Dodaj do ulubionych

Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O...

10.11.09, 12:08
Dość specyficzne przeprosiny. Pismo pozornie tylko wyraża ubolewanie a w istocie usprawiedliwia chamstwo "wyczynami sędziego" i wskazuje, że wulgaryzmy to norma. Wygląda na to, że świńska grypa kibolska zaraziła siatkówkę.
Obserwuj wątek
    • bgoralska1972 Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... 10.11.09, 12:18
      O to ja mojego dziecka na pewno nie przyprowadze na taki mecz jeśli to ma być
      normalka. Za chwile normalka bedzie kupowanie meczy jak w pilce nożnej.
      Gratuluje Chamom.
      • Gość: BB Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 14:23
        I bardzo dobrze wcale cię tu nie chcemy.
        • Gość: fender Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.belchatow.msk.pl 10.11.09, 20:35
          DEBIL...
        • Gość: Scandal Na Polonii Waw sie nie klnie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.09, 18:14
          Polonia Warszawa
          tu się nie przeklina i śmiesznie jest krzyczec Sędzia Kalosz.
          Wszystko się da, potrzeba tylko kultury,
          I co to za Polak co nerwy potrafi wyrazić tylko przeklinaniem,
          Czy wasze mamy jak oglądają mecz to klną?

Zapraszam na Polonie.
          Czarni Kulturalni

P.S.
          Zawsze można isć na Legie gdzie nawet do własciciele sie krzyczy od roku Spier......, Je.... PZPN , Jedziemy z k..... itp. okrzyki ze stadionów narzucone przez kiboli łysoli i ich więzienna sposób bycia-wiadomo skąd pochodzi słowo np. jeb.....
      • arius5 W jednym musze im przyznac racje 10.11.09, 15:06
        Pietnuje sie, slusznie, chamskie zachowanie kibicow, a jednoczesnie chroni sie
        skorumpowanych albo wrecz nieudolnych sedziow, ktorzy niszcza sport przez swoja
        pazernosc albo glupote.
        To tez nie jest w porzadku.
        Tez nie chce chodzic na mecze z synem i ogladac oszustow na boisku.
      • Gość: fax Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.icpnet.pl 10.11.09, 15:10

> O to ja mojego dziecka na pewno nie przyprowadze na taki mecz
        jeśli to ma być
        > normalka. Za chwile normalka bedzie kupowanie meczy jak w pilce
        nożnej.
        > Gratuluje Chamom.

Jeżeli Ci sie wydaje ze korupcji w siatkówce nigdy nie było to
        proponuje zejsc na ziemie :)
      • Gość: bgd Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 17:01
        bgoralska1972 napisała:

> O to ja mojego dziecka na pewno nie przyprowadze na taki mecz
        jeśli to ma być
        > normalka.

OJEJ!!!!!]
        To będzie wielka strata dla polskiej siatkówki!!!!!!!

Za chwile normalka bedzie kupowanie meczy jak w pilce nożnej.
        > Gratuluje Chamom.

To własnie już mośe się odbywać przez błędy sędziów, przez to, że
        PSPS nie pozwala na korzystanie z powtórej telewizyjnych n.p.
        Stąd - mimo, że jestem kibicem Jastrzębia - przyznaję rację kibicom
        z KK - sędzia ch.j - nas tez nie raz ocyganili - zapewne
        nieprzypadkowo, bo w meczach ze Skrą, która jest świętą krową i ma
        chody w PZPS.
      • michr Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. 10.11.09, 19:18
        Ja bym pociągnął do odpowiedzialności tego buraka autora oświadczenia
        niczym nie różni się od zwykłych kiboli.
    • Gość: żyd uu.. biedna wyborcza... prysł mit o "wspaniałej at IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.09, 12:26
      atmosferze na meczach siatkówki", gdzie nie ma kiboli, wyzwisk, a
      niedzielni kibice malują sobie mordy farbami i robią z siebie
      głupków... co teraz będzie..
      • Gość: normalny Re: uu.. biedna wyborcza... prysł mit o "wspaniał IP: *.toya.net.pl 10.11.09, 12:31
        Won śmieciu kibolski!
        • Gość: żyd oto przykład kulturalnego zachowania w wykonaniu IP: *.adsl.inetia.pl 10.11.09, 12:52
          niedzielnego kibica reprezentacji siatkówki, gratuluję.
          • guru133 Gość pisze do ciebie w twoim stylu i twoim 10.11.09, 20:01
            językiem a ty masz jeszcze pretensję? Oj nieładnie Icek, nieładnie.
      • Gość: ontos2 Zostaje odprysk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 13:39
        w oku ( siatkówce ), gdy tacy troglodyci dopingują.
      • guru133 Widzisz Icek, niestety ale twoim kumplom udało się 10.11.09, 19:59
        wedrzeć na halę w Kędzierzynie, ale to już ostatni raz. Następnym razem wyślemy
        te pawiany na drzewo banany prostować.
    • Gość: aga Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 12:44
      żenujące tłumaczenie ZAKSY, wg nic nic się nie stało, a rzucanie wyzwiskami w
      stronę sędziów, a rzucanie przekleństw pod nosem przez zawodników, które
      przeważnie skierowane jest do samego siebie to przecież to samo. Nie ma co,
      trzeba pogratulować zarządowi ZAKSY. ŻENADA!!!
      • Gość: precz z drukarzami Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.vegas.pl 10.11.09, 13:15
        Dziewczyno przeczytaj najpierw tekst uważnie, a potem komentuj. To
        nie jest stanowisko ZAKSY jako klubu, tylko Stowrzyszenia Sympatyków
        Piłki Siatkowej czyli Klubu Kibica.. Poza tym oczywiście nikt po raz
        kolejny nie widział znakomitej postawy sędziów. Wy oczywiście gdyby
        Was tak oszukiwali krzyczelibyście "brawo sędzia"!! Trochę przegięli
        faktycznie, ale nie róbcie scen.. Za takie sędziowanie gość powinien
        byc odsunięty od kilku spotkań, ale oczywiście PLS już zadba o to
        żeby nic mu nie było, więc jedyną okazję mieli kibice to ją
        wykorzystali.. To że nie było to zachowanie z wielką klasą to inna
        sprawa.
        • Gość: Obiektywny Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 14:35
          Brawo jednak są ludzie, którzy dostrzegają prawdziwy problem, czyli słabe i
          stronnicze sędziowanie przez naszych słabych sędziów.
    • Gość: @rturo Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.11.09, 12:45
      Chamstwo na meczach siatkówki powinno być kategorycznie piętnowane, a
      konsekwencje wyciągane natychmiastowo, poczynając od usunięcia takiej grupy z
      hali w trakcie meczu, a skończywszy na karze rozgrywania meczów bez
      publiczności. Reakcja na tego typu zachowania sfrustrowanych kiboli, którzy
      wymarzli na stadionach i wolą dawać sobie upust w ciepłej hali, powinna iść z
      każdej strony - kibiców, graczy, trenerów czy działaczy. Uchrońmy przed
      degradacją, to co mamy najwartościowsze i czego zazdroszczą nam inni, bo
      inaczej wzorem ludów pierwotnych naszym jedynym "narodowym" sportem, będzie
      bieganie z pałkami po lesie.
      • Gość: Sw.Patryk Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: 194.168.231.* 10.11.09, 13:01
        Nie ma takich meczowych emocji , ktore usprawiedliwialyby
        wulgaryzmy.
        • Gość: x Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 13:44
          A to niby dlaczego?
          Wulgaryzm jest właśnie formą wyrażania emocji
          • Gość: Sw. Patryk Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: 92.16.24.* 10.11.09, 14:28
            .. i chamstwa
            • Gość: grthj Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 17:05
              a jak jakiś siatkarz, reprezentant polski, krzyczy "kurrrrr....aaaa"
              w czasie meczu to co? W porządku? Tego nikt się przecież nie czepia.
              Jakiś durny redaktorek chce zaistnieć i czepił się kibiców.
              Od niedawna widać na meczach bywa. "Sędzia ch.j" to leciało multum
              razy na różnych meczach. Od dawna.
              To, że na reprezentacji pojawiają się tylko pajace z trąbkami, że w
              bełchatowie jakiś debilny wodzirej krzyczy "rączki, rączki do
              góry"". nie znaczy, ze wszędzie jest to samo.
              • Gość: lo Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 19:46
                zawodnik krzyczy to do siebie, dajac upust frustracji i zlosci na samego siebie.
                nie uzywa tego slowa jako obelgi. nie kieruje go ani do przeciwnika (za co
                natychmiast wylecialby z boiska), ani do publicznosci. niektorzy nawet naciagaja
                koszulke na glowe, aby ktos tego nie zobaczyl.
                ja nie jestem pajacem z trabka, jezdze na mecze na drugi koniec polski, a takiej
                kibolii jak ta opisana sobie w hali nie zycze.
              • michr Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. 10.11.09, 20:28
                Gość portalu: grthj napisał(a):

> a jak jakiś siatkarz, reprezentant polski,
                krzyczy "kurrrrr....aaaa"
                > w czasie meczu to co? W porządku? Tego nikt się przecież nie
                czepia.
                > Jakiś durny redaktorek chce zaistnieć i czepił się kibiców.
                > Od niedawna widać na meczach bywa. "Sędzia ch.j" to leciało multum
                > razy na różnych meczach. Od dawna.
                > To, że na reprezentacji pojawiają się tylko pajace z trąbkami, że
                w
                > bełchatowie jakiś debilny wodzirej krzyczy "rączki, rączki do
                > góry"". nie znaczy, ze wszędzie jest to samo.
                Jak będziesz reprezentantem Polski to będzie ci wolno mówić k.rrw.a.
                Na razie jesteś nikim
          • michr Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. 10.11.09, 19:40
            Gość portalu: x napisał(a):

> A to niby dlaczego?
            > Wulgaryzm jest właśnie formą wyrażania emocji
            Oczywiście można iśc jeszcze raz tym tropem. Można np. podejść do
            sędziego i kopnąć go w d..ę. To też będzie wyrażanie emocji. "Mądre"
            rozumowanie. Godne filozofa
          • katarsis tez sobie poprzeklinalam na sedziow 10.11.09, 21:00
            pomimo, ze mam wyzsze wyksztalcenie i dziecko... W 2004 bodjaze, kiedy
            trenerem Skry byl jeszcze Mazur. Bylo to w Tie-Breaku, kiedy Mostostal
            mial pilke meczowa i byla linia, ktora widzial liniowy, ale glowny
            zasedziowal inaczej i zostal przez cala hale zmieszany z blotem w tym
            takze i mnie. Jak wszyscy tu wypowiadajacy sie sa tacy mili i kulturalni
            to niech sie przyznaja jak reaguja przed TV kiedy to reprezentacja w
            waznych meczach jest okradana z kluczowych punktow przez sedziow z Butanu
            czy tez innych krajow rownie rozwinietych siatkarsko.
            • Gość: kol Re: tez sobie poprzeklinalam na sedziow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 22:11
              i co, tak przy dziecku przeklinalas? wspolczuje maluchowi.
              ja moge ci sie przyznac jak reaguje. emocjonalnie, ale bez chamstwa, wulgaryzmow
              i agresji. to naprawde takie rzadkie???
      • Gość: Tomek Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: 195.205.192.* 10.11.09, 14:25
        Ok, czyli rozumiem że postulujesz w tak razie również za
        wyprowadzaniem zawodników, terenerów, i innych członków ekpiy za
        przeklinanie? Nie popadajmy w paranoje...
    • Gość: ja świeta prawda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 13:00
      "Czy PZPS, który poprzez PLS oraz firmę Polkomtel pompuje miliony
      złotych w siatkówkę, nie może wpłynąć na poziom sędziowania??"
      oczywiście, że mógłby tylko niesmiało przypomnę, że wtedy ani popko,
      ani przedpełski nie m ieliby trzymania:) i w kolejnych wyborach
      bez "płacenia" w ten sposób za głosy, cholera wie kto by wygrał!ide
      o zaklad NIC z tym nie zrobią:)
    • Gość: gizmok Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.chello.pl 10.11.09, 13:04
      dziwicie się kibicom?
      Wystarczy popatrzeć na reakcje naszych pań (złotek) jak i naszych złotych
      siatkarzy. Po każdej nieudanej akcji słychać i widać po ustach ku.wa,
      ja pier..ole itp zarówno z ust zawodników a co gorsza zawodniczek.
      • Gość: karol Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.chello.pl 10.11.09, 13:27
        ech ta wybiorcza; wzięli sie ostro za walke z chamstwem co sie chwali, tylko
        mimo wszystko pozostaje wrażenie hipokryzji, powiedzcie panstwo proszę, z ręku
        na serce- komu z nas pod wpływem złości, gniewu czy podobnych odczuć nie zdarza
        się zakrzyknąc dosadniej? z jakiegos tam źródła wiem, iż w redakcji gw(lokalnej)
        przeklinanie jest na porządku dziennym aż uszy więdną- słowem dla mnie to
        obłudna walka z wiatrakami i tyle; a jeśli ją podjemują to niech zaatakują na
        całego, poczynając np. od cenzurowania filmów gdyż " nie ma takich emocji co by
        usprawiedliwiały wulgarność"
        • Gość: ontos2 jakież to proste IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 13:51
          sędzia ch....i tak wszem i wobec ,nieprawdaż....
        • Gość: Kuba Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.toya.net.pl 10.11.09, 16:06
          Chyba nie wszyscy tu rozumieją różnicę poza wykrzykiwaniem wulgaryzmow a obrażaniem innych osób.
        • Gość: kibicuje jw Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 17:04
          mnie sie nie zdarza. nigdy publicznie, nigdy do kogos, nigdy w formie obelgi.
          • Gość: bardu Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 17:25
            Mnie też nie.
      • Gość: opty Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 13:37
        to, że zawodnicy sobie przeklną pod nosem nie oznacza, że wolno
        kibicom SKANDOWAĆ chamskie okrzyki,
        trenerzy odkąd wiedzą, że są nagrywani, też przestali przeklinać,
        a poza tym prawie na każdym meczu są błędne decyzje sędziów, więc
        nie ma o co robić szumu na konkretnym meczu,
        jesli już, to sam Klub ma prawo do składania protestu, więc go nie
        wyręczajcie, bo skutek jest odwrotny do zamierzonego
    • Gość: lew Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.arreks.pl 10.11.09, 14:07
      przepraszają czy tylko usprawiedliwiają swoje chamstwo? w ten sposób można
      zawsze i wszystkie występki usprawiedliwiać, a porównywanie się do kibiców ze
      "stadionów" jest co najmniej żenujące i świadczy o poziomie tych... "kibiców"?
    • Gość: jarek Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 14:14
      Kibile to poczatek końca siatkówki jak piłki nożnej. Żaden
      zrównoważony kibic nie pójdzie na mecz w obawie przed pobiciem. Tam
      gdzie górnicy, to łomy i kilofy.
    • Gość: Piter Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: 94.75.121.* 10.11.09, 14:23
      Takie zachowanie to zwykłe prostactwo. Wszyscy klną ale to nie znaczy żeby
      usprawiedliwiać to "emocjami". Kulturalny człowiek wyraża emocje bez użycia
      obelg. No ale prostactwo w tym kraju jest w modzie.
    • Gość: wierny kibic Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.ssp.dialog.net.pl 10.11.09, 14:24
      Chciałem tylko zauważyć, że wypowiadanie brzydkich słów i
      przeklinanie wśród siatkarek i siatkarzy, a rownież trenerów jest
      nagminne co widać i słychać w czasie fantastycznych relacji z tych
      spotkań. Dziwię się tylko, że sędziowie na to nie reagują żółtą
      kartką, a to jest wg mnie prosty sposób na wyegzekowowanie sportowej
      atmosfery na boisku. Za moich czasów tak było (30 lat temu).A jeżeli
      chodzi o kibiców to kluby kibica powinne płacić kary finansowe za
      takie zachowanie, a monitorowanie hali w tym przypadku nie będzie
      takie trudne.
      Były siatkarz
    • Gość: z_Opola Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 15:02
      Jeśli nie umiecie inaczej reagować - siedźcie w domu! Czy naprawdę w Polsce
      nie może istnieć żadna dyscyplina sportowa na której mecz bez obaw możnaby iść
      z dziećmi?
    • Gość: BARTEK Klub kibica ZAKSY przynosi wstyp polskiej siatkówc IP: *.cdma.centertel.pl 10.11.09, 15:37
      Z moich boiskowych obserwacji na terenie Bełchatowa doszedłem do wniosku, że
      najgorszymi tj najgorzej zachowującymi się kibicami są właśnie ci z
      Kędzierzyna. Ostatnio na meczu wigwizdywali zawodników, kibiców SKRY Bełchatów
      i sędziego. Czy tak wyglądały kiedyś mecze siatkówki?? Również nie podoba mi
      się zachowanie kibiców Jastrzębskiego węgla ale nie denerwują oni mnie aż tak
      bardzo. Więc nie dziwie się że akurat na tym meczu było tak ostro ;]
      Za to najmilej spędza się mecz podczas spotkań z Resovią Rzeszów i
      zaprzyjaźnionym Wieluniem.
      • Gość: h Re: Klub kibica ZAKSY przynosi wstyp polskiej sia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.11.09, 17:16
        bełchatów to przecież największą wiochę odstawia. Pszczółki,
        wodzirej idiota, brak spontanicznego dopingu (tylko sterowany!), to
        jest po prostu wiocha, z której śmieje się cała Polska.
        PS A jeśli sędzia jest ślepy? Może faktycznie niewypada
        krzyczeć "ch.j" na niego, krzyczmy n.p. "sędzia - członek"
      • Gość: Obiektywny Re: Klub kibica ZAKSY przynosi wstyp polskiej sia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 17:27
        Bartek jesteś świetny lepszego to ja komentarza tutaj nie widziałem. Tak tak nie
        można obrażać dobra narodowego jakim jest skra, bo ich kibice się popłaczą. A
        czy myślisz, że śpiewanie "CO WY ROBICIE? POLSKICH KIBICÓW HAŃBICIE!" było
        przypadkowe? Nie! A dlaczego? Może już na to inni na to pytanie odpowiedzą, a
        może sam przejżysz na oczy i zauważysz, że NIKT was nie lubi? Pozdrawiam.
    • maura4 Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... 10.11.09, 15:43
      Drodzy kibice Zaksy. Macie fajną drużynę i nie róbcie wokół niej
      zadymy, bo to na ogół nie służy grze. Sędziowie czasem sie mylą i
      mylić pewnie będą. Mnie to też denerwuje, szczególnie jak pomyłka
      jest oczywista, a sędzia mimo to nie zmienia decyzji. Możecie na
      takie denerwujące momenty przygotować sobie jakieś przyśpiewki,
      okrzyki - nie chamskie, a ironiczne. Ironia dotyka może i bardziej
      niż chamstwo, bo na ogół jest podchwytywana przez otoczenie, a ten
      którego dotyczy, nie bardzo ma jak się od niej uwolnić. Myślę ,że to
      znacznie skuteczniejsze niż chamstwo i nie wywołuje fali oburzenia.
      • Gość: Gość Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 17:28
        Przykłady?
    • Gość: jaaaaa Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: 217.96.47.* 10.11.09, 15:47
      szkoda ze gazeta po raz kolejny nie stanela na wysokosci zadania i nie ma
      pelnego tekstu!!!
    • Gość: zabawne Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: 217.96.47.* 10.11.09, 15:48
      smiesza komentarze zatroskanych rodzicow ktorzy z formie slownej widza
      zagrozenie iz zostana pobici na meczu.
      • Gość: Beksa Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.icpnet.pl 10.11.09, 16:58
        K...a co za zaklamany, zakompleksiony narod hipokrytow. Czy wy tak biedni i
        skrzywdzeni przez "horde kiboli" urzywajacych wulgaryzmow, nigdy ale to nigdy
        sami ich nie uzywaliscie? Czy gdy slyszycie takie slownictwo na ulicy czy w
        tramwaju badz autobusie zatykacie dziecia uszy? albo czy wreszczie podczas suto
        zakrapianych imienin u cioci czy wojka, slyszac kogos jak podczas zwyklej
        rozmowy uzywa "slow" jak przecinkow, wyprowadzacie takiego delikwenta z imprezy
        z zakazem wstepu na nastepna?

Moze nie ogladacie telewizji, nie chodzicie do kina bo tam tez mozna uslyszec
        "slowa".

Pier....ni HIPOKRYCI najpierw spojrzcie na siebie!!
        • Gość: brak hipokryzji Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 19:53
          spogladam na siebie bardzo uwaznie i nie rozpoznaje siebie w opisanym przez
          ciebie obrazie chama. nie zakrapiam suto, zatykam dzieciom uszy, gdy spotkam
          chuliganow, nie ogladam programow opierajacych sie na wulgaryzmach i NIGDY nie
          zapraszam do domu ludzi, ktorzy nie potrafia sie kulturalnie zachowac. moje
          dzieci wiedza, ze tacy maja do naszego domu zakaz wstepu. nie mamy kompleksow,
          ktore kazalyby nam przestawac z chuliganami.
        • Gość: er do Beksy - nie nie używam ! Nigdy! IP: *.toya.net.pl 11.11.09, 08:13
          Nie jestem ani zakłamana ani zakompleksiona, po prostu nie bluźnię -
          nigdy! Nawiasem tutaj nie chodziło o pojedyńcze słowa a
          zorganizowane krzyki
      • Gość: ZERO TOLERANCJI Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 17:10
        smarkateria z KK juz pokazala, ze potrafi przejsc od slow do czynow, kiedy w
        meczu z jastrzebskim weglem obrzucila zawodnikow butelkami po wodzie i wtargnela
        na boisko. wczesniej przez dwie godziny ordynarnie prowokowala jednego z
        zawodnikow przeciwnika. dlatego dla chamstwa powinno byc ZERO TOLERANCJI.
        poczynajac od wulgaryzmow.
        • Gość: JW Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 17:30
          Tak wtargnęła? To może ty to byłeś jak grzesiek szymański zdjął koszuleczą i
          pokazał klateczkę? Wszystko ok tak?
          • Gość: i co z tego? Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 19:26
            kibolia z KK poniewierala i prowokowala gela przez dwie godziny najbardziej
            ordynarnymi wyzwiskami. oni zaczeli zadyme. takie wlasnie sa skutki wpuszczania
            chuliganow do hal siatkarskich.
    • Gość: Stefan Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.wroclaw.mm.pl 10.11.09, 17:37
      proste rozwiązanie jak w rugby czy tenisie , każda drużyna ma prawo
      do trzech powtórek w secie na dużym ekranie i wspólnie cała hala
      ogląda co się wydarzyło.
      proste ? oczywiście , ale nie w Polsce ...
    • bakoy To nie jest wytłumaczenie. 10.11.09, 17:46
      Cham niech siedzi przy kielichu,a nie na trybunach,gdzie jeszcze można
      zaprowadzić dzieci i pokazywać im sens sportowych zmagań.Pomyłki sędziów są
      wkalkulowane w każdej niewymiernej dziedzinie sportu.Należy je plenić,lecz nie
      takimi metodami jak w piłce nożnej.
    • Gość: Kibic Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 17:48
      A może by tak cały artykuł?

„ Jesteśmy wysoce zbulwersowani artykułem, który ukazał się w poniedziałkowym
      wydaniu GW, który przedstawia fanów z Kędzierzyna Koźla w bardzo złym świetle.
      Jesteśmy przekonani, iż autor tego artykułu, upatrzył w nas sobie kozła
      ofiarnego, chcąc pokazać jacy to jesteśmy źli, a On obyty w świecie kibiców.
      Redaktor Marcin Fejkiel, napisał to co chciał napisać, a GW po raz kolejny
      robi z kibiców siatkarskich bandytów, poprzednia „afera” tyczyła się fanów
      Chemika „Delecty” Bydgoszcz.
      O wysoce nierzetelnym podejściu redaktorów GW do swoich obowiązków, przekonało
      się już całe środowisko kibiców w Polsce, zarówno siatkarskich, piłkarskich
      czy też koszykarskich.
      Chcieliśmy zauważyć, ze wulgaryzmy podczas meczów PlusLigi wyrażane są bardzo
      często i to nie tylko przez kibiców,ale również przez zawodników,działaczy i
      trenerów. Według NAS podobne zachowanie może przytrafić się każdemu pod
      wpływem emocji, co oczywiście nie jest pretekstem do takiego zachowania.
      Podobne epitety pod adresem sędziów można usłyszeć na każdej hali czy boisku
      sportowym, ale to umknęło panu „redaktorowi”. Chciał się pokazać jako znawca
      sceny kibicowskiej, i zrobił to, szkoda że nie zachował obiektywizmu.
      Naturalną rzeczą jest, że grupa osób podróżująca za swoją drużyną emocjonalnie
      podchodzi do wydarzeń na boisku, i czasem kiedy sędzia okrada ich drużynę z
      punktów mają prawo wyrazić swoją dezaprobatę do jego wyczynów. Zbulwersowany
      pan Fejkiel, cytuje z duża dokładnością Nasze przyśpiewki, m.in. „sędzia
      liniowy ma dupę na miejscu głowy” czy „złodzieje, złodzieje”, nie dopatrując
      się, że sędziowie niesłusznie odebrali drużynie ZAKSY 3 punkty w II secie, co
      znacznie wpłynęło na przebieg meczu. Pytamy zatem: w jaki sposób kibic ma
      prawo manifestować swoje niezadowolenie z poczynań „sprawiedliwych”?? Czy
      okradanie drużyn z ciężko wywalczonych punktów jest mniej etyczne niż
      „obrażenie” nazwanie kogoś pajacem??
      Czy przypadkiem jest, że w trzecim meczu z rzędu odbywającym się w Jastrzębiu,
      trenerzy, zawodnicy i kibice Zaksy mają pretensje co do obiektywizmu sędziów??
      Czy PZPS, który poprzez PLS oraz firmę Polkomtel pompuje miliony złotych w
      siatkówkę, nie może wpłynąć na poziom sędziowania?? Dlaczego PZPS, faworyzuję
      Skrę „dobronarodowe” Bełchatów, naginając przepisy transferowe, i potwierdza
      do gry Miłosza Hebdę?? Dlaczego nie ukarze się Delecty Bydgoszcz karą
      odebrania punktów, za udział w meczu z AZS Warszawa, zawodnika niebędącego w
      protokole meczowym??
      Pytania te zostaną zapewne bez odpowiedzi, Nazwanie Nas „kibolami” i
      „chuliganami” jest czystym oszczerstwem, gdyż nikogo nie skrzywdziliśmy ani
      nie zasadziliśmy się na niczyje życie, żeby porównywać nas do bandytów.
      Prezesowi Grodeckiemu proponujemy więcej obiektywizmu, gdyż Jego klub kibica
      chluby i chwały nie zawsze mu przynosi. Radzimy zająć się swoim podwórkiem, na
      którym pewnie jest wiele problemów.
      Jednocześnie pragniemy przeprosić wszystkich, którzy poczuli się dotknięci
      naszym zachowaniem.

Ze sportowym pozdrowieniem, za zarząd SSPS w Kędzierzynie Koźlu
      • bakoy Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. 10.11.09, 19:01
        Odpowiedż w stylu krzyżówki inteligencji z szowinizmem,z zaznaczeniem
        "a u was biją murzynów".Może podesłać trzeba nagranie ze spornymi sytuacjami do
        komisji sędziowskiej i wtedy niech ona decyduje o ewentualnej karze dla
        "ślepych" sędziów.
      • Gość: smiech na sali Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 19:30
        takie "przeprosiny" to kpina. oni nawet nie rozumieja, ze zrobili cos zlego.
        argumentacja w rodzaju "a u was Murzynow bija". wstyd.
    • Gość: kuchcik77 Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 18:08
      CYTUJE:

Gość: ZERO TOLERANCJI 10.11.09, 17:10 Odpowiedz
      smarkateria z KK juz pokazala, ze potrafi przejsc od slow do czynow, kiedy w
      meczu z jastrzebskim weglem obrzucila zawodnikow butelkami po wodzie i wtargnela
      na boisko. wczesniej przez dwie godziny ordynarnie prowokowala jednego z
      zawodnikow przeciwnika. dlatego dla chamstwa powinno byc ZERO TOLERANCJI.
      poczynajac od wulgaryzmow.

Obrzucenie Grzesia-hm jakbys znał tło tego konfliktu to inaczej bys sie wyrazała...poza tym akurat Gelu jest na tyle dobrym sportowcem ze niecały rok po tym Swider i Grzes te sprawe sobie grzecznie wyjasnili, oboje przeprosili zainteresowane strony, ba nawet maja zdjecie " w czułym uscisku" ....i wspominali stare czasy, bez plastikowych kibicow na kadrze Polski i pszczólek w Bełchatowie...z rozzewnieniem wspominajac spotkania Kedzierzyn-Częstochowa z czasów kiedy wiekszośc ludzi tu piszących nie miała dostepu do internetu...

Prosze nie porównywac jednorazowego "incydentu" do hord po..bów z zamaskowana twarza biegających po stadionach i rzucających w siebie krzeselkami....
      zapewne stwierdzicie ze to zaden argument ale....kibicowanie na siatkówce tak naprawde (stety czy niestety) zaczelo sie od .....paru osób które akurat tam w Jastrzebiu były...
      • Gość: ZERO TOLERANCJI Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 19:35
        nie jestem kibicem od dzisiaj i doskonale znam "tlo", jak to okreslasz,
        konfliktu. zadne tlo nie usprawiedliwia tego, co stalo sie wtedy w KK i
        zachowania zwyklych chuliganow. klub slusznie dostal kare. a jesli sa jakies
        wasnie, to niech sobie zawodnicy je rozwiazuja jak uznaja za stosowne - bez
        udzialu chuliganerii rwacej sie do bitki.
    • Gość: alan Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.chello.pl 10.11.09, 18:15
      uważam, że takiego zachowania nie można tolerować.
      z tego co wiem, to z wprowadzeniem sprawdzania w czasie meczu jest taki
      problem, że kluby nie są skłonne same za cały sprzęt do odtwarzania płacić.
      nie ma problemu jak jest transmisja telewizyjna, bo kamery są. dyskusja była o
      tym po pucharze, gdzie testowano sprawdzanie i problem był kto za to będzie
      płacił.
      poza tym jak będzie chamstwo na trybunach, to ludzie przestaną chodzić na
      mecze, potem zaczną się wycofywać sponsorzy i wszyscy przegramy szansę, by
      polska siatkówka i kibice byli zapamiętani jako najlepsi na świecie.
      a co to dobra narodowego. to dobrem narodowym ma być właśnie polska siatkówka.
      Skra jako reprezentant polskiej ligi jest dobrem narodowym. tak samo jak w tym
      roku w LM Resovia i JSW będą dobrem narodowym. ja nieważne komu w lidze
      kibicuję, na arenie międzynarodowej zawsze będę za polskimi zespołami.
      mam nadzieję, że będziemy kibicować za swoimi zespołami, a nie przeciwko komuś.
    • Gość: kibic Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.acn.waw.pl 10.11.09, 18:23
      ale kabaret z tymi artykułami GW... niedługo napiszą, że jak ktoś z
      emocji krzyknie "KUu... JEEEEEEST !!!!" to będzie skandal ... nie
      macie większych problemów ??????
      • Gość: kultura Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 19:39
        nie zycze sobie, abys przy mnie wrzeszczal "k....", tylko dlatego, ze nie chce
        ci sie nauczyc kilku parlamentarnych slow. w moim srodowisku takie slownictwo
        dyskwalifikuje i odstrecza. siatkowka jako sport o korzeniach akademickich
        zawsze gromadzila kulturalnych kibicow. drzwi do salonu powinny pozostawac
        zamkniete dla tych, ktorzy w salonie nie potrafia sie zachowac.
        • Gość: Kibic nie Kibol Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.icpnet.pl 10.11.09, 19:49
          to spier....j do swojego seminarium i sie nie udzielaj
          • Gość: jaka elokwencja :) Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 19:57
            w twoich kregach sie z pewnoscia nie udzielam. nie sposob sie w nich odnalezc
            czlowiekowi o normalnym slownictwie. zycze sobie, abys nie udzielal sie w moich
            - czyli w hali sportowej przeznaczonej dla kulturalnych kibicow inteligentnego i
            szlachetnego sportu.
            • Gość: lata Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.lanet.net.pl 23.11.09, 01:18
              To jak tylko kulturalni kibice chodzą na siatkówkę, to ilu was tam jest w tych
              halach? Sześciu? Dziesięciu?
    • Gość: Mosto Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.xdsl.centertel.pl 10.11.09, 18:38
      www.siatka.sport24.pl/news/show/108537/plusliga/winni-i-niewinni/
    • Gość: Kk Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.tp.unicity.pl 10.11.09, 19:06
      Podziwiacie wszyscy wulgaryzmy??? To jest problem dziennikarzy, bo
      muszą o czymś pisać. Grupa malolatów ma wspomaganie w
      dziennikarzach. A wystarczyło ignorowac takie zachowanie i małolaty
      nie zwróciłyby na siebie jakiejkolwiek uwagi. Na meczach ZAKSY od
      początku sezonu tak krzyczeli. Dziennikarz, który o tym napisał jest
      tak samo winny. Jak wszyscy poważni ignorowaliby takie zachowanie,
      naprawde niegodne kibiców siatkówki, za chwilę nie byłoby problemu.
      Proponuję dziennikarzom zająć się beznadziejnym sędziowaniom meczów
      siatkówki, bo to co wyprawiają ociera się o 'drukowanie"
      jedynego "słusznego' dla PZPS wyniku. W końcu "ktoś" musi sprowadzić
      karzącą rękę na Pietrzyka za sformuowanie swoich postulatów do PZPS.
      Niech Pietrzyk pozna swoje miejsce w szeregu!!!!!!!!!!! reform
      zachciało się ha ha ha . To Mu wszyscy pokażą!!!!!
      • Gość: ze jak? Re: Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.11.09, 19:41
        jak nie bedziemy pisac, ze kradna - to przestana krasc? pomysl troche.
    • Gość: Szpok Siatkówka: Skandal na trybunach w Jastrzębiu. O... IP: *.proxy.aol.com 10.11.09, 19:41
      W ten sposob jest rozumiana swoboda obywatelska.WULGARYZM
      PUBLICZNIE", czyli byc zauwazanym w tlumie,wolnosc
      wypowiedzi,bluznierstwa itp. Taki sposob propaguja politycy -
      nauczyciele. ROBTA CO CHCETA,nas NIERUSZAJTA, ZA PENISOW sie
      PRZEBIERAJTA.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka