Dodaj do ulubionych

Rytuały miłosne - forum, opinie

05.09.21, 14:18
Przesyłam link do kolejnego forum, może kogoś zainteresować: rytualy-milosne-forum.pl/
Obserwuj wątek
  • forumowyktos Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 05.09.21, 14:20
   Dodam, że na forum jest mnóstwo ciekawych informacji na temat rytuałów oraz opinie o rytualistach (Dagom, wróżka Mira, Anna Szalkowska, itp.)
   • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 29.08.22, 15:56

    rytuał na rozdzielenie

    tj w temacie, chcąc ochronić i ocalić to co najcenniejsze (moją rodzinę) szukam kogoś kto wykona skuteczny rytuał na rozdzielenie związku. Proszę o polecenie kogoś skutecznego.
  • gosia.rra Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 22.09.21, 21:37
   Witam
   Zastanawiam się nad zamówieniem rytuałow miłosnych u Anny Szalkowskiej, jej strona to Rytuały miłosne, spętania. Macie jakieś opinie?
  • laaara Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 27.02.22, 13:52
   Mega skuteczny rytuał miłosny przeprowadziła mi jakiś czas temu wróżka Inez. Efekt mnie samą zaskoczył. Po 1,5 tygodnia facet wrócił i jesteśmy bardzo szczęśliwi ..... Ma meeeega moc :)
   • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 27.08.22, 14:19
    Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota
   • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 29.08.22, 15:56
    rytuał na rozdzielenie

    tj w temacie, chcąc ochronić i ocalić to co najcenniejsze (moją rodzinę) szukam kogoś kto wykona skuteczny rytuał na rozdzielenie związku Proszę o polecenie kogoś skutecznego.
  • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 23.08.22, 16:20
   Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś nosi talizman z jakąś konkretna funkcją (intencją) i widzi konkretne efekty jego działania?
  • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 24.08.22, 16:16
   Zapraszam na uzdrawianie energetyczne z ciężkich chorób i poprawę zdrowia.
   Metoda jest moja własna.
   Pierwsze działanie bezpłatne, jeśli poczujesz poprawę sam/sama zdecydujesz czy chcesz kontynuować swój powrót do zdrowia.
   Kontakt mailowy anielskieuzdrawianie@onet.pl
   Odezwij się nawet gdy inni już ci nie dają szansy i rozkładają bezradnie ręce.
   • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 29.08.22, 15:57
    rytuał na rozdzielenie

    chcąc ochronić i ocalić to co najcenniejsze (moją rodzinę) szukam kogoś kto wykona skuteczny rytuał na rozdzielenie związku. Proszę o polecenie kogoś skutecznego.
  • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 25.08.22, 15:20
   Witam,
   Poszukuje dobrej i sprawdzonej wróżki a nawet jasnowidza. Jestem z okolic Warszawy ale mogę dojechać w inne miejsca. Zależy mi na osobach sprawdzony które cieszą sie dobrą opinią. Proszę o kontakty do tych osób i jaka jest cena za wizytę przy okazji, oraz w jakim mieście przyjmuje. Dzieki temu wątkowi osoby szukające kogoś dobrego bedą mogli znaleść wszystko w jednym miejscu.
   • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 26.08.22, 14:54
    Witam
    Szukam opinii osob, które zlecały rytułał spetania partnera. Czy mieliscie jakieś objawy fizyczne podczas wykonywania rytu? Podobno przy silnej magii występują uczucia odrętwienia i gorąca
  • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 26.08.22, 14:54
   Witam
   Szukam opinii osob, które zlecały rytułał spetania partnera. Czy mieliscie jakieś objawy fizyczne podczas wykonywania rytu? Podobno przy silnej magii występują uczucia odrętwienia i gorąca.
  • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 27.08.22, 14:20
   Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota.
  • klumbowa09 Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 29.08.22, 15:57
   rytuał na rozdzielenie

   tj w temacie, chcąc ochronić i ocalić to co najcenniejsze (moją rodzinę) szukam kogoś kto wykona skuteczny rytuał na rozdzielenie związku. Proszę o polecenie kogoś skutecznego.
  • chermionna Re: Rytuały miłosne - forum, opinie 03.09.22, 14:19
   Prosze abyscie mnie nie prosili o wykonanie wróżby na forum.To forum słuzy
   jedynie albo az do tego bysmy sie wzajemnie radzili i wymieniali
   doswiaczeniami.Zebysmy szli przez ta piekna droge ku Swiatłu Ezoteryki
   wspolnie :) ech :) poeta ;)

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka