Dodaj do ulubionych

Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście....

IP: *.toya.net.pl 28.03.09, 20:10
dno po prostu dno... jedyny pozytyw to jelen...
Obserwuj wątek
    • Gość: ja Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: *.icpnet.pl 28.03.09, 20:13
      zenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: elvis Mam to w dupie IP: *.cnow.pl 28.03.09, 20:31
        No to nie będzie blamażu na Mundialu. Miałem nadzieję, że dzięki Euro chociaż
        porządne drogi powstaną. Nawet tego nie będzie. Będziemy mieć za to kilka dużych
        stadionów, które po Euro będą świecić pustkami.
        • Gość: Baca Maciora w bramce i stado pastuchów... Ot co... IP: *.eranet.pl 28.03.09, 20:39
          jw.
          • Gość: Borubar Po co wy gracie, jak wy ambicji nie macie !!! IP: *.netster.net.pl 28.03.09, 20:53
            Bez ambicji, bez honoru, beznadzieja totalna. Wiecej serca włożyli
            dzis do gry juniorzy ŁKS-u Łomża, którzy przegrali 5:0, ale
            przynajmniej widac po nich było serce i checi do walki. A tu
            panowie "piłkarze" przeszli sobie obok meczu, bo pewno mysleli, ze
            Irlandczycy z północy ich sie przestrasza.
            Trzeba skonczyc juz z tymi opie....laczami w kadrze !!!
            Małą pleta na koniec:
            "Piłkarzyki pajacyki. Wszystkim punkty rozdajecie, a podobno grac
            umiecie. Zamiast zmieniac wciaz trenerow, przechandlujcie tych
            frajerów."
            • Gość: Helmut Lübars Rece precz od Leo!! IP: *.dip0.t-ipconnect.de 28.03.09, 21:22
              To nasz czlowiek i dobra robi robote dla nas!!!!!!!!!!
        • Gość: m Re: Mam to w dupie IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 29.03.09, 00:03
          Nie mow tak.Czyms musisz zyc ty glupolu.no nie?
      • Gość: Karol Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 22:40
        Pie... ich. Ci kolesie koszą sałatę za to że MNIE, Janka spod siódemki, Grażynę
        z Kilińskiego, czy Cześka z Rutki Tartak reprezentują! Trzeba ich ściąć, spalić
        na stosie i szukać następców. Mówię stanowcze NIE kolesiom, którzy wybiegają na
        boisku w moim imieniu, jako reprezentanci MOJEGO kraju i odwalają taką kaszanę
        jak - z całym szacunkiem - juniorzy jakiegoś piątoligowego klubu. Banda
        pie...nych nieudaczników z serdlem w bramce.
        • Gość: . ******** Boruc! Oddaj pieniądze!!! ******** IP: *.aster.pl 29.03.09, 00:52
          Boruc won z reprezentacji!
    • Gość: WAWOL Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.09, 20:14
      FENOMENALNY WYSTĘ ARTURA BORUCA !!!FENOMENALNY...BRONIŁ JAK
      NATCHNIONY....
      • Gość: otasz Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.ds2.agh.edu.pl 28.03.09, 20:39
        szmaciarz Boruc mógł by się wziąć za grę w końcu, a nie zajmować się robieniem
        wokół siebie szumu..
        • Gość: antyboruc Jaki bramkarz taki wynik. Boruc to szmaciarz !!!!! IP: *.aster.pl 29.03.09, 00:53
          Jaki bramkarz taki wynik. Boruc powinien mieć dożywotni zakaz gry w
          reprezentacji Polski.
    • Gość: sylwek Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: *.olsztyn.mm.pl 28.03.09, 20:14
      kto to jest benio haker???
      co zrobił z naszej drużyny?
      • Gość: rombud Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:22
        jeszcze niedawno nosiliście Leo na rękach - teraz macie kozła ofiarnego; mam nadzieję że ktoś się obudzi i zrobi porządek w polskiej piłce - to nie trener jest winny; trzeba w końcu wykopac leśnych dziadków z polskie piłki i zacząć od podstaw szkolenie młodzieży
        • Gość: husarz Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.gorzow.mm.pl 28.03.09, 20:42
          Sam jesteś leśnym dziadkiem! Czy ty gamoniu oglądaleś ten sam mecz?
          nie masz zielonego pojęcia o piłce! Dość Leo i jego super taktyki!!!
          Amen
          • Gość: PLbagienko Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.cpe.net.cable.rogers.com 28.03.09, 20:56
            Te hooyzar, a znasz takie powiedzenie, ze "z goovna bata nie
            ukrecisz"????? Nie ma selekcjonera na swiecie, ktory z tych cwokow
            cokolwiek zrobi. W pilke trzeba sie uczyc grac, jak jest sie
            dzieckiem. Starego capa mozna co najwyzej pierdzenia przy stole
            oduczyc.
      • andrzpol Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści 28.03.09, 20:23
        Już chyba czas pozbyć się Leo,w kraju jest cudotwórca Franz Smuda,należy mu się szansa poprowadzenia reprezentacji,a Leo niech już wraca do Feyenordu za którym tęskni
        • Gość: adamp boruc to burak, tyle razy to pisalem IP: *.chello.pl 28.03.09, 20:26
          tylko ten stetryczaly benhaker wciaz na niego stawial, bo jest juz
          slepy. A teraz ten jego pupilek pograzyl polska reprezentacje. Mam
          nadzieje, ze szkoccy kibice wyprostuja mu kregoslup
      • Gość: Gościu1 Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.olsztyn.vectranet.pl 28.03.09, 20:25
        Nawet najlepszy trener z takich "gwiazdorów" nie zrobi porządnej
        drużyny! To jest efekt ich wyszkolenia w klubach. Benek Haker jest
        tylko selekcjonerem, co znaczy, że ma WYSELEKCJONOWAĆ z naszych
        graczy najlepszą 11. Żenujące jest to, że to są najlepsi nasi
        kopacze, bo na "piłkarz" nie zasługują!!!
        • Gość: Bob_Arctor Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: 77.236.5.* 28.03.09, 20:31
          No właśnie, wyselekcjonować! Jak selekcjoner mógł postawić w bramce
          wrak człowieka i wspomnienie po bramkarzu? Szczególnie po tym, co
          się stało w meczu ze Słowacją?
          • Gość: marta Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.range81-132.btcentralplus.com 28.03.09, 20:35
            A mial postawic na niedoswiadczonego Zaluske? Szkoda, ze Fabianski sie
            rozchorowal. Niebo a ziemia w porownaniu z mentalnoscia Borubara.
            • Gość: Obiektywnie2 Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 21:13
              A jesteście pewni co do tej niedyspozycji Fabiańskiego?
              Bo mnie się wydaje, że Fabian z lekka się wqurzył, że nie był w podstawowym
              składzie i... "rozchorował się".

Co do Boruca - jak pamiętam, ostatnio już wykręcał takie numery w reprezentacji
              i dziwię się, że Leo mu zaufał?

To nie była drużyna, to zlepek facetów, którym się wydaje, że są wielkimi
              piłkarzami... a tymczasem przeciętniki z Irlandii przewyższali szybkością,
              koncepcją gry (prostą ale jasno określoną-nie dać strzelić bramek...).
              Nie wiem, czy to wina Leo? Z pewnością TAK - w końcu trener odpowiada za grę
              reprezentacji...
              Myślę, że każdy trener powinien pracować tylko jeden sezon - do jednych
              eliminacji... Po Euro powinna być nowa miotła i nowe nadzieje...
              Sądzę, że pora pomyśleć o przygotowaniach do Euro2012 - bo sukces tej imprezy
              zależeć będzie także od naszych sukcesów na boisku...
              Jeżeli ma to być ktoś z Polski - to na dziś Smuda... preferujący futbol radosny
              i grę do końca.
              Pozostaje pytanie, czy może mu się udać z "gwiazdami" chociażby to samo co w
              Lechu???
          • atur22 Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści 29.03.09, 15:14
            Selekcjoner jest od selekcjonowania a nie od reformy naszej pilki noznej ktora
            juz dawno osiagnela dno... I za to jest odpowiedzialny tylko i przede wszystkim
            PZPN z panem prezesem na czele. Nie wspomne juz o korupcji bo bym sie przeciez
            powtarzal;-( Jak wszyscy wiemy nasi pilkarze graja w przeciatnych ligach i to w
            przecietnych zespolach...Jezeli PZPN nie ma pomyslu na uzdrowienie polskiej
            pilki to ja poprosil bym o samorozwiazenie... Benchaker jak Salomon biblijny: z
            pustego nie naleje;-/ Przeciez kazdy co widzial mecz nie maial chyba zludzen co
            do kwalifikacji i umiejetnosci naszych pilkazy a te sa na 3+...w najleprzym
            przypadku.
      • Gość: jes Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:32
        Leo odejdzie, ale chlew pozostanie.
        • Gość: Weni Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:52
          Może i chlew pozostanie ale będzie przynajmniej tańszy w utrzymaniu niż tantiemy
          rzekomego cudotwórcy z Holandii.
          • Gość: Gościu1 Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.olsztyn.vectranet.pl 28.03.09, 20:53
            Za tantiemy i tak w większości płaci prywatna firma, a nie to coś
            (PZPN).
    • Gość: kamil Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście... IP: *.chello.pl 28.03.09, 20:17
      Polska do Bani, ARTUR RIP !!!!! hehe Wielkie nadzieje i Wielkie porażki
    • Gość: spider30 Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:17
      to jest drużyna bez trenera,brak zgrania i taktyki !!!
    • Gość: patriota Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.09, 20:18
      niech pan Beenhaker powoła jeszcze .... pana k.
    • Gość: Kibic Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: 82.146.225.* 28.03.09, 20:19
      Niema co się jeszcze martwic mamy 50% procent na awans,ale musime
      rozegrac 5 meczów i wszyskie je wygrac.Moim zdanie skład polski
      powinien wyglądac
      tak :Fabiański,Wojtkowiak,Bosacki,Dudka,Wawrzyniak,Murawski,Lewandows
      ki,Garguła,BŁASZCZYKOWSKI,Saganowski,Smolarek
      • Gość: góral spod Tater Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:23
        ...a dodał bym jeszcze Małysza, Justynę Kowalczyk i obie
        Radwańskie...
        • Gość: Dude Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:35
          A o Kubicy zapomniałeś...
        • przemek.22 Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści 28.03.09, 20:55
          Do ataku Tomasz Sikora :). On to przynajmniej trafia do celu.
      • Gość: R Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.wroclaw.vectranet.pl 28.03.09, 23:57
        Przynajmniej większa część składu nadaje się do wymiany.. Niektórzy
        nie przeskoczą pewnego "podwórkowego" poziomu: (Wawrzyniak, Dudka),
        inni mają potencjał, ale są bez formy: (Błaszczykowski, Smolarek)
        Tu jest potrzebny Obraniak i jeszcze na dokładkę paru Brazylijczyków)
    • Gość: ktostam Boruc 3 bramki dzisiaj 'strzelił' IP: *.b-ras1.srl.dublin.eircom.net 28.03.09, 20:20
      Boruc 3 bramki dzisiaj strzelił: 1. wyszedł, zostawił pustą bramkę i nic nie zrobił, żeby piłke złapać. 2. Dośrodkowanie z rożnego na 4 metr! A Boruc zamiast zrobić dwa kroki (stał przed bramka w momencie dośrodkowania), jeszcze się cofa. 3. Mógł przyjąć, nie było koło niego nikogo.

Żenujący występ. Drugi mecz przegrany przez tego pajaca.
      • Gość: frank Re: Boruc 3 bramki dzisiaj 'strzelił' IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 21:12
        Przyłączam się do opinii. Cały zespół zagrał słabo, ale Boruc przeszedł sam siebie. Jedyne, co potrafi, to pluć przez 90 minut - co za prostak. Co do innych zawodników - pokazali podwórkowy futbol, brak techniki i ambicji. Wstyd!
    • Gość: Tomek Boruc: ile kosztuje taki twój ,,błąd''? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:21
    • quaga Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... 28.03.09, 20:22
      A ja wolę 2:3 światowca Benhakera niż 3:0 buraka Janasa.
      • Gość: leon Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:26
        quaga napisał:

> A ja wolę 2:3 światowca Benhakera niż 3:0 buraka Janasa.

No właśnie, porażka, ale za to w stylu international level...
        • Gość: Piotr_S Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 28.03.09, 20:44
          Tak jak ze Słowacją, Chorwacją Austrią...sami najlepsze mecze!
    • Gość: irlandiaza2lata I co Prezydent dobrze powiedział to zwykły Borubar IP: 94.254.165.* 28.03.09, 20:22
      I co Prezydent dobrze powiedział to zwykły Borubar!
    • Gość: Jagga Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: *.csk.pl 28.03.09, 20:22
      Co robi w kadrze Wawrzyniak? Boruc = Doda
    • Gość: zks Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście... IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.09, 20:24
      powołaj panie leo jeszcze kuszczaka będzie świetny duet z BORUCEM
    • Gość: kibic Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: 80.48.4.* 28.03.09, 20:24
      to nie wina Boruca ,kto przy takiej murawie i do tego w swiatlo
      bramki kopie pilke, chyba tylko napastnik przeciwnej druzyny, tak
      muslałem do tej pory , teraz zmieniam zdanie ,tak podaje Żewlakow.
    • Gość: kibic Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: *.galileusz.3s.pl 28.03.09, 20:24
      dlaczego tego pajaca sie tak foruje napewno sa w polsce o wiele lepsi bramkarze
    • Gość: ek nigdy więcej pajaca w bramce. IP: 77.223.195.* 28.03.09, 20:25
    • Gość: hellscreem15 Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: *.autocom.pl 28.03.09, 20:25
      to jest skandal zagrali tak jakby mecz byl ustawiony (nie wiem moze rzad kazal nam przegrac bo jak nie to nie dadza nam juz pracy hahahh)
      to byla jedna wielka katastrofa
    • Gość: akdjasjkl Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:25
      Fatalny mecz Boruca
    • Gość: ret ja nie winię Boruca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:25
      Boruc nie odbił piłki bo podskoczyła na muldzie. To było nie do przewidzenia.
      Natomiast błąd popełnił Żewłakow podając do bramkarza piłkę w światło bramki. W
      zasadzie, nawet na równym boisku podaje się w takich sytuacjach w bok od bramki.
      A co dopiero na katastrofalnie zrytym i śliskim boisku!
      • Gość: m Re: ja nie winię Boruca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:32
        mógł spokojnie przyjąć, a poza tym pierwsza bramka to też jego
        zasługa i jeszcze ze Słowacją straciliśmy punkty przez niego, krótko
        mówiąc - gwiazdą jest (ale cyrku)
        • Gość: Kur BRONIĘ BORUCA! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 22:48
          Pismaki już wklejają zdjęcia Boruca próbującego nieudolnie kopnąć
          piłkę, ale prawda jest taka że jego błąd to zaledwie namiastka tego
          co zrobił emeryt Żewłakow! Lepiej by było gdyby emeryt w ogóle nie
          dotykał tej piłki zamiast tak mocno kopać w światło własnej bramki.
          Emeryt na emeryturę, grać mają ludzie, a nie nazwiska!
      • Gość: !!! Re: ja nie winię Boruca IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:35
        ret kretynie jak w tej sytuacji zewłakow mial podac w bok od bramki jak mial na
        duupie 3 irlandczykow?! pieprzysz to samo co dureń Engel. Boruc to kuu... pajac
        jakiego świat nie widzial! do dzisiaj..
        benhauer von! krzynówek von! wasilewski von! BORUC VON!
        • Gość: Seko Re: ja nie winię Boruca IP: *.174-64-87.adsl-dyn.isp.belgacom.be 29.03.09, 13:46
          Kur..a zewlakow dobrze sie zachowal co mial zrobic jak 3
          irlandczykow na dupie mial ? a boruca napewno irlandczycy przekupili
          chlopacy spujrzcie w innych meczach zawsze po podaniu od obroncy
          boruc kontrolowal pilke to czemu wczoraj nie skontrolowal jak
          irlandczycy tak daleko byli ?
      • Gość: borsuk Re: ja nie winię Boruca IP: *.acn.waw.pl 28.03.09, 21:01
        Gość portalu: ret napisał(a):

> Boruc nie odbił piłki bo podskoczyła na muldzie. To było nie do przewidzenia.
        > Natomiast błąd popełnił Żewłakow podając do bramkarza piłkę w światło bramki. W
        > zasadzie, nawet na równym boisku podaje się w takich sytuacjach w bok od bramki
        > .
        > A co dopiero na katastrofalnie zrytym i śliskim boisku!

w młodości przez 5 lat grałem w Cracovii jako bramkarz. w trampkarzach i
        juniorach. jako trampkarz byłem nauczony (a graliśmy głównie na wyjazdach na
        klepiskach, a i u nas też takie było na 3-go Maja i to gorsze niż to w Belfaście
        i pod takie samo słońce się grało) aby najpierw zbadać, co się dzieje w moim
        polu karnym i przewidzieć pewne niespodziewane sytuacje.
        gdyby Leo miał prawdziwe jaja, to po Ukrainie nie byłoby ani Dudki, ani Boruca w
        tej kadrze. niestety, dał się nabrać pijakom z PZPN i DZIENNIKARZOM, którzy go
        jutro zniszczą gościa. błędem jego było pobłażanie dla tych wszystkich sku...synów
        • Gość: R Re: ja nie winię Boruca IP: *.wroclaw.vectranet.pl 28.03.09, 21:38
          Żewłakow wiedząc, że murawa jest śliska i nierówna i jakim
          specjalistą od kiksów jest Boruc, powinien od razu wybić tą piłkę na
          róg.
    • Gość: massimo Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście... IP: *.cable.ubr05.wolv.blueyonder.co.uk 28.03.09, 20:26
      nie chcę zganiać winy na boisko,ale podobno Irlandia jest w Unii
      Europejskiej,jak można grać na takim czymś ? przecież dolcan ząbki ma lepsze
      boisko....Borubar na prezydenta
      • Gość: jaa Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.multimo.gtsenergis.pl 28.03.09, 20:30
        bez jaj boruc zrobił tylko 1,5 bramki za to obrona ma udział w wszystkich,
        chyba mysleli ze jak graja w klubach to sa juz debesciaki
        a zewlakow za dlugo swietowal tytul w grecji i jeszcze nie wytrzezwial
        • Gość: sss Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.multimo.gtsenergis.pl 28.03.09, 20:33
          bez jaj boruc zrobił tylko 1,5 bramki za to obrona ma udział w wszystkich,
          chyba mysleli ze jak graja w klubach to sa juz debesciaki
          a zewlakow za dlugo swietowal tytul w grecji i jeszcze nie wytrzezwial

100procent racju
      • Gość: Piotr_S Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.t3.ds.pwr.wroc.pl 28.03.09, 20:56
        Tam sie krowy pasły przed meczem!
    • Gość: taki_jeden Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście... IP: *.pai.net.pl 28.03.09, 20:27
      Nic się nie stało! Polacy nic się nie stało!Nic się nie staaaaaaaaało!Polacy nic
      się nie staaało..! ;)
      • Gość: ona Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.glw-bng-011.adsl.virginmedia.net 28.03.09, 20:56
        po tylu meczach mozna stracic glos lub conajmniej dostac chrypki :P
    • Gość: Adi Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaście.... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:28
      To nie był bład BORUCA tylko Żewłakowa, nigdy nie podaje sie do
      bramkarza w światło bramki i jeszcze jedno Żewłakow doskonale
      wiedział jekie jest boisko - TO po co podawał , Borucowi gdy podaje
      mu obrońca pozostawało chyba tylko piłke złapać i jest wolny - 100%
      winy jest po stronie Żewłakowa. A ogolnie kopanina i żal patrzeć co
      oni robią. Pa
      • Gość: jes Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:35
        no tak, nigdy się nie podaje do Boruca, bo już takie kiksy mu się
        przytrafiały.
        Do innych bramkarzy można, każdy inny by sobie poradził.
        • Gość: dff Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.03.09, 20:38
          Gość portalu: jes napisał(a):

> no tak, nigdy się nie podaje do Boruca, bo już takie kiksy mu się
          > przytrafiały.
          > Do innych bramkarzy można, każdy inny by sobie poradził.

www.youtube.com/watch?v=GtF9tl5SLdA
          • Gość: bodo Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.09, 00:22
            identycznie stracona przez Anglików bramka w meczu z Chorwatami pokazuje, że
            próby takich wykopów, to są zawsze tylko i wyłącznie błędy - bezmyślne - bramkarzy.

Boruc niestety zawsze miał zadatki na pajaca - ale póki były to zadatki, to jego
            klasa tłumiła te idiotyzmy. teraz te ostatnie rozwinęły się w pełni, Borubar
            uwierzył, że Wielkim Bramkarzem Jest i Będzie - to ma i zjazd w dół z równi
            pochyłej.
            jeszcze ze dwie, trzy kolejne baby - i będzie zupełnie po chłopie - nie tylko po
            bramkarzu...
            • Gość: xxx Re: Irlandia Płn. - Polska 3:2. Klęska w Belfaści IP: *.marquard.pl 30.03.09, 15:52
              Może Borucowi nie baby a chłopa trzeba
    • Gość: lunatik kim byli ci ludzie w bialo-czerwonych strojach.. IP: *.zone5.bethere.co.uk 28.03.09, 20:28
      ..ci w okolicach naszej bramki ?
      prosze o nowy zestaw obroncow, bo z tych to nie da sie zrobic
      pilkarzy (moze Bosacki powinien dostac szanse), ale blagam nie
      piszcie o D.Dudce pilkarz! on nie ma nic wspolnego z football'em.
      poza tym czy tak trudno jest grac z pierwszej pilki ?
      czy nie szybciej jest podac/kopnac pilke do kolegi, niz biec z nia 5-
      10m zeby jemu ja dostarczyc? czy kazde podanie na skrzydlo (a
      wlasnie dopiero w pod koniec drugiej polowy mielismy jako takie lewe
      skrzydlo) nalezy ze srodka boiska przeslac przez innego zawodnika?
      nie szybciej i nie bardziej zaskakujace byloby podanie
      dlugie/szybkie/bezposrednie?
      a generalnie to czy ci w bialo-czerwonych strojach mowia cos do
      siebie nawzajem na boisku, komunikuja sie ?

WSTYYYYYYYYYYYYD !!! nie chce ogladac Dudki (nigdy), Wawrzyniaka
      (poza 1 podaniem), Bandrowskiego (niech jeszcze sie uczy), Boruca
      (niech najpierw ochlonie 'Gwiazdor') w reprezentacji Polski. nie
      zasluguja na ten zaszczyt.

gratuluje Irkowi Jeleniowi oraz Saganowskiemu strzelonych bramek.
    • tw.zenek Dajcie spokój Leo - on ich grać nie nauczy. 28.03.09, 20:28
      Od tego są trenerzy klubowi. Selekcjoner dostaje taki materiał jaki dostaje.
      Sam na boisko nie wybiegnie.
      • Gość: x Leo jest od taktyki a dzis jej nie bylo!! IP: *.adsl.inetia.pl 28.03.09, 21:01
        dzlaczego dudka nie gral w pomocy?
        dlaczego gralismy tylko jednym napastynikiem nawet Jans wygral w
        Belfascie 3-0 bo wystawil dwoch napastnikow
        etc. etc
        • Gość: lunatik Re: Leo jest od taktyki a dzis jej nie bylo!! IP: *.zone5.bethere.co.uk 28.03.09, 22:01
          Ulatowski przed meczem cos mowil, ze to Irlandia Pln gra bez
          taktyki, ale za to z sercem.
          gdyby ci kopacze bialo-czerwonych strojach mieli chociaz serce do
          gry, to i brak taktyki byloby mozna wybaczyc.

zarowno kopacze jak i ich pryncypalowie dzis dali ciala..

pytanie jest, dlaczego Dudka wogole byl na boisku? (bo 'grac w
          pilke' to w jego przypadku to eufemizm)
          • Gość: R Re: Leo jest od taktyki a dzis jej nie bylo!! IP: *.wroclaw.vectranet.pl 28.03.09, 23:48
            Irlandczycy zagrali i z sercem i z taktyką "kopnij i biegnij" typową
            dla Brytyjczyków z niższej półki. I to wystarczyło im na słabą
            Polskę.
            A w grze Polaków nie było ani taktyki, ani "biegnij", a
            jeśli "kopnij" celnie to do Boruca.(Nawet zbyt celnie..)
      • adam81w A to niby czemu mamy mu dać spokój? 29.03.09, 00:44
        tw.zenek napisał:

> Od tego są trenerzy klubowi. Selekcjoner dostaje taki materiał jaki dostaje.
        > Sam na boisko nie wybiegnie.
        >

Bierze grubą kasę za trenowanie naszej reprezentacji, dobór zawodników, taktykę,
        motywowanie naszych graczy itd. Tutaj tego nie było. Ja nie wiem. Po meczu ze
        Słowacją myślałem że tak żenujących wpadek naszych piłkarzy już nie będzie a
        były. Jasne Leo nie należy przekreślać ale część winy za to, że przegraliśmy MA
        i nie należy tego ukrywać. On ma duży wpływ na kadrę.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka