Dodaj do ulubionych

Wróżka Akulina - Wróżka Roku!

08.12.20, 11:23
Postanowiłam założyć profil, na którym będę pisała jedynie rzetelne informacje. Po testowaniu usług różnych firm napiszę opinie. Skłoniło mnie o tego to, iż mało jest obiektywnych ocen. Firmy same sobie piszą dobre oceny, a te negatywne kasują.
Wróżka Akulina - ostatnio coraz częściej udajemy się na terapie. Jedną z nich jest wróżenie.
Udałam się do Akuliny w celach eksperymentalnych. Przyjmuje w dobrej lokalizacji - śródmieście warszawy, cenowo jest taniej niż u innych warszawskich wróżek. Opinie również ma dobre. Spróbowałam więc, żeby mieć o czym pisać tutaj i na blogu.
Małe przyjemne mieszkanie, kot i dobra herbata. I oczywiście karty.
Następna godzina okazała się najdziwniejszą i jednocześnie najlepszą godzina ostatnich lat. Akulina przejrzała mnie na wylot. Ponadto pomogła mi zajrzeć wgłąb siebie, co bardzo pomogło mi zrozumieć wiele rzeczy.
Wizytę wspominałam bardzo dobrze, aczkolwiek nie wierzyłam, że przepowiednia się spełni (nie mogę Wam napisać o co chodziło - sprawa prywatna:>). Minęły trzy tygodnie (Wróżka zapowiadała do miesiąca) i dostaje wiadomość - dokładnie tak, jak zapowiedziała Akulina.
Wróciłam do niej za dwa kolejne tygodnie. Znów wyszłam pełna optymizmu w tej covidowej rzeczywistości. I... znów wróżba się spełniła.

Z ręką na sercu mogę więc polecić tę Wróżkę. W roku 2020 przychodzi mi tylko jeden opis - Wróżka Akulina -Wróżka Roku!
Obserwuj wątek
  • jolka991 Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 16.01.21, 14:58
   nie znam jej osobiście a korzystam z wróżek już kilkanaście lat.. jeśli chcesz profesjonalistkę która udzieli Ci dobrej i szybkiej wróżby na email to polecam wrozkaagnieszka.pl
   masz pewność że otrzymasz wróżbę która się spełni...
  • russovita Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 17.05.21, 14:30
   Ktoś może potwierdzić?
  • camaretto Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 24.05.21, 11:48
   Nie, ale od 30lat nie otrzymałam jeszcze negatywnej wersji wydarzeń, od siebie czy od klienteli - tym bardziej nie ostrej. Zawsze też trzymałam się za daleka od cudzych wróżb, a jak byłam przewróżbiona, albo "zniechęcona wszystkim" - chandra dotyka każdego- to "coś" trzymało mnie z dala odgłupot cudzych,no chyba że chciałam wróżby czy wróżbitę "sprawdzić", tego nie można nikomu zabronić. Sama jednak,ćwicząc cały czas jednocześnie kartomancję i Jogę i inne "nauki tajemne", często poświęcałam nawet parę lat na poszukiwania duchowe, poza systemem dywinacji.
   Mówi się więc czasem, że ktoś ma "dar", tralala a osoba jest "lewa" albo świadczy "usługi lewej ręki".
   Zanim więc siępowie - tak, taosoba jest pełna światła - rozejrzyjmy siędookoła, czy aby to nie następny "nabieracz". Macie rację. Od czasu do czasu "bierze mnie" na sprawdzenia - ja swoje fotki i wiarygodności w postaci rzemiosła "bio/naturo" już dostałam, a "dywinator" nie powinien się cofać...tataratam (dobra, naprać się trza bardziej, wróżkabiednaale co tam ... chyba też wzięło padnięcie czyjeśze śmiechu na widok moich nagłych kłopotów okulistycznych i nauki gry na ukulele w Warszawie ;D - nie śmiejcie się więc proszę chwilę moment, apele jasne )
   19 Słońce/-
   6 Milość
   6 Miecz
   Dzieciom nie polecam.Jak ktoś baardzo chce i sobie ulubi jeżdżenie akurat do tej soby proszę bardzo,ale coś nie bardzo widzę karierę, wydaje mi się też za dużo uwikłanego w tym procesu (auto?)reklamowego ...
   • italkowa Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 27.05.21, 17:14
    Skończ z tym bełkotem.
    • camaretto Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 06.06.21, 14:00
     Jak ktoś nie może inaczej to sobie zmyśli, obojętne co nie powiesz. Onomatopeya123 czy coś tam mowi odwrotnie - zrób se zatem kawęi rzuć się na słabszych od siebie, bo ja mogę się oddziabnąćale mi się nie chce nawet p...dnąć. Karty rulez, nie są najlepsze, bo Słońceto umiejętności i talentu brak, zaangażowane ma działanie poniekąd nawet ...śmiertelne. Kiedyś juz mi Moc pokazały. Za to ukochaj co chcesz.
     Bełkot coś się stał modny...to dzieci nastolatki Arrgh?
   • dokturhals Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 11.07.21, 15:00
    Co to za bełkot?
    • camaretto Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 15.07.21, 22:23
     blabla nie sce mi siem.
     Wróżka w sumie pewno w porzo, tylko nic o rejklamieniepamięta, a tak wiemy z kim rozmawiamy znam za to inne wróżki w Wawie, całkiem w porzo, koleżankom wróżyć nie chcą. Zmień styl. onomatołpijak, prosim!!! Wpadki na fb już były, nikt się nie przyznał oprócz ciebie w innym znik wcieleniu.
     Hahahaha, a to jeden i ten sam IP. sprawdzone u źródeł
  • gonskakonska Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 04.06.21, 18:19
   Asanguis - uwaga na niego, to oszust!
   • camaretto Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 15.06.21, 13:35
    Jest,autentycznie w Warszawie, podobnież jak inne znane mi wróżki,co prawda nie wróżyłam u nich, ale na profesjonalistki też mi wychodzi odwrócony Księżyc. Po prostu przestały być sławne, jakkolwiek film był świetny.
    KOTY -yyy też uwielbiam, mój taz calny kosmalny Rockkitką zwany.
    Obśmiany staje się niebezpieczny, tak, że zanim staniemy przed reklamą Totka - kotka z 7 - ma też czarnymi należy zajrzeć w "Gwiazdy mówią" ;D
    Odbiór tej pani jak również innych wymienionych wrozek OK, przynajmniej istnieją naprawdę... ataknaprawdę - każdemu sięwolno pomylić, problem jedynie w tym, ile razy.
    6 Mieczy sugeruje że jest daleko, to prawda.
    Dreszczyk mnie przechodzi,sama bywam zaangażowana, tylko ja jestem fanką mechanizmów specjalistycznych.
  • folklorna Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 11.07.21, 13:43
   Dziwna ta reklama.
  • cytrynianka Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 02.02.22, 17:04
   Chyba oszustka roku!
   • oskarowy12 Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 05.04.22, 12:33
    Chyba tak
  • cytrynianka Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 02.02.22, 18:06
   Krętaczka
   • podla.baba Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 06.03.22, 07:15
    Prawda
  • podla.baba Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 06.03.22, 07:15
   Akulina to oszustka
  • oskarowy12 Re: Wróżka Akulina - Wróżka Roku! 05.04.22, 12:33
   Akulina jest nieskuteczna

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka