Dodaj do ulubionych

Kto w kadrze na mundial?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 19:37
A gdzie jest Andrzej Niedzielan??
Obserwuj wątek
    • Gość: huh [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 19:37
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • siwyx Re: janas out 15.05.06, 20:29
        Janas to kompletny kretyn .Uwziął się na Grzegorza Drewniaka , powołuje Jerzego
        który nie gra,dobrze że chociaż Kuszczaka powoła bo naprawdę nieźle radzi sobie
        w West Bromwich, RZąsa - kolejny partacz, Krzynówek może zabłysnąć( wierzę w
        niego),Mila - z czym do ludzi?
        • Gość: Pacek Ach smutno smutno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 22:18
          że bez Franka.... ale może Żurawski za to przestanie podawać, bo nie będzie do
          kogo, i będzie walił celnie a mocno?
          • Gość: punisher Janas dostał ptasiej grypy IP: *.dip0.t-ipconnect.de 15.05.06, 22:37
            Bilet na mecz Polska - Niemcy odstąpię. Wolę wyemigrować, niż przeżyć kolejną
            kompromitację.
            • Gość: Max Re: Janas dostał ptasiej grypy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 22:45
              Mila będzie się potykał o własne nogi, Rasiak będzie się snuł po
              boisku,Szymkowiaka stukną dwa razy łokciem i sobie odpuści. Z Niemcami może być
              kompromitacja. Byle nien dwucyfrówka...
              • Gość: znajomy_jlo Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 23:00
                Pan Engel w życiu nie dokonałby takiego wyboru - bo w razie porażki mówiono by "to przez Engela że nie wziął Dudka". Ten trener (Engel) był jak populista -słuchał sie głosu mediów, dziennikarzy i innych "fachowców".
                Janas miał odwagę podjąc taką a nie inną decyzję - to on jest selekcjonerem i nie ma świętych krów, pana Kłosa, czy Frankowskiego bez formy.
                Jedyne zaskoczenie dla mnie to brak Dudka ale mam zaufanie do Janasa - uważam że zna sie dużo lepiej niż ja jakby i chmara dziennikarzy zauroczonych "mistrzowską promocją Neostrady TP" i jego decyzje są na pewno przemyślane.
                Z młodymi łatwiej zbudowac zespół, zgraną drużynę, bez animozji Franek- Zuraw.
                Szkoda że musiał zabrać chimerycznego Mile i kilku innych ale nie miał wyjscia, nie wszystkich starych zadowolonych kanapowców, ups ławkowców za milion $, da sie zastąpić.
                Młodzi niech przecierają szlaki, niech gryzą ziemie, to budowanie druzyny już na następne eliminacje.
                Z drugiej strony można powiedzieć że Dudkowi powołanie sie "należało" za wywalczenie awansu do mistrzostw. Tyle że to rywalizacja i do walki wybiera sie wojowników w formie w danej chwili w danym miejscu a nie kandydatów do alei zasłużonych.
                Brawo Janas - męska decyzja, trener pokazał że myśli samodzielnie.
                Dudka, Jeleń - są w formie więc jadą. Franek w formie nie jest - nie jedzie. Proste.
                • Gość: Japonia mistrzem Re: Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami IP: 87.192.28.* 15.05.06, 23:08
                  Opis do zdjecia Macieja Zurawskiego ktorego to w Szkocji nazywaja magic. To
                  bardzo proste angielskojezyczni nie wymowia maciek, to co im wychodzi to wlasnie
                  magic. No
                  • Gość: szkocja Re: Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami IP: *.range86-143.btcentralplus.com 15.05.06, 23:24
                    co do magica zurawskiego, to mieszkam pod glasgow wsrod kibicow celtow.macka
                    nazywaja magic bo jest magikiem,a wymowa jego trudnego nazwiska przchodzi im
                    latwiej niz tobie pisownia w ojczystym jezyku
                    • Gość: Kreet Janas bez klasy - a w Anglii... IP: *.synerway.pl 15.05.06, 23:46
                      Janas jest bez klasy - Franek mu zalatwil eliminacje. To jest rzecz
                      niepodwazalna. Jest waznym zawodnikiem dla zespolu. Koledzy maja do niego
                      zaufanie, to jest zawodnik, ktory spaja zespol i samo to pomaga. No i moglby sie
                      przebudzic w dowolnej chwili. Teraz nie bedzie juz takiego zespolu, jak w
                      eliminacjach, takiego kolektywu. I to sie bedzie obracac przeciw druzynie.

A ja sie tylko zastanawiam nad tym, ze Janas 'nie wierzy', zeby Franek sie
                      odblokowal - moze to jest wlasnie rola przygotowan [jeszcze prawie
                      miesiecznych], zeby nad takim zawodnikiem popracowac? Zeby do konca nad nim
                      pracowac i ewentualnie posadzic na lawie, ale nie rezygnowac z niego na starcie?

Sven Goran Ericsson, trener Anglikow powolal do skladu Rooneya - zawodnika ze
                      zlamana koscia stopy, ktory prawdopodobnie nie ma zadnej szansy na gre [na 90
                      procent], ktory ta kontuzje moze leczyc rownie dobrzez przez 6 tygodni co pol
                      roku. Ale on liczy na to, ze im pomoze w drugiej rundzie ['moze pomoze'], bo
                      wie, ile ten zawodnik znaczy dla druzyny. A my nie bierzemy najlepszego naszego
                      strzelca, bo mial slabszy okres. Pieknie.

I ostatnia sprawa - mundial nie jest prywatna sprawa trenera Janasa, ja tez moge
                      wziac odpowiedzialnosc i wszystko potem schrzanic, to nie jest zaden argument.
                      Mundial jest dla kibicow, dla naszej przyjemnosci, a Janas wlasnie nam ja
                      zabiera... Wolalbym ogladac Franka i czekac na jego przelamanie sie, niz
                      zastanawiac nad gra Gizy czy Gorawskiego, co do ktorych nie mam zadnych emocji.
                      I jestem pewien, ze wiekszosc z kilku milionow kibicow mysli tak samo. Janas sie
                      z kibicami nie liczy i tyle. I to jest brak klasy.

Kreet
                      • swistak336 Re: Janas bez klasy - a w Anglii... 16.05.06, 00:14
                        Dudek nie powinien dowiedzieć się o wszystkim z TV. Wciąż jest najlepszym polskim bramkarzem, choć rozumiem trenera, że chce omłodzić skład.

Frankowskiego Janas nie lubił, bo Franek nie waży 90 kg i kiedyś wygryzł Rasiaka. Ale też rozumiem Janasa - Franek nie strzela. Niestety, Jeleń i Gorawski też nie strzelają:/

Giza .......forget it.
                        • Gość: elvis Dlaczego Pinokio jedzie? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 08:12
                          • Gość: zgrzyt Przed kim Janas bierze odpowiedzialność ????????? IP: *.acn.waw.pl 16.05.06, 16:43
                            Przed kim Janas bierze odpowiedzialność ? Ano praktycznie przed nikim.
                            Czy Janas zwróci pensję, którą wziął za ostatni rok, jak nie wyjdzie z
                            grupy ? Nie, nigdy w życiu, kasa niby na drugim planie, ale nie odda.

Jaka odpowiedzialność ??? - przecież nie przed kibicami, tych ma głęboko w
                            poważaniu, nie przed prasą bo jej nie czyta, a w pzpn siedzą leśne dziadki, co
                            boją się tylko o własną skórę,

To nie jest żadna odpowiedzialność.

Janas postąpił odważnie stawiających na młodych, ale kieruje się emocjami i
                            sympatiami, i popełnił błędy. Największym i decydującym jest brak Franka. Błędy
                            Janasa:

1) Brak konsekwencji
                            - mówi, że bierze zawodników, którzy grali, więc co tutaj robią: Mila !!!,
                            Kosowski, Gorawski, a nawet Krzynówek (jeżeli trzymać się tej zasady)
                            - mówi, że bierze zawodników w formie, więc co tutaj robią Mila,
                            Lewandowski, Giza, Kosowski, .......
                            - mówi "Mila się odblokuje", a "Franek się nie odblokuje", kieruje się tutaj
                            sympatiami,

2) Stawia na młodych, bardzo dobrze, że odsuwa starszych, ale czy ta decyzja
                            jest przemyślana i konsekwentna ? Gdzie jest przykładowo ktoś z grupy:
                            Błaszczykowski, Kazimierczak, Garguła, Iwański lub Łobodziński ?

3) Podejmowanie decyzji podczas nocnych zwidów, nocą każdy pomysł może się
                            wydać wspaniały, bo mózg po całym dniu pracy wchodzi w chore obroty, Janas nie
                            podjął trzeźwej, wyważonej decyzji.

4) Sprawdza Dudka i Borouca, Boruc robi błędy, i nie ma żadnych wniosków. Może
                            to i dobrze, że jest zmiana warty, ale jak Boruc zawali, to teraz nic Janasa
                            nie uratuje. Po co ostatnio powoływał Dudka, który pokazał klasę, pomimo, że
                            nie gra, i wprowadził znak zapytania co do Boruca.

5) I najważniejszy błąd - Gdzie jest Franek ? Kto będzie ratował drużynę w
                            trudnych sytuacjach, tak jak dotąd ?

Kto wejdzie z ławki, jak reprezentacja będzie przegrywać, by pomóc drużynie.
                            Żuraw, Smolarek i Rasiak tego nie zrobią, bo będą już grali w pierwszym
                            składzie. Wejdzie Jeleń, może nieźle szarpnie, ale on nie jest snajperem.
                            Brożek, to tylko jeden rodzynek, i czy na pewno może spełnić taką rolę ? To za
                            mało. Brak zmienników w ataku, którzy weszliby choćby na kwadrans z nadzieją,
                            że trafią. Brak Saganowskiego z jego chęcią do gry. Brak Franka, bo Janas go
                            nie lubił, a poza tym mówiono, że Franek zapewnił awans, więc Janas teraz chce
                            spróbować samodzielności, ale to się nie uda.

Zasadniczy błąd - brak Franka, który dotąd ratował skórę Janasa, kto teraz ją
                            uratuje ??? Czyżby miał to być Mila, jak to się skończy ? - odpowiedź już znamy.
                        • Gość: Ufok Re: Janas bez klasy - a w Anglii... IP: 212.160.172.* 16.05.06, 09:38
                          Za to strzela Piechna, ale... widocznie jest za stary wg. kryteriów Janasa
                        • Gość: assa Re: Janas bez klasy - a w Anglii... IP: 212.160.172.* 16.05.06, 09:58
                          Ale strzela Piechna... choć pewnie dla Janasa za stary i ma za słabego menago ;)
                        • Gość: benkowicz Re: Janas bez klasy - a w Anglii...kosodrzewina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 10:40
                          Wiecie co to kosodrzewina?????????????
                          >
                          >
                          >
                          >
                          >
                          >
                          >
                          >
                          >
                          >
                          >
                          >
                          >
                          >
                          Akcja Kosowski and Rasiak
                      • Gość: e Re: Janas bez klasy - a w Anglii... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 00:38
                        Kreet, podpisuję się! Ładnie napisałeś.
                        • Gość: e Re: Janas bez klasy - a w Anglii... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 00:45
                          I dodam jeszcze:
                          VAMOS COSTARICA!!!! VAMOS ECUADOR!!!!!
                          • Gość: tekameka Maciusiu z Klanu - przepraszają Ciebie kibice IP: *.koba.pl / *.koba.pl 16.05.06, 07:23
                            za wielokrotne porównywanie waszych intelektów. Dopiero trzeba było
                            wczorajszego wydarzenia (nominacje na MŚ w piłce nożnej), aby ocenić jak się
                            myliliśmy. Maćku, polscy kibice życzą Ci wiele zdrowia i przede wszystkim, w
                            odróżnieniu od trenerzyny, udanych życiowych decyzji.
                            PS. Szanuj zwierzątka, nie bierz złego przykładu z trenerka i nigdy nie kop psa.
                            • Gość: Sceptyk Wszystko rozumiem. Ale gdzie jest DUDEK!? IP: 195.136.151.* 16.05.06, 07:57
                              Do tej pory sądziłem, że Janas ma jakiś pomyślunek. Wiedzialem, że na mundialu
                              naszych wyczeszą, ale liczyłem że choć nie będzie kompromitacji. Teraz nie
                              włączę telewizora jeszcze tydzień po mundialu. Rozumiem, że Frankwski jest bez
                              formy. Rozumiem, ze Kłos popełnia błędy. ALE DUDEK? Przeciez gdyby nie on z
                              Litwą byłaby kompromitacja. Nie gra w klubie, ale to nadal świetny bramkarz a
                              potykający sie o ngi Mila nie siedzi już nawet na ławce. Ma 34 lata, ale u
                              naszych sąsiadów, którzy najpewniej ograją naszych 8:0 dwaj podstawowi
                              bramkarze mają po 36. Jego brak w reprezentacji paskudnie odbije się na morale
                              o ile cos takiego u naszych kopaczy jeszcze istnieje. Janas załatwił sobie
                              niesławę biorąc samemu odpowiedzialnośc za klęskę i nie pozostawiając sobie
                              żadnej furtki w stylu: "wziąłem najlepszych, ale zawiedli". Mundial to będzie
                              koniec Janasa i bez dwóch zdań na to zasłużył.
                              • Gość: e Re: Wszystko rozumiem. Ale gdzie jest DUDEK!? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 08:36
                                Tylko, czy Korea była końcem Engela?
                        • Gość: LoRd QulaG ja też się zgadzam... Janas coś ty zrobił!!!!!! IP: *.nat.student.pw.edu.pl 16.05.06, 01:02
                          mogę zrozumieć, że Janas nie powołał Saganowskiego (moim zdaniem duuużo lepszego
                          od Brożka - 23letniego "młodego" piłkarza...)

mogę zrozumieć, że wybrał Gancarczyka zamiast Rząsy a Dudkę zamiast Kłosa
                          (młodość podad doświadczenie? sam nie wiem...)

nawet mogę zrozumieć rezygnację z Dudka - w końcu ma swoje lata, nie grał w
                          klubie, nie zachwyca formą...

mogę zrozumieć powołanie dla Gizy...

ALE NA BOGA, CZEMU JANAS ZREZYGNOWAŁ Z FRANKOWSKIEGO, a zostawił czystej krwi
                          ciotę imieniem Sebastian Mila, czemu powołał beznadziejnego grzejącego ławę
                          Gorawskiego??? Jaka jest tu logika trenera, dlaczego pozbywa się mentalnych
                          filarów drużyny (Dudek, Kłos, Frankowski, Rząsa) tłumacząc to słabą formą i
                          grzaniem ławy w klubie, a jednocześnie w tym samym momencie powołując takie
                          kaleki jak Mila, Gorawski czy Kosowski? (choć powołanie Kamila popieram, bo nie
                          mamy dla niego alternatywy...)

Przecież Janas rozpieprzył atmosferę w drużynie, a przecież w takich turniejach
                          atmosfera jest najważniejsza! Frankowski nie musiał grać w podst. składzie, nie
                          musiał grać wcale, ale jeżeli juz ktoś miałby wejść z ławki i odmienić losy
                          meczu to zdolny jest to zrobić tylko Franek!!! na pewno nie będzie to Brożek,
                          Mila czy Gorawski!!! Qrwa pomijam już fakt współpracy Żurawia z Frankiem... Nie
                          wyobrażam sobie, by Brożek czy Rasiak grali "z klepy" z Żurawiem jak zwykł to
                          robić Franek...

ech już nie chce mi się kibicować reprezentacji... Nie kiedy na murawę meczu z
                          Niemcami wybiegną np. Boruc- Dudka,Bąk,Lewandowski,Gancarczyk-
                          Gorawski,Radomski, Mila, Kosowski- Rasiak, Brożek Czy ktoś wyobraża sobie taką
                          drużynę? :) śmiech na sali...

Janas, mam nadzieję, że masz więcej farta niż rozumu...
                          • Gość: Efendi Re: ja też się zgadzam... Janas coś ty zrobił!!!! IP: *.in.gazownia.pl 16.05.06, 07:25
                            Święta racja LoRdzie QulaG, a co do fartu Janasa to chyba nie można go mieć bez
                            końca, coś mi się wydaje, że właśnie mu się skończył a jego apogeum nastąpi
                            właśnie na Mundialu. KURCZE!! a miało być tak fajnie
                          • Gość: benkowicz Re: ja też się zgadzam... Janas coś ty zrobił!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 10:16
                            .Zgadzam się z opinią Lord Qulag. Największym błędem jest nie powołanie Franka i
                            zastąpienie go Jeleniem i Rasiakiem. Taki Rasiak żadnej bramy w lidze a
                            Saganowski strzelił większość bramek strzelonych przez jego zespół Vitoria
                            Gimareas i jeszcze należy pamiętać o Niedzielanie. No i powołanie tego co się o
                            własne nogi potyka i strzela bramke Wyspom Owczym oczywiście (przez przypadek)
                            też uważam za wielką porażkę(przyp. Mila) Myślałem że Janas po wypróbowaniu
                            blisko 80 zawodników weźmie kogoś innego. Rozumiem że trzeba stawiać na młodych
                            ale nie należy zmieniać przez to składu na pare dni przed mundialem. Ja chce
                            kibicować polakom ale jak to ma się kierować w strone ostatniego miejsca w
                            grupie to porażka.
                      • Gość: cacus2 Re: Janas bez klasy - a w Anglii... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 09:08
                        Brawo! jestem tego samego zdania.
                      • kolargolo Re: Janas bez klasy - a w Anglii... 16.05.06, 09:38
                        100% RACJI!
                        • Gość: Michał Re: Janas bez klasy - a w Anglii... IP: 193.109.212.* 16.05.06, 09:58
                          PRAWIE JAK TRENER!!!!!
                        • Gość: Michał Prawie jak trener!!!!! IP: 193.109.212.* 16.05.06, 10:01
                      • Gość: maciek Re: Janas bez klasy - a w Anglii... IP: *.localdomain / *.crowley.pl 16.05.06, 11:10
                        Szacunek 100% racj
                      • Gość: kielczanka Re: Janas bez klasy - a w Anglii... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 13:35
                        Płakać mi się chce na taki wybór. Gdyby Janas naprawdę w niego wierzył, a nie
                        wystawiał pod presja kibiców, to przełamanie już by nastąpiło. nadal jestem
                        pewna, że strzelałby gole na mundialu, w odróżnieniu od Rasiaka, który już
                        wyczerpał swój limit goli w tym roku w meczu z WO. Podobnie mam fatalną opinię
                        o Mili, który zwykle przewraca się o własne nogi
                      • Gość: Noblemagus Re: Janas bez klasy - a w Anglii... IP: 213.199.198.* 16.05.06, 14:55
                        Brawo kreet. Nie wiem czy kilka milionów, ale ja z pewnością tak
                        • Gość: zgrzyt Przed kim Janas bierze odpowiedzialność ??? IP: *.acn.waw.pl 16.05.06, 16:43
                          Przed kim Janas bierze odpowiedzialność ? Ano praktycznie przed nikim.
                          Czy Janas zwróci pensję, którą wziął za ostatni rok, jak nie wyjdzie z
                          grupy ? Nie, nigdy w życiu, kasa niby na drugim planie, ale nie odda.

Jaka odpowiedzialność ??? - przecież nie przed kibicami, tych ma głęboko w
                          poważaniu, nie przed prasą bo jej nie czyta, a w pzpn siedzą leśne dziadki, co
                          boją się tylko o własną skórę,

To nie jest żadna odpowiedzialność.

Janas postąpił odważnie stawiających na młodych, ale kieruje się emocjami i
                          sympatiami, i popełnił błędy. Największym i decydującym jest brak Franka. Błędy
                          Janasa:

1) Brak konsekwencji
                          - mówi, że bierze zawodników, którzy grali, więc co tutaj robią: Mila !!!,
                          Kosowski, Gorawski, a nawet Krzynówek (jeżeli trzymać się tej zasady)
                          - mówi, że bierze zawodników w formie, więc co tutaj robią Mila,
                          Lewandowski, Giza, Kosowski, .......
                          - mówi "Mila się odblokuje", a "Franek się nie odblokuje", kieruje się tutaj
                          sympatiami,

2) Stawia na młodych, bardzo dobrze, że odsuwa starszych, ale czy ta decyzja
                          jest przemyślana i konsekwentna ? Gdzie jest przykładowo ktoś z grupy:
                          Błaszczykowski, Kazimierczak, Garguła, Iwański lub Łobodziński ?

3) Podejmowanie decyzji podczas nocnych zwidów, nocą każdy pomysł może się
                          wydać wspaniały, bo mózg po całym dniu pracy wchodzi w chore obroty, Janas nie
                          podjął trzeźwej, wyważonej decyzji.

4) Sprawdza Dudka i Borouca, Boruc robi błędy, i nie ma żadnych wniosków. Może
                          to i dobrze, że jest zmiana warty, ale jak Boruc zawali, to teraz nic Janasa
                          nie uratuje. Po co ostatnio powoływał Dudka, który pokazał klasę, pomimo, że
                          nie gra, i wprowadził znak zapytania co do Boruca.

5) I najważniejszy błąd - Gdzie jest Franek ? Kto będzie ratował drużynę w
                          trudnych sytuacjach, tak jak dotąd ?

Kto wejdzie z ławki, jak reprezentacja będzie przegrywać, by pomóc drużynie.
                          Żuraw, Smolarek i Rasiak tego nie zrobią, bo będą już grali w pierwszym
                          składzie. Wejdzie Jeleń, może nieźle szarpnie, ale on nie jest snajperem.
                          Brożek, to tylko jeden rodzynek, i czy na pewno może spełnić taką rolę ? To za
                          mało. Brak zmienników w ataku, którzy weszliby choćby na kwadrans z nadzieją,
                          że trafią. Brak Saganowskiego z jego chęcią do gry. Brak Franka, bo Janas go
                          nie lubił, a poza tym mówiono, że Franek zapewnił awans, więc Janas teraz chce
                          spróbować samodzielności, ale to się nie uda.

Zasadniczy błąd - brak Franka, który dotąd ratował skórę Janasa, kto teraz ją
                          uratuje ??? Czyżby miał to być Mila, jak to się skończy ? - odpowiedź już znamy.
                • Gość: kol@ [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 23:10
                • Gość: krasiak On ma jaja,ale w glowie i to w dodatku kurze. IP: *.42.220.203.acc07-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 00:34
                  Polska nie wygra zadnego meczu, bo nie bedzie mial kto strzelac bramek.Rasiak i
                  Mila to trzesace dupami ofermy.
                • Gość: metalplas Re: Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami IP: *.elpos.net 16.05.06, 06:24
                  Jaja to on ma, ale chyba w głowie .Wolę Franka bez formy niż Jelenia z formą , przecież to z jego podania do Kosowskiego , Mila strzelił przypadkiem bramkę. Janas to kompletny idiota i niewdzięcznik, po raz pierwszy w reprezentacji polskiej trafia się król pola karnego porównywalny z Gerdem Mulerem, zauważył to sam Kazimierz Górski i stwierdził ,że to dobrze,- bo w Polsce po prostu nie ma zawodników , którzy potrafią to robić, a ten Janas zrezygnował z niego. Nie ma o czym mówić, chyba nie będę oglądał polskiej reprezentacji , bo na Rasiaka nie chce mi się patrzyć.
                  • rozmowy_kontrolowane To Janas jest trenerem polskiej reprezentacji 16.05.06, 06:36
                    A panowie i panie - skoro się tak doskonale znają na piłce i umiejętnościach
                    zwodników- mogą zgłosić swoje kandydatury na stanowisko trenera kadry, nic
                    prostszego, czynami udowodnić wyższość nad trenerem Janasem.
                    Zamiast wrzeszczeć na forum, krytykować, wyzywać, poczekajcie. Jeżeli Janas
                    dokonał złego wyboru, przyzna się do tego i wtedy psy na nim wieszać będziecie.
                    Ale teraz: dajcie szansę i jemu i zawodnikom, których wybrał.
                    Nie można wciąż powoływać graczy, którzy byli od zawsze w kadrze, bo przyszedł
                    czas zmian. Nie wiemy, jaki pomysł ma trener Janas na mundial, mam nadzieję, że
                    najlepszy z możliwych, ale poczekajcie z wbijaniem go na pal i torturowaniem.
                    • Gość: Wodecki Re: To Janas jest trenerem polskiej reprezentacji IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 06:48
                      koles oglupiales tak samo jak Janas az takimi optymistami jak Ty my nie
                      jestesmy po wybranym skaladzie odrazu widac ze polska nie wyjdzie z grupy po
                      drugie bedzie na 4 miejscu a po trzecie Ty sie modl by wogole szczelili jakas
                      bramke kto ma tam szczelac Brozek jelen kto te zoltodzioby a sam Zurek nic nie
                      zrobi aby mu cos wyszlo musi miec partnerow na poziomie a tych Janas nie wybral
                      co za slepa Krowa z niego heh...................
                      • rozmowy_kontrolowane Re: To Janas jest trenerem polskiej reprezentacji 16.05.06, 06:52
                        Gość portalu: Wodecki napisał(a):

> koles oglupiales tak samo jak Janas az takimi optymistami jak Ty my nie
                        > jestesmy po wybranym skaladzie odrazu widac ze polska nie wyjdzie z grupy po
                        > drugie bedzie na 4 miejscu a po trzecie Ty sie modl by wogole szczelili jakas
                        > bramke kto ma tam szczelac Brozek jelen kto te zoltodzioby a sam Zurek nic
                        nie
                        > zrobi aby mu cos wyszlo musi miec partnerow na poziomie a tych Janas nie
                        wybral
                        >
                        > co za slepa Krowa z niego heh...................

Ja to się modlę, kolego Wodecki, żeby Ci ograniczono dostęp do internetu, na
                        zdrowie by Ci wyszło poczytanie słownika ortograficznego.
                        • Gość: paul jeanas Pisze jak umie, ale z sensem. IP: *.14.220.203.acc10-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 09:02
                          Ty za to poprawnie bredzisz i bierzesz w obrone tego neandertalczyka Jajasa.
                    • Gość: Efendi Re: To Janas jest trenerem polskiej reprezentacji IP: *.in.gazownia.pl 16.05.06, 07:28
                      A od kiedy to Frankowski był od zawsze w kadrze? - to właśnie on miał
                      największy problem z dostaniem się do niej
                    • Gość: paul jeanas Zlo trzeba zniszczyc w zarodku. IP: *.14.220.203.acc10-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 08:55
                      PO CO KOMU TA KOMPROMITACJA NARODU ?
                  • rozmowy_kontrolowane Re: Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami 16.05.06, 06:37
                    Gość portalu: metalplas napisał(a):
                    >Wolę Franka bez formy

No i co ten Franek bez formy zdziała na mundialu? Posiedzi na ławce i będzie
                    się usmiechał? Chyba nie o to chodzi, nie?
                    • metalplas Re: Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami 16.05.06, 07:08
                      rozmowy_kontrolowane napisała:

> Gość portalu: metalplas napisał(a):
                      > >Wolę Franka bez formy
                      >
                      > No i co ten Franek bez formy zdziała na mundialu? Posiedzi na ławce i będzie
                      > się usmiechał? Chyba nie o to chodzi, nie?
                      Ty chyba masz problemy ze wzrokiem i językiem polskim. Powtórzę się ,- to z inicjatywy Franka bez formy padła pierwsza bramka z Wyspami owczymi. Po za tym wolę oglądać Franka bez formy , bo i tak znamionuje i rokuje bramki niż innych napastników z formą.
                      • rozmowy_kontrolowane Re: Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami 16.05.06, 07:25
                        metalplas napisał:
                        > Ty chyba masz problemy ze wzrokiem i językiem polskim. Powtórzę się ,- to z
                        ini
                        > cjatywy Franka bez formy padła pierwsza bramka z Wyspami owczymi. Po za tym
                        wol
                        > ę oglądać Franka bez formy , bo i tak znamionuje i rokuje bramki niż innych
                        nap
                        > astników z formą.

Wręcz przeciwnie- problemów nie mam żadnych.
                        Franek znamionuje i rokuje bramki?
                        To dobry argument, zgłoś go trenerowi Jansowi, może zmieni decyzję.
                        Na mundialu mają byc zawodnicy, którzy _strzelają_ bramki, a nie je "znamionują
                        i rokują".
                        I dopiero na mundialu okaże się, czy trener Janas dobrze czy źle wybrał.
                        Bez personalnych wycieczek proszę.
                        • Gość: paul jeanas To zobaczysz te bramki rasialda... IP: *.14.220.203.acc10-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 09:09
                          0000000000000000000000000000000000BRAMEK, to nie przypuszczenia , to pewnosc.
                    • Gość: currara Re: Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 14:36
                      już lepszy Franek bez formy na ławce niż Rasiakolo i Mila na boisku,
                      pałętających sie innym pod nogami, nie wiedząc na dodoatek co zrobić z własnymi
                    • Gość: currara lepszy Franek na ławce niż... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 14:36
                      już lepszy Franek bez formy na ławce niż Rasiakolo i Mila na boisku,
                      pałętających sie innym pod nogami, nie wiedząc na dodoatek co zrobić z własnymi
                • Gość: kakakaka Re: Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami IP: *.elpos.net 16.05.06, 10:31
                  juz to ku... widze-długie piłki na rasiaka zeby zgrywał głowa ze slabymi
                  fizycznie piłkarzami ekwadoru i kostaryki...podobnie jak w korei...jelen?znaja
                  go w płocku i polonii bo tam zawsze bramke strzelal...mila?-ten chlop nie da
                  pograc bo co raz pada a w dodatku nie moze grac w klubie...brożek?-franek zeby
                  gral w tej wisle to by napie..l przynajmniej 20 bramek.....
            • Gość: rowan_bean Re: Janas dostał ptasiej grypy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 06:05
              Racja!!!!!
              Polska piłka to dno!!!
              Jesteśmy słabsi niż w 1939.
            • klenik Ale cyrk!!!! 16.05.06, 10:15
              Szkoda mi Frankowskiego-to najbardziej niedoceniany był piłkarz w ostatnich
              latach przez trenerów piłki noznej.Gdy go dojrzano wzieto go i nastrzelał
              bramek.
              A teraz kopnieto go w tyłek.
              To tylko jest w polskiej piłce możliwe.
              NIE OGLĄDNE NAWET JEDNEGO MECZU POLSKIEJ REPREZENTACJI.
              Pozdrawiam inaczej myślących.
          • Gość: mafiozo.z.pzpn Ten Janas To Bufoniasty Przygłup !!!!!!!!!!!!!!!! IP: *.dip.t-dialin.net 16.05.06, 02:14
            Pomieszało się głupkowi we łbie
            i myśli, że jest Bogiem !

Polska niestety odpadnie
            i to w pierwszej rundzie
            Geniusze na miarę Górskiego
            trafiają się raz na 500 lat !
          • Gość: RNAcid Re: Ach smutno smutno IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.05.06, 11:37
            Nie musi podawać, wystarczy żeby przygrzmocił w ten kawał drewna tak, by piłka
            poszła rykoszetem do bramki. To teraz taki plan taktyczny żeby się nauczyli
            odbijać piłkę od Drewnialdo - ponoć PZPN wykupił reprezentacji karnety na lekcje
            bilarda. Ta... Janas :>
        • Gość: hegemon® yes! yes! yes! cieniasy OUT! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 22:21
          brawa za arcy odwazna decyzje i jakze nam wszystkim potrzebna!
          • Gość: nemo Re: yes! yes! yes! cieniasy OUT! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 22:42
            taaaaaaaa brawo Rasildo
            ciekawe komu na mundialu będzie podawał
            • Gość: kris Re: yes! yes! yes! cieniasy OUT! IP: *.local2.pl / *.loonar.pl 15.05.06, 23:10
              jak to komu niemcom rzecz jasna
            • Gość: krasiak Jak to komu ?!!!!!!! IP: *.42.220.203.acc07-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 00:46
              Rasialdo to mistrz debilingu, chociaz Jajas go dzisiaj przebil.
          • Gość: kibic bez drużyny Re: yes! yes! yes! cieniasy OUT! IP: *.ghnet.pl 15.05.06, 22:56
            Pytam gdzie odwaga?
            Delikatnie nietrzeźwi Panowie postanowili byc oryginalni?
            Według Ciebie Mila to gigant? Giza to gigant?
            A Dudek to cienias - Janas nigdy w życiu nie osiągnie tyle co Dudek!
            Pomyśl proszę, choć Twój cytat, który wybrałeś na tytuł Twojej wypowiedzi jest
            godny jej treści...
          • zack4u Zadepczą nas 16.05.06, 08:43
            Przecież Helmuty nas stratują. Mila to niech w hotelu zostanie.

Pzdr
        • Gość: kibic Re: janas out IP: *.icpnet.pl 15.05.06, 23:09
          no wiec z frankowskim to jazde zrobil straszna, jelen to do lasu grzybow szukac
          moze jechac, a nie na mundial, frankowi wystarczy jedna bramka, strzelilby ja z
          ekwadorem i potem by juz polecialo, a tak nasz janas ulatwil zadanie niemcom-
          rozjada nas jak juniorow....
          • Gość: darek Re: janas out IP: *.dclient.hispeed.ch 15.05.06, 23:43
            Brawo Irek!!! Jesteś tego wart.
            Gratulacje dla Janasa i dobrych mistrzostw!
            • Gość: krasiak Zycze im jak najgorzej.... IP: *.42.220.203.acc07-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 00:53
              a Janasa niech trafi szlag.
              • Gość: maniac Re: Zycze im jak najgorzej.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 01:02
                pojeb taki z ciebie polak bedzie ciekawiej, jestem ciekaw jak zagraja mlodzi
                niech sie obijaja na mistrzostwach nie lamia nogi zobaczymy gdzie bedziecie po
                mundialu, nie mowie ze daleko zajdziemy ale moze mecze beda ciekawe
                • Gość: LoRd QulaG Jacy młodzi? Młodzi i tak nie pograją... IP: *.nat.student.pw.edu.pl 16.05.06, 01:16
                  Jak uważasz Brożka, Milę, Gorawskiego czy Gizę za młodych piłkarzy, to
                  gratuluję... Najmłodszy Fabiański ma 21 lat, reszta sporo więcej a pewnie każdy
                  z nich powącha murawę ledwie przez moment...

Będzie ciekawie dostawać baty... Nie mamy 2 napastników na mundial nawet więc o
                  czym mowa... Brożek? On ma kłopty ze strzelaniem bramek w naszej lidze... Może
                  będzie odkryciem mundialu, ale patrząc po jego mentalności to będzie odkryciem
                  niemieckich dyskotek... Jeleń to nie napastnik, zresztą strzelił całe 7 bramek w
                  tym sezonie w naszej supermocnej lidze... Rasiak? Strzelił 2 piękne bramki z
                  Wyspami Owczymi, przekroczył limit na ten rok, więc na nastepne trafienia (w
                  meczch towarzyskich oczywiście bo w innych nie strzela...) poczekamy do 2007...
                  • Gość: adolf Re: Jacy młodzi? Młodzi i tak nie pograją... IP: *.kalisz.mm.pl 16.05.06, 08:19
                    rasiak to taka ciota co tylko w meczach z drugą ligą potrafi coś strzelić
                • Gość: krasiak Ciekawe ? IP: *.42.220.203.acc07-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 01:24
                  Nawet objawy choroby umyslowej moga byc ciekawe,ale to sa mistrzostwa swiata
                  pilki noznej a nie patologii.Tymczasem Polske 'REPREZENTOWAC' beda ofermy, pod
                  wzgledem psychicznym oni nie powinni zostac w ogole pilkarzami, sa to Mila i
                  Rasiak.
            • Gość: Czesiek-Polkowice Re: janas out IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 01:03
              Polacy z Niemcami wygrają,już w pierwszej połowie 2:o.Zapamiętajcie to sobie
              dokładnie.
          • Gość: zajf janasowi się odwaga z odważnikiem pomyliła :) IP: *.t15.ds.pwr.wroc.pl 16.05.06, 01:13
            • Gość: ma Re: janasowi się odwaga z odważnikiem pomyliła :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 09:51
              łohoho, a horse would laugh
        • Gość: Tulicha [...] IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 23:30
        • Gość: jedrek Re: janas out IP: *.pkobp.pl 16.05.06, 08:27
          Ja trenera Janasa popieram, aczkolwiek szkoda mi Frankowskiego. Ale doceniam,
          ze trener kieruje sie zasada, ze gra ten, kto jest w tej chwili dobry. Na
          mundialu musimy wygrywac, a nie nagradzac udzialem w nim zasluzonych pilkarzy.
          mlodzi sa spragnieni sukcesow, moze sie pokaza. pamietacie mecz w Korei z USA
          (3:1 dla nas)? wtedy tez grali nie wpuszczani zazwyczaj na boisko pilkarze...
          • rozmowy_kontrolowane za zasługi 16.05.06, 08:31
            To się medale dostaje, a nie jedzie grać w piłkę nożną na mundialu. Im prędzej
            to do Was dotrze, tym szybciej przestaniecie wieszać psy na Janasie.
            Ciekawi mnie, co napiszecie, krzykacze, kiedy Janas odniesie sukces z takim
            składem.
            Głupio będzie, nie?
            Ale pewnie żaden z Was nie napisze "przepraszam, pomyliłem się", bo Wy tylko na
            forum potraficie anonimowo krzyczeć i się podkręcać, napędzać, nakręcać, Janas
            taki, Janas owaki.
            Niech Was szlag trafi, kibice od siedmiu boleści, znawcy piłki nożnej, gwiazdy
            światowego formatu. Zawsze wszystko wiecie lepiej? To co robicie, dziaciaki, na
            forum? Powinniście doradzać Janasowi, jak ma reprezentację skonstruować.
            Mądrzy wszyscy na odległość, bo w necie.
            Żałośni jesteście i tyle.
            • tomek_mz Kadra 16.05.06, 10:23
              Do rozmowy_kontrolowane: Zgadzam sie z Tobą wystarczy popatrzec na trenerow
              innych reprezentacji jakich ryzykownych zmian dokonali. Nie zobaczymy na MŚ
              takich zawodników ja Veron, Makkay, Davids, Seedorf, Kuranyi bo to właśnie jest
              prawo selekcjonera, ze sam wybiera sklad. Osobiście wolałym żeby Rasiak nie
              jechał, ale nie mam na to wpływu i postanowiłem uszanować decyzje Pawła to samo
              dotyczy Mili i Gizy nie popieram absolutnie tych powołań no ale są już w tej
              kadrze i trzeba sie z tym pogodzić. Zgadzam sie z opiniami że Jurek to dobry
              zasłużony bramkarz ale on już miał swoją szanse na mundialu 4 lata temu i cała
              Polska widziała jak to sie skończylo. Dajmy szanse innym młodszym głodnym
              sukcesow zawodnikom. Wyzywacie selekcjonera od debili itp. ale zapominacie ze
              on wcale nie powiedział, że mila i giza jada jako podstawowi zawodnicy to sa
              dublerzy a wiadomo ze w pierwszym skladzie na pomocy beda grali szymek,
              smolarek, sobolewski i krzynowek dlaczego twierdzicie ze nie mamy szans na
              awans? Skreślacie juz z gory Jelenia i Brożka a co bedzie jak zagrają dobrze na
              mundialu? Jestem pewny, ze jesli reprezentacja wyjdzie z grupy to wiekszość z
              tych co teraz tak bluzgaja Pawła bedą pisali jaki to dobry trener i jak trafił
              ze składem.
              • Gość: Sceptyk Wyjdzie z grupy. Wyjdzie z grupy. Co za bzdura. IP: 195.136.151.* 16.05.06, 12:44
                Nasza reprezentacja jedzie tam tylko po to zeby wyjść z grupy? Jesli to ma byc
                miarą sukcesu to ja wolę zeby nikt za moje pieniądze na mistrzostwa nie
                jeździł. To tylko swiadczy jaka jest beznadzieja w naszej piłce, że wszyscy
                będą przepraszac Janasa kiedy zdola pokonać takie potęgi jak Ekwador czy
                Kostaryka. Popieram decyzję Jansa o wzięciu młodszych graczy, bo moze się
                czegos nauczą i jakims cudem coś zagrają. Ale Dudek jako ikona powinien jechać.
                Nadal jest lepszy od trzech jadących a zasługi ma takie, ze chocby lepszy nie
                był Janas dla niego powinien zrobić wyjątek. To był błąd, który się na Janasie
                zemści.
          • 11499blauw99411 Re: janas out 16.05.06, 08:47
            tylko,ze usa graly wtedy o pietruszke,jak teraz legia czy barcelona.Osobiscie
            uwazam,ze janas przesadzil i mam nadzieje,ze w koncu ktos dobierze mu sie do
            tylka.nie bede chyba odosobiony w opinii,ze ten facet SAM nie jest w najlepszej
            formie(psychicznej).pozdrawiam kibicow reprezentacji.
            • Gość: Niekibic Re: Nie grały o pietruszkę. IP: 195.136.151.* 16.05.06, 12:54
              Gdyby Portugalia zdołała wygrac z Koreą to ona by awansowała. Amerykanie nie
              znali końcowego wyniku, bo mecze odbywały się równocześnie. Dla mnie ten mecz
              to dowód, ze nasi potrafia grac jedynie wtedy kiedy nie ma presji. Co nam nie
              wrózy sukcesów. Zresztą...nie mamy armat.
        • Gość: Imigrant Re: janas out IP: 64.7.141.* 16.05.06, 18:16
          Czapke zglowy przed Janasem poniewaz nie boi sie ryzyka. Czyzbyscie zapomnieli
          o Korei? Tam kadre Engelowi "ustawiali" pewniaki i co z tego wyszlo? Dudek, po
          ktorym tak rozpaczacie puscil gole, ktore szanujacy sie bramkarz powinien
          obronic. Dopiero pzemeblowany sklad (bez Dudka i innych) ogral USA.
          Ja nie twierdze, ze mamy druzyne na medal, ale nie widze powodow do rozpaczy
          z powodu Dudka czy Frankowskiego. Obaj bez formy przez caly sezon, natepcy moze
          nie sa lepsi, ale napewno nie gorsi (a przy okazji mlodsi).
      • Gość: zieloni JANAS-to wlasnie jest trener-wielki szacunek!!! IP: 69.183.206.* 15.05.06, 20:34
        • anna-dark Ogłaszam konkurs na psychiatrę dla Janasa !!! 15.05.06, 20:35
          Ogłaszam konkurs na psychiatrę dla Janasa !!! Ale chyba już za późno !!!
          • Gość: jaceloth zgłaszam swoją kandydaturę IP: *.icpnet.pl 15.05.06, 21:45
            jestem psychologiem,pracuję na psychiatrii.mogę się podjąć psychoterapii
            selekcjonera. swoją kandydaturę motywuję tym,że lubię beznadziejne przypadki
            • Gość: Klient Spokojnie panie specjalisto IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 21:48
              Zgłoś się pan po mundialu
              • Gość: gośc Re: Spokojnie panie specjalisto IP: *.adsl.inetia.pl 15.05.06, 21:57
                popieram i bardzo dobrze zrobił że nie wziął starców a najbardziej ciesze się
                że nie wziął Frnakowskiego bo jest wolny i nie potrafi strzelać BRAWO JANAS
                • pndzelek ile bramek strzelil franek wyspom owczym ? 15.05.06, 22:18
                  a ile rasiak ?
                  jesli ktos argumentuje ze to byl slaby przeciwnik dlatego mial rasiak sukces,
                  to franek powinien im dac tak 50 goli ;)
                  • szatek100 Janas ugiął sie przed "towarzystwem" 15.05.06, 22:42
                    Niektórzy forumowicze piszą, że Janas ma jaja.Ano ma.Całe mnóstwo.Pozwolicie,
                    że wymienię

Jajo nr 1 - Piotr Giza - lubię Cracovię, ale jej as jest zwyczajnie ZA SŁABY na
                    reprezentację.Nawet z amatorami z Wysp Owczych zaprezentował jedynie cały
                    asortyment podań do tyłu.Hipotetyczny powód powołania: chęć ugłaskania prezesa
                    Filipiaka oraz godne uczczenie stulecia "papieskiego klubu"

Jajo nr 2 - Dariusz Dudka - Lewy obrońca Wisły konkuruje z Serbem Mijailovicem
                    zarówno na płycie boiska jak i w ekscesach pozaboiskowych.Były gracz Amiki
                    zasłynął tym, że jadąc samochodem "po pijaku" potracił ze skutkiem śmiertelnym
                    człowieka.Sprawie ukręcono łeb i ostatecznie wyszło an to, że ofiara sama
                    rzuciła się pod koła naszej "nadziei" a sama "nadzieja" nie była pijana a
                    jedynie woniło od niej alkoholem po dniu wczesniejszym (pamietacie posła Owoca
                    i jego niesmiertelny płyn do spryskiwaczy?).Hipotetyczny powód
                    powołania:Zarówno Janas jak i Dudka wywodzą się z Amiki.Moze "treneiro" jest
                    dogadany z jego menadżerem w sprawie promocji i lansu.Tylko kto kupi pijane
                    drewno ?

Jajo nr 3 - Sebastian "Seba" "Sebek" "Roger" Mila - czasami gdy na niego
                    patrze, mam wraznie , że sam nie zagrałbym gorzej, choć nawet na podwórku do
                    piłkarskich orłów nigdy nie należałem.Mający opinię jednego z solidniejszych
                    srodkowych pomocników Bundesligi Tomasz Zdebel odmówił dalszego wystepowania w
                    kadrze Polski, gdyż na zgrupowaniu reprezentacji za Janasem cały czas snuł się
                    Drzymała (prezes Groclinu, byłego klubu "Seby" "Sebka" "Rogera") i nakłaniał
                    go, by wstawił ów złotego chłopca do składu kosztem bundesligowego
                    wyjadacza.Efekty możemy "podziwiać" w każdym meczu kadry.Hipotetyczny powód
                    powołania:znajomość z menedzerem.

Jajo nr 4 - Grzegorz "Rasialdo" "Drewnialdo" "Bozazerio" "Trocinio" (...)
                    Rasiak.NIe będę tu nic pisał, gdyż jest to fenomen absolutnie nieodgadniony.

Janas ma oprócz tego duzo więcej wielkich jaj.Gratulujemy jaj panie
                    selekcjonerze!
                    • Gość: hug Re: Janas ugiął sie przed "towarzystwem" IP: *.aster.pl 15.05.06, 23:44
                      twoja wypowiedź siadczy o tym ze jestes idiotą i do tego nie zdajesz sobie z tego sprawy. żal mi ciebie
                      • Gość: krasiak Nie ma obrony dla decyzji Jajasa. IP: *.42.220.203.acc07-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 01:09
                        Jajas odebral mi cala chec ogladania polskiej reprezentacji.Na szczescie
                        zostala mi moja AUSTRALIA.
                    • Gość: Florek Niesmak i watpliwosci IP: *.retsat1.com.pl 15.05.06, 23:59
                      Tu nie decydowalo to, ze Dudek nie bronil za duzo, bo co powiedziec o Mili i
                      Kosowskim ? On jest doswiadczony i potrafi podtrzymac forme... Co udowadnial
                      jak go Rafa wpuszczal lub przyjezdzal na kadre. Jakby forma decydowala to moim
                      zdaniem numerem 1 caly czas jest Dudek. Boruc ? W meczach eliminacji, w których
                      gral o stawke - puszczal po dwie bramki - tyle, ze akurat strzelalismy 3. Moim
                      zdaniem to byly przecietne wystepy. Broni w Celticu ? Zgoda. Trzeba p. Janas
                      pociagnac Polsat Sport do Wronek - bo ogladalem wszystkie mecze i meczylem sie
                      patrzac na jego gre: 1. liga wcale nie jest za dobra - mial gora 1-2 okazje do
                      interwencji przez mecz, czasem nawet nie. 2. Na linii gra swietnie, ma refleks
                      itp. Ale popelnia mase bledów - szkolnych - przy wyjsciu do dosrodkowan. W
                      kazdym meczu prawie zle obliczal lot pilki, wypuszczal ja lub zderzal sie przy
                      wyjsciu z innym zawodnikiem. Czesto mu obroncy pomagali zachowac czyste konto.
                      Bramka puszczona z USA - nie byla przypadkiem !!!!!! I tyle...
                      Prawda jest taka, ze opinie o kadrze u nas feruja dziennikarze. Maja wplyw na
                      decyzje trenera. Zostawienie Dudka, a wziecie Fabjanskiego na wycieczke (mam
                      nadzieje) - to zrobienie dobrze "warszawce" i skrzywdzenie w bialy dzien filaru
                      reprezentacji. Jest takich rzemieslników solidnych jak on rodem z Polski okolo
                      10 - tylko nie kazdy broni w Legii. Niczym innym sie moim zdaniem ten 21-letni
                      bramkarz nie wyróznia. Dobrze chociaz, ze sie trener nie dal oglupic mediom,
                      gdy chodzi o Burkharta. To by byl smiech.Panie Jerzy. Szkoda. Ja bardzo zaluje.
                      Dla mnie to juz nie bedzie ta sama reprezentacja.
                      Drugi blad to Franek... W jakiej by nie byl formie - jest jeszcze miesiac by
                      sie odbudowal... Znow moglby chociaz byc jokerem na ostatnie 20-30 minut. Nie
                      bylo dla niego miejsca w 23 osobowej kadrze ??? A bylo dla tylu miernot ???
                      Skandal...
                      Mam wrazenie, ze troche na sile trener chcial udowodnic, ze nie jest wielbladem
                      (Engelem) - i pokazac, ze bierze mlodych, "zdolnych" - tyle ,ze akurat selekcja
                      moim zdaniem nie wykazala w zaden sposób by byli oni przydatni dla zespolu.
                      Giza, Brozek, Ganczarczyk, Fabjanski, Gorawski, Mila - maja byc ladna ozdóbka
                      chyba. Nie grali w kadrze miesiacami albo grali z Wyspami Owczymi, czy Litwa -
                      slabo lub co najwyzej poprawnie - i bach... mistrzostwa swiata !!! Jakos widze
                      chaos w tych nominacjach. Nie chce pisac o Rasiaku i Mili - bo po nich sobie
                      latwo jezdza wszyscy - ale czy faktycznie udowodnili przydatnosc do zespolu ???
                      Czym ??? Dobra (Mila przecietna) gra z Wyspami Owczymi ??? Inne wystepy od
                      wielu, wielu miesiecy to zalosc ??? Ale z drugiej strony kim ich zastapic ???
                      Mamy kiepskie zaplecze.
                      Nikt z niego mistrzów swiata nie ukreci - ale mam wrazenie, ze trener wbrew
                      swojemu gadaniu jeszcze sobie ograniczyl pole manewru ze skladem. Ze wzial
                      zawodników wszechstronnych ? Ale miernych... I tez bez ladu i skladu. Lepiej
                      moim zdaniem wziasc 2 dobrych obronców i dwóch dobrych pomocników niz 4
                      przecietniaków mogacych grac w obronie i pomocy. A takie kryterium -
                      wymiennosci funkcji za wszelka cene chyba troche obowiazywalo. Trener wywalil
                      kilku conajmniej wartosciowych zmienników jak nie lepiej - kosztem pilkarzy
                      malowanych na ten moment - ktorych strach wpuscic na boisko, bo sa
                      niesprawdzeni albo slabi. Tak mysle.
                      Wiec zal. Zwlaszcza Frania i Jerzego. Innych nie powolanych jeszcze bym mogl
                      przebolec (Klos chocby - choc tez nie jestem przekonany), ale ich bedzie
                      brakowac. I tyle.
                      Tak naprawde to lezy u nas plan przygotowan przed takimi imprezami - i stad
                      bledy w selekcji. Mecze z USA, Litwa czy Wyspami Owczymi za kazdym razem w
                      wymuszonych okolicznosciami skladach nie mogly niczego wykazac... Sensowne
                      sparingi (Kolumbia, Chorwacja) zagramy jak juz nic sie nie da zmienic. Tak bylo
                      i za Engela.
                      Mimo to sciskam kciuki za kadre: trenera i jego wybrancow. Chcialbym sie
                      mylic...

P.S. Co do "trenera z jajami"... Trener z jajami to jest Klinsmann, który
                      Kahnowi wytlumaczyl dlaczego jest numerem 2 u niego, a dzis obdzwonil
                      wszystkich niepowolanych i z nimi porozmawial - tez motywujac swoja decyzje i
                      dziekujac za dotychczasowa prace w kadrze.
                      To, ze p.Janas nie zadzwonil: do Frankowskiego, Dudka, którzy mu ratowali dupe
                      w eliminacjach, czy nawet do tych zawodników, którzy byli slabi, ale za sprawa
                      jego wczesniejszych powolan i wypowiedzi ludzili sie wizja wyjazdu na
                      mistrzostwa - lecz pozwolil by o wszystkim sie dowiedzieli z TV - to wg. mnie
                      zwyczajne chamstwo i brak szacunku dla swoich pilkarzy, i tyle. Zupelny brak
                      klasy. Trener mówi, ze teraz tez do nich nie zadzwoni, bo "po co ?". Zenada. Po
                      to, ze dla kazdego pilkarza mistrzostwa to marzenie - lepiej lub gorzej
                      pracowal by je spelnic - a Ty je przekresliles. Chwila rozmowy z Toba im sie
                      chyba nalezy wsiowy bufonie ???
                      • Gość: tatto Re: Niesmak i watpliwosci IP: *.freedom2surf.net 16.05.06, 00:49
                        Witam forumowiczow, tych po stronie Janasa i tych co go dzis przestali lubic.

Nie chce dokladac wlasnej cegielki do sporow na temat czy Janas dobrze zrobil.
                        Chce jedynie wyrazic moj gleboki zal i ubolewanie nad tym, jak Janas poteznie
                        skrzywdzil najlepszego bodajze (a przynajmniej jednego z najlepszych) polskiego
                        zawodnika w historii polskiej pilki.

Tak, mowie o Jerzym. O Jerzym Dudku. Polska pilka nie miala i prawdopodobnie nie
                        bedzie miala zawodnika, ktory szalenie ciezka praca i wysilkiem zaszedl tak
                        daleko, a jednoczesnie pozostal normalnym, skromnym czlowiekiem. Przez caly
                        sezon udowadnial swoj profesjonalizm, wlasnie siedzac na lawce. Powtarzal, ze
                        szanuje decyzje Beniteza, a rywalizacja (zdrowa) z Reina o miejsce w bramce
                        tylko i wylacznie podtrzymuje jego wysoka forme. I udowadnial to w tych rzadkich
                        momentach, kiedy Benitez pozwalal mu grac.

Dudek do samego konca nie zawiodl Janasa i reprezentacji. Do dzis jest w
                        doskonalej formie, bo w ciagu tygodnia na treningach pracowal ciezej niz polowa
                        pozostalych reprezentantow razem wzietych. To jeden z niewielu polskich
                        pilkarzy, ktorzy pomimo roku spedzonego w wiekszosci na lawce, sa gotowi do gry
                        o wysokie stawki i nie paralizuje ich strach gdy wychodza na boisko.

Jerzy, trzymaj sie. Sa jeszcze na swiecie ludzie, ktorzy pozostana Ci wierni.

Pozdrawiam wszystkich

tatto
                      • Gość: krasiak Ja nie mam watpliwosci.... IP: *.42.220.203.acc07-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 01:59
                        Janas to buraczany wiesniak.Przegra wszystko,co przegrac tylko mozna...NAWET
                        ZYCZYC ZLE NIE MUSZEb TEMU ZAKOMPLEKSIONEMU DZIECIOLOWI.
                    • Gość: Selekcjoner amator Re: Janas ugiął sie przed "towarzystwem" IP: *.crowley.pl 16.05.06, 01:50
                      Zgadzam się w 100%, Janas sobie z nas zrobił jaja.
                  • Gość: naszts Re: ile bramek strzelil franek wyspom owczym ? IP: 12.182.224.* 16.05.06, 05:46
                    Jakby nie Franek to Janas siedzial by we Wronkach a my ogladalibysmy Mundial
                    bez naszych.
                  • Gość: Jpo Re: ile bramek strzelil franek wyspom owczym ? IP: *.aster.pl 16.05.06, 08:49
                    Franek nie przegrał rywalizacji z Rasiakiem, tylko z cieniutkim Brożkiem...
                    • Gość: krasiak Marudzisz ... IP: *.14.220.203.acc10-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 09:50
                      Dla takiego prymitywa jak ty , to i brozek jest za dobry, cwoku z czworakow.
                  • Gość: husky Re: ile bramek strzelil franek wyspom owczym ? IP: *.localdomain / 80.51.252.* 16.05.06, 15:07
                    pndzelek napisał:

> a ile rasiak ?
                    > jesli ktos argumentuje ze to byl slaby przeciwnik dlatego mial rasiak sukces,
                    > to franek powinien im dac tak 50 goli ;)
                    >
                    tak tylko franek grał tylko 20 minut!!!!!!!!
                • Gość: bocian96 Re: Spokojnie panie specjalisto IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 12:43
                  Chyba jesteś z Legi BARANIE
              • Gość: jaceloth Re: Spokojnie panie specjalisto IP: *.icpnet.pl 15.05.06, 22:15
                to będzie najlepszy moment, bo specjalizuję sie w depresjach:-)
                • Gość: kibic bez drużyny Re: Spokojnie panie specjalisto IP: *.ghnet.pl 15.05.06, 22:59
                  Myślę, że będziesz mu potrzebny!
                  Popieram Twoją diagnozę taki wybór można tłumaczyć tylko pomrocznością jasną...
                  No cóż pozostaje się cieszyć, że więcej Janas oszołom nam nie grozi, jaki rząd
                  i wicepremier taki selekcjoner :))))
        • Gość: maciekbbb JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.centertel.pl 15.05.06, 20:54
          ludzie jak można sądzić że jeleń albo brożek są lepsi od frankowsiego ??????
          czy janas jest chory ? czy to my jesteśmy chorzy ? pomijając fakt że w dużej
          mierze dzięki frankowi jedziemy na mundial to on jest lepszy piłkarsko od brożka
          i jelenia !!!!
          • swistak336 Franek nie strzela. Brożek i Jeleń też.Kto lepszy? 15.05.06, 21:06
            Wymiana napastnika, który nie strzela na dwóch napastników, którzy nie strzelają:/
            Brakuje mi Saganowskiego.
            Rasiak/Sosin - wiemy, kto strzela, wiemy kto jedzie. Miejmy nadzieję, że piłka odbije się od niego szczęśliwie.
            • Gość: Klient Ludzie! Opanujcie się! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 21:45
              Mistrzotwa jeszcze się nei zaczęły a wy już wieszacie psy na Janasie. To on jest
              selekcjonerem i on będzie odpowiadał. Chociaż przyznam, że mnie bardzo zakoczyły
              te nominacje.
              • Gość: qwert Re: Ludzie! Opanujcie się! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 23:13
                jak będzie odpowiadał że mu bardzo pzrykro i co z tego jak ze wszystkimi damy
                d..y. Może jeszcze dostanie premie za wyjazd beton
          • Gość: rtz Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.crowley.pl 15.05.06, 21:09
            przepraszam bardzo ale tym skladem mamy cos wygrac?! to jest smiesze! kuszczak
            zamiast dudka itp?!? janas, podziwialem cie bo wiele zrobiles ostatnio dla
            polskiej pilki ale teraz to bzdura!!! nie zdziwie sie jak zajmiemy ostatnie
            miejsce. i jeszcze mila i rasiak... haha walnij sie pan w leb!!!
            • Gość: jancio Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.05.06, 21:18
              sebastian gleba ,grzegorz drewniak ,piotr a któz to ,dariusz oddajcie prawko -
              walic mundial, grunt, ze bedziemy mieli nowego trenera ;] a franka do slaska !!
              • Gość: m Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 21:30
                jak chodzi o bramkarzy to dobry wybór, ale Mila i Rasiak to bezsens.
                Brożek też bez sensu, przecież jest nieskuteczny.
                Frankowski jest zgrany z Żurawskim gdyby odpoczął może coś by pokazał, chyba
                jednak więcej niż Rasiak, który w ważnych meczach jest drewniany i Jeleń, który
                gra w kratkę i nie ma doświadczenia.
                • chrust Nieprzemyslana decyzja z ostatniej chwili 15.05.06, 21:48
                  Skladu nie ustala sie w noc poprzedzajaca ogloszenie, bo potem wychodzi taki
                  kaczan jak tu. Mam nadzieje ze nastepnym razem (oby za 4 lata) szersze grono
                  osob bedzie odpowiedzialne za decyzje. To nie jest jakis prywatny ogrodek ani
                  druzyna Janasa tylko REPREZENTACJA POLSKI!!!!
                  • Gość: Trzeźwy Nominacje to nie sms-owy konkurs dla kibiców IP: *.aster.pl / *.aster.pl 15.05.06, 22:32
                    Odpowiada Janas, a rozliczenia będą po imprezie. Mądra decyzja co do bramkarzy.
                    Franek nie jedzie bo utracił swój jedyny atut - instynkt. Wolałbym Sagana niz
                    Jelenia, ale ew. psy bedę wieszał w lipcu
                    • pndzelek Swiete slowa 15.05.06, 22:38
                      ale w polsce mamy zawsze najwiecej specjalistow od gadania
                      jakos od grania ich tak wielu nie jest
                      • Gość: keasiak Nawet gdyby bylo pelno talentow... IP: *.42.220.203.acc07-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 04:37
                        TO ZAWSZE ZNAJDA SIE JAJASY i grac beda rasiaki i kilometry.
                    • Gość: Andrzej z Toronto Re: Nominacje IP: *.sympatico.ca 16.05.06, 03:11
                      Nareszcie tutaj ktos z glowa zkomentowal... BRAVO... i jeszcze jedno... dla
                      przyglupow... Janas nie ma zadnych obligacji dla "kibicow" bo za to nie dostaje
                      forsy. Kadra bedzie lepiej zgrana jak jest juz "pogrzebana" przez "kibicow"

See you in June suckers!
                    • Gość: lady janas przesadził IP: *.chello.pl 16.05.06, 10:44
                      nawet nie chodzi o to ze nie powołal frankowskiego bez ktorego nie
                      pojechalibysmy na mundial tylko o sposob w jaki to zrobil. frankowski dudek czy
                      klos nie powinni sie o takich rzeczach dowiadywac z telewizji. czyzby trenerowi
                      braklo odwagi na meska rozmowe i wyjasnienia w 4oczy? mysle ze to dla tych
                      pilkarzy upokorzenie pomyslcie jak oni sie teraz czuja i pewnie jeszcze musza
                      znosic litosc wszystkich naokolo.... brrrrrrr trzymajcie sie chlopaki
                    • Gość: bocian96 Re: Nominacje to nie sms-owy konkurs dla kibiców IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 12:53
                      Co do Jelenia to się nie czepiaj ale że sagan nie jedzie to uważam że Janasowi
                      na mózg upadło ale niech saganowski za tego barana bez formy Rasiaka niech
                      jedzie
                • Gość: arfer Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.kg.net.pl / 80.51.233.* 15.05.06, 22:02
                  Zgadzam się, nie było sensu powoływać Dudka, który za 4 lata i tak już nie
                  zagra. Mamy 2 klasowych bramkarzy i młodego Fabiańskiego, który jeśli mu się w
                  czubie nie poprzewraca może zrobić wielką karierę - na Mundialu się otrzaska,
                  oswoi z atmosferą. Popieram choć szkoda mi trochę Jurka. Cóż, w bramce mamy
                  piątkę, która mogłaby wyjść w każdym meczu..

Gdyby taka konkurencja byłaby na każdej pozycji, bylibyśmy mistrzami Europy :)
                  • Gość: aaaaaaaa Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 22:40
                    Kadry nie buduje się na kolejne imprezy tylko na mundial. Co nas obchodzi czy
                    Dudek wystąpi za 4 lata ważne ze teraz jest jednym z 3 najlepszych. Czy
                    trenerowi skoczków narciarskich tez powiesz zeby nie zabierał na igrzyska
                    małysza bo za 4 lata moze nie wystapic. Lepiej młodyhch 20 latków, żeby się
                    uczyli i tak co 4 lata (tylko sie uczyc będą). Mundial nie jest po to zeby sie
                    uczyć, czy przygotować do następnych eliminacj - MŚ są celem!!! Jasne ze
                    powinno jechać kilku młodych, sczególnie tych którzy błyszczą, ale dwóch czy
                    trzech. No nie mów mi ze mila jest perspektywiczny?!
                    • Gość: Florek Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.retsat1.com.pl 16.05.06, 00:05
                      W samo sedno aaaaaaaaaa.... Tylko przyklasnac !!! Dokladnie to mysle o
                      komentarzu Janasa przy kazdym watpliwym nazwisku : "to mlody, zdolny chlopak -
                      m o z e sie przelamie".... Na mistrzostwa winni jechac aktualnie najlepsi - bez
                      znaczenia w jakim sa wieku... Tu tak ewidentnie nie bylo.... I to mnie boli...
                      • Gość: krasiak Janasa to zaboli najbardziej... IP: *.42.220.203.acc07-dryb-mel.comindico.com.au 16.05.06, 04:47
                        problem w tym ,ze to zboczeniec seksualny i bol dla jajasa jest przyjemnoscia.
                      • Gość: spoko Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.gos.lodz.pl 16.05.06, 06:49
                        Otóż nie mądralo za dychę ,drużyna piłkarska to nie jeden Adam Małysz.Zespól
                        złożony choćby z samych najwiekszych galaktikos może tyle ile najsłabszy z nich.
                        • Gość: zrozpaczony Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.infkat / *.uni.lodz.pl 16.05.06, 10:33
                          Czyli na otwarcie w ataku Zuraw- Rasiak (Brawo qrwa janas jest debilem)
                    • Gość: kibic Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.infkat / *.uni.lodz.pl 16.05.06, 10:56
                      Czylli w pierwszym mecz w napadzie Zurawski - Rasialdo już widzę to zdobyte
                      mistrzosto
                      P.S. Skorto Janas nominując wybierał tych co grają to co do cholery robią tam
                      mila i kosowski (podobno dwa lata siedzenia na trybunach i przelotnie na ławce
                      rezerwowych odrobili na kilku dniowym zgrupowaniu we wronka buhahaha ale bajka
                    • Gość: kibic Dreamteam IP: *.infkat / *.uni.lodz.pl 16.05.06, 10:56
                      Czylli w pierwszym mecz w napadzie Zurawski - Rasialdo już widzę to zdobyte
                      mistrzosto
                      P.S. Skorto Janas nominując wybierał tych co grają to co do cholery robią tam
                      mila i kosowski (podobno dwa lata siedzenia na trybunach i przelotnie na ławce
                      rezerwowych odrobili na kilku dniowym zgrupowaniu we wronka buhahaha ale bajka
              • szatek100 Janas wynagrodził mordercę!!!!!!! 15.05.06, 22:01
                Dudka - przereklamowane drewno i morderca (przejechał po pijaku człowieka i
                zamiast siedzieć dostaje powołanie)
                Giza- lubie Cracovię i jestem dumny, że jej piłkarz pojedzie na mundial, ale na
                Boga z czym do ludzi ?!Toz to przecież specjalista od piłek zagrywanych do tyłu.
                Brożek-jemu wypadałoby dobrze nakopać do d.... a nie obłaskawiać powołaniem, bo
                talena ma, ale z pracowitoscią i skromnoscia gorzej.
                Fabiański-na zachodzie trzeba zagrać dwa dobre sezony by byc uznanym za
                gwiazdę.W Polsce wystarczy kilka meczów.Powołanie go zamiast żywej legendy
                Jerzego Dudka to skandal.On ma 20 lat i jeszcze niejeden mundial będzie mógł
                zaliczyc.
                Mila- i wszystko jasne.Aby wyjasnić fenomen obecnosci tej łamagi w kadrze
                należałoby zapewne przeanalizować związki jej menadzera z naszym selekcjonerem.

litania zarzutów moznaby wydłużać niemal w nieskończoność.

Panu Selekcjonerowi proponuję jeszcze powołanie "gwiazd" Kałużnego,
                Świerczewskiego i Karwana i "młodych bez kompleksów" - Golińskiego , Strąka i
                Kuzerę.

pzdr
                • Gość: kaczofob Może powołamy komisję IP: *.chello.pl 15.05.06, 22:24
                  Co tam komisja ds. banków, co tam komisja ds. samoobrony. Komisja ds. powołania
                  kadry to jest COŚ! a ile polityków sie naprodukuje :-)
                  Oczywiście Jeleń i drewninho to nawet nie ćwiartka Franka, a tak na marginesie
                  to co tu robią: Giza, Dudka i Garncarczyk.
                  Janas, do zobaczenia na okęciu :-)
                • pitrix rasiak i mila to chyba jakiś żart!!!!!!!!!!!!!!!!! 15.05.06, 22:28
                  poza tymi dwoma asami może być.
                • Gość: kaczofob To wszystko przez PO IP: *.chello.pl 15.05.06, 22:30
                  Skład katastrofalny! Ale oprócz komisji trzeba jeszcze wszystko zwlaić na
                  Platformę :-) a jak wygramy (w co licze, choć z takim składem...) to zaszczyty
                  wziąć na siebie :-)
                • Gość: StaTom Re: Janas wynagrodził mordercę!!!!!!! IP: *.wroclaw.mm.pl 15.05.06, 23:34
                  tak jak jedrzejczak

nie dla mordercow
                  a potem sie dziwicie dlaczego bandyci sa bezkarni
                  vide krakow, zabrze warszafka

do przemyslenia
                  • Gość: jar Re: Janas wynagrodził mordercę!!!!!!! IP: *.aster.pl 15.05.06, 23:49
                    To co się dzieje na tym forum przechodzi ludzkie pojęcie. Banda zakompleksionych idiotów którym wydaje sie że mają rozum. Masakra. Nie dziwie się że tylu debilów chodzi po ulicach. Dla takich półinteligentów jak statom i ten wyżej to tylko syberia
                  • Gość: Jpo Re: Janas wynagrodził mordercę!!!!!!! IP: *.aster.pl 16.05.06, 08:57
                    Wypadek nazywasz morderstwem? Do przemyślenia jest Twoja głupota...
            • Gość: Jpo Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.aster.pl 16.05.06, 08:48
              Przecieź to na tym forum najbardziej krytykowano Dudka - teraz się cieszcie...
            • Gość: bocian96 Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 12:49
              Kuszczak dobrze że pojechał to ten Baran Boruc nie powinien jechać
          • Gość: zszokowana Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.zgora.cvx.ppp.tpnet.pl 15.05.06, 21:24
            zgadzam sie w 100% !!!!!!! Przeciez to jest smieszne!! Franek zrobil swoje i co
            mundial w kapciach przed telewizorem??
            • Gość: maslo12 Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.server.ntli.net 15.05.06, 21:44
              Podniecacie sie jak dzieci. Wspolczesnym futbolem rzadza firmy bukmaherskie i
              mafia oraz dorobkiewicze i zlodzieje typu Abramowicz. Wszystko jest juz
              ustawione i towarzystwao wzajemnej masturbacji z Pelem, Blaterem i innym
              establiszmentem ma gdzies prawdziwy sport. Sportu juz nie ma jest forsa i to
              wszystko, a Polska w tym burdelu jest na szarym koncu ze swoja zapyziala liga i
              pilkarzami z zachodu, ktorych nie lubia trenerzy bo wiecznie nie pasuja im do
              antykoncepcji. Pozdrawiam.
              • Gość: grzegorz Re: JANAS - coś ty zrobił ?????? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 22:38
                Niestety zgadzam sie, w tym dozo racji , ale mimo wszystko nie powinnismy sie
                przynajmniej kompromitowac!!!!
        • Gość: Lepszek Re: JANAS-to wlasnie jest trener-wielki szacunek! IP: *.media4.pl 15.05.06, 21:56
          Szacunek.... za co? Za nielogiczne i głupie typowanie? Chciał pokazać że ON tu
          rządzi na przekór wszystkim? Powiem tak - miał do tego prawo, moim zdaniem dał
          dupy i nie chodzi wcale o Dudka... ale jak okaże się że naprawdę dał dupy to
          jego kariera powinna skończyć się przed boiskiem w budce z szalikami. Jeżeli
          się mylę, to... szacunek. Ale nie czuję tutaj rzadnego ryzyka i szansy, po
          prostu głupotę.
        • Gość: kowal Re: JANAS-to wlasnie jest trener-wielki szacunek! IP: 148.122.35.* 15.05.06, 22:19
          do dupy z tym trenerem dobranoc
        • Gość: superpuder Re: JANAS-to wlasnie jest trener-wielki szacunek! IP: *.akademiki.uni.torun.pl 15.05.06, 22:36
          a wczoraj w smerfach stół od gucia złamał lewą kończynę trzeciej ręki. janas
          tam był
        • Gość: Pilocik Re: JANAS-to wlasnie jest trener-wielki szacunek! IP: *.polsl.pl / *.polsl.pl 15.05.06, 23:45
          Odwazna decyzja, lecz gra piłkarzy pokaże czy decyzja była słuszna.
      • Gość: czu Re: janas out IP: *.atman.pl / *.atman.pl 15.05.06, 20:43
        Zamieńmy linię ataku z linią obrony, postawmy Krzynówka na bramce a Mila niech
        pilotuje samolot którym chłopaki polecą na mundial.
        • Gość: Adam Re: janas out IP: *.chello.pl 15.05.06, 21:23
          Ja wiem jedno, oceniać to można po zawodach, bo to nie my tylko Janas awansował
          ze SWOJĄ drużyną. Do niego należy prawo wyboru zawodników, którym ufa a
          wszystkim domorosłym trenerom, którzy wyzywają go tutaj od debili radzę
          powstrzymać się od ocen w stylu: "co za debil!".
          To Janas i JEGO piłkarze,a nie Wy krzykacze awansowali dając nam tę odrobinę
          radości w trudnych czasach. Zamknijcie swoje niewyparzone buzie, bo dajecie
          przykład typowej, polskiej głupoty. Nawet jeśli ta reprezentacja nic nie
          zdziała, to i tak taka potęga piłkarska jak Polska powinna mieć satysfakcję.
          Dziękuję Panie trenerze. Powodzenia!
          • Gość: m Re: janas out IP: *.one.pl / *.internetdsl.tpnet.pl 15.05.06, 21:35
            JEGO Rasiak nie strzełał goli na eliminacjach.
            • Gość: kibic Re: janas out IP: *.vline.pl / *.65.rev.vline.pl 15.05.06, 21:38
              Franek poza Mistrzostwami Świata???!!!!!!!!!!!!!! SKANDAL!!!!! przeciez
              zasluzyl sobie na Mundial jak nikt inny!!!!!!
              • pndzelek Wyslac na Mundial Bonka 15.05.06, 22:39
                przeciez maja jezdzic ludzie za zaslugi
                ocena ich formy i przydatnosci dla zespolu zrobiona trenerem i jego sztabem nie
                jest wazna
            • Gość: Adam Re: janas out IP: *.chello.pl 15.05.06, 21:41
              Ale JEGO drużyna awansowała, a za zasługi to można mieć fajne miejsce na
              cmentarzu...
          • pose.one Re: janas ok Mila won 15.05.06, 21:36
            gratuluje posta. wywazony i sensowny. ja rowniez jestem zaskoczony wyborami
            trenera Janasa. i troche inaczej wyobrazalem sobie ten sklad. ale to nie ja
            przeszedlem zwyciesko przez eliminacje. rozliczymy Janasa po mistrzostwach.
            dziwi mnie tak naprawde tylko wybor padaczki Mili
          • Gość: elibre Re: janas out IP: *.server.ntli.net 15.05.06, 21:38
            zgadza sie ale postapuje chyba dosc ryzykownie. Sam lubie ryzykowac, wiec
            powinienem trenera rozumiec ale jednak .. skoro ryzyko to spokojnie
            zaryzykowalbym kogokolwiek za Mile i Kosowskiego. A moze to juz za duze ryzyko
            dla niego? Szkoda Franka. Dudka tez. Doswiadczony bramkarz moglby sie przydac.

Bardzo bym chcial, zebym to ja sie mylil. Ci, ktorzy Janasa wyzywaja od debili tez.
          • Gość: edek Re: janas out IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 21:53
            Ty natomiast dajesz przykład polskiej miernoty, braku aspiracji. Mundial się
            jeszcze nie zaczął a Ty już sugerujesz, że maby być usadysfakcjonowani. Psim
            obowiązkiem Janasa jest wyprowadzić reprezentację z grupy. Zobaczymy, czy jego
            Drewnopulos się sprawdzi, oby...
          • Gość: Jerzy Re: janas out IP: *.net.autocom.pl 15.05.06, 22:38
            "Ja wiem jedno, oceniać to można po zawodach, bo to nie my tylko Janas awansował
            ze SWOJĄ drużyną (...)To Janas i JEGO piłkarze(...)awansowali"- dokładnie,
            święta racja. W związku z tym, należy teraz tych piłkarzy, którzy najbardziej
            się do tego przczynili, zostawić w domu. Zamiast tego wziąć przygłupa na
            drewnianych nogach, kilku gó..arzy z mlekiem pod nosem, dodać pewną liczbę
            specjalistów od gry do tyłu w linii obrony, można doprawić kryminalistą oraz
            słabiakiem, którego trzeba przed wiatrem zasłaniać, żeby mu krew nie poszła z
            nosa...I już można hulać. Mundial u naszych stóp.
          • Gość: StaTom Re: janas out IP: *.wroclaw.mm.pl 15.05.06, 23:40
            ze kto awansowal?
            gancarczyk
            mila
            giza

franka nie daruje, klasowy napastnik nie zapomina jak sie strzela
            taki runey ma teraz kontuzje a i tak pojedzie, a u janasa by nie pojechal

smieszne te powolania jak polska pilka i caly polski sport
            ja tam juz dawno na to leje i mam spokuj z nerwami i kupe smiechu
          • Gość: Florek Re: janas out IP: *.retsat1.com.pl 16.05.06, 00:28
            Niby tak Panie Adamie... Tylko :
            1. Nie wszyscy krytykujacy tu trenera to krzykacze wrzeszczacy: "Janas
            debilu !" wiekszosc sie po prostu dzieli watpliwosciami... Gorzej z tymi co
            bronia trenera. Tu jakos nie widze zadnych argumentów.
            2. Oceniac po zawodach ? Wtedy to pan Tadek dozorca bedzie w stanie ocenic, co
            bylo sluszne, co nie. Zadna sztuka i satysfakcja. Mam 90 % pewnosc, ze w razie
            kompromitaji Ci wszyscy zwolennicy "zobaczenia jak bedzie" - ugotuja trenera na
            twardo. Tak jest zawsze (patrz, zenujace mnie posty o Malyszu). Mnie to juz nie
            sprawi satysfakcji bo tu wyszczekalem swoje watpliwosci... Moge sie tylko
            pieknie pomylic...
            3. Pracuje ze swoja druzyna ? Tak, ale jest to tez nasza druzyna, na ktorej nam
            zalezy... Prawda jest taka, ze jakby nie domorosli trenerzy - to Franio by juz
            w eliminacjach nie pogral... Przyklady pozytku z takich dyskusji mozna mnozyc.
            Trener jak kazdy popelnia bledy - wiec chyba wolno o tym rozmawiac ??? Chyba
            wszedzie sie rozmawia ??? To zbrodnia ??? Janas spocznie w