Dodaj do ulubionych

Połączenia nie będzie! Pogoń w II lidze

IP: *.smars.pl 30.06.08, 21:58
To nieprędko zobaczymy w Szczecinie Ekstraklasę. Te gołodupce nie
mają szmalu nawet na drugą ligę.
Obserwuj wątek
      • albert_c Re: znaleźli pretekst 30.06.08, 22:22
        mam nadzieje ze debile nazywajacy siebie kibicami nigdy nie zobacza juz Pogoni w
        ekstraklasie - z takimi frajerami na trybunach i w zarzdazie zarowno klubu jak i
        miasta nie zaslugujemy na dobra pilke w Szczecinie:(
          • maciej.popielarz żarty jakieś!!! wstyd i żenada!!! 01.07.08, 14:34
            "Kibice powiedzieli stanowcze "nie"."

No ja przepraszam... ilu tych "kibiców" powiedziało nie? Ja jestem za. I nie
            znam ludzi którzy by byli przeciw. Panie redaktorze trochę rzetelności by się
            przydało - bo Szczecinianie - kibice Pogoni - są za Ekstraklasą!!!

Odnosząc się do tego co zaszło to wielka szkoda... bo na to co teraz mieni sie
            Pogonią chodzić się nie da, a obawiam się, że hasła typu "Pogoń II ligowa" są
            prorocze, jeśli nawet nie nazbyt optymistyczne.

Tak więc wychodzi na to, że jakaś grupka interesu spod budki z piwem zniechęciło
            skutecznie poważnego inwestora.

Ale przecież takich inwestorów - rdzennych - szczecińskich mamy całe multum, i
            pchają się oni drzwiami i oknami aby dać na klub pieniądze zostawiając całą
            władze i zarządzanie finansami "prawdziwym" kibicom z jakichś stowarzyszeń...
            bez żartów panowie!!!
              • maciej.popielarz Re: żarty jakieś!!! wstyd i żenada!!! 01.07.08, 15:30
                Ano napisze. Na żadnym. Natomiast na 1 i 2 ligę chodziłem regularnie.

A... i uprzedzając kolejne Twoje gościu bezimienny pytanie... nie. Nie śpiewam
                piosenek typu "Jabać..." tę czy tamtą drużynę.

A mimo to jestem wbrew opinii nielicznych co ułożone podług powyższego wzoru
                piosenki uznają zapewne za miarę miłości do klubu, najprawdziwszym kibicem
                Pogoni Szczecin i tylko Pogoni Szczecin (a nie np. Pogoni i Legii), życze temu
                klubowi jak najlepiej i nie widzę najmniejszego powodu (bo żale paru ludzi nie
                są dla mnie istotne) aby nie odzyskać należnego Pogoni miejsca na drodze fuzji z
                Groclinem.

W końcu do B klasy nie spadliśmy po sportowej walce, a i do IV po niej nie
                awansowaliśmy. Pogoń straciła w niesportowy sposób 2 ligę dwa razy. Raz zyskała
                2 ligę. Czemu nie miała by zyskać pierwszej? Bo paru ludzi straci stołki? Bo
                poważny sponsor nie będzie potrzebował 2 czy 3 działaczy, którzy potrafią
                wywoływac tylko awantury?

PS.Do niedawna wszyscy spiewali: "Pogoń to My" i czy prezesem był Bekdas, Ptak,
                czy Kałużny, a teraz np. był by Drzymała - to Pogoń nie istnieje bez kibiców - a
                tych jest w Szczecinie kilkadziesiąt tysięcy - i nie muszą wcale chodzić na
                każdy mecz albo na B klasę aby kibicować.

Jak oni nie przyjdą nie ma kasy. I koło się zamyka. Ekstraklasa bez poważnego
                sponsora to mit!
                • Gość: gość Re: żarty jakieś!!! wstyd i żenada!!! IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.08, 16:24
                  Jak widać nie różnimy się wiele. Ja też nie śpiewam chamskich
                  piosenek. Nie drę się cały mecz, a tylko wtedy gdy uznam za
                  stosowne. Ale na mecze chodzę. Obojętnie czy I, czy II (jak kilka
                  lat temu), czy IV, czy III (jak teraz liga).
                  Nawet czasami jeżdżę (nie w grupie, a autem ze znajomymi).

Zatem też jestem typowym piknikiem.

W pierwszym momencie ucieszyłem się słysząc o możliwości fuzji. Ale -
                  jako człowiek doświadczony - ochłonąłem i stwierdziłem, że to zbyt
                  piękne aby mogło być prawdziwe. I zacząłem szukać po sieci. To co
                  znalazłem - przekonało mnie, że fuzja na siłę oznaczała by koniec
                  Pogoni za rok lub dwa. W najlepszym wypadku skończyło by się na
                  kolejnym "niesportowym" (jak to błednie nazywasz) spadku do IV ligi.

Już pierwsza informacja, że gdy rok temu Prezydent Krystek zaprosił
                  Drzymałę do Szczecina - ten ostatni najnormalniej go olał. A
                  teraz "jak twroga to do Boga, co?". POtem doszły zatrważające
                  informacje ekonomiczne na temat statusu firm pana D.

Nie krzyczałem "j.... fuzję" tylko wpisywałem informacje o tym co
                  znalazłem.

Bo lepiej spokojnie i mozolnie budować potęgę klubu.

A nieprawdą jest, że do III ligi żaden inwestor czy sponsor nie
                  przyjdzie. Do klubu z tradycjami przyjdzie jeśli go poszukać.

Na przykład do Cracovii całkiem niedawno przyszedł sponsor. Do III
                  ligi właśnie przyszedł.

A wszystkie kupowane drogą fuzji awanse kończą się tragicznie.
                  Podawany przez fuzjolubców kontrprzykład Lech/Amica jest chybiony.
                  Bo tam nie było wymuszania awansu (oba kluby były w I lidze)

Stąd szacunek dla wszystkich, którzy postawili tamę tej fuzji. To
                  nie są żale kilku ludzi, ale racjonalne myślenie, Kolego. A że nie
                  dyskutują na ten temat? Po co? Jakakolwiek dyskusja zamieniłaby się
                  w tej sprawie i w tej chiwili w karczemną pyskówkę. Bić po łbach
                  (słownie) mogą się kibice). Panu Chlaście czy Panu Matlakowi nie
                  przystoi.

PS: Nie zamierzam przeprowadzać się nigdzie. Mnie tu jest dobrze.
                  • Gość: katatonik Re: żarty jakieś!!! wstyd i żenada!!! IP: *.heliweb.de 01.07.08, 18:16
                    ...wiec jako czlowiek doswiadczony,zdajesz sobie zapewne sprawe z
                    tego,ze bez kasy nie ma szans na awanse.A ta kasa wlasnie odplynela.
                    Nie wiem o jakich "zatrwazajacych informacjach ekonomicznych" mowisz
                    facet jest exporterem i przenosi produkcje na Ukraine bo >dopadla
                    go< silna zlotowka.Wkrotce wyjdzie na prosta.

Mowisz olal Krzystka-no tym sie specjalnie nie wyroznia sposrod
                    innych.Moze akurat nie mial czasu sluchac o tym co ma byc,bedzie lub
                    sie Krzystkowi wydaje,ze powinno byc(konkrety typu tsetsin 2050)

Potega klubu-w przypadku Pogoni to troche smiesznie brzmi-nie
                    uwazasz?Kto ma ja budowac?Pytam serio:Matlak,Chlasta&Gastonomia?

Czemu nie poszedles dalej mowiac o inwestorach w 3lidze.Zapomniales
                    o Lechii,Baltyku,Arce,Stomilu,Zawiszy,Motorze,Gksie...(Slaska nie
                    wylaczajac).Czyli od 15lat do nigdy.

Co do fuzji-to ilez ich bylo?Dwie w dzikich latach'90(notabene w
                    usmiercenie Lechii-Olimpii niebagatelny wklad mial PZPN).Nie chce
                    sie posunac za daleko,ale w USA kluby zmieniaja miejsce na mapie i
                    jakos z tym zyja-ale to zaden przyklad.

Tak to jest racjonalne myslenie.Racjonalne myslenie prezesikow
                    stowarzyszen,ktorzy nauczeni przykladem Bekdasa i tych dwoch sk....
                    wiedza,ze nagle zaczeliby miec gowno do powiedzenia w sprawach
                    najbardziej ich intere$$$$ujacych.

pzdr

• Gość: Jonatan Re: żarty jakieś!!! wstyd i żenada!!! IP: *.szczecin.mm.pl 01.07.08, 22:21

"Gość" jak chcesz budować tą potęgę Pogoni, kim, z kim i za czyją
                    kasę? To żenada co piszesz. Po ilu latach udało się Lechii Gdańsk
                    znależć na powrót w ekstraklasie, czy ktokolwiek jeszcze pamięta, że
                    była w niej kiedykolwiek? A Zawisza Bydgosz, Motor Lublin? Człowieku
                    urwałeś się chyba z księżyca! Ekstraklasę budują fachowcy, prawdziwi
                    menadżerowie i z dużą kasą. Pogoni nie będzie już w ekstraklasie
                    wogóle, a jeśli to kiedykolwiek nastąpi, nie prędzej jak za 20 lat,
                    to tak jak o Lechii Gdańsk nikt już pamiętać o Pogoni nie nie będzie
                    (a jaka kasa jest w Trójmieście!!). Poza tym upadła idea budowy
                    nowego stadionu, no bo kto to ma budować i dla kogo? Dla trampkarzy
                    Pogoni miasto samo ma wyłożyć tak dużą kasę? A kto to utyrzyma? I w
                    końcu kto będzie chodził na te beznadziejne mecze jak dotąd i płacił
                    za bilety? Marzenie o 15- 20 tys kibiców na meczu jak kiedyś włóżcie
                    sobie do lamusa! To żadna atrakcja wałęsać się po wiejskich i
                    podmiejskich boiskach z przeciętnymi zawodnikami. A pan Drzymała i
                    tak umiejscowi się w ekstraklasie i to znaznie lepiej bo w Warszawie
                    z Polonią. O dalszej degradacji Pogonii zdecydowała grupka palantów!
                    Nikt ze szczecinian wam tego nie zapomni!! Matlakowi i spółce mówimy
                    do widzenia!!
              • maciej.popielarz Re: żarty jakieś!!! wstyd i żenada!!! 01.07.08, 15:42
                Może jest lepsza dla Ciebie. Dla mnie nie jest lepsza. I jak zapewne widzisz dla
                zdecydowanej większości też nie jest.

Co do poprzedniej fuzji - tak - wyszedł z tego awans do 1 ligi, pełne trybuny,
                sporo emocji. No niestety Ptak okazał się niepowazny, a własciwie potwierdził
                tylko swój charakter - bo jak dział Ptak od początku było wiadomo. Ciągnęło by
                się to zapewne do dzisiaj gdyby się Ptak nie przestraszył fali aresztowań i nie
                zwiał do Brazylii, kasując Pogoń aby nikt nie miał interesu w jego ściganiu.

A przed Ptakiem fuzji nie było ale wyszło z tego wicemistrzostwo Polski za
                Bekdasa - i pewnie Pogoń była by dzisiaj silnym klubem gdyby nie cwaniaki z
                magistratu które Bekdasa oszukały. Czyż tak nie było?

Wiesz - ja rozumiem tę traumę jaka mamy. Ale Drzymała od lat pokazuje, że nie
                jest drugim Ptakiem.

Zresztą prawdziwy powód protestów jest inny - drobne interesiki maluczkich
                ludzików. No w ten sposó to do nikąd nie dojdziemy... :(
      • czyli.kon.karne Re: znaleźli pretekst 30.06.08, 22:57
        Gość portalu: nowy napisał(a):

> znaczy się gastronomicy znaleźli pretekst żeby dalej kasę z miasta
        > wyciągać. W ubiegłym sezonie ponad 1 mln zł na IV ligową Pogonń, to
        > ogromna kasa

Heh, ogromna kasa, to dopiero z miejskiej kasy wypłynie.
        38mln to jest sumka...
        • Gość: kibol ja zawsze wolalem Pogon 5 ligowa. Jest kameralnie. IP: 12.108.78.* 01.07.08, 02:24
          na stadionie. Nie ma zbyt szypkiej gry grajom chlopaki z podworka i
          na wyjazdy wystarczy jechac rowerem.
          Co by bylo gdyby jakis drzymala przejal to pogon.bryndza.
          Dzielne zuchy (kiedys pilem z nimi piwo pod butkom z piwem)
          pogonily gowniarza w Wielkiego Szczecina.
          Teraz miasto dawac Kase! Raz dwa.
          PS. Na meczach Pogoni powinno byc piwo za darmo!!!!! NP L...! Dobre
          piwo z Poznania
    • Gość: gryfita Połączenia nie będzie! Pogoń w II lidze IP: *.szczecin.mm.pl 30.06.08, 22:22
      Patrząc na losy Zawiszy Bydgoszcz lub Motoru Lublin, możemy w
      Szczecinie już tylko pomarzyć o extraklasie. Ciekaw jestem kto
      będzie chodził na mecze podwórkowej Pogoni? Stadion będzie pusty jak
      dotąd. Tak jak mówi kibol, "gołodupcy" i bez doświadczenia
      menadżerskiego w futbolu działacze, piłki na poziomie extraklasy w
      Szczecinie nigdy nie zbudują. Zaczynam już wierzyć, że w Szczecinie
      nic już nie może się udać:(
    • Gość: benji Połączenia nie będzie! Pogoń w II lidze IP: 210.5.243.* 30.06.08, 22:34
      To jest jakaś tragikomadia ..... beznadziejne miasto, beznadziejna władza i się okazało że żałośni kibice..... Śmiechu warte !

Jak wy sobie wyobrażacie gre Pogoni w ektraklasie w bez sponsora >>>??? Chyba nie myślicie że sponsor przyjdzie, da pieniądze i nie będzie chciał mieć wpływu na wydarzenia w klubie ???

Powiem to jeszcze raz .... Matlak i jego koledzy to wykolejeńcy i debile
        • Gość: gość Re: Połączenia nie będzie! Pogoń w II lidze IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.08, 16:31
          jesteś w błedzie Kolego. Nie tylko garstka wyrostków. A , że jak
          piszesz "wyrostków", najbardziej widać? Bo są krzykliwi (zarówno ci
          z jednej, jak i ci z drugiej strony).

Wśród spokojnych kibiców jest chyba nawet więcej przeciwników fuzji.
          To ludzie pamiętający czasy Leśniaka czy nawet Mańka Kielca. I dla
          nich większą wartością jest Pogoń niż sukces za wszelką cenę.

A że nie wrzeszczą po sieci " j.... fuzję" albo "j.....
          stowarzyszenia" (bo "wyrostki" są po obu stronach) to inna sprawa.

Zastanawiam się czy przeszedł by u nas model sprawdzony już w kilku
          miastach (także i polskich): Każdy kibic jest członkiem Pogoni i
          płaci składkę. Ci, co ich nie stać niewielką (np. 10 zł rocznie), ci
          co ich stać wyższą (tyle ile uznają za stosowne)

Kilku klubom ten model pomógł przetrwać ciężkie czasy.
    • Gość: x Fuzja z Groclinem to same kłopoty IP: *.chello.pl 30.06.08, 22:59
      Do wszystkich zwolenników fuzji z Groclinem: poczytajcie co pan Drzymała miał do zaoferowania Wrocławiowi, w jakiej kondycji finansowej jest firma Inter Groclin, w jakiej kondycji jest zespół Dyskobolia Grodzisk Wlkp. Sz.P. Drzymała nie chce budować drużyny - on chce ratować swój bizes (czemu się z resztą nie dziwię). A skoro tak się sprawy mają to wolę Pogoń w drugiej/trzeciej lidze, niż kolejną powtórkę z historii i płacenie odszkodowań. Mówię to mimo, że potępiam kierowanie klubem na zasadach "taka jest kiboli wola". Niestety, jak zepsuty zegar dwa razy w ciągu doby wskazuje dobrą godzinę tak kibice raz na jakiś czas po prostu mają rację.
      • Gość: bobal Re: Fuzja z Groclinem to same kłopoty IP: 83.168.106.* 30.06.08, 23:23
        Drzymała nawet mając problemy (może je ma, może nie, nie wiem) i tak
        jest 100 razy stabilniejszy jako sposor/właściciel klubu niż ekipa
        od gastronomików. Wystarczy prześledzić tabele ligi. Od dobrych 5-6
        lat to jest pierwsza czwórka naszej ligi. A z tym wyssaniem kasy z
        miasta to mit. (prawie) Udało się raz Gondorowi do spóły z Bekdasem.
        Ale to inne czasy były.
          • Gość: ofensywa Re: Fuzja z Groclinem to same kłopoty IP: *.szczecin.mm.pl 01.07.08, 00:26
            HUUUUUURRRRRRRRRRRRRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAA. Szczecin cały bez Drzymały!!! a ja
            nie jestem karkiem ani debilem a byłem przeciw fuzji.
            A te płaczki które nie będą mogły oglądać "dobrego futbolu i ekstraklasy" mogą
            sobie pojeżdzić i pooglądać zespoły sponsorowane przez bekdasa ,gondora lub
            ptaka!!!! możecie tez do pyrlandii do lecha jeżdzić. Taka miła tam jest
            atmosfera taka rodzinna. Nie to co w szczecinie. Jak się cieszę że nie będziecie
            przychodzić fujary na Pogoń. Nie będzie już klubu 80 minuty, nie będzie schodził
            na stadionie słonecznik i nie będzie już ryczenia trąbek kolorowych.
            Hahahahahahahaha PAPA Drzymała.
    • Gość: Tak dalej być nie. Niech C którzy demolują płoty IP: 62.69.202.* 30.06.08, 23:06
      wypisują dziwne hasła, na swych białych wspaniałych prześcieradłach sami utrzymują te 3 ligowe dziadostwo. Miasto chciało pomóc, w pewien sposób Pan Prezydent patronował tej fuzji. Skoro jednak garstka cwaniaków, żyjących z tego tworu jakim jest dziś Pogoń ma to gdzieś, to może w końcu władze miasta rozważą by wstrzymać ciągłe dotowanie, dofinansowywanie oraz ulgowe traktowanie tych nieudaczników. Dość żerowania na podatniku. Niech Pogoń płaci za utrzymywanie stadionu realne kwoty. Od razu zmądrzeją co poniektórzy
    • Gość: benji Połączenia nie będzie! Pogoń w II lidze IP: 210.5.243.* 30.06.08, 23:12
      Groclin byl 3 zespołem zeszłego sezonu !!!! W takiej kondycji jest klub !!!!

człowieku straciliśmy wielką szansę .... ku.. a gdzie ty chcesz szukać sponsora który nie bedzie miał większościowych udziałów w klubie ???
      A jak już znajdziemy jaką masz gwarancje że nie wycofa się po 3 latach i nie odsprzeda udziałów kolejnej firmie załóżmy z Mielca. Takie jest prawo rynku.
      • Gość: gość Re: Połączenia nie będzie! Pogoń w II lidze IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.08, 00:28
        jakby był w "takiej" kondycji to by nie wyprzedawał nie tylko
        najlepszych (za granicę) ale i rezerwowych (np. trzech do Warty
        Poznań).

Bardzo dobrze, że nie ma fuzji. Takie przekręty powinny być prawnie
        zakazane (w przypadku spółek sportowych).

A wielbicielom ekstraklasy za wszelką cenę mówimy: cierpliwości.
        Będzie i ekstraklasa - za 2 lata. Nasza, szczecińska, z młodymi
        wychowankami i trenerem Kurasem, a nie kupiona na nie wiadomo jakich
        zasadach
    • Gość: Vlad.H. poza x nie widze tu nikogo poza dresiarzami IP: 80.53.41.* 30.06.08, 23:18
      i klakierow ktorzy zapomnieli o Bekdasie, Gondorze i Ptaku...
      Powiem tak, dla kibica klubu nie ma znaczenia czy klub gra w ekstraklasie czy a
      klasie - po prostu dla kibica wazne jest by
      kibicowac swojej druzynie - ze wszystkich wypowiedzi (a wiekszosc z nich to
      wpisy jednej badz kilku tych samych osob) przebija sie jakies oglupiale kwekanie
      o tym ze Drzymala ktory wycofuje sie ze sponsoringu pilki noznej i wyprzedaje
      resztki Groclinu byl super wiarygodnym inwestorem - Drzymala bylby swietnym
      inwestorem gdyby decydowal sie na inwestowanie w klub ale nic takiego nie mialo
      miejsca i brak fuzji jest chyba najlepsza rzecza w tej sytuacji.
    • Gość: Debil Jest wiec szansa na awans godny. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.08, 23:24
      Widocznie jestem jednym z tych debili, o ktorych piszecie. Uwazam
      jednak, ze dosc awansow przy zielonym stoliku. Pogo zostala
      skrzywdzoan degradacja do IV ligi, lecz do II ligi wskutek
      eksperymentow pana Ptaka i tak spadlaby z powodu gry. Teraz wskutek
      dobrej gry w IV lidze i zawirowan w przepisach znow jest w II lidze
      wiec jest okazja by rozpoczac uczciwa i honorowa walke o awans.
      Jesli znajdzie sie sponsor to niech finansuje TEN klub a nie Groclin
      ktory przeniesiony zostalby do Szczecina. Ile warte sa takie
      przenosiny i szczecinska tylko z nazwy druzyna trenujaca na przyklad
      pod Lodzia widzielismy niedawno. Dlaczego my, Polacy zawsze musimy
      szukac dziur w przepisach, kruczkow prawnych by dochodzic do celu
      pokretna droga zamiast prosto i godnie? Potem mamy taka ekstraklase,
      ktorej kluby nauczone kombinatorstwa, w rownej walce przegrywaja z
      druzynami z Islandii, Albanii czy Moldawii.
      • Gość: Jonatan Re: Jest wiec szansa na awans godny. IP: *.szczecin.mm.pl 30.06.08, 23:38
        Słuchaj kolego, sam nazwałeś siebie "D" więc i nie będę temu
        zaprzeczał. O jakiej ty mówisz II lidze? Przecież to zreformowana
        liga, czyli według starych kryteriów III liga. Po drodze jeszcze I
        liga i dopiero ekstraklasa. Z jakimi zawodnikami i za czyją kasę
        chesz to osiągnąć? A Vlad H jak chce chodzić na mecze trampkarzy i
        kobicować po wiejskich podwórkach, nikt mu nie zabrania. Mnie nie
        interesują mecze na tak miernym poziomie, nie interesują mnie słabi
        zawodnicy i byle jaki klub i olewam patriotyzm bycia "kibolem"
        napewno już nie Pogoni. Chciałem w Szczecinie wreszcie oglądać
        mecze piłkarskie na przyzwoitym poziomie. Grupka idiotów mi to
        zabrała, i tyle!! (:
    • Gość: hahaha Re: I po co nam to było? IP: *.chello.pl 01.07.08, 00:00
      "W dużych polskich klubach, do jakich zalicza się Pogoń, przeprowadzenie czegoś
      bez zgody fanów jest piekielnie trudne."

HAHAHAHAHA polowa podstawowego skladu tego duzego polskiego klubu trenuje u nas
      na podworku z kawalkiem szmaty. Pogon w ekstraklasie juz w 2011 buahahaha...
    • Gość: pogromca idiotow durni kibole IP: 80.55.145.* 01.07.08, 00:07
      Co za imbecyle! Jak tylko pomysle o tych bezmozgich kibolach to mi
      niedobrze. moze niech sobie sami graja i oklaskuja jednoczesnie za
      pieniadze "gastronomikow" hahahahahaah! na calym swiecie nie ma chyba
      drugiej takiej druzyny, ktora rzadza karki i sprzedawcy frytek..
      co za dno! przez takich idiotow to miasto zawsze bedzie do tylu..
      jeden klub, piec stowarzyszen i co najgorsze - sa w stanie przepedzic
      z miasta powaznego inwestora..
      niech sobie sami klaszcza na stadionie..dzikie malpy..
      • Gość: ofensywa CH.W.D.Piknikom IP: *.szczecin.mm.pl 01.07.08, 00:34
        aaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaaahahahahahahhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
      • Gość: Placek Re: Połączenia nie będzie! Pogoń w II lidze IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.08, 01:03
        w ostatnim zdaniu mówisz chyba o sobie. Przecież to wy zaczęliście
        kręcić się przy Pogoni dopiero wtedy jak się szansa na Drzymnałę
        pojawiła. Na meczach IV ligi jakoś was nie widziałem. Po waszych
        wpisach i inwektywach rzucanych ostatnio na osoby będące przeciwne
        fuzji - napiszę (cytując klasyka):
        >"sorry,nie miałem pojęcia że ludzie kręcący się teraz przy Pogoni
        > są aż tak chorzy"

Sorry, Winnetou. Pogoń można pognębić, ale nawet milion pikników
        będących wyłącznie "kibicami sukcesu i ekstraklasy" nie zniszczy jej.

A o tym, że Krystek zapraszał pana z Grodziska do nas rok temu i jak
        potraktowano Prezydenta Miasta - zdajesię już nikt z Was nie pamięta.

Szacunek dla wszystkich, których działania pozwoliły zachować obraz
        walczącej sportowo i SZCZECIŃSKIEJ Pogoni.
    • Gość: katatonik Proponuje nowa nazwe-Pogon 2050 Tsetsin IP: *.heliweb.de 01.07.08, 00:57
      Jakie "srodowiska"?Kto oni sa te "srodowiska"?Banda malolatow
      trzymana za ryj przez paru golodupcow-megalomanow,wzajemnie o siebie
      zazdrosnych.I przez to,ze jakis Nikt tak zadecydowal przez dluuuugie
      najblizsze lata bedziemy ogladac zespoly z dupy i biede w
      stylu "Obchody 60-lecia Pogoni",oraz sluchac zaklinania
      rzeczywistosci tak jak w powyzszym-
      apelujemy,bedziemy,wierzymy,chcielibysmy,musimy...

Jap ierd0le!!!Nie wierze!!!!
      To jest zalamujace.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka