

Ktoś tu śmiał obrażać celowo autorkę tematu pisząc, by zwróciła się do historii piłki nożnej. No właśnie przez historię są tacy ludzie którzy nie cierpią tych igrzysk, ale obrażać jest najłatwiej. Do czego prowadzi nienawiść...

Po prostu aż żal komentować Wasze dziecinne zachowanie.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka