Dodaj do ulubionych

Kto w kadrze na mundial?

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 19:37
A gdzie jest Andrzej Niedzielan??
Obserwuj wątek
      • siwyx Re: janas out 15.05.06, 20:29
        Janas to kompletny kretyn .Uwziął się na Grzegorza Drewniaka , powołuje Jerzego
        który nie gra,dobrze że chociaż Kuszczaka powoła bo naprawdę nieźle radzi sobie
        w West Bromwich, RZąsa - kolejny partacz, Krzynówek może zabłysnąć( wierzę w
        niego),Mila - z czym do ludzi?
              • Gość: znajomy_jlo Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 23:00
                Pan Engel w życiu nie dokonałby takiego wyboru - bo w razie porażki mówiono by "to przez Engela że nie wziął Dudka". Ten trener (Engel) był jak populista -słuchał sie głosu mediów, dziennikarzy i innych "fachowców".
                Janas miał odwagę podjąc taką a nie inną decyzję - to on jest selekcjonerem i nie ma świętych krów, pana Kłosa, czy Frankowskiego bez formy.
                Jedyne zaskoczenie dla mnie to brak Dudka ale mam zaufanie do Janasa - uważam że zna sie dużo lepiej niż ja jakby i chmara dziennikarzy zauroczonych "mistrzowską promocją Neostrady TP" i jego decyzje są na pewno przemyślane.
                Z młodymi łatwiej zbudowac zespół, zgraną drużynę, bez animozji Franek- Zuraw.
                Szkoda że musiał zabrać chimerycznego Mile i kilku innych ale nie miał wyjscia, nie wszystkich starych zadowolonych kanapowców, ups ławkowców za milion $, da sie zastąpić.
                Młodzi niech przecierają szlaki, niech gryzą ziemie, to budowanie druzyny już na następne eliminacje.
                Z drugiej strony można powiedzieć że Dudkowi powołanie sie "należało" za wywalczenie awansu do mistrzostw. Tyle że to rywalizacja i do walki wybiera sie wojowników w formie w danej chwili w danym miejscu a nie kandydatów do alei zasłużonych.
                Brawo Janas - męska decyzja, trener pokazał że myśli samodzielnie.
                Dudka, Jeleń - są w formie więc jadą. Franek w formie nie jest - nie jedzie. Proste.
                    • Gość: Kreet Janas bez klasy - a w Anglii... IP: *.synerway.pl 15.05.06, 23:46
                      Janas jest bez klasy - Franek mu zalatwil eliminacje. To jest rzecz
                      niepodwazalna. Jest waznym zawodnikiem dla zespolu. Koledzy maja do niego
                      zaufanie, to jest zawodnik, ktory spaja zespol i samo to pomaga. No i moglby sie
                      przebudzic w dowolnej chwili. Teraz nie bedzie juz takiego zespolu, jak w
                      eliminacjach, takiego kolektywu. I to sie bedzie obracac przeciw druzynie.

A ja sie tylko zastanawiam nad tym, ze Janas 'nie wierzy', zeby Franek sie
                      odblokowal - moze to jest wlasnie rola przygotowan [jeszcze prawie
                      miesiecznych], zeby nad takim zawodnikiem popracowac? Zeby do konca nad nim
                      pracowac i ewentualnie posadzic na lawie, ale nie rezygnowac z niego na starcie?

Sven Goran Ericsson, trener Anglikow powolal do skladu Rooneya - zawodnika ze
                      zlamana koscia stopy, ktory prawdopodobnie nie ma zadnej szansy na gre [na 90
                      procent], ktory ta kontuzje moze leczyc rownie dobrzez przez 6 tygodni co pol
                      roku. Ale on liczy na to, ze im pomoze w drugiej rundzie ['moze pomoze'], bo
                      wie, ile ten zawodnik znaczy dla druzyny. A my nie bierzemy najlepszego naszego
                      strzelca, bo mial slabszy okres. Pieknie.

I ostatnia sprawa - mundial nie jest prywatna sprawa trenera Janasa, ja tez moge
                      wziac odpowiedzialnosc i wszystko potem schrzanic, to nie jest zaden argument.
                      Mundial jest dla kibicow, dla naszej przyjemnosci, a Janas wlasnie nam ja
                      zabiera... Wolalbym ogladac Franka i czekac na jego przelamanie sie, niz
                      zastanawiac nad gra Gizy czy Gorawskiego, co do ktorych nie mam zadnych emocji.
                      I jestem pewien, ze wiekszosc z kilku milionow kibicow mysli tak samo. Janas sie
                      z kibicami nie liczy i tyle. I to jest brak klasy.

Kreet
                      • swistak336 Re: Janas bez klasy - a w Anglii... 16.05.06, 00:14
                        Dudek nie powinien dowiedzieć się o wszystkim z TV. Wciąż jest najlepszym polskim bramkarzem, choć rozumiem trenera, że chce omłodzić skład.

Frankowskiego Janas nie lubił, bo Franek nie waży 90 kg i kiedyś wygryzł Rasiaka. Ale też rozumiem Janasa - Franek nie strzela. Niestety, Jeleń i Gorawski też nie strzelają:/

Giza .......forget it.
                          • Gość: zgrzyt Przed kim Janas bierze odpowiedzialność ????????? IP: *.acn.waw.pl 16.05.06, 16:43
                            Przed kim Janas bierze odpowiedzialność ? Ano praktycznie przed nikim.
                            Czy Janas zwróci pensję, którą wziął za ostatni rok, jak nie wyjdzie z
                            grupy ? Nie, nigdy w życiu, kasa niby na drugim planie, ale nie odda.

Jaka odpowiedzialność ??? - przecież nie przed kibicami, tych ma głęboko w
                            poważaniu, nie przed prasą bo jej nie czyta, a w pzpn siedzą leśne dziadki, co
                            boją się tylko o własną skórę,

To nie jest żadna odpowiedzialność.

Janas postąpił odważnie stawiających na młodych, ale kieruje się emocjami i
                            sympatiami, i popełnił błędy. Największym i decydującym jest brak Franka. Błędy
                            Janasa:

1) Brak konsekwencji
                            - mówi, że bierze zawodników, którzy grali, więc co tutaj robią: Mila !!!,
                            Kosowski, Gorawski, a nawet Krzynówek (jeżeli trzymać się tej zasady)
                            - mówi, że bierze zawodników w formie, więc co tutaj robią Mila,
                            Lewandowski, Giza, Kosowski, .......
                            - mówi "Mila się odblokuje", a "Franek się nie odblokuje", kieruje się tutaj
                            sympatiami,

2) Stawia na młodych, bardzo dobrze, że odsuwa starszych, ale czy ta decyzja
                            jest przemyślana i konsekwentna ? Gdzie jest przykładowo ktoś z grupy:
                            Błaszczykowski, Kazimierczak, Garguła, Iwański lub Łobodziński ?

3) Podejmowanie decyzji podczas nocnych zwidów, nocą każdy pomysł może się
                            wydać wspaniały, bo mózg po całym dniu pracy wchodzi w chore obroty, Janas nie
                            podjął trzeźwej, wyważonej decyzji.

4) Sprawdza Dudka i Borouca, Boruc robi błędy, i nie ma żadnych wniosków. Może
                            to i dobrze, że jest zmiana warty, ale jak Boruc zawali, to teraz nic Janasa
                            nie uratuje. Po co ostatnio powoływał Dudka, który pokazał klasę, pomimo, że
                            nie gra, i wprowadził znak zapytania co do Boruca.

5) I najważniejszy błąd - Gdzie jest Franek ? Kto będzie ratował drużynę w
                            trudnych sytuacjach, tak jak dotąd ?

Kto wejdzie z ławki, jak reprezentacja będzie przegrywać, by pomóc drużynie.
                            Żuraw, Smolarek i Rasiak tego nie zrobią, bo będą już grali w pierwszym
                            składzie. Wejdzie Jeleń, może nieźle szarpnie, ale on nie jest snajperem.
                            Brożek, to tylko jeden rodzynek, i czy na pewno może spełnić taką rolę ? To za
                            mało. Brak zmienników w ataku, którzy weszliby choćby na kwadrans z nadzieją,
                            że trafią. Brak Saganowskiego z jego chęcią do gry. Brak Franka, bo Janas go
                            nie lubił, a poza tym mówiono, że Franek zapewnił awans, więc Janas teraz chce
                            spróbować samodzielności, ale to się nie uda.

Zasadniczy błąd - brak Franka, który dotąd ratował skórę Janasa, kto teraz ją
                            uratuje ??? Czyżby miał to być Mila, jak to się skończy ? - odpowiedź już znamy.
                          • Gość: tekameka Maciusiu z Klanu - przepraszają Ciebie kibice IP: *.koba.pl / *.koba.pl 16.05.06, 07:23
                            za wielokrotne porównywanie waszych intelektów. Dopiero trzeba było
                            wczorajszego wydarzenia (nominacje na MŚ w piłce nożnej), aby ocenić jak się
                            myliliśmy. Maćku, polscy kibice życzą Ci wiele zdrowia i przede wszystkim, w
                            odróżnieniu od trenerzyny, udanych życiowych decyzji.
                            PS. Szanuj zwierzątka, nie bierz złego przykładu z trenerka i nigdy nie kop psa.
                            • Gość: Sceptyk Wszystko rozumiem. Ale gdzie jest DUDEK!? IP: 195.136.151.* 16.05.06, 07:57
                              Do tej pory sądziłem, że Janas ma jakiś pomyślunek. Wiedzialem, że na mundialu
                              naszych wyczeszą, ale liczyłem że choć nie będzie kompromitacji. Teraz nie
                              włączę telewizora jeszcze tydzień po mundialu. Rozumiem, że Frankwski jest bez
                              formy. Rozumiem, ze Kłos popełnia błędy. ALE DUDEK? Przeciez gdyby nie on z
                              Litwą byłaby kompromitacja. Nie gra w klubie, ale to nadal świetny bramkarz a
                              potykający sie o ngi Mila nie siedzi już nawet na ławce. Ma 34 lata, ale u
                              naszych sąsiadów, którzy najpewniej ograją naszych 8:0 dwaj podstawowi
                              bramkarze mają po 36. Jego brak w reprezentacji paskudnie odbije się na morale
                              o ile cos takiego u naszych kopaczy jeszcze istnieje. Janas załatwił sobie
                              niesławę biorąc samemu odpowiedzialnośc za klęskę i nie pozostawiając sobie
                              żadnej furtki w stylu: "wziąłem najlepszych, ale zawiedli". Mundial to będzie
                              koniec Janasa i bez dwóch zdań na to zasłużył.
                        • Gość: LoRd QulaG ja też się zgadzam... Janas coś ty zrobił!!!!!! IP: *.nat.student.pw.edu.pl 16.05.06, 01:02
                          mogę zrozumieć, że Janas nie powołał Saganowskiego (moim zdaniem duuużo lepszego
                          od Brożka - 23letniego "młodego" piłkarza...)

mogę zrozumieć, że wybrał Gancarczyka zamiast Rząsy a Dudkę zamiast Kłosa
                          (młodość podad doświadczenie? sam nie wiem...)

nawet mogę zrozumieć rezygnację z Dudka - w końcu ma swoje lata, nie grał w
                          klubie, nie zachwyca formą...

mogę zrozumieć powołanie dla Gizy...

ALE NA BOGA, CZEMU JANAS ZREZYGNOWAŁ Z FRANKOWSKIEGO, a zostawił czystej krwi
                          ciotę imieniem Sebastian Mila, czemu powołał beznadziejnego grzejącego ławę
                          Gorawskiego??? Jaka jest tu logika trenera, dlaczego pozbywa się mentalnych
                          filarów drużyny (Dudek, Kłos, Frankowski, Rząsa) tłumacząc to słabą formą i
                          grzaniem ławy w klubie, a jednocześnie w tym samym momencie powołując takie
                          kaleki jak Mila, Gorawski czy Kosowski? (choć powołanie Kamila popieram, bo nie
                          mamy dla niego alternatywy...)

Przecież Janas rozpieprzył atmosferę w drużynie, a przecież w takich turniejach
                          atmosfera jest najważniejsza! Frankowski nie musiał grać w podst. składzie, nie
                          musiał grać wcale, ale jeżeli juz ktoś miałby wejść z ławki i odmienić losy
                          meczu to zdolny jest to zrobić tylko Franek!!! na pewno nie będzie to Brożek,
                          Mila czy Gorawski!!! Qrwa pomijam już fakt współpracy Żurawia z Frankiem... Nie
                          wyobrażam sobie, by Brożek czy Rasiak grali "z klepy" z Żurawiem jak zwykł to
                          robić Franek...

ech już nie chce mi się kibicować reprezentacji... Nie kiedy na murawę meczu z
                          Niemcami wybiegną np. Boruc- Dudka,Bąk,Lewandowski,Gancarczyk-
                          Gorawski,Radomski, Mila, Kosowski- Rasiak, Brożek Czy ktoś wyobraża sobie taką
                          drużynę? :) śmiech na sali...

Janas, mam nadzieję, że masz więcej farta niż rozumu...
                          • Gość: benkowicz Re: ja też się zgadzam... Janas coś ty zrobił!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 10:16
                            .Zgadzam się z opinią Lord Qulag. Największym błędem jest nie powołanie Franka i
                            zastąpienie go Jeleniem i Rasiakiem. Taki Rasiak żadnej bramy w lidze a
                            Saganowski strzelił większość bramek strzelonych przez jego zespół Vitoria
                            Gimareas i jeszcze należy pamiętać o Niedzielanie. No i powołanie tego co się o
                            własne nogi potyka i strzela bramke Wyspom Owczym oczywiście (przez przypadek)
                            też uważam za wielką porażkę(przyp. Mila) Myślałem że Janas po wypróbowaniu
                            blisko 80 zawodników weźmie kogoś innego. Rozumiem że trzeba stawiać na młodych
                            ale nie należy zmieniać przez to składu na pare dni przed mundialem. Ja chce
                            kibicować polakom ale jak to ma się kierować w strone ostatniego miejsca w
                            grupie to porażka.
                      • Gość: kielczanka Re: Janas bez klasy - a w Anglii... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.06, 13:35
                        Płakać mi się chce na taki wybór. Gdyby Janas naprawdę w niego wierzył, a nie
                        wystawiał pod presja kibiców, to przełamanie już by nastąpiło. nadal jestem
                        pewna, że strzelałby gole na mundialu, w odróżnieniu od Rasiaka, który już
                        wyczerpał swój limit goli w tym roku w meczu z WO. Podobnie mam fatalną opinię
                        o Mili, który zwykle przewraca się o własne nogi
                        • Gość: zgrzyt Przed kim Janas bierze odpowiedzialność ??? IP: *.acn.waw.pl 16.05.06, 16:43
                          Przed kim Janas bierze odpowiedzialność ? Ano praktycznie przed nikim.
                          Czy Janas zwróci pensję, którą wziął za ostatni rok, jak nie wyjdzie z
                          grupy ? Nie, nigdy w życiu, kasa niby na drugim planie, ale nie odda.

Jaka odpowiedzialność ??? - przecież nie przed kibicami, tych ma głęboko w
                          poważaniu, nie przed prasą bo jej nie czyta, a w pzpn siedzą leśne dziadki, co
                          boją się tylko o własną skórę,

To nie jest żadna odpowiedzialność.

Janas postąpił odważnie stawiających na młodych, ale kieruje się emocjami i
                          sympatiami, i popełnił błędy. Największym i decydującym jest brak Franka. Błędy
                          Janasa:

1) Brak konsekwencji
                          - mówi, że bierze zawodników, którzy grali, więc co tutaj robią: Mila !!!,
                          Kosowski, Gorawski, a nawet Krzynówek (jeżeli trzymać się tej zasady)
                          - mówi, że bierze zawodników w formie, więc co tutaj robią Mila,
                          Lewandowski, Giza, Kosowski, .......
                          - mówi "Mila się odblokuje", a "Franek się nie odblokuje", kieruje się tutaj
                          sympatiami,

2) Stawia na młodych, bardzo dobrze, że odsuwa starszych, ale czy ta decyzja
                          jest przemyślana i konsekwentna ? Gdzie jest przykładowo ktoś z grupy:
                          Błaszczykowski, Kazimierczak, Garguła, Iwański lub Łobodziński ?

3) Podejmowanie decyzji podczas nocnych zwidów, nocą każdy pomysł może się
                          wydać wspaniały, bo mózg po całym dniu pracy wchodzi w chore obroty, Janas nie
                          podjął trzeźwej, wyważonej decyzji.

4) Sprawdza Dudka i Borouca, Boruc robi błędy, i nie ma żadnych wniosków. Może
                          to i dobrze, że jest zmiana warty, ale jak Boruc zawali, to teraz nic Janasa
                          nie uratuje. Po co ostatnio powoływał Dudka, który pokazał klasę, pomimo, że
                          nie gra, i wprowadził znak zapytania co do Boruca.

5) I najważniejszy błąd - Gdzie jest Franek ? Kto będzie ratował drużynę w
                          trudnych sytuacjach, tak jak dotąd ?

Kto wejdzie z ławki, jak reprezentacja będzie przegrywać, by pomóc drużynie.
                          Żuraw, Smolarek i Rasiak tego nie zrobią, bo będą już grali w pierwszym
                          składzie. Wejdzie Jeleń, może nieźle szarpnie, ale on nie jest snajperem.
                          Brożek, to tylko jeden rodzynek, i czy na pewno może spełnić taką rolę ? To za
                          mało. Brak zmienników w ataku, którzy weszliby choćby na kwadrans z nadzieją,
                          że trafią. Brak Saganowskiego z jego chęcią do gry. Brak Franka, bo Janas go
                          nie lubił, a poza tym mówiono, że Franek zapewnił awans, więc Janas teraz chce
                          spróbować samodzielności, ale to się nie uda.

Zasadniczy błąd - brak Franka, który dotąd ratował skórę Janasa, kto teraz ją
                          uratuje ??? Czyżby miał to być Mila, jak to się skończy ? - odpowiedź już znamy.
                • Gość: metalplas Re: Podoba mi się wybór Janasa - facet z jajami IP: *.elpos.net 16.05.06, 06:24
                  Jaja to on ma, ale chyba w głowie .Wolę Franka bez formy niż Jelenia z formą , przecież to z jego podania do Kosowskiego , Mila strzelił przypadkiem bramkę. Janas to kompletny idiota i niewdzięcznik, po raz pierwszy w reprezentacji polskiej trafia się król pola karnego porównywalny z Gerdem Mulerem, zauważył to sam Kazimierz Górski i stwierdził ,że to dobrze,- bo w Polsce po prostu nie ma zawodników , którzy potrafią to robić, a ten Janas zrezygnował z niego. Nie ma o czym mówić, chyba nie będę oglądał polskiej reprezentacji , bo na Rasiaka nie chce mi się patrzyć.
            • klenik Ale cyrk!!!! 16.05.06, 10:15
              Szkoda mi Frankowskiego-to najbardziej niedoceniany był piłkarz w ostatnich
              latach przez trenerów piłki noznej.Gdy go dojrzano wzieto go i nastrzelał
              bramek.
              A teraz kopnieto go w tyłek.
              To tylko jest w polskiej piłce możliwe.
              NIE OGLĄDNE NAWET JEDNEGO MECZU POLSKIEJ REPREZENTACJI.
              Pozdrawiam inaczej myślących.
        • Gość: kibic Re: janas out IP: *.icpnet.pl 15.05.06, 23:09
          no wiec z frankowskim to jazde zrobil straszna, jelen to do lasu grzybow szukac
          moze jechac, a nie na mundial, frankowi wystarczy jedna bramka, strzelilby ja z
          ekwadorem i potem by juz polecialo, a tak nasz janas ulatwil zadanie niemcom-
          rozjada nas jak juniorow....
        • Gość: jedrek Re: janas out IP: *.pkobp.pl 16.05.06, 08:27
          Ja trenera Janasa popieram, aczkolwiek szkoda mi Frankowskiego. Ale doceniam,
          ze trener kieruje sie zasada, ze gra ten, kto jest w tej chwili dobry. Na
          mundialu musimy wygrywac, a nie nagradzac udzialem w nim zasluzonych pilkarzy.
          mlodzi sa spragnieni sukcesow, moze sie pokaza. pamietacie mecz w Korei z USA
          (3:1 dla nas)? wtedy tez grali nie wpuszczani zazwyczaj na boisko pilkarze...
          • rozmowy_kontrolowane za zasługi 16.05.06, 08:31
            To się medale dostaje, a nie jedzie grać w piłkę nożną na mundialu. Im prędzej
            to do Was dotrze, tym szybciej przestaniecie wieszać psy na Janasie.
            Ciekawi mnie, co napiszecie, krzykacze, kiedy Janas odniesie sukces z takim
            składem.
            Głupio będzie, nie?
            Ale pewnie żaden z Was nie napisze "przepraszam, pomyliłem się", bo Wy tylko na
            forum potraficie anonimowo krzyczeć i się podkręcać, napędzać, nakręcać, Janas
            taki, Janas owaki.
            Niech Was szlag trafi, kibice od siedmiu boleści, znawcy piłki nożnej, gwiazdy
            światowego formatu. Zawsze wszystko wiecie lepiej? To co robicie, dziaciaki, na
            forum? Powinniście doradzać Janasowi, jak ma reprezentację skonstruować.
            Mądrzy wszyscy na odległość, bo w necie.
            Żałośni jesteście i tyle.
            • tomek_mz Kadra 16.05.06, 10:23
              Do rozmowy_kontrolowane: Zgadzam sie z Tobą wystarczy popatrzec na trenerow
              innych reprezentacji jakich ryzykownych zmian dokonali. Nie zobaczymy na MŚ
              takich zawodników ja Veron, Makkay, Davids, Seedorf, Kuranyi bo to właśnie jest
              prawo selekcjonera, ze sam wybiera sklad. Osobiście wolałym żeby Rasiak nie
              jechał, ale nie mam na to wpływu i postanowiłem uszanować decyzje Pawła to samo
              dotyczy Mili i Gizy nie popieram absolutnie tych powołań no ale są już w tej
              kadrze i trzeba sie z tym pogodzić. Zgadzam sie z opiniami że Jurek to dobry
              zasłużony bramkarz ale on już miał swoją szanse na mundialu 4 lata temu i cała
              Polska widziała jak to sie skończylo. Dajmy szanse innym młodszym głodnym
              sukcesow zawodnikom. Wyzywacie selekcjonera od debili itp. ale zapominacie ze
              on wcale nie powiedział, że mila i giza jada jako podstawowi zawodnicy to sa
              dublerzy a wiadomo ze w pierwszym skladzie na pomocy beda grali szymek,
              smolarek, sobolewski i krzynowek dlaczego twierdzicie ze nie mamy szans na
              awans? Skreślacie juz z gory Jelenia i Brożka a co bedzie jak zagrają dobrze na
              mundialu? Jestem pewny, ze jesli reprezentacja wyjdzie z grupy to wiekszość z
              tych co teraz tak bluzgaja Pawła bedą pisali jaki to dobry trener i jak trafił
              ze składem.
              • Gość: Sceptyk Wyjdzie z grupy. Wyjdzie z grupy. Co za bzdura. IP: 195.136.151.* 16.05.06, 12:44
                Nasza reprezentacja jedzie tam tylko po to zeby wyjść z grupy? Jesli to ma byc
                miarą sukcesu to ja wolę zeby nikt za moje pieniądze na mistrzostwa nie
                jeździł. To tylko swiadczy jaka jest beznadzieja w naszej piłce, że wszyscy
                będą przepraszac Janasa kiedy zdola pokonać takie potęgi jak Ekwador czy
                Kostaryka. Popieram decyzję Jansa o wzięciu młodszych graczy, bo moze się
                czegos nauczą i jakims cudem coś zagrają. Ale Dudek jako ikona powinien jechać.
                Nadal jest lepszy od trzech jadących a zasługi ma takie, ze chocby lepszy nie
                był Janas dla niego powinien zrobić wyjątek. To był błąd, który się na Janasie
                zemści.
          • 11499blauw99411 Re: janas out 16.05.06, 08:47
            tylko,ze usa graly wtedy o pietruszke,jak teraz legia czy barcelona.Osobiscie
            uwazam,ze janas przesadzil i mam nadzieje,ze w koncu ktos dobierze mu sie do
            tylka.nie bede chyba odosobiony w opinii,ze ten facet SAM nie jest w najlepszej
            formie(psychicznej).pozdrawiam kibicow reprezentacji.
        • Gość: Imigrant Re: janas out IP: 64.7.141.* 16.05.06, 18:16
          Czapke zglowy przed Janasem poniewaz nie boi sie ryzyka. Czyzbyscie zapomnieli
          o Korei? Tam kadre Engelowi "ustawiali" pewniaki i co z tego wyszlo? Dudek, po
          ktorym tak rozpaczacie puscil gole, ktore szanujacy sie bramkarz powinien
          obronic. Dopiero pzemeblowany sklad (bez Dudka i innych) ogral USA.
          Ja nie twierdze, ze mamy druzyne na medal, ale nie widze powodow do rozpaczy
          z powodu Dudka czy Frankowskiego. Obaj bez formy przez caly sezon, natepcy moze
          nie sa lepsi, ale napewno nie gorsi (a przy okazji mlodsi).
        • Gość: Adam Re: janas out IP: *.chello.pl 15.05.06, 21:23
          Ja wiem jedno, oceniać to można po zawodach, bo to nie my tylko Janas awansował
          ze SWOJĄ drużyną. Do niego należy prawo wyboru zawodników, którym ufa a
          wszystkim domorosłym trenerom, którzy wyzywają go tutaj od debili radzę
          powstrzymać się od ocen w stylu: "co za debil!".
          To Janas i JEGO piłkarze,a nie Wy krzykacze awansowali dając nam tę odrobinę
          radości w trudnych czasach. Zamknijcie swoje niewyparzone buzie, bo dajecie
          przykład typowej, polskiej głupoty. Nawet jeśli ta reprezentacja nic nie
          zdziała, to i tak taka potęga piłkarska jak Polska powinna mieć satysfakcję.
          Dziękuję Panie trenerze. Powodzenia!
          • pose.one Re: janas ok Mila won 15.05.06, 21:36
            gratuluje posta. wywazony i sensowny. ja rowniez jestem zaskoczony wyborami
            trenera Janasa. i troche inaczej wyobrazalem sobie ten sklad. ale to nie ja
            przeszedlem zwyciesko przez eliminacje. rozliczymy Janasa po mistrzostwach.
            dziwi mnie tak naprawde tylko wybor padaczki Mili
          • Gość: elibre Re: janas out IP: *.server.ntli.net 15.05.06, 21:38
            zgadza sie ale postapuje chyba dosc ryzykownie. Sam lubie ryzykowac, wiec
            powinienem trenera rozumiec ale jednak .. skoro ryzyko to spokojnie
            zaryzykowalbym kogokolwiek za Mile i Kosowskiego. A moze to juz za duze ryzyko
            dla niego? Szkoda Franka. Dudka tez. Doswiadczony bramkarz moglby sie przydac.

Bardzo bym chcial, zebym to ja sie mylil. Ci, ktorzy Janasa wyzywaja od debili tez.
          • Gość: edek Re: janas out IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.05.06, 21:53
            Ty natomiast dajesz przykład polskiej miernoty, braku aspiracji. Mundial się
            jeszcze nie zaczął a Ty już sugerujesz, że maby być usadysfakcjonowani. Psim
            obowiązkiem Janasa jest wyprowadzić reprezentację z grupy. Zobaczymy, czy jego
            Drewnopulos się sprawdzi, oby...
          • Gość: Jerzy Re: janas out IP: *.net.autocom.pl 15.05.06, 22:38
            "Ja wiem jedno, oceniać to można po zawodach, bo to nie my tylko Janas awansował
            ze SWOJĄ drużyną (...)To Janas i JEGO piłkarze(...)awansowali"- dokładnie,
            święta racja. W związku z tym, należy teraz tych piłkarzy, którzy najbardziej
            się do tego przczynili, zostawić w domu. Zamiast tego wziąć przygłupa na
            drewnianych nogach, kilku gó..arzy z mlekiem pod nosem, dodać pewną liczbę
            specjalistów od gry do tyłu w linii obrony, można doprawić kryminalistą oraz
            słabiakiem, którego trzeba przed wiatrem zasłaniać, żeby mu krew nie poszła z
            nosa...I już można hulać. Mundial u naszych stóp.
          • Gość: StaTom Re: janas out IP: *.wroclaw.mm.pl 15.05.06, 23:40
            ze kto awansowal?
            gancarczyk
            mila
            giza

franka nie daruje, klasowy napastnik nie zapomina jak sie strzela
            taki runey ma teraz kontuzje a i tak pojedzie, a u janasa by nie pojechal

smieszne te powolania jak polska pilka i caly polski sport
            ja tam juz dawno na to leje i mam spokuj z nerwami i kupe smiechu
          • Gość: Florek Re: janas out IP: *.retsat1.com.pl 16.05.06, 00:28
            Niby tak Panie Adamie... Tylko :
            1. Nie wszyscy krytykujacy tu trenera to krzykacze wrzeszczacy: "Janas
            debilu !" wiekszosc sie po prostu dzieli watpliwosciami... Gorzej z tymi co
            bronia trenera. Tu jakos nie widze zadnych argumentów.
            2. Oceniac po zawodach ? Wtedy to pan Tadek dozorca bedzie w stanie ocenic, co
            bylo sluszne, co nie. Zadna sztuka i satysfakcja. Mam 90 % pewnosc, ze w razie
            kompromitaji Ci wszyscy zwolennicy "zobaczenia jak bedzie" - ugotuja trenera na
            twardo. Tak jest zawsze (patrz, zenujace mnie posty o Malyszu). Mnie to juz nie
            sprawi satysfakcji bo tu wyszczekalem swoje watpliwosci... Moge sie tylko
            pieknie pomylic...
            3. Pracuje ze swoja druzyna ? Tak, ale jest to tez nasza druzyna, na ktorej nam
            zalezy... Prawda jest taka, ze jakby nie domorosli trenerzy - to Franio by juz
            w eliminacjach nie pogral... Przyklady pozytku z takich dyskusji mozna mnozyc.
            Trener jak kazdy popelnia bledy - wiec chyba wolno o tym rozmawiac ??? Chyba
            wszedzie sie rozmawia ??? To zbrodnia ??? Janas spocznie w mauzoleum po
            smierci ??? ;)
            4. Trener i jego pilkarze awansowali (...) i dali nam radosc". Si. A wiec
            awansowal Janas, ale tez Franek, czy Dudek - ja sie dziwie, ze ich spuszczono w
            kiblu - bez moim zdaniem dostatecznych powodów do tego o czym pisze w innym
            miejscu nie bylo...
            5. Co do typowo polskiej glupoty panie Adamie. Cóz. Ja u pana z kolei widze
            typowo polskie kompleksy - "taka potega pilkarska jak Polska" z ironia - fakt,
            nie jest rózowo z Polska pilka, ale nie znosze takich tekstów. Bywalismy juz 3
            na swiecie, a tez nie uwazano nas w przededniu za potege, wiec troche wiary !!!
            Trzeba dazyc do tego by bylo jak najlepiej - nie znosze naszego minimalizmu !!!
            Postawy "a juz swoje zrobilismy !!!". Moim zdaniem sie marnuje troszke szanse,
            zeby bylo ciupke lepiej. I to mnie boli. Nie dosc, ze mamy marny potencjal to
            jego istotna czesc sie zostawia w domu kosztem miernot z niejasnych powodów.
            Moge sie mylic...
            I panie Adamie polskiego zaklamania tez nie lubie - gdyz za eliminacje - to
            wszyscy byli i sa wdzieczni od jesieni! Super ! Tylko nie ma co zyc
            przeszloscia ! teraz jest teraz i to sie liczy... Za eliminacje juz pan Janas
            chwale i nie oczukujmy sie pieniazki zebral. Mam siedziec cicho i w 2006 roku
            nic nie wymagac, nawet wyjscia z grupy, lecz cieszyc sie jak dziecko, ze w 2005
            roku przebrnelismy przez eliminacje ? :(((( Nie przemawia do mnie Pana
            filozofia. Pozdrawiam - domorosly trener.