Dodaj do ulubionych

FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? C...

03.10.08, 19:49
Co to za bełkot?
Obserwuj wątek
    • Gość: poliszynel FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? C... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 19:50
      Nieoficjalnie wiadomo, że jeszcze nic nie wiadomo.
      • sumienie.lk Zaorać PZPN, od początku zbudować polską piłkę 03.10.08, 20:51
        Nie ma czego żałować, polska piłka nożna i tak od wielu lat już nie
        istnieje. To co nazywane jest polską piłką to kupa pazernych na kasę
        pseudodzialaczy żerujących na ogłupiałych zawodnikach i jeszcze
        głupszych kibicach.
        • Gość: maciej Re: Zaorać PZPN, 100% RACJI IP: 217.97.182.* 03.10.08, 21:31
          100%RACJI,komu poza "działaczami" potrzebny jest taki stan rzeczy.
          Już widzimy próby "zamydlania" afer....wczoraj p.ENGEL
          wspomniał ,że -cytuję- ..."właściwie nie wiadomo o co chodzi w tym
          zamieszaniu"... jak to o COOOOOOO ,a ponad setka działaczy w
          prokuraturze to COOOOO ....ROZLICZYĆ TYCH "LEŚNYCH DZIADKÓW",jeżeli
          to się nie podoba FIFA,UEFA..trudno,płakać nie ma za czym!!!!!
        • przeglad_prasy Kto komu stawia to ultimatum?????????????????????? 04.10.08, 00:12
          "UEFA grozi Ministerstwu Sportu: nie wycofamy ultimatum. Albo się dogadacie,
          albo...
          sport.wp.pl/kat,37154,title,Gaillard-UEFA-traci-cierpliwosc,wid,10428263,wiadomosc.html"
        • 141288bs Re: Zaorać PZPN, od początku zbudować polską piłk 04.10.08, 02:26
          Faktem jest,ze mamy bojazliwy rzad i dziad z FIFA zrobi jak chce.-
          Podatnik Polski jak placil,tak bedzie placil na skorumpowane zwiazki
          pilkarskie.

na pohcyle drzewo to i...
      • mike-great Jestem za rozwaleniem PZPN za każdą cenę! 03.10.08, 21:26
        Jestem za rozwaleniem PZPN za każdą cenę!
        Nawet za chwilową nieobecność w piłkarskim świecie.
        I za niezbędnymi reformami aby polski futbol był normalny (jeśli to wogóle możliwe).
        • Gość: JAREK Re: Wczorajsze sędziowanie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 22:51
          Coś mi się wydaje że wczorajsze sędziowanie to wytyczne UEFY .
        • koham.mihnika.copyright prosze bardzo, najwiecej straca Listkiewicze, Enge 04.10.08, 00:01
          le, Bonki, to im zalezy. Nam nie.
          A kibole niech sie wala.
          Dosyc. Czas posprzatac i zaczac NORMALNY sport, a nie mafijny interes. Panie
          Blatter, to do pana rowniez.
          • h5n1_kaczory Rząd rżnie głupa. PO kreci lody 04.10.08, 01:19
            Przecież to wszystko składa się jak układanka w jedną całość.

PO głosowała za przyznaniem dużej dotacji na budowę stadionu Legii w
            Warszawie, bo dobrze wiedzieli, że nikt nie będzie budował Stadionu
            Narodowego w Warszawie (a stolica nie potrzebuje dwóch takich
            stadionów). Pod pretekstem organizowania Euro 2012 wygonili kupców
            ze stadionu i robią pierwszy etap prac - rozbiórka stadionu X-lecia
            i wbijanie pali. Tyle tylko, że teren jest przygotowywany pod
            wysokie apartamentowce, a nie pod stadion. Widok będzie piękny na
            centrum Warszawy i Stare Miasto. Liderzy PO mają już zapewne
            zaklepane apartamenty na najwyższych piętrach.

Euro 2012 nie będzie. Rząd(PO) czy samorząd(PO) po kolei rezygnuje,
            a to z drugiej linii metra, a to z remontu dworca centralnego, itd.

Nawet w Gdańsku wygonili działkowców, wyrównali teren i teraz można
            spokojnie postawić tam luksusowe osiedle Baltic Apartament's.

Najlepszy dowód na chęć pozbycia się Euro2012, to fakt, że rząd nie
            przekazał do tej pory żadnemu z miast (Wrocław, Gdańsk, Poznań,
            Chorzów i Kraków) ani złotówki. Były tylko deklaracje i nic nie
            warte oświadczenia dobrej woli.

Teraz zrobili zadymę w PZPN i tylko czekają jak nas FIFA i UEFA
            zawieszą i odbiorą prawo organizowanie Euro2012. I wtedy budujemy
            apartamenty...

Tak to jest, władza odbiera ludziom rozum i cóż poradzić...
            • koham.mihnika.copyright calkiem rozsadnie, kto buduje stadion 04.10.08, 03:05
              na najlepszym kawalku gruntu w miescie?
              Stadion jest uzywany pare razy w roku, domy i sklepy przez caly czas.
              W Sydney zbudowano kompleks olimpijski kilkanascie kilometrow od centrum,
              doprowadzono linie kolejowa.
              Czas zabudowac prawa strone Wisly zeby bylo prawdziwe miasto.
            • Gość: cino a nie pomyślałeś, że tutaj dziadkom z pzpn powinno IP: *.1.telkab.pl 04.10.08, 07:37
              zależeć? skoro kochają piłkę, niech oświadczą, że kochają komisarza i jedziemy
              dalej. PO dalej będzie musiała dawać kasę na euro 2012 itd. a najlepsze jest to,
              że bądie listkiewicz mógł powiedzieć - popatrzcie ustąpiłem tak ekhm kochamehem
              polską piłkę ehem ehem.

DLACZEGO osoby które boją się o eliminacje, puchary i ME2012, chcą żeby kurator
              odszedł? ciśnijcie liskiewicza, engela i innych beton-boys żeby odeszli.
            • Gość: kerouack Re: Rząd rżnie głupa. PO kreci lody IP: *.ssp.dialog.net.pl 04.10.08, 20:16
              Jezeli masz dowody na to co piszesz to do prokratury z nimi jesli nie to znaczy
              ze łżesz
      • Gość: wiadomo ze decyzja Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.cable.ubr06.hari.blueyonder.co.uk 03.10.08, 22:23
        Z tego co wiem, FIFA była w piątek na rybach, dlatego bardzo wątpię, żeby akurat
        dziś mogła taka decyzja zapaść.

tz ze co zalali sie w trupa do nie przytomnosci z Listkiewiczem ktory przebywa
        za granica
    • Gość: 1 FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? C... IP: *.forweb.pl 03.10.08, 19:50
      A może minister zmiękł, PZPN wykonał telefon do FIFA, a ci odpuścili?
      • Gość: solo Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.cable.ubr06.hari.blueyonder.co.uk 03.10.08, 22:29
        a kim do ku... jest ta FIFA zeby grozic i szantazowac rzad Polski? Cale to
        stowarzyszenie LESNYCH LUDZI wyeliminowac z zycia publicznego i spolecznego za
        zawssze w jaki kolwiek sposob.
    • o90 raj dla PO 03.10.08, 19:53
      tyle nowych stolkow do obsadzenia
      • akkj Re: raj dla PO 03.10.08, 21:22
        To PiS obsadzał nieudacznymi kretynami wszystkie stołki. Podobał ci
        sie minister Lipiec? Tez tak poszczekiwałeś, jak wprowadził do PZPN
        kuratora, bo nie chce mi sie sprawdzać?

o90 napisał:

> tyle nowych stolkow do obsadzenia
        • Gość: mejlmi To jest porażka Listkiewicza i FIFA IP: 85.134.129.* 03.10.08, 22:43
          Cały KRYZYS MOŻE ZAŻEGNAĆ Michał Listkiewicz podając się honorowo do dymisji
          (jak najbardziej uzasadnionej obecną sytuacją, liczba działaczy/sędziów we
          więzieniach, problemami z rozpoczęciem ligi itd. itd.). To, że tego nie robi
          świadczy jakim jest człowiekiem i kto ma w tym konflikcie racje. Proste.
          Inaczej się tej mafii z PZPNu nie pozbędziemy, niech FIFA robi co chce,
          wykluczenie Polski za to, że stara się walczyć z korupcją we własnym związku
          jest tylko i wyłącznie porażka FIFA.
    • lahdaan Sądzę, że zmiany w PZPN są przesądzone 03.10.08, 19:55
      Tusk dziś bardzo stanowczo poparł Drzewieckiego. Tego nie robi polityk, który
      nie jest pewien sukcesu.
      • Gość: fil Pytanie zasadnicze; czy Tusk to na pewno polityk? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 08:59
        Jak w temacie.
    • carpaccio4 może nieoficjalnie też nie darzą sympatią 03.10.08, 19:55
      tego arbitra?
    • Gość: polak mały FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? L... IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.08, 19:56
      Wreszcie!!! Od pzpn trzeba zacząć porządki w polskim sporcie.
      Działaczy wylać na mordę - wszystkich ze wszystkich zwiazków
      sportowych!! I trzeba to zrobić w miesiac!!! Brawo Panie Ministrze!!
      Brawo Panie Premierze!!
    • Gość: ilman Engel kubek ci na droge IP: *.hsd1.il.comcast.net 03.10.08, 19:57
    • Gość: Lisek FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? C.. IP: *.toya.net.pl 03.10.08, 19:58
      Listkiewicza jak zwykle nie ma i jak zwykle nic nie wie :):)
      • Gość: Nowy Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.chello.pl 03.10.08, 20:01
        Rozgonić całe to skorumpowane towarzystwo!!!
    • Gość: acomitam FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? L... IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.10.08, 20:07
      Engel rżnie głupa i udaje, że nie wie dlaczego w pzpn jest kurator a
      jakiś koźmiński rżnie jeszcze większego ale chyba ze względu na to,
      że taka jest jego uroda. Popieram tuska. Ma racje jak nigdy. Fifa
      łaski nie robi. Ale swój swojego popiera. Fifa to nic innego jak też
      grono składające się z kombinatorów.
      • Gość: Jołmen Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 20:56
        acomitam - Bardzo dobrze powiedziane. Złaszcza o tym Kożmińskim :)
      • Gość: cez Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: 193.138.241.* 03.10.08, 21:10
        Engel i jego wiarygodność - stracił poczucie rzeczywistości - jeżeli ktoś kogo
        syn jest umoczony w korupcję w piłce udziela się i jest negocjatorem, wypowiada
        się w sprawie - to wiadomo czego broni - 4 liter całego towarzystwa pralnianego,
        a w tej pralni to również piorą swoje getry panowie z fifa i uefa - no bo
        inaczej to po co byłoby to całe napinanie mięśni????
    • Gość: plapla FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? C.. IP: 83.2.78.* 03.10.08, 20:08
      jeszcze lepiej wczoraj listkiewicz w kropce nad i powiedzial ze on na przepisach {a mowiono o statucie ] to on sie nie zna
    • Gość: my FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? C.. IP: *.icpnet.pl 03.10.08, 20:11
      Adam Giersz? Czy to nie ten były trener "pimpąga"?
      Ależ sobie znalazł ciepłą posadkę a min.sportu...
    • Gość: ted Listkiewicz napisał drugi list IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 20:21

blater podpisuje zaraz wysyłamy
    • Gość: Nemo Engelowi to już się chyba wszystko pomieszało... IP: *.153.31.78.cable.morena.jarsat.pl 03.10.08, 20:28
      "Jesteśmy zszokowani, dlaczego nie można wycofać kuratora, dlaczego decyzji nie
      cofa minister sportu."

A dlaczego niby władze państwowe, bądź co bądź wybrane demokratycznie, mają
      ustępować przed widzimisię prywatnego stowarzyszania (FIFA)? To Związek znał
      polskie prawo, żądania władz i regulamin FIFA i jeśli mu zależało na
      eliminacjach itp., powinien był się dostosować. Teraz próbuje odstawiać
      ordynarny szantaż na państwowych władzach i mam nadzieję, że te go w końcu
      pogonią. Działaczom woda sodowa do głów uderzyła i myślą, że będą wiecznie
      tolerowani pod parasolem FIFA, które się obrazi na wszelkie próby wymuszenia
      przestrzegania prawa w Związku. Czas minął.
    • michalparadowski FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? L... 03.10.08, 20:37
      Panowie o co się kłócicie. Przecież sport odkąd stał się zawodem
      przestał być sportem.
      W tej sytuacji polecam respektowanie zasady podanej przed laty przez
      nieodżałowanego Lopka Krukowskiego:
      "Jedno jest tylko ważne, żeby Wisiorek wyszedł Zientarze"!
      Tyle i tylko tyle!
      • Gość: mejlmi To taak naprawde porazka FIFA IP: 85.134.129.* 03.10.08, 22:45
        Cały KRYZYS MOŻE ZAŻEGNAĆ Michał Listkiewicz podając się honorowo do dymisji
        (jak najbardziej uzasadnionej obecną sytuacją, liczba działaczy/sędziów we
        więzieniach, problemami z rozpoczęciem ligi itd. itd.). To, że tego nie robi
        świadczy jakim jest człowiekiem i kto ma w tym konflikcie racje. Proste.
        Inaczej się tej mafii z PZPNu nie pozbędziemy, niech FIFA robi co chce,
        wykluczenie Polski za to, że stara się walczyć z korupcją we własnym związku
        jest tylko i wyłącznie porażka FIFA.
    • o90 dowal im towarzyszu Premierze 03.10.08, 20:41
      i tak gwno z tego bedzie
      znajac slownosc towarzysza premiera
      • akkj Re: dowal im towarzyszu Premierze 03.10.08, 21:13
        Pomyliło ci sie. Tow. bolszewik Kaczyński, specjalista od
        socjalistycznego prawa pracy, nie jest już premierem.

o90 napisał:

> i tak gwno z tego bedzie
        > znajac slownosc towarzysza premiera
        • o90 Re: dowal im towarzyszu Premierze 03.10.08, 21:15
          druga Irlandia
          obnizka podatkow

prawda w oczy kole
    • kralik111 FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? L... 03.10.08, 20:44
      Euro 2012 zagrozone?

BUA HA HA H AH A H AH A HA H AH AH A H AH AH AH AH
      Jezeli UEFA zacznie placic za organizacje swoich "bibek", czyli turniejow na
      ktore przyjezdzaja tylka po to by zabawic sie na najwyzszym poziomie za friko,
      to wtedy beda mogli dawac i odbierac kiedy tylko zechca, tym czasem, to rzady
      panstw placa za to rozrywke i w przypadku odebrania nam tego turnieju UEFA
      placilaby baaardzo wysokie odszkodowania Polsce, a na to tych kretaczy nie
      stac...;DDD
      • Gość: zenekb Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.cust.tele2.pl 03.10.08, 20:52
        Nie rządy państw płacą za imprezy kralik111 tylko my obywatele ... rząd wydaje
        nie swoje pieniądze tylko te które nam zakosi w majestacie prawa...
        • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 20:56
          Gość portalu: zenekb napisał(a):

> Nie rządy państw płacą za imprezy kralik111 tylko my obywatele ... rząd wydaje
          > nie swoje pieniądze tylko te które nam zakosi w majestacie prawa...

Ale ty osobiscie nie idziesz do kasy okienka i nie placisz, placa rzady naszymi
          pieniedzmi...:DDD
          • Gość: zenonb Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.cust.tele2.pl 03.10.08, 21:09
            pewnie że nie idę do okienka rządy mi to ułatwił i kosi mi pieniądze bez mojej
            zgody i udziału w tym procederze i jeszcze mówi że to dla mojego dobra.....
            • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:11
              Gość portalu: zenonb napisał(a):

> pewnie że nie idę do okienka rządy mi to ułatwił i kosi mi pieniądze bez mojej
              > zgody i udziału w tym procederze i jeszcze mówi że to dla mojego dobra.....

No bo to sie nazywa system panstwowy, za to moze nie umrzesz na ulicy na trypla
              czy jakas inna chorobe wieku dorastania...;DDD
              • Gość: zenonb Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.cust.tele2.pl 03.10.08, 21:19
                pewnie że nie umrę na choroby wieku dorastania bo mam trzydzieści kilka lat a
                poza tym korzystam z prywatnej służby zdrowia za którą płaci mi mój pracodawca,
                a to co rząd zakosi mi w majestacie prawa wydaje pewnie na jakiś nieudolnych
                urzędasów....
                • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:26

> pewnie że nie umrę na choroby wieku dorastania bo mam trzydzieści kilka lat a
                  > poza tym korzystam z prywatnej służby zdrowia za którą płaci mi mój pracodawca,
                  > a to co rząd zakosi mi w majestacie prawa wydaje pewnie na jakiś nieudolnych
                  > urzędasów....

W Polsce zaden pracodawca nie placi za prywatne leczenie bo ma obowiazek placic
                  na ZUS, wiec wystaw swojego trzydziestokilkuletniego ptaka z rozporka i
                  poopowiadaj mu swoje przeboje, tutaj nimi robisz z siebie
                  przyglupa...:DDDDDDDDDDDDDDDDD

A, powiedz jeszcze, ze twoj pracodawca wybudowal drogi po ktorych jezdzisz do
                  pracy...;DDD
                  • Gość: zenonb Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.cust.tele2.pl 03.10.08, 21:34
                    A kto ci oszołomie powiedział że w Polsce żaden pracodawca nie płaci za
                    prywatne leczenie. W mojej firmie podobnie jak i wielu innych mam opłacone
                    leczenie w prywatnej firmie medycznej, a to że płaci na ZUS to inna sprawa. Nie
                    korzystam z państwowej służby zdrowia tylko z prywatnej bo tam jest lepiej a
                    moje pieniądze które kradnie mi rząd idą na leczenie takich fletów jak ty...
                    • Gość: DArek Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.bitnet.nu 03.10.08, 21:35
                      Nie drapcie się dziwewczyny !!! ;)))
                      • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:38
                        Gość portalu: DArek napisał(a):

> Nie drapcie się dziwewczyny !!! ;)))

To ona se ptaka drapie...;DDD
                    • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:37

> A kto ci oszołomie powiedział że w Polsce żaden pracodawca nie płaci za
                      > prywatne leczenie. W mojej firmie podobnie jak i wielu innych mam opłacone
                      > leczenie w prywatnej firmie medycznej, a to że płaci na ZUS to inna sprawa. Nie
                      > korzystam z państwowej służby zdrowia tylko z prywatnej bo tam jest lepiej a
                      > moje pieniądze które kradnie mi rząd idą na leczenie takich fletów jak ty...

Sam jestem pracodawca i wiem sporo na ten temat, wiec powtorze jeszcze raz,
                      wystaw se ptaka z rozporka i z nim pogadaj jak rowny z
                      rownym...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                      • Gość: zenonb Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.cust.tele2.pl 03.10.08, 21:40
                        kralik ty jesteś pracodawcą? ortografii nie znasz matole a udajesz
                        biznesmena.... co robisz zbierasz złom czy odprowadzasz wózki pod marketami?
                        • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:48

> kralik ty jesteś pracodawcą? ortografii nie znasz matole a udajesz
                          > biznesmena.... co robisz zbierasz złom czy odprowadzasz wózki pod marketami?

Widzisz troll'u, nie kazdy mial mozliwosc otrzymania wyksztalcenia w kraju
                          swojego pochodzenia, wiec powtorze jeszcze raz, wystaw se ptaka z rozporka
                          jezeli szukasz partnera do rozmowy...;DDD
                          • Gość: zenonb Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.cust.tele2.pl 03.10.08, 21:55
                            kralik111 nie użalaj się nad sobą , miałeś do szkoły pod górkę, teraz musisz
                            zbierać złom i śmieci, mam jedną prośbę do ciebie, jak grzebiesz w kuble pod
                            moim domem staraj się nie rozrzucać śmieci po ulicy, biznesmeni tak nie robią....
                            • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:58

> kralik111 nie użalaj się nad sobą , miałeś do szkoły pod górkę, teraz musisz
                              > zbierać złom i śmieci, mam jedną prośbę do ciebie, jak grzebiesz w kuble pod
                              > moim domem staraj się nie rozrzucać śmieci po ulicy, biznesmeni tak nie robią..
                              > ..

To dziecii ktore mowia na ciebie tata, tez naleza do pracodawcy...?

:-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
                        • Gość: DArek Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.bitnet.nu 03.10.08, 21:54
                          Przepraszam, że się jednak wtrącę, ale widzę, że Panu ortografia może i jest znana lecz z interpunkcją, to chyba ma Pan problemy dużo większe, niż ja...
                          Hmm... Zanim się komuś uwagę zwróci, w jakikolwiek sposób, proponuję przeczytać tekst, który się samemu napisało, choćby nawet kilkanaście razy!
                          Pozdrawiam Pana profesora ortografii (tylko ortografii oczywiście) ;))
                    • enem54 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 23:53
                      A pocałujesz Zenonie Be.swojego prywatnego pracodawcę w ptaka kiedy wystawi ci
                      rachunek za twoje nieodpowiedzialne kuracje w prywatnej placówce służby
                      zdrowia-uważaj i nie dawaj mu powodu bądź grzeczny i usłużny.Na zdrowie.
            • Gość: oOo Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.domainunused.net 03.10.08, 21:28
              Ale rząd, a dalej państwo to nie jest jakis "on" tylko nasza wspólna
              organizacja. Więc nikt ci nie zakasza, nikt ci w majestacie prawa
              nie okrada, bo placisz tak jak wszyscy na wspolne cele, w ktorych
              profitach i ty uczestniczysz.
              • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:30
                Gość portalu: oOo napisał(a):

> Ale rząd, a dalej państwo to nie jest jakis "on" tylko nasza wspólna
                > organizacja. Więc nikt ci nie zakasza, nikt ci w majestacie prawa
                > nie okrada, bo placisz tak jak wszyscy na wspolne cele, w ktorych
                > profitach i ty uczestniczysz.

Nie tlumacz gowniarzowi ktory nigdy uczciwie nie zarobil ani zlotowki a tym
                bardziej nie placi podatkow, ludzie pracujacy i placacy podatki doskonale wiedza
                jak ten mechanizm dziala ;D

Pozdrawiam :)
              • awitold Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 22:25
                Śmiem wątpić. Członkowie wspólnej organizacji wspólnie - jak sama
                nazwa wskazuje - podejmują decyzję, na co trzeba wydawać wspólne
                pieniądze. Obywatele krajów funkcjonujących na początku XXIw. takich
                możliwości nie mają wcale. Ot, przykłady tylko z dnia dzisiejszego,
                ze zwykłej bukwarowej gazety "Super Express":
                1.50 wysokich urzędników ZUS-u na wakacjach w "służbowych" w
                egzotycznych krajach. Wielce szanowny oOo: kiedy to przesądził
                Pan/Pani osobiście o konieczności takiego słuzbowego wyjazdu? Mnie w
                kazdym bądź razie nikt o zdanie nie pytał.
                2. Chłopaki z BOR-u muszą sobie kupić 13 nowych aut - warunki
                przetargu sa takie, że spełnia je tylko BMW 5, z m.in. z 6
                głosnikami w środku, za jedyne 260 tys. pln sztuka. Rozumiem, że
                praca ciężka, ale po jakiego grzyba luksusowa gablota tam, gdzie
                potrzebny jest solidny wóz patrolowy? Co do kosultacji społecznych w
                sprawie celowości takiego zakupu - patrz wyżej...
        • akkj Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:16
          Co nie zmienia faktu że dziwkarz i łachudra Blatter czy inny
          Platini nie może nam odebrać organizacji Euro 2012 z powodu
          zawieszenia tej bandy jaką jest PZPN. To jest po prostu niemożliwe,
          to strachy na lachy. Ani prawnie, ani w zaden inny sposób. Chyba,
          ze znaleźliby inny powód, jakiś pretekst.

Gość portalu: zenekb napisał(a):

> Nie rządy państw płacą za imprezy kralik111 tylko my
          obywatele ... rząd wydaje
          > nie swoje pieniądze tylko te które nam zakosi w majestacie
          prawa...
          • Gość: spokojny Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.08, 21:35
            akkj rozum panu odebrało??! Oni dali za łapówkę od Ukraińców euro to mogą
            odebrać za rugowanie ich kolegów!!! To impreza FIFA i może robić z nią co chce.
            Na marginesie, to kibicuję temu nieudacznikowi Drzewieckiemu, żeby rozwalił pzpn
            kosztem imprez w 2010 i 2012 roku.
            • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:51
              Gość portalu: spokojny napisał(a):

> akkj rozum panu odebrało??! Oni dali za łapówkę od Ukraińców euro to mogą
              > odebrać za rugowanie ich kolegów!!! To impreza FIFA i może robić z nią co chce.
              > Na marginesie, to kibicuję temu nieudacznikowi Drzewieckiemu, żeby rozwalił pzp
              > n
              > kosztem imprez w 2010 i 2012 roku.

Nikt nie twierdzi, ze nie moga odebrac, ale w takim przypadku musza sie liczyc z
              bardzo wysokimi odszkodowaniami, na ktore ich po prostu nie stac, prawo jest
              prawem...;DDD
      • trasat Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 20:52
        Mozna reagować emocjonalnie ale dorośli powinni widzieć fakty. To
        nie Polska dostała EURO, tylko PZPN. I starci też nie Polsak, ale
        PZPN jesli przestanie być organizacją akceptowaną przez FIFA. Mozna
        się FIFA nie podobać, ale to PZPN moze z niej wystąpić lub trzeba
        stworzyć sobie inną organziację i inne rozgrywki piłki kopanej.
        Jestem przeciwko EURO w Polsce. Do niczego nie jest nam potrzebne.
        ALe podobno jest potrzebne kibicom i politykom (głównie piłkarzom z
        PO). Więc teraz mamy kliniczny przykład zachowań Polaków, którzy w
        imię emocji potrafią wszystki spieprzyć. Młodzi koledzy, tak
        wyglądała historia Polski, także ta w latach 80-tych. Tylko grano o
        większą stawkę.
        • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:04
          trasat napisał:

> Mozna reagować emocjonalnie ale dorośli powinni widzieć fakty. To
          > nie Polska dostała EURO, tylko PZPN. I starci też nie Polsak, ale
          > PZPN jesli przestanie być organizacją akceptowaną przez FIFA. Mozna
          > się FIFA nie podobać, ale to PZPN moze z niej wystąpić lub trzeba
          > stworzyć sobie inną organziację i inne rozgrywki piłki kopanej.
          > Jestem przeciwko EURO w Polsce. Do niczego nie jest nam potrzebne.
          > ALe podobno jest potrzebne kibicom i politykom (głównie piłkarzom z
          > PO). Więc teraz mamy kliniczny przykład zachowań Polaków, którzy w
          > imię emocji potrafią wszystki spieprzyć. Młodzi koledzy, tak
          > wyglądała historia Polski, także ta w latach 80-tych. Tylko grano o
          > większą stawkę.

Ale nie PZPN czy UEFA placi za stadiony, hotele, autostrady, lotniska, boiska
          treningowe oraz grube miliony za darmowe imprezy calym tabunom dzialaczy i ich
          rodzin, robi to rzad z naszych pieniedzy i nie PZPN poniesie tutaj orgomne
          straty finansowe, lecz rzad i my obywatele ktorzy sie na to skladamy.

Co do potrzeby Euro 2012 w Polsce, to okazujesz sie byc totalnym ignorantem i co
          to duzo mowic, glupcem, poniewaz taka impreza przyniesie ogromne zyski setkom
          tysiecy obywateli z roznego rodzaju uslug, produkcji itsd. itd. nie wspomne juz
          o inflastrukturze ktora najprawdopodobniej nie powstalaby bez takiego bodzca
          jakim jest Euro, stadiony, hotele, autostrady to potezny krok cywilizacyjny, ale
          co taki cynik o malym PiSim rozumku moze z tego zrozumiec?
          ;DDD
        • akkj Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:20
          trasat napisał:

> Mozna reagować emocjonalnie ale dorośli powinni widzieć fakty. To
          > nie Polska dostała EURO, tylko PZPN.

Trasat, jest dokładnie odwrotnie, właśnie to Polska a nie
          złodziejska banda z PZPN dostałą organizacje ME. A jeżeli sie komuś
          coś nie podoba, to niech sobie PZPN zrobi te mistrzostwa z własnej
          kasy.
        • Gość: spokojny Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.08, 21:37
          trasat-jedno słowo do Ciebie- szacunek. Zgadzam się.
    • Gość: z a listkiewicz juz z polskie spie...ł IP: 78.158.102.* 03.10.08, 20:47
      menda przeczuwa ze zaraz go do pierdla wsadza - i słusznie, niech sie złodziej
      boi, swoja droga czemu temu bandycie pozwolono na opuszczenie polski? pewnie
      juz siedzi w samolocie do mexyku
    • tasta akcja: protest do FIFy 03.10.08, 20:47
      Wyslalem moj protest na skrzynke mailowa FIFY. Apeluje, robcie to samo!
      www.fifa.com/contact/form.html
      zaznaczylem "general enquiries"
      subject: FIFA's blackmail in Polish case.
      tekst:
      As a football-lover and follower of fair-play rules, not only on the pitch, but
      also behind the desks of football bureaucracy, I firmly protest against the
      methods FIFA is trying to use in recent case of Polish Football Association
      (PZPN). Let us clean up this cesspool! They are corrupted, deceitful and
      irreformable clique. The whole post-communist structure must be re-built in
      modern standards! Do not blackmail us, threatening that our teams will be
      disqualified from international games if we touch this mafia-like PZPN
      organization. Acting this way, you are standing on their side, supporting the
      most hated and discredited institution in our country. FIFA people, open your eyes!

(W wolnym tlumaczeniu: Jako milosnik futbolu i zasad fair-play, nie tylko na
      boisku, ale rowniez za biurkami urzednikow FIFA, stanowczo protestuje przeciw
      metodom, jakich FIFA probuje uzyc w obecnej sprawie dot. Polskiego Zwiazku Pilki
      Noznej. Pozwolcie nam wyczyscic to szambo! To skorumpowana, klamliwa i
      niereformowalna klika. Cala postkomunistyczna struktura musi zostac odbudowana
      zgodnie z nowoczesnymi standardami! Nie szantazujcie nas, grozac wykluczeniem
      naszych druzyn z rozgrywek miedzynarodowych, jesli smiemy tknac ta podobna do
      mafii organizacje (PZPN). Dzialajac w ten sposob, stajecie po ich stronie,
      wspierajac najbardziej znienawidzona i skompromitowana instytucje naszego kraju.
      Ludzie FIFA, otworzcie oczy!)

Piszcie cos sami, albo kopiujcie moj tekst. Pokazmy im nasza determinacje! Podaj
      dalej!
      • Gość: Teo Świetny pomysł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.10.08, 06:54
        Zaraz też coś skrobnę.
    • Gość: Zenek FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? C.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.08, 20:51
      Od prawie tygodnia staram się dowiedzieć dlaczego został wprowadzony kurator?
      Może mi ktoś poda konkrety?
      • trasat Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 20:56
        Kurator zosatał wprowadzony dlatego, że przy piłce są ogromne
        pieniądze. To jedyne racjonalne wytłumaczenie. A jeśli chodzi o
        korupcję, to nie trzeba odwoływać się do postreerelowskich wzorów.
        Współczesność w tym zakresie jest przecież znacznie bogatsza.
        • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:06
          trasat napisał:

> Kurator zosatał wprowadzony dlatego, że przy piłce są ogromne
          > pieniądze. To jedyne racjonalne wytłumaczenie. A jeśli chodzi o
          > korupcję, to nie trzeba odwoływać się do postreerelowskich wzorów.
          > Współczesność w tym zakresie jest przecież znacznie bogatsza.

Ale w zyciu juz tak bywa, ze wspolczesnsc ma swoje korzenie w przeszlosci, z
          reszta z kim ja dyskutuje, dyletanctwo jest przeciez jeszcze gorsza zaraza nic
          korupcja, bo dyletanctwo to czystej krwi glupota...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
      • Gość: fanpiłki Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? IP: *.aster.pl 03.10.08, 20:56
        kasa misiu kasa!!! :-D
      • skynews a ja myślę że nasz kraj to... 03.10.08, 21:10

Ostoya Żubra...taki europejski skansen i tak pewnie pozostanie jeszcze przez co
        najmniej dwie generacje. Jak usłyszałem na żywo w TVN24 co Stefan Niesiołowski
        wypowiadał pod adresem Blattera i Platiniego to zwątpiłem - ten nasz marszałek
        to jakiś relikt z przeszłości...nie tylko zresztą on jeden...

Enjoy it !
      • kralik111 Re: FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? 03.10.08, 21:28
        Gość portalu: Zenek napisał(a):

> Od prawie tygodnia staram się dowiedzieć dlaczego został wprowadzony kurator?
        > Może mi ktoś poda konkrety?

Poniewaz zarzad PZPN nagminnie lamal prawo ktore sam ustaqnowil, moze ci sie to
        wydawac blachostka, ale w swietle prawa jest to powazne przestepstwo.
    • wioocha i tak trzymać. 03.10.08, 20:53
      .
      • carpaccio4 Re: i tak trzymać. 03.10.08, 22:05
        wioocha napisała:

> .

ale prawą czy lewą ręką? no i należy określić czy u nasady?
        • Gość: z Głodnemu zawsze chleb na myśli, nieprawdaż? :DDn/t IP: 217.98.20.* 03.10.08, 23:28
    • Gość: antylesnyludek za wszelka cene rozpieprzyc pzpn IP: *.chello.pl 03.10.08, 20:54
      tyle w temacie
    • Gość: maz45 FIFA wycofuje się z gróźb pod adresem Polski? C.. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.10.08, 20:56
      Nie wiem, jak to wszystko się skończy, ale pewne jest jedno.
      Jeśli FIFA nie ustąpi i nie wycofa gróźb, to jeszcze bardziej je zaostrzy.
      Wylecimy w ogóle z eliminacji MŚ w RPA. UEFA też przyłączy się do tych sankcji
      dodając swoje. Wyrzuci Lecha z PU i ogłosi, że zabiera nam organizację Euro 2012.
      O ile groźby wyrzucenia Lecha i reprezentacji można by jakoś przełknąć, to
      jednak utrata Euro 2012 w ogóle nie wchodzi w grę. To zbyt prestiżowa sprawa dla
      rządu, by można ją było stawiać na szali tego konfliktu.
      Tusk musi coś wiedzieć więcej, bo jeszcze w ciągu dnia wydawało się, że kurator
      wkrótce opuści PZPN. Tymczasem po południu sytuacja się zaostrzyła. Może w FIFA
      pochylili się nad tymi zarzutami?...
    • Gość: mikoz FIFA nie wycofuje się z gróźb pod adresem Polsk... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.08, 20:57
      Brawo Drzewiecki, brawo Tusk. Rozgonic te kolesiowskie uklady wzajemnej adoracji.
    • Gość: mmassive FIFA nie wycofuje się z gróźb pod adresem Polsk... IP: *.mnc.pl 03.10.08, 20:58
      A niech nas wykluczą. Pogramy sobie wtedy z Gibraltarem, Kosowem,
      Cyprem Północnym, Katalonią, Krajem Basków, Grenlandią i wszystkimi
      nieuznawanymi przez tą mafię narodów. I będziemy mistrzami świata
      drużyn niezrzeszonych w FIFA!
      • Gość: kacper Re: FIFA nie wycofuje się z gróźb pod adresem Pol IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.08, 23:09
        a ty masywny od razu walniesz na te mecze no nie?goodbye and
        goodnight

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka