Dodaj do ulubionych

Eliminacje ME do lat 19: Francja - Polska 1:0

IP: 62.233.200.* 31.03.03, 22:04
wielka szkoda, bo to naprawdę dobra drużyna

byłoby niesamowicie, gdyby awansowali kosztem francji i
hiszpanii...

teraz niech wygraja swój mecz i trzymajmy kciuki, że hiszpanie
ograją francję, a nuż....

czy awansują, czy nie, radzę zapamiętać takie nazwiska jak
bramkarza janukiewicza, obrońcy telichowskiego, pomocnika
małeckiego czy wreszcie napastnika tarnowskiego

Obserwuj wątek
    • Gość: Jacek Re: Eliminacje ME do lat 19: Francja - Polska 1:0 IP: *.utc.com 01.04.03, 02:28
      Nie ludz sie kolego to jest grupa 19 latkow,ktorzy nie awansowali do MS U-17 w 2001 roku i nie maja wielkich
      zawodnikow a Francja to mistrz swiata z tego turnieju w 2001.Zauwaz ze nawet na poziomie ok.20 letnich zawodnikow
      tez nam juz od wielu lat nie idzie a jak pamietam w latach 80-tych bylismy jedna z lepszych druzyn do lat 21 w europie
      czyli cofamy sie do coraz nizszych kategorii wiekowych w ktorych odnosimy jakotakie sukcesy wczesniej 18 latni polscy
      chlopcy mistrzami Europy ale jak tzreba grac o 2-3 lata wyzej to juz cienko z sukcesami i gra.Wiec co dalej moze
      bedziemy dobrzy do lat 17,ale juz Dziekanowski pogrzebal ta kadre,bo nie awansowali do ME w tej kategorii wikowej
      wiec moze do lat 15 ale tutaj nie ma wielkiej konkurencji na swiecie bo nie ma zadnego turnieju mistzrowskiego do lat
      15.Wniosek jest jeden polska pilka nozna stacza sie a pzpn jej w tym pomaga jak mamy nawet i zdolnych zawodnikow
      do lat 18 to nasi klubowi trenerzy ich marnuja i to cala filozofia jesatesmy slabi i nawet nie potrafimy wykorzystac tego
      minimum,ktore posiadamy.Przykro mi bo jak widze jak inne kraje nawet biedne i o malej populacji inwestuja w mlodziez
      i odnosza sukcesy a my w Polsce skupiamy sie na kilku zgranych repach jak swierczewski zielinski kozminski
      kryszalowicz lub kaluzny.Panowie z pzpn nie tedy droga mlodziez to przyszlosc a nie 30-32 latni zawodnicy a mowienie
      ze nie ma lepszych to popieranie tych starych repow w kadrze i liczenie ze moze teraz sie uda.Awans do MS w Koreii i
      dobra gra wtedy w eliminacjach to przypadek jak pokazala historia i nie ma co tym sie podniecac tylko zapomniec o tym i
      kompromitacji na MS wziac sie za mlodych graczy i promowac ich w kardrze nich sie ucza wtedy jest szansa ze moze
      cos z kadry bedzie a promowanie starcy repow jest z gory stracone na niepowodzenie.Po co Listkiewicz chce za wszelka
      cene awansowac do ME? Bo jak sie nie uda a male sa szanse to praktycznie moze wyleciec ze stolka to to jest dlatego
      kaze Janasowi brac do kadry staruchow bez przyszlosci a nie skupia sie na budowaniu kadry z mlodych
      perspektywicznych zawodnoikow ktorzy daja jakas nadzieje na przyszlosc.Bledem Polskiej pilki jest ogladanie sie na
      pzreszlosc i zachlystywanie sie czym co juz nie iistnieje i nie ma sensu cholbienia trzeba skupic sie na tym co bedzie i
      nie patrzyc na przeszlosc bo to juz historii i sie nie powtorzy.Jak pamietam juz po losowaniu MS w Korei trafilismy na
      slaba grupe i mielismy awansowac z pierwszego lub z 2 miejsca a zajelismy kompromityjace ostatnie miejsce w
      grupie.Treaz w el.do ME tej jestesmy ponoc w najslabszej grupie i bez problemow mamy awansowac,ale widac ze to
      my jestesmy slabsi niz przeciwnicy wiec albo grupa nie jest taka slaba albo my jestesmy slansi niz sie nam wydaje ale
      2 lata temu w el.do MS bralismy dobrze wiec nasze glupie rozumowanie jest ze teraz tez tak bedziemy grali i niestety
      bardzo sei mylimy.Polska pilka jest slaba a awans do MS to przypadek i zwiazek wiele nie robi aby wszystko
      pzreorganizowac i poporawic i tu jest najwiekszy problem!
      • Gość: MIKOŁAJ K. Re: DO JACKA IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 01.04.03, 14:29
        : NIE WYDAJE MI SIĘ ŻE MASZ RACJĘ PO PROSTU DZISIEJSI
        DWUDZIESTOLATKOWIE TO MINIMALIŚCI JAK ZŁAPIĄ TROCHĘ KASY TO JUŻ
        MYŚLĄ ZE ZŁAPALI PANA BOGA ZA NOGI.TO IM WYSTARCZY ,JA I MOJE
        POKOLENIE MAMY TROCHĘ WIĘKSZE AMBICJE.W LATACH OSIEMDZIESIĄTYCH
        KIEDY BYŁEM NASTOLATKIEM GRALIŚMY GDZIE POPADŁO I NIE
        NARZEKALIŚMY ŻE NIE MA BOISK, ZA BRAMKI SŁUŻYŁA NAM SCIANA LUB
        DWA DRZEWA Z KAZDEJ STRONY.TYLKO TRZEBA CHCIEĆ A DZISIEJSZE
        MAŁOLATY TO MYSLĄ TYLKO O TYM GZIE BY SIĘ SZTACHNĄĆ LUB
        NAJEBAĆ.NIE MÓWIAC O TYM ŻE TO STRASZNE LENIE.DAM CI PRZYKŁAD,
        JESTEM AUDYTOREM I MAM POD SOBĄ SPORO LUDZI MŁODYCH (20-24LAT)
        WIELU Z NICH NIE MA ZA GROSZ AMBICJI, NIC ICH NIE
        INTERESUJE,NIE DA SIĘ Z NIMI ROZMAWIAĆ SĄ STRASZNIE TĘPI I
        OGRANICZENI.A POZA TYM TO STRASZNE LENIE I OBIBOKI TRZEBA NON
        STOP ICH PILNOWAĆ I POUCZAĆ NIC DO NICH NIE DOCIERA.A JA Z
        MOIMI KOLEGAMI GRAMI CO TYDZIEŃ W KOSZA I PIŁKĘ N.ALE CI
        KOLEDZY SĄ W MOIM WIEKU ALBO STARSI A GÓWNIARZE WOLĄ ĆPAĆ.NA
        KONIEC DAM CI PRZYKŁAD BRAZYLII PRZECIEZ TAM NAJLEPSI PIŁKARZE
        POCHODZĄ ZE SLUMSÓW CZY MYŚLISZ ŻE KTOŚ IM STWORZYŁ WARUNKI DO
        ROZWOJU SAMI TEGO CHCIELI BO CHCIELI SIĘ WYBIC COŚ OSIĄGNĄC NIE
        TYLKO ZAROBIĆ KASE ALE JESZCZE ZOSTAĆ NAJLEPSZYMI NA
        ŚWIECIE.TEGO WŁAŚNIE NIE MAJĄ NASI PIŁKARZE AMBICJI, WYSTARCZY
        SPOJRZEĆ NA TYCH CO WYJECHALI ZA GRANICĘ CZY COŚ OSIĄGNĘLI?? ??
        NIE ZADOWOLILI SIĘ KASĄ I GRZEJĄ ŁAWĘ. POZA DUDKIEM NIE MA
        NIKOGO "GRAJĄCEGO" W WIELKIM KLUBIE A NIE GRZEJĄCEGO ŁAWĘ OTO
        WŁAŚNIE POLSCY MINIMALIŚCI.POZDRAWIA ROCZNIK 70-TY

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka