Dodaj do ulubionych

Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl

IP: *.ib.pwr.wroc.pl 09.12.05, 12:02
No to fajnie-będą emocje.
Ciekawe czy trafimy do grupy zp.z Brazylią, Koreą Płd. i Angolą.
Byłby niezły pogrom...
Obserwuj wątek
    • profes79 Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl 09.12.05, 12:51
      Ktos w koncu pomyslal. Powinni jeszcze podac statystyki ile osob ogladalo to losowanie w formie internetowej i przeslac na Woronicza - moze cos im da do myslenia, chociaz watpie szczerze.
      • Gość: barth07 Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.chello.pl 09.12.05, 21:32
        Pamiętacie jak w "Locie nad kukułczym gniazdem" McMurphy komentował finał bejsbola przy wyłącząnym odbiorniku? Dziś ja czuje się podobnie...Dziękuję p.Korzeniowski za emocje związane z oglądaniem losowania grup MŚ.Polska to dom wariatów. Pozdr.
        • Gość: FifaWorldCup.yahoo O 21:13 Paweł Janas powiedział: IP: *.dsl.mindspring.com 09.12.05, 21:40
          O 21:13 Paweł Janas powiedział: "During last few month we have played Mexico,
          USA and Ecuador and their style suited us very well. We are not worried at who
          we are drawn against."
          czyli "Wciągu ostatnich kilku miesięcy graliśmy z Meksykiem, USA i Ekwadorem
          ich styl posował nam bardzo. Nie martwimy się kogo wylosujemy"
          • Gość: chrongen czy to znaczy, ze gramy na otwarciu???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 21:56
            • Gość: krzysiek Re: czy to znaczy, ze gramy na otwarciu???? IP: *.chello.pl 09.12.05, 22:01
              nie, mecz otwarcia zagrają Niemcy z drużyną z IV koszyka
              • Gość: Hol Re: czy to znaczy, ze gramy na otwarciu???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 22:11
                Z Kostaryka matołki
            • Gość: max kolanko Re: czy to nie za łatwa grupa jak narazie dla gosp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 22:03
              • anna-dark Szykujemy miecze z Grunwaldu na Krzyżaków !!! 09.12.05, 22:11
                Szykujemy miecze z Grunwaldu na Krzyżaków !!!
                • Gość: morfeusz Re: Szykujemy miecze z Grunwaldu na Krzyżaków !!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.12.05, 22:13

Wygramy z Niemcami poczują się tak jakby ktoś im miecz krzyżacki wbił w tyłek.
                  • anna-dark Widzę Polskę na I miejscu w grupie !!! 09.12.05, 22:20
                    Widzę Polskę na I miejscu w grupie !!!

Gość portalu: morfeusz napisał(a):

>
                    > Wygramy z Niemcami poczują się tak jakby ktoś im miecz krzyżacki wbił w tyłek.
                    • Gość: :-( A potem ANGLIA lub SZWECJA :-( IP: *.dsl.mindspring.com 09.12.05, 22:24
                      • anna-dark I w końcu im wpierniczymy !!! 09.12.05, 22:27
                        I w końcu im wpierniczymy !!!
                        • Gość: kk Re: I w końcu im wpierniczymy !!! IP: *.host.net 09.12.05, 23:01
                          Oddam pierwsze miejsce w grupie (porazka z Niemcami, korzystny remis z
                          Kostaryka i wygrana z Ekwadorem - jesli nasze orly ich nie zlekcewaza)
                          za zwyciestwo nad Niemcami w polfinale. To by dopiero byl rewanz za 72.
                          Mamy tradycje odpadania w polfinale z druzynami z naszej grupy.
                          Czas te tradycje przelamac. Ale najpierw trzeba wyjsc z grupy.
                          Grupa wydaje sie latwa, nawet bardzo latwa, ale takie myslenie moze doprowadizc
                          do lekcewazenia przeciwnika i przykrej niespodzianki. Jesli Janas nie powtorzy
                          bledu Kasperczaka, ktory pozwolil swoim podopiecznym w Wisle odpasc z kelnerami
                          dwa razy, to bedzie dobrze.
                        • Gość: macko Re: I w końcu im wpierniczymy !!! IP: *.pl / *.smsnet.pl 10.12.05, 00:18
                          chciałbym nawet nie wiesz jak bardzoo..
                    • Gość: pop Re: Widzę Polskę na I miejscu w grupie !!! IP: *.magma-net.pl 09.12.05, 22:36
                      ... i ja też tak widzę... a zaraz potem... 1/8 z Angolami... <mlotek>
                      • anna-dark Angolom też dokopiemy - w końcu !!! 09.12.05, 22:41
                        Angolom też dokopiemy - w końcu !!!

Gość portalu: pop napisał(a):

> ... i ja też tak widzę... a zaraz potem... 1/8 z Angolami... <mlotek>
                        • Gość: zych Re: Angolom też dokopiemy - w końcu !!! IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.12.05, 23:03
                          pewnie przeciez jestesmy lepsi już opijam te zwyciestwa no to cyk!
                  • Gość: bart219 Najgorsze to to ze niemiecki papiez przyjedzie do IP: *.bizrate.com 09.12.05, 22:22
                    Polski akurat przed mistrzostwami... Jego misja: Oslabic Polske! Nie dajmy sie!
                  • Gość: adis Re: Szykujemy miecze z Grunwaldu na Krzyżaków !!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 22:51
                    tak im dokopiemy, że Matheus złoży nam drugi hołd pruski!!
                    • anna-dark Ale będzie musiał pokazać tyłek jak Szkot !!! 09.12.05, 22:54
                      Ale będzie musiał pokazać tyłek jak Szkot !!!

Gość portalu: adis napisał(a):

> tak im dokopiemy, że Matheus złoży nam drugi hołd pruski!!
              • anna-dark Farmazony prawisz - gg nic nie daje ! 09.12.05, 23:22
                Farmazony prawisz - gg nic nie daje !
                Oferty proszę na adres e-mail !!!
          • Gość: b_lebowski w ARD była normalna transmisja... IP: *.net.pl 09.12.05, 22:26
            ...nie wiem kto puścił plotę, że ma być kodowana, chyba GW, by przyciągnąć
            internautów.
            • anna-dark Najlepszy ten niemiecki Copperfield !!! 09.12.05, 22:28
              Najlepszy ten niemiecki Copperfield !!!

Gość portalu: b_lebowski napisał(a):

> ...nie wiem kto puścił plotę, że ma być kodowana, chyba GW, by przyciągnąć
              > internautów.
              • Gość: sam-bright Holenderski !!! Ty Ciemnoto!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 23:31
        • Gość: gabriel Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.chello.pl 10.12.05, 14:04
          eee tam losowanie trzeba było oglądać steffana millera to był program ciekawe
          czy można by to było powiązać z wynikami losowania w jakąś zgrabną intryge
      • Gość: Tommy gdzie mozna oglodnac losowanie??? IP: *.pikonet.pl / *.pikonet.pl 09.12.05, 21:42
        Blagam was mozecie mi podac gdzie moge ogladnac to losowanie na necie bo zaraz
        dostane bialej goraczki przez tych ktorzy wymyslili ze Polakom wystarczy tylko
        15 minutowy skrot z calej imprezy w sport telegramie:(
        • Gość: kondi Re: gdzie mozna oglodnac losowanie??? IP: *.zgora.sdi.tpnet.pl 09.12.05, 21:46
          masz namiastke tego na TVN24
          • Gość: Kazek Re: gdzie mozna oglodnac losowanie??? IP: *.nat.p-s-inter.net 09.12.05, 22:18
            A ja własnie obejrzałem na spokojnie w niemieckim ARD, było we wszystkich
            ważniejszych językach i bez problemu!
            MAM CIĘ GDZIEŚ TELEWIZJO POLSKA!!!
            A ABONAMENTU NIE ZAPŁACĘ NIGDY W ŻYCIU!!!!!
            żeby moja kasa szła na pokazywanie non stop Leppera, Kaczyńskiego, Rokity i
            telenoweli Plebania, a nie pokazać takiego święta! nigdy!
            • Gość: Marek Re: gdzie mozna oglodnac losowanie??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 22:48
              Popieramw 100 %
              ja tym ... też złotówki nie zapłacę.

A najlepsze było połączenie na żywo z Lipskiem ...

POLSKA !!!!
            • Gość: Thea Re: gdzie mozna oglodnac losowanie??? IP: *.pools.arcor-ip.net 10.12.05, 00:45
              Gość portalu: Kazek napisał(a):
              > A ja własnie obejrzałem na spokojnie w niemieckim ARD, było we wszystkich
              > ważniejszych językach i bez problemu!
              > MAM CIĘ GDZIEŚ TELEWIZJO POLSKA!!!
              > A ABONAMENTU NIE ZAPŁACĘ NIGDY W ŻYCIU!!!!!
              > żeby moja kasa szła na pokazywanie non stop Leppera, Kaczyńskiego, Rokity i
              > telenoweli Plebania, a nie pokazać takiego święta! nigdy!
              To widzicie w jakiej ciemnocie was trzymaja, jest to wolna Polska?
              • prphts Re: gdzie mozna oglodnac losowanie??? 10.12.05, 18:16
                Gość portalu: Thea napisał(a):

> Gość portalu: Kazek napisał(a):
                > > A ja własnie obejrzałem na spokojnie w niemieckim ARD, było we wszystkich
                > > ważniejszych językach i bez problemu!
                > > MAM CIĘ GDZIEŚ TELEWIZJO POLSKA!!!
                > > A ABONAMENTU NIE ZAPŁACĘ NIGDY W ŻYCIU!!!!!
                > > żeby moja kasa szła na pokazywanie non stop Leppera, Kaczyńskiego, Rokity
                > i
                > > telenoweli Plebania, a nie pokazać takiego święta! nigdy!
                > *******************
                > To widzicie w jakiej ciemnocie was trzymaja, jest to wolna Polska?

Wolna Polska jest.
                a teraz idz lizać swój niemiecki paszport.

Poza tym nie było co oglądać kiepszczarstwo straszne
          • anna-dark Rasiak nam to załatwił !!! 09.12.05, 22:33
            Rasiak nam to załatwił !!!
        • anna-dark Już po losowaniu, matole !!! 09.12.05, 22:29
          Już po losowaniu, matole !!!

Gość portalu: Tommy napisał(a):

> Blagam was mozecie mi podac gdzie moge ogladnac to losowanie na necie bo zaraz
          > dostane bialej goraczki przez tych ktorzy wymyslili ze Polakom wystarczy tylko
          > 15 minutowy skrot z calej imprezy w sport telegramie:(
      • Gość: janasiakowsi Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.05, 05:24
        Ebi musi najpierw wygrać rywalizację o miejsce w składzie - odpowiedział Janas
        Bardzo słusznie - ebi na ławę - natomiast Rasiak - na MURAWĘ!!!!
        Rasiak jest piękny i ma fajnego - ebi , nieeeeeeeeee, ebi jest piłkarz - ebi do
        domu!!!
    • Gość: lol są lepsze rzeczy IP: *.egb.pl 09.12.05, 14:18
      za to zobaczymy bieg przełajowy przez przeszkody emerytów do lat 70 o puchar
      seniora klubu kombatanta grupy I.Brawo Korzeniowski.
    • Gość: arex Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 15:10
      Całkiem nieżle<przynajmniej nie muszę układać tabelki.Wszystko zależy jak
      szybko będzie się wypłniać!Trzeba jechać na te Mistrzostwa by je
      obejżeć.Losowanie będzie na CTV2 .Niestety nie posiadam.Stawiam na
      Brazylię,Koreę i Serbię!
      • Gość: brawo! Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.torun.mm.pl 09.12.05, 20:54
        bardzo dobrze, przynajmniej gazeta wychodzi na przeciw oczekiwaniom kibicow!
    • Gość: Raul7 www.bialoczerwoni.ovh.org IP: *.proxy.astra-net.com 09.12.05, 16:50
      www.bialoczerwoni.ovh.org Mój typ: Włochy, Togo, Arabia Saudyjska
    • Gość: Bryanel www.bialoczerwoni.ovh.org IP: *.proxy.astra-net.com 09.12.05, 16:58
      Włochy, Togo, Arabia Saudyjska - to mój typ
    • Gość: Bryanel www.bialoczerwoni.ovh.org IP: *.proxy.astra-net.com 09.12.05, 17:04
      fajnie by bylo takze grac z Niemcami na otwarcie
    • Gość: Bryanel www.bialoczerwoni.ovh.org IP: *.proxy.astra-net.com 09.12.05, 17:05
      zdecydowanie nie chcę za to Hispzanów, bo nie mamy z nimi szans, już wolę
      Brazylię :)
      • Gość: mr hankey LISTKIEWICZ TO SIUSIAK IP: *.dsl.ip.tiscali.nl 09.12.05, 18:37
        stojacy i tyle...
        • anna-dark Chyba niedorobiony... 09.12.05, 21:12
          Chyba niedorobiony...

Gość portalu: mr hankey napisał(a):

> stojacy i tyle...
    • Gość: Brazylia Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 18:55
      Fajnie byłoby jak byśmy zagrali z brazylią!!!I ich ograli!!!!!To by było święto
      narodowe!!!!!
      • Gość: Ivulspirit Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 21:39
        tjaa to by musiało być ciekawe:) Ronaldinho vs Bąk czy inny Lewandowski. Już to
        widze... niezła komedia.
    • Gość: medyk Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: 83.238.74.* 09.12.05, 18:57
      ciekawie by było zagrać z Brazylią albo niemcami...wtedy byśmy zobaczyli w
      której epoce jest polska piłka..:)ale życzę Polakom wszystkiego naj...nawet
      mistrzostwa
    • Gość: Radek Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 19:55
      Nie sądze ze tak łatwo uporalibyśmy się z Brazylią
      • klapslock kanal 264 na platformie cyfry: LIDER TV AZE 09.12.05, 20:42
        Po arabsku ale mozna popatrzec.
        • Gość: Juru Re: kanal 264 na platformie cyfry: LIDER TV AZE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 22:24
          CZY SKRÓT 'AZE' NIC CI MŁOTKU NIE MÓWI?? O TAKIM KRAJU JAK AZERBEJDŻAN NIGDYŚ
          NIE SŁYSZAŁ?? NIE, NIE JEST TO ARABSKI. TO ŻE "NIE PO NASZEMU" NIE ZNACZY ŻE OD
          RAZU PAPA BIN LADEN NAPISAŁ.
          • Gość: antykontestator Re: kanal 264 na platformie cyfry: LIDER TV AZE IP: *.polwir.pl 09.12.05, 22:28
            Gość wyszperał kanał, miał czas i chęć, by się swoim sukcesem podzielić z
            innymi, a ty matole będziesz się popisywał tym, że skojarzyłeś skrót AZE! Puknij
            się w czoło!
    • Gość: mak Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:43
      nO BĘDZIE W TV BIZNES www.tvbiznes.pl
    • polake Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl 09.12.05, 20:48
      Albo mi się wydaje, albo losowanie jest na żywo na ARD:)))
      A miało być zakodowane. Może nie zakodują.
    • Gość: mazi Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.gizycko.mm.pl 09.12.05, 20:50
      losowanie na stronie fifa fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/fd/index.html
      • Gość: nonckiewicz marzenie IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.12.05, 20:55
        chciałbym trafic do jednego koszyka z Heidi Klum
    • Gość: kris Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:53
      ciekawe dla kogo pogrom.hehe mam nadzieje ze dla brazyli.
    • Gość: mynia Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:53
      a jak inaczej, będziemy z najlepszymi...
    • Gość: Ewa Gumkowska Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:53
      Myśle ze trafimy na Brazylie , Ekwador ,dobrze byloby trafic na Koreę ale
      byloby wtedy bardzo ciezko moglo by byc tez USA mysle ze bylaby to bardzo
      trudna dla nas grupa a zarazem bardzo ciekawa dla kibiców.............)
    • Gość: szejk Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 20:56
      saluto:)
    • Gość: dlugi26 na strone fifa.com na zywo !!!!!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.12.05, 21:06
    • Gość: Szalony Drow GRUPA IP: *.aster.pl 09.12.05, 21:06
      CHCE GRUPĘ Z BRAZYLIĄ TRYNIDADEM I TOGO. Z ZESPOLAMI Z PIERWSZYCH GRUP I TAK
      PRZEGRAMY WIĘC POWINIŚMY GAĆ Z BRAZYLIĄ.
      • Gość: Romanista Re: GRUPA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 21:15
        ARD na Cyfrze pokazuje live, nie kodują!!!
        • Gość: martin Re: GRUPA IP: *.185.udn.pl 09.12.05, 21:35
          ARD analog też nie kodują, jest na żywo
    • Gość: a Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.aster.pl / *.aster.pl 09.12.05, 21:17
      Deutche Welle (w kablowkach Astera w Wawie przynajmniej jest) za chwile
      rozpoczyna tranmisje...
    • Gość: Damian G Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 21:17
      ja myśle rze z karzdej grupy da się wyjść i da sę pokonać karzdego rywala tylko
      tszeba hcieć trohę szczęścia rozumu i połorzymy nawet koreę czy japonię
    • Gość: labol Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 21:18
      jak sobie losowałem to mi wyszlo ze zegramy z Niemcami,Ghaną,Iranem Nie tak
      źle
    • Gość: Lesiu Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.inet.polhost.pl 09.12.05, 21:19
      ludzie ledzie pilne!!!, właczcie na czeską TV program 2 , jest transmisja na
      zywo
    • Gość: Pesymistka Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.05, 21:20
      Najweselej będzie jak trafimy do grupy z Brazylią, Koreą i Australią. I wtedy
      Polacy papapa szybko do domciu.
      • Gość: Robert Re: Losowanie Mundialu na żywo na Gazeta.pl IP: *.dip.t-dialin.net 09.12.05, 21:26
        Odpuscilem ARD, jak zobaczylem jaki nudny wstep zrobili...za wyjatkiem super
        kobietki, bylej modelki.Ogladam wlasnie na Euro Lige Mistrzow.Co prawda
        retransmisja ale gra Bremen.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka