Dodaj do ulubionych

Lokalna konwencja PiS ważniejsza od ligowej tra...

IP: *.zab.nat.hnet.pl 16.09.07, 16:11
A tutaj wyrażamy swoją opinię na temat PISuaru.
Obserwuj wątek
      • Gość: obiektywny TVPlatformy IP: *.acn.waw.pl 16.09.07, 16:34
        Naprawdę jesteście tak zaślepieni nienawiścią do PiSu, że nie zauważyliście
        oczywistej rzeczy? Przecież pokazanie konwencji wyborczej danej partii zamiast
        meczu nijak nie przysporzy jej popularności. Czy ktokolwiek w PiSie mógłby więc
        naciskać na TVP3 by to zrobić? Każdy myślący człowiek dojdzie do oczywistego
        wniosku - TVP zrobiła to na zlecenie Platformy Oligarchicznej.

Nadal uważacie, że Kaczyński nie miał racji mówiąc, że TVP sprzyja PO?
                  • Gość: kibic Chcę normalnej Polski IP: 64.191.71.* 16.09.07, 17:47
                    A nie zawłaszczania demokraji, swobód obywatelskich, państwa wyznaniowego i klerykalnego, walkę z układem który sami stworzyli. Ośmieszania Polski na arenie międynarodowej. Ja i większość młodych Polaków chcemy demokracji a nie autorytaryzmu w wykonaniu PIS&company.
                    Oto tylko kilka kłamstw dzięki którymi Kaczyński doszedł do władzy - www.zasadyobowiazuja.pl/
                    Tu są przykłady jak PIS walczy z postkomunistami - wiadomosci.onet.pl/1,15,11,34489250,93775599,4114572,0,forum.html
                    Tu są przykłady jak "czyści" są ludzie PIS - spieprzajdziadu.com/muzeum/index.php?title=Strona_g%C5%82%C3%B3wna

Otwórzcie oczy
                    Młodzi! idzcie do wyborów, nie oddajcie Polski Rydzykowi
                      • skowi TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 18:46
                        Przykłady:
                        Niedawna konferencja LiD - ja ich nie lubię, ale czemu się przerywa w pół słowa?
                        Konferencja LPR, PR i UPR w Warszawie - media pokazują Giertycha, który ma duży
                        elektorat negatywny. W momencie kiedy ma coś powiedzieć szef UPR, TVN24 tnie
                        transmisję. TVP3 zaspało, Popiela zdążył się przedstawić i przejść do wstępu,
                        zanim go zdjęli, a na antenę wsadzono najważniejsze tego dnia opinie pana
                        Migalskiego.
                        Dlaczego GW, promująca przedsiębiorczość, nie piśnie ani słowa o tym co
                        proponuje UPR?
                        Kiedyś myślałem że te teksty o zmowie pt. nie puszczać Korwina to oszołomstwo,
                        ale zdanie zmieniłem i radzę każdemu trochę krytycyzmu w odbiorze tego co media
                        nam serwują.
                          • skowi Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 19:08
                            ffamousffatman napisał:

> @skowi: A kogo obchodzi Popiela? Chyba nie zrozumiales o czym dyskusja?

Zrozumiałem, że o sterowaniu politycznym mediów. A Popiela, tak jak Kaczyński,
                            Tusk, Kwaśniewski, Giertych i Lepper powinien obchodzić każdego co świadomie
                            głosuje. Media, w szczególności państwowe, nie są od cenzury; a jak ktoś gada
                            bzdety, to tym bardziej niech go pokażą, niech pozwolą się skompromitować :-)
                          • ffamousffatman Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 19:34
                            @skowi: nie zrozumiales to po pierwsze
                            po drugie puszczanie w polowie meczu (dla lokalnego kibica lokalny mecz jest wazny a lokalna telewizja nie ma innego widza poza nim) konwecji parti rzadzacej w jakiejs pipidowie jest manipulacja
                            po trzecie - kiedy prywatna telewizja pokazuje przebitki z konwencji jakiejs partii to sprawa jej oceny co jest wazne
                            Giertych jest twarza to sie go pokazuje
                            a tego, jak mu tam, Popiele sie nie pokazuje bo to jest NIKT JEST
                            • skowi Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 19:45
                              ffamousffatman napisał:

> @skowi: nie zrozumiales to po pierwsze

Na szczęście ktoś mądrzejszy mi wytłumaczy.

> po drugie puszczanie w polowie meczu (dla lokalnego kibica lokalny mecz jest wa
                              > zny a lokalna telewizja nie ma innego widza poza nim) konwecji parti rzadzacej
                              > w jakiejs pipidowie jest manipulacja

Oczywiście, jest manipulacją. Gdzie się nie zgadzamy?

> po trzecie - kiedy prywatna telewizja pokazuje przebitki z konwencji jakiejs pa
                              > rtii to sprawa jej oceny co jest wazne

Przecież tak właśnie napisałem, że prywatnym mediom wolno.
                              Tak jak nam obu wolno wyciągać wnioski.
                              Nadal nie widzę gdzie się nie zgadzamy?

> Giertych jest twarza to sie go pokazuje
                              > a tego, jak mu tam, Popiele sie nie pokazuje bo to jest NIKT JEST

A ja uważam, że Giertych to jest NIKT, a Popiela powinien być twarzą. Obaj mamy
                              prawo uważać swoje. Natomiast telewizja publiczna nie powinna cenzurować nikogo
                              kto ubiega się o fotel parlamentarny!

Mało tego. Ty nie masz argumentów, ja je mam:
                              1/ Popiela jest dla Ciebie i większości nikim, bo nie ma go w telewizji.
                              Nazywamy to sterowaniem i manipulacją.
                              2/ Popiela i cały UPR mówi to co zawsze, a Giertych mówi o wolnym rynku i
                              niskich podatkach od dwóch tygodni. Sam sobie odpowiedz, kto jest nikim, a jak
                              to widzi masowy telewidz.
                              • ffamousffatman Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 20:23
                                zostan szefem ICH komitetu wyborczego, ICH wypromuj
                                niech potem pokazuja
                                a nie placz ze swiat niedobry jest dla
                                koserwatywnych liberalow, libertarian, reakcjonistow czy jak tam kazecie sie obecnie nazywac

bo JKM nigdy nie wypromuje (na szczescie)
                                dla JKM polityka jest odreagowaniem brydza sportowego gdzie nie wolno gadac

a on tak chcialby:
                                1BA
                                na poczatku bylo slowo
                                2 trefle
                                ?!
                                2piki
                                7dnia bog stworzyl adama a ten zalozyl partie liberalna
                                q, w takich warunkach nie mozna grac

8 dnia bog stworzyl telewizje aby JKM mgl sie wygadac a ludzie pograc
                                9 dnia ludzie przestali placic abonament wiec zmieniono ramowke i JKM zostalo juz tylko Najwyzszy Czas i Wtorek
                                • skowi Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 20:42
                                  ffamousffatman napisał:

> zostan szefem ICH komitetu wyborczego, ICH wypromuj
                                  > niech potem pokazuja

Nie chce mi się. Nie jestem politykiem. Jestem wyborcą. A poza tym lubię piłkę
                                  nożną.

> a nie placz ze swiat niedobry jest dla
                                  > koserwatywnych liberalow, libertarian, reakcjonistow czy jak tam kazecie sie ob
                                  > ecnie nazywac

Jeśli o mnie chodzi, wolałbym "skowi".

> bo JKM nigdy nie wypromuje (na szczescie)
                                  > dla JKM polityka jest odreagowaniem brydza sportowego gdzie nie wolno gadac

Czym by nie była, z postulatem niskich podatków się akurat zgadzam.

> a on tak chcialby:
                                  > 1BA
                                  > na poczatku bylo slowo
                                  > 2 trefle
                                  > ?!
                                  > 2piki
                                  > 7dnia bog stworzyl adama a ten zalozyl partie liberalna
                                  > q, w takich warunkach nie mozna grac
                                  >
                                  > 8 dnia bog stworzyl telewizje aby JKM mgl sie wygadac a ludzie pograc
                                  > 9 dnia ludzie przestali placic abonament wiec zmieniono ramowke i JKM zostalo j
                                  > uz tylko Najwyzszy Czas i Wtorek

Straszliwie ironizujesz. A ja jeszcze raz powtarzam: nie chodzi o czyjekolwiek
                                  poglądy polityczne ani hobby, chodzi o neutralność przekazu w mediach
                                  publicznych, którego nie ma, a być powinien.

Ani razu nie odniosłeś się do meritum, za to próbujesz elokwencją zakrzyczeć
                                  oponenta. Mnie to nie imponuje.
                          • skowi Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 19:10
                            Gość portalu: le ming napisał(a):

> Promowanie JKM to JEST promowanie oszlomstwa, bo w warstwie swiatopogladowej
                            > facet tkwi najdalej w XIX wieku, chociaz i w to czasem watpie.

Hmm, osobiście uważam że akurat JKM wyprzedza nasze myślenie o kilkadziesiąt
                            lat. Ale to nie ma znaczenia, przecież głosują wyborcy. Powtarzam: jeśli UPR to
                            oszołomy, niech media pozwolą im mówić, to się skompromitują - tak? A jakoś nie
                            pozwalają. Prywatnym mediom wolno, publicznym - NIE!
                            • ffamousffatman Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 19:43
                              jkm JEST BRYDZYSTA
                              JEGO (niejego) idee niczego nie wyprzedzaja
                              sa przykladem nedzy polskiej dyskusji o spoleczenstwie i ekonomii
                              opanowanej przez arywistow mysli
                              ktorzy WIEDZA OCZYM SIE DYSKUTYJE
                              w krajach anglosaskich
                              nie wiedza natomiast O CZYM SIE NIE DYSKUTUJE
                              CO NIE PODLEGA DLA ANGLOSASA DYSKUSJI!
                              jak chcesz dyskutowac to zacznij czytac od POCZATKU
                              od Actona, Berlina i Rorty'ego
                              tam nic nie ma ze chciwosc jest dobra
                              a pasy bezpieczenstwa zle
                              jest za to ze liberal najpierw ma byc porzadnym czlowiekiem
                                • skowi Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 20:01
                                  ffamousffatman napisał:

> a kto im zabrania mowic?
                                  > to nie jest to samo co kazac mi sluchac

Ależ nikt Ci nie każe. Możesz nie oglądać telewizji. Rzecz w tym, żebyś mógł, O
                                  ILE CHCESZ, słuchać kogo uważasz.

> mam do cholery
                                  > dosyc
                                  > libertarianow z budzetowki!

Do mnie pijesz? Nie jestem z budżetówki i nie będę. Nie znam też nikogo z
                                  budżetówki kto popiera UPR, tam raczej dominuje roszczeniowa postawa.
                                  A że masz dosyć, to Ci wolno, nie głosuj na nich. Ale jakim prawem chcesz
                                  cenzurować informacje, które trafiają do wyborcy?
                              • skowi Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 19:56
                                ffamousffatman napisał:

> jak chcesz dyskutowac to zacznij czytac od POCZATKU
                                > od Actona, Berlina i Rorty'ego
                                > tam nic nie ma ze chciwosc jest dobra
                                > a pasy bezpieczenstwa zle
                                > jest za to ze liberal najpierw ma byc porzadnym czlowiekiem

Uwziąłeś się na liberałów. Masz któremuś osobiście coś do zarzucenia? Okradł Cię
                                któryś, obraził?
                                Znasz osobiście kogokolwiek z parlamentu, żeby oceniać kto jest porządnym
                                człowiekiem?
                                Otóż uważam że nie znasz, tak jak większość z nas, za to czerpiesz wiedzę z
                                nieobiektywnej telewizji. I właśnie tą nieobiektywność piętnuję, a nie czyjeś
                                poglądy polityczne.
                                • ffamousffatman Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 20:41
                                  nie uwzialem sie na liberalow
                                  JA jestem liberalem
                                  w upr liberalow nie ma

a ty nadal nie rozumiesz co sie do ciebie pisze
                                  nawet wymienionych nazwisk nie chwytasz?

PS to, ze ktos chce, w swoim mniemaniu, "promowac poglady liberalne", to nie jest powod dla ktorego jakakolwiek telewizja mialaby go puszczac kiedy indziej jak o 2300 w programie "A teraz nuuudna rozmowa o pierd... ktore nikogo nie obchodza"

PS2 JKM nie pokazywano w primetimie jako "liberala" tylko jako malpe ktora mowi
                                  stad od pietnastu lat liberalow traktuje sie w Polsce jak malpy ktore mowia

UPR i JKM to nie sa liberalowie, ostatnio JKM kaze nazywac sie reakcjonista
                                  jako ze i inne nazwiska nic ci nie mowia nie napisze nazwiska wymysliciela reakcjonizmu
                                  qed
                                  • skowi Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie 16.09.07, 20:53
                                    ffamousffatman napisał:

> nie uwzialem sie na liberalow
                                    > JA jestem liberalem
                                    > w upr liberalow nie ma

Na kogo więc zagłosujesz?

> PS to, ze ktos chce, w swoim mniemaniu, "promowac poglady liberalne", to nie je
                                    > st powod dla ktorego jakakolwiek telewizja mialaby go puszczac kiedy indziej ja
                                    > k o 2300 w programie "A teraz nuuudna rozmowa o pierd... ktore nikogo nie obcho
                                    > dza"

Masz rację, pod warunkiem że akurat nie ma kampanii wyborczej.

> PS2 JKM nie pokazywano w primetimie jako "liberala" tylko jako malpe ktora mowi
                                    > stad od pietnastu lat liberalow traktuje sie w Polsce jak malpy ktore mowia

Może za młody jestem, ale ostatnio Korwina w prime time widziałem w okolicach
                                    1991 roku. Coś przeoczyłem, czy masz więcej kanałów?
                                    A propos małpy - fakt, że medialnie przekonujący to on nie jest.

> UPR i JKM to nie sa liberalowie, ostatnio JKM kaze nazywac sie reakcjonista
                                    > jako ze i inne nazwiska nic ci nie mowia nie napisze nazwiska wymysliciela reak
                                    > cjonizmu
                                    > qed

Nie pisz, google pewnie poda, ale po co?
                            • Gość: bueheheh Re: TVP jest ewidentnie sterowana politycznie IP: *.chello.pl 16.09.07, 20:26
                              @skowi "wyprzedza w mysleniu" kogo? chyba plemiennych przywódców w afryce! ten człowiek nie dość, że jest chory z nienawiści to jeszcze nie rozumie prostej zasady, państwo nie może opierać się na wewnętrzych podziałach "my" i "oni" i na wewnętrznym konflikcie, Jarek mysli kategoriami rewolucji bolszewickiej, co oznacza, ze jak on uważa że ma rację to ma rację i wolno naginać lub łamać wszystkie przepisy, ale NIKT INNY tego robić nie może bo wtedy jest z układu, jest oligarchą etc., Jarek szykuje kraj dla naiwnych i biedoty, która będzie się karmić igrzyskami przerywanymi konwencjami partyjnymi wodza,
                              a co do przerwania meczu, to sobie zrobił niezłe kuku, no ale on ma z myśleniem o ludzkich emocjach spore problemy...
                        • Gość: upr Re: Chcę normalnej Polski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.07, 18:22
                          ZALEGALIZOWANIE - miękkich narkotyków, bo właściwie i tak kto chce
                          to je zdobędzie - ale to co piszesz, że W SZKOŁACH, to raczej nie
                          jest obiektywne i oszczercze. Tak więc nie jesteś obiektywny, tak
                          jak sie podpisujesz. Dodam, że JKM głosi aby w szkołach był większy
                          rygor.
                          Twój głos troszkę mi przypomina to co wybełkotał "gumowy
                          kręgosłup", "sprzedajna k..." Rysio Czarnecki, który to notabene
                          zakładał UPR.
                          • Gość: obiektywny Re: Chcę normalnej Polski IP: *.acn.waw.pl 16.09.07, 18:40
                            > ZALEGALIZOWANIE - miękkich narkotyków, bo właściwie i tak kto chce
                            > to je zdobędzie - ale to co piszesz, że W SZKOŁACH, to raczej nie
                            > jest obiektywne i oszczercze.

a jak dzieciaki zdobywają je właśnie w szkołach - trochę konsekwencji

>"sprzedajna k..." Rysio Czarnecki

to co powiesz o JKM i jego partyjce - to flirtuje z PO, to PiSem, teraz z LPRem...

Widzisz na tym polega obiektywizm - potrafi się zauważyć błedy obu stron
                            • skowi Re: Chcę normalnej Polski 16.09.07, 18:58
                              Gość portalu: obiektywny napisał(a):

> > ZALEGALIZOWANIE - miękkich narkotyków, bo właściwie i tak kto chce
                              > > to je zdobędzie - ale to co piszesz, że W SZKOŁACH, to raczej nie
                              > > jest obiektywne i oszczercze.
                              >
                              > a jak dzieciaki zdobywają je właśnie w szkołach - trochę konsekwencji

Korwin na pytanie o narkotyki wyraźnie stwierdził, że to jego prywatne poglądy.
                              W programie UPR tego nie znajdziesz.

> >"sprzedajna k..." Rysio Czarnecki
                              >
                              > to co powiesz o JKM i jego partyjce - to flirtuje z PO, to PiSem, teraz z LPRem

Sojusz z Giertychem bardzo boli, ale to jedyna szansa na wprowadzenie posłów do
                              parlamentu. Celem działania partii politycznej jest zdobycie władzy i realizacja
                              programu. Dlaczego masz pretensje do UPR, że potrafią się z PO i PiS-em dogadać,
                              a do tamtych już nie?

> Widzisz na tym polega obiektywizm - potrafi się zauważyć błedy obu stron

A myślenie polega na tym, że nie wierzy się we wszystko co ktoś Ci wmawia.
                                • skowi Re: Chcę normalnej Polski 16.09.07, 19:22
                                  Gość portalu: le ming napisał(a):

> > Celem działania partii politycznej jest zdobycie władzy
                                  >
                                  > Za wszelka cene? Nie lepiej byloby sie trzymac zasad i nie wchodzic w konszacht
                                  > y
                                  > z miernotami?

Proste, że lepiej. Ale rzeczywistość jest taka, że konkrety i program nie
                                  wystarczą, trzeba mieć jeszcze pieniądze i media. Duże partie mają subwencje
                                  budżetowe i kolesi z nadania. Niesportowa walka.
                                  Jak będą w parlamencie dodatkowi recenzenci, chyba nikomu to nie zaszkodzi, co?
                                  Poza tym wyborcy chcą UPR, ale jeśli słyszą w sondażach że poparcie dla nich
                                  wyniesie 1%, to zagłosują na mniejsze zło żeby nie stracić głosu. Teraz ci
                                  wyborcy mają szanse głosować zgodnie z przekonaniami politycznymi. UPR postąpiła
                                  rozsądnie.

> I to zrobil JKM, ktory na co dzien gebe sobie honorem wyciera...
                                  > Wstyd.

JKM nie jest szefem UPR. Ale nikt tego nie wie, bo i skąd? Przecież media nic o
                                  nich nie mówią!
                                • ffamousffatman Re: Chcę normalnej Polski 16.09.07, 19:52
                                  i znowu nieuki z upeeru bredzicie
                                  "Celem działania partii politycznej jest zdobycie władzy"
                                  celem partii politycznej jak kazdej organizacji spolecznej jest DALSZE ISTNIENIE, dodatkowo im bardziej organizacja spoleczna jest partia tym bardziej zalezy jej na wywieraniu wplywu
                                  "zdobycie władzy" jest celem LIDERA
                                  • skowi Re: Chcę normalnej Polski 16.09.07, 20:04
                                    ffamousffatman napisał:

> i znowu nieuki z upeeru bredzicie
                                    > "Celem działania partii politycznej jest zdobycie władzy"
                                    > celem partii politycznej jak kazdej organizacji spolecznej jest DALSZE ISTNIENI
                                    > E, dodatkowo im bardziej organizacja spoleczna jest partia tym bardziej zalezy
                                    > jej na wywieraniu wplywu
                                    > "zdobycie władzy" jest celem LIDERA

Nieuki? Ha ha ha ha ha! na WOS się nie chodziło, co?

pl.wikipedia.org/wiki/Partia_polityczna
                                    "Partia polityczna ("partia" od łac. pars 'część', w trad. pol. 'stronnictwo') –
                                    organizacja społeczna o określonym programie politycznym, mająca na celu jego
                                    realizację poprzez zdobycie i sprawowanie władzy lub wywieranie na nią wpływu."

PS. Nie jestem z UPR-u. W ogóle nigdzie nie należę. A Ty pewnie jesteś z SLD?
                            • Gość: upr Re: Chcę normalnej Polski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.07, 22:09
                              >> a jak dzieciaki zdobywają je właśnie w szkołach - trochę
                              konsekwencji
                              Jeżeli wprowadzi sie większy rygor to nikt z narkotykami nie wejdzie
                              na teren szkoły. Pomyśl trochę. Chyba,ze to ciebie boli. Mówisz o
                              programie, który nie został wprowadzony a Ty starasz się krytykować
                              jesgo SKUTKI. Jeszcze raz poproszę MYŚL. Chyba, ze czytanie ze
                              zrozumieniem, to coś co obiektywnych nie dotyczy.

> to co powiesz o JKM i jego partyjce - to flirtuje z PO, to PiSem,
                              teraz z LPRem
                              > ...
                              Tu wykazałeś się, ze coś słyszałeś, ale co i gdzie to sam nie wiesz.
                              Proponuję zamilcz, bo wpisując sie w rozpoczęta kampanię każdy twój
                              błąd zostanie obrzucony takimi inwektywami, ze PiS się mógłby się
                              uczyć.
                              UPR nie jest jak piszesz partią JKM. Trochę prawdy mógłbyś napisać,
                              a nie tylko obiektywizmu SWOJEGO. Obecnie i to od dłuższego juz
                              czasu PREZESEM UPR jest sz.p. Popiela, a JKM jest TYLKO jednym z
                              liderów.
                              Nie będę tu wszystkiegoo pisał, więcej na upr.org.pl,

sorry, za kryptoreklamę, ale dziwny jakiś obiektywizm, a kto ma inne
                              spojrzenie to z układu (cyt. PiS) lub podobno niekonsekwentny wg.
                              obiektywnego.

Na argumenty można się spierać, ale zarzucanie, że coś sie
                              niesprawdziło przed wdrożeniem trąci NIEOBIEKTYWIZMEM. Ale dla
                              obiektywnego to pewnie drobny szczegół.
                    • Gość: 1414 Re: Tak się rodził faszyzm. Idźmy na Warszawę! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.07, 18:50
                      "Faszyzm jako radykalne centrum - ciekawa teza, przyznaję.
                      >
                      > jednak zarówno jego geneza, jak i podejście do kwestii
                      ekonomicznych, wskazują,
                      > że to lewica..."

Faszyzm i kwestie gospodarcze to lewica ? no to sie usmialem..
                      poczytaj o historii III Rzeszy, o jej genezie - kto wspieral
                      dojscie Hitlera do wladzy? Kto robil interesy w czasach wojny?
                      Taki jeden przyklad
                      Koncern Kruppa to byla panstwowa firma czy prywatna ?

• mr_pope Re: Tak się rodził faszyzm. Idźmy na Warszawę! 16.09.07, 19:52
                        > Faszyzm i kwestie gospodarcze to lewica ? no to sie usmialem..

Widać marne masz poczucie humoru.

> Koncern Kruppa to byla panstwowa firma czy prywatna ?

To nie ma znaczenia. Ważne, że w III Rzeszy i we Włoszech rząd stosował
                        protekcjonizm i interwencjonizm, pojęcia jak najbardziej lewicowe. Żeby
                        ideologia była lewicowa wcale nie musi popierać upaństwawiania środków
                        produkcji, wystarczy, że chce odpowiednią polityką chronić własnych przedsiębiorców.
                    • mr_pope Re: Tak się rodził faszyzm. Idźmy na Warszawę! 16.09.07, 19:50
                      > jednak zarówno jego geneza, jak i podejście do kwestii ekonomicznych, wskazują,
                      > że to lewica...

Analiza programu gospodarczego PiS pokazuje, że gospodarczo ta partia jest
                      lewicowa. Dodając to swego rodzaju narodową ideologię wychodzi narodowy
                      socjalizm. Różnica leży oczywiście w braku programowego rasizmu i braku teorii o
                      nadludziach, ale reszta jest bardzo zbliżona.
                      • Gość: buehehe Re: Tak się rodził faszyzm. Idźmy na Warszawę! IP: *.chello.pl 16.09.07, 20:35
                        ale za to jest rasizm ideologiczny, niejednemu w PiSie marzy się Bereza, tylko czasy nie te, PiS bazuje na antagonizmach biedny-bogaty, polak - liberał, gej, lesbijka, germanofil, katolik moherowy - katolik dziwisza, życińskiego etc., wszystko co otwarte i postępowe jest dla nich zagrożeniem, uważają, że istnieje jeden wzór na Polaka, a wszyscy inni to jakieś "przechrzty" "łże elity" etc, bardziej prymitywnej partii w Polsce nie było od PZPR-u, zresztą język jak znalazł z tamtych czasów, chyba musi umrzeć to pokolenie żeby się podobne bzdury skończyły...
                • jhbsk Re: Tak się rodził faszyzm. Idźmy na Warszawę! 17.09.07, 13:05

> "Tak się rodził faszyzm. Idźmy na Warszawę!"
                  >
                  > ROTFL
                  >
                  > Mussolini doszedł do władzy właśnie po marszu na stolicę.
                  >
                  > Poza tym faszyzm to typowo lewacka ideologia i jak widać niektórym platfusom
                  > marzy się wprowadzenie jej w Polsce. Byle tylko odsunąć PiS od władzy i móc
                  > znowu kraść...

Kraść to akurat kradną obecne rządy (choćby przez zwiększanie podatków "składka"
                  Religi na przykład)
                  Nie ma gorszych rządów od takiej bandy socjalistów jak obecnie, chętnie zrównają
                  nas w dół, przecież Polska nie może być państwem ludzi bogatych.
                • ciamej Re: Tak się rodził faszyzm. Idźmy na Warszawę! 17.09.07, 18:48
                  heh, na Warszawe to trzeba rajd zrobic tak czy siak ;] juz od dawna to planuje ;D

znacie ten dowcip Warszawiacy? ;P

Warszawiak, Poznaniak i Kaszub na wakacjach w Egipcie płynąc łódką
                  wyłowili z wody gliniany dzban z dziwną pieczęcią. Złamali pieczęć
                  no i oczywiście z dzbana wyleciał dżinn. "Dobra, uwolniliście mnie, to macie
                  wasze trzy życzenia. Po jednym na każdego starczy."
                  Kaszub: "Ja tak kocham Kaszuby... niech zawsze woda w jeziorach będzie
                  czysta, ryb pod dostatkiem a turyści porządni i bogaci."
                  Dżinn: "Nudnawe życzenie, ale jak chcesz. Zrobione."
                  Warszawiak: "Wybuduj dookoła Warszawy ogromny mur żeby odgrodzić moje
                  miasto od reszty tego zacofanego kraju i żeby żadni wsiowi mi tu nie
                  przyjeżdżali."
                  Dżinn: "OK. Zrobione."
                  Poznaniak: "Powiedz mi coś więcej o tym murze."
                  Dżinn: "No, otacza całe miasto, jest betonowy, wysoki na kilometr
                  i szeroki na trzy kilometry u podstawy. Mysz się nie prześliźnie."
                  Poznaniak: "Dobra. Nalej wody do pełna."
            • uptodate Re: TVPlatformy 16.09.07, 17:28
              "Obiektywny"

Twoje wypowiedzi są tak samo obiektywne jak obiektywność PiS-u,
              a chamstwo Twojej retoryki (cyt. kibicującym Lechii platfusom) prawie już
              osiągnęło poziom PiS-u.

Kibic (nie z Pomorza).

• Gość: obiektywny Re: TVPlatformy IP: *.acn.waw.pl 16.09.07, 17:34
                > a chamstwo Twojej retoryki (cyt. kibicującym Lechii platfusom) prawie już
                > osiągnęło poziom PiS-u.

Domniemane chamstwo retoryki PiSu nigdy nie doszło do poziomu chamstwa retoryki
                Platformy Oligarchicznej.

Rozumiem, że oburzasz się też na ciągłe określenia typu "pisuar". Nawet w tym
                temacie ich pełno.
                • uptodate Re: TVPlatformy 16.09.07, 17:46

> Rozumiem, że oburzasz się też na ciągłe określenia typu "pisuar". Nawet w tym
                  > temacie ich pełno.

Oburzam się na każde chamstwo, które obraża KIBICÓW, niezależnie z jakiego kręgu
                  pada, jednak nie uzurpuje sobie prawa do obiektywizmu, jak Ty.

I nie musisz mi odpowiadać, gdyż zaraz wychodzę z dziećmi na spacer.
            • wiloughby Re: TVPlatformy 16.09.07, 17:49
              jesteś bardzo obiektywny. tylko masz niepokolei w głowie. wszędzie
              widzisz tylko spisek i dlatego uważasz, że w podlegającej krritv
              tvp3, w której są ludzie z pisu i ich przyjaciół z so i lpr, a
              której szefem jest urbański, decyzje mógłby podjąć ktoś z platformy.
              zastanów się jeszcze raz. powolutku, tak żeby kabelki zaczęły łączyć
                • wiloughby Re: TVPlatformy 16.09.07, 18:09
                  jacy 'wasi'? ludzie obiektywni nie używają takich uogólnień. a na
                  marginesie to pis spowodował, że so i lpr stanowią jakąś siłe w
                  polsce. oczywiście także wyborcy, ale wyborcy nie zapraszali ich do
                  rządzenia
                  • Gość: obiektywny Re: TVPlatformy IP: *.acn.waw.pl 16.09.07, 18:17
                    no wasi czyt. PO przyjaciele, co każdy obiektywny człowiek potrafi wywnioskować
                    choćby po tym jak ładnie razem głosowaliście

a SO i LPR stanowiły siłę dzięki skorumpowanej III RP. Dzięki PiSowi partie te
                    są dużo słabsze niż przed wyborami
                    • wiloughby Re: TVPlatformy 16.09.07, 18:21
                      problem w tym, że nie jestem w stanie zagłosować 'za'. w tym kraju
                      mogę jedynie zagłosować 'przeciw'. będe głosował przeciw pisowi, ale
                      nie nazwę siebie zwolennikiem po, ani sld. niestety do tego doszło,
                      że abnegaci z po i komuchy z sld są lepszym wyborem, niż co innego.

obiektywny człowiek wie, że skoro nie wie, to nie powinien się
                      wypowiadać
                        • wiloughby Re: TVPlatformy 16.09.07, 18:36
                          jeszcze nie zdecydowałem. a tobie nie da się wytłumaczyć, że jesteś
                          nieobiektywny.

człowiek obiektywny potrafiłby znaleźć przynajmniej kilka przykładów
                          działań, które partia, na którą głosował (w Twoim przypadku jest to
                          prawdopodobnie pis), zrobiła źle. bo nie ma ludzi nieomylnych,
                          niestety. czy jest chociaż jedna rzecz, z którą się nie zgadzasz z
                          jarkiem fujarkiem?
                          • Gość: obiektywny Re: TVPlatformy IP: *.acn.waw.pl 16.09.07, 18:45
                            "czy jest chociaż jedna rzecz, z którą się nie zgadzasz z jarkiem fujarkiem?"

W zasadzie to nie powinienem odpisywać gnidzie, która znieważa aktualnego
                            premiera POLSKI (jakikolwiek on by był), ale trudno.

Tak, jest kilka takich rzeczy, choćby jego zbyt miękkie stanowisko w sprawie
                            konstytucji UE, czy Rospuda.
                            • wiloughby Re: TVPlatformy 16.09.07, 18:49
                              a ile osób Ty znieważyłeś tylko przy odnośniku do tego jednego
                              artykułu? sam policz, mi się nie chce. a jak odejdziesz już od
                              komputera, to zastanów się, czy na pewno jesteś pępkiem świata i
                              wiesz już wszystko. jak już dojdziesz do właściwych, szokujących dla
                              Ciebie wniosków, to obiecaj sobie poprawe. potem kilka lat pracy nad
                              sobą i może będziesz mógł nazwać się osobą obiektywną.

pozdrawiam.
                            • Gość: le ming Re: TVPlatformy IP: *.aster.pl 16.09.07, 19:08
                              > W zasadzie to nie powinienem odpisywać gnidzie, która znieważa
                              > aktualnego premiera POLSKI (jakikolwiek on by był),

Moze aby zyskac twoj szacunek, wystarczy zebrac glosy 12% Polakow i obrazic
                              wiekszosc pozostalych, ale dla mnie pan Kaczynski to zwykly lotr i manipulant,
                              ktory na MOJ szacunek sobie NICZYM nie zasluzyl.
                            • ffamousffatman Re: TVPlatformy 16.09.07, 21:33
                              @obiektywny:
                              czwarte: czcij ojca swego i matke swoja ...
                              nic nie ma o premierze
                              i tego bede sie trzymac

a jako "liberal" "Rospude" wybuduj se sam, za swoje
                              ja na polkilometrowa droge, ktora mozna poprowadzic 2km dalej przez 20m most, przez pieciometrowe bagno nie dam ani grosza
            • Gość: Lopez Re: TVPlatformy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.07, 20:41

> taaaa
              >
              > i celowo narazili się na ubytek kilku głosów, by dokopać
              kibicującym Lechii
              > platfusom
              >
              > Żyj dalej w swoim świecie...
              a wcześniej:
              TVP zrobiła to na zlecenie Platformy Oligarchicznej.

Ty jak widzę dawno już żyjesz w swoim świecie, a na dodatek kaftanik
              Ci się obluzował i chyba tabletek nie podają za często?
            • Gość: Snickers Re: TVPlatformy IP: 195.20.110.* 17.09.07, 13:37
              człowieku co Ty bredzisz?? TV w rękach PO?? śmiech na sali!! przecież szefem
              został przydupas kaczorów - i nie mów, że to nie ma znaczenia - a kibiców Lechii
              to oni maja w du_pie - co z tego, że obrazi się na nich no niech będzie
              kilkadziesiąt tysięcy kibiców - cała reszta mogła sobie popatrzeć na ich wygłupy
              i zabawy z odgrzewaniem kotletów - wiadomo na czyje polecenie mecz zdjęto z
              anteny...
            • Gość: subiektywny Re: TVPlatformy IP: *.idg.com.pl 17.09.07, 19:20
              Chyba nie oglądaliście tego wiecu, a ja tak - poza głupawą piosenką
              na początku o tym jak pięknie będzie gdy będzie znowu rządził PiS -
              był jednym wielkim przemówieniem Jarosława K. z całą wylewającą się
              z niego semantyką, atakami na opozycję i demagogią mającą zawładnąć
              masami. Żyjcie w swoim świecie PiS, ale nie narzucajcie go całej
              Polsce.
          • ffamousffatman Re: TVPlatformy 16.09.07, 18:20
            a wy wiecie ze PO w gdansku silna jest od kiedy rzadzi sama?
            za poprzedniej kadencji z POPiSem i wice FOTYGA LEDWIE LEDWIE WZIELI WLADZE?
            szczesciem ledwo PiS (znaczy FOTYGA) dorwal sie do gdanska dostal polecenie z warsiawy przewrotu palacowego pod pozorem wojny gdansko-niemieckiej pod flagom bialo-czerwona
            ale
            PSactwo NATYCHMIAST wyp... z roboty i gucio jest
        • Gość: O Re: TVPlatformy IP: *.gdynia.mm.pl 16.09.07, 16:49
          No tak

Macki układu rozpleniły się wszędzie. Układ najpierw wysłał ekipe TV na
          konwencję PiS. Potem ktoś z układu (jeszcze nie wiadomo kto, ale na g.17 Ziobro
          zwołał konferencję - wtedy się okaże) połączył kable od kamery do przekaźnika i
          puścił sygnał w świat.

Inny uśpiony agent układu,tym razem zakamuflowany gdzieś w dyżurce TVP3(podobno
          był kiedyś w Gdyni, w mieście Krauzego i Kaczmarka), podstępnie zmusił nadobną
          prezenterkę do wrzucenia "na żywo" przekazu z Białego.

Inny agent (na jego tropie są już prokuratorzy z Warszawy) tak sprytnie zmienił
          program konwencji, że na mownicy akurat znalazły się same bezbarwne postacie

Agenci CBA,ABW natychmiast zajęli się sprawą. Minister Wasserman osobiście
          nakazał przywrócenie transmisji z meczu, ale agentom nie udało się zlokalizować
          wyłącznika sygnału z kamery na konwencji PiS, który to wyłącznik sprytny agent
          układu wymontował z urządzenia.

Teraz zapewne wszyscy zaangażowani w sprawę agenci układu, Tusk oraz ich
          niemieccy mocodawcy siedzą w skórzanych fotelach, popijają Chivas Regal i
          zacierają ręce z zadowolenia
          • Gość: obiektywny Re: TVPlatformy IP: *.acn.waw.pl 16.09.07, 17:04
            A nie pomyślałeś idioto, że na każdej konwencji są kamery? I jeśli ktoś "z góry"
            TVP3 zadecydował, że wchodzimy na żywo, to dyżurka i operator zwyczajnie
            wykonali polecenie.
            Specjalnie wtedy gdy przemawiali mniej znaczący politycy. Gdyby zrobili to
            ludzie z PiSu, to połączono by się dopiero jak przemawiał premier.

Pomyśl czasem zamiast ironizować...
            • Gość: O Re: TVPlatformy IP: *.gdynia.mm.pl 16.09.07, 17:13
              "A nie pomyślałeś idioto"

hm
              widzę, że się zapatrzyłeś w swego Mistrza,
              autora słynnego bon-motu:
              "spieprzaj dziadu"

ćwicz ćwicz - a może kiedyś zostaniesz prezydentem
              albo przynajmniej prezenterem
              w TVP3

wtedy będziesz miał okazję powiedzieć:
              "Przepraszam Państwa najmocniej, ale nie dopuszczę by wraża robota PO i układu
              zepsuła państwu przyjemność oglądania meczu i nie zapowiem konwencji wyborczej PiS"
            • mr_pope Re: TVPlatformy 16.09.07, 19:57
              > A nie pomyślałeś idioto, że na każdej konwencji są kamery?

Nieprawda, nie na każdym spotkaniu wyborczym są kamery. Kamery są tylko wtedy
              gdy istnieje szansa wyemitowania fragmentu w jakiejś telewizji.

> Specjalnie wtedy gdy przemawiali mniej znaczący politycy. Gdyby
              > zrobili to ludzie z PiSu, to połączono by się dopiero jak
              > przemawiał premier.

Wcale nie. Nie tylko premier musi się pokazać publicznie, ludzie z cienia
              również muszą zabłysnąć. Gdyby stał za tym ktoś z PO to konwencji nikt by nie
              pokazał, nie pokusił się o komentarz, najwyżej taki, że PiS wprawdzie rusza z
              kampanią, ale nudna II-ligowa kopanina jest bardziej interesująca.

• cogito49 Re: TVPlatformy 16.09.07, 19:32
          Nie udawaj. że masz w głowie cokolwiek innego niż siano.
          Jesteś klasycznym przykładem "myślącego" inaczej. Ten koleś co
          zrobił ten przekręt dostanie premię, a takie matoły jak
          wypowiadające się na tej stronie oskarżą o to PO. Na pewno PO
          odpowiada też za to, że PiS jest nieudolny i podnosi podatki np.
          podatek Religi.
        • mr_pope Re: TVPlatformy 16.09.07, 19:41
          Ale bzdury, jak żyję dawno nie czytałem większych. Od kiedy to reklamy szkodzą
          produktom? Wręcz przeciwnie. Wątpię by ktoś zagłosował przeciw PiS tylko
          dlatego, że przerwano transmisję meczu. O wiele więcej osób zagłosuje na PiS
          dzięki temu, że zamiast nudnej II-ligowej kopaniny mogło obejrzeć produkowanie
          się protegowanych kurdupli.