Dodaj do ulubionych

MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g...

02.10.10, 23:21
Wstyd i kompromitacja dla Brazylii i systemu. Żal na to patrzeć było. Z resztą już się napłodziłem o tym:
olimpijsko.blox.pl/2010/10/Kompromitacja.htmlZapraszam.
Obserwuj wątek
    • Gość: --- MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... IP: 193.138.241.* 02.10.10, 23:24
      Aż muszę to skomentować !!! Uważam, że Brazylia swoją grą pokazała, że cały tegoroczny system MŚ jest śmieszny, a kibice zamiast ich wygwizdać powinni im bić brawo za odwagę!!! Włosi nie popisali się przygotowaniem i organizacją rozgrywek. PORAŻKA
      • Gość: bizar Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.olsztyn.vectranet.pl 03.10.10, 00:14
        popieram. Maja jednego rozgrywajacego jako jedyna druzyna na turnieju, to logiczne ,ze dadza mu odpoczac w meczu O NIC. to nie wina brazylii a systemu. brawo za odwage i nie uleganiu presji ,ze trzeba grac i wystawiac swojego gwiazdy w meczu o nic.niby po co. tam ludzie mysla.
        • Gość: V Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.chello.pl 03.10.10, 02:58
          Bułgarzy wcale nie byli lepsi bo wystawili drugi skład licząc na to że Brazylia ich zmiecie, a okazało się że "kanarki" jeszcze lepiej potrafią kombinować i się podkładać :)
          • krzych.korab Kto ustalał warunki turnieju ? Zawodnicy ? 03.10.10, 10:07
    • gawor4 ale ch...nia ten mecz 02.10.10, 23:33
      Brazylia pokazała Polaczkom jak się gra na mistrzostwach.
      • Gość: Konrad Re: ale ch...nia ten mecz IP: 195.150.84.* 02.10.10, 23:47
        śmieszny jesteś Kolego...
        • Gość: aq Re: ale ch...nia ten mecz IP: *.cable.smsnet.pl 03.10.10, 02:24
          Śmieszne to są nasze grajki, którzy nawet przegrać w dobrym stylu nie potrafią.
          • Gość: kibic Re: ale ch...nia ten mecz IP: *.nplay.net.pl 03.10.10, 10:23
            to przypomnij sobie hipokryto jeden z drugim w jakiej euforii byles jak nasi zdobyli ME!!! tragedia...idioci nie kibice!!!
            • Gość: uop Re: ale ch...nia ten mecz IP: *.tktelekom.pl 03.10.10, 11:21
              Zdobyli ME ponieważ wykorzystali naukę Lozano.Teraz korzystają z nauk Castelaniego i widać jaki z niego trener,nawet do dymisji nie ma odwagi się podać.
      • Gość: Kacper Re: ale ch...nia ten mecz IP: *.teoc.pl 03.10.10, 09:19
        To ty Gawor4 jest głupim Polaczkiem.
      • Gość: pavvel Re: ale ch...nia ten mecz IP: 188.33.106.* 03.10.10, 12:34
        a ty jesteś Ruseczkiem, Niemiaszkiem czy może Rumunkiem?
    • Gość: andi Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.toya.net.pl 02.10.10, 23:50
      Moim zdanie to włosi trochę przekombinowali z tym regulaminem , bo tak jak my wygraliśmy trzy mecze to i tak nie awansowaliśmy a drużyny które przegrywały grają nadal . Dla mnie to chory regulamin . Podziwiam za to Brazylię że jako jedyny zespół na tych mistrzostwach pokazali tak świadomie szargając swoją reputacje co myślą o tym regulaminie . Panowie z federacji siatkówki nie powinni na to pozwolić . Niestety są to pierwsze mistrzostwa które mają chory regulamin sprzyjający tylko organizatorom czyli Włochom . Ale niestety trochę się przeliczyli , bo i tak Włosi w półfinale zagrają z Brazylią .A wtedy Brazylia pokaże że potrafi grać .
      • Gość: kkk Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.chello.pl 03.10.10, 09:36
        a poza tym szkoda, że ci sami kibice nie gwizdali na innych oddawanych meczach, no ale wtedy te ustawki pasowały Włochom i było ok
    • thomasseyr Trafiłeś w sedno 02.10.10, 23:55
      Po Brazylii też nie spodziewałbym się takich szopek, ale niestety ich kompromitacja stała się faktem. Nawet jak wygrają MŚ (a pewnie tak będzie), to będzie ono naznaczone tym meczem z Bułgarią. Najśmieszniejsze jest to, że nawet gdybyśmy pokonali wczoraj Bułgarię nie stosunkiem tych 20 małych punktów, to i tak Brazylia by się Bułgarom w ich meczu podłożyła aby uniknąć Kuby. Więc po co tak naprawdę mieliśmy walczyć? Te nowy system to typowo makaroniarsko-mafijny sposób rozumowania. Coś w stylu tych mądrości tego kretyna Berlusconiego jak np. chcesz dobrze żyć, wyjdź za bogacza. Ten system wymyślono po to aby Włosi zaszli w tym turnieju jak najdalej. Tak się zastanawiam dlaczego my takiego czegoś nie wymyślimy? Jak wszyscy tak postępują, to dlaczego my nie mamy zrobić czegoś takiego? Stwórzmy jakiś nowy system. Nie starajmy się grać fair i zachowywać jak rasowi sportowcy tylko róbmy przekręty jak inni. Dla mnie te MŚ to jedno wielkie nieporozumienie. Niezależnie kto je wygra i tak niesmak pozostanie. A makarony niech się cieszą, bo tylko dzięki temu systemowi ich drużyna może cokolwiek w tym turnieju ugrać.
      • Gość: MJ23 Re: Trafiłeś w sedno IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.10.10, 00:38
        Italia kombinowała i kombinowała co tu zrobć by wygrać te mistrzostwa i nawet światło potrafili wyłączyć by poczekać na wynik meczu który ich interesował, a tu niestety jak na złość nie wyszło - szyki pokrzyżowali canarinios i już w półfinale trzeba się bedzie z nimi zmierzyć... i prawdopodobnie znowu z mistrzostwa nici... no chyba, że w ostatnierj chwili znowu zmienią regulamin i do tego meczu w ogólem nie dojdzie bo na tych mistrzostwach już nic mnie nie zdziwi...
      • Gość: n Re: Trafiłeś w sedno IP: *.in.net.pl 03.10.10, 14:55
        To, że inni są krętaczami, nie oznacza, że my też musimy...
      • Gość: sz Re: Trafiłeś w sedno IP: 94.99.19.* 03.10.10, 15:02
        Re: Po Brazylii też nie spodziewałbym się takich szopek
        Postaw sie w sytuacji trenera Brazylii: awans pewny, pozostal jeden rozgrywajacy, i jesli odniesie kontuzje w takim meczu to koniec marzen o mistrzostwie. Kontuzji innych graczy tez lepiej nie ryzykowac. Gdyby Polacy wygrali z Bulagaria to... no wlasnie, mozna by gdybac, ale w takiej sytuacji nie moge dopatrzyc sie specjalnego przewinienia Brazylijczykow. Z reszta postu sie zgadzam.
        Ps. Eels w sygnaturce?
        • Gość: betttti Re: Trafiłeś w sedno IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 16:27
          Zauważ jednak, że nawet bez rozgrywającego stać ich było na więcej ;) a to co robili to była totalna parodia siatkówki. Z premedytacją auty serwisowe, nadziewanie się na blok.. Nie spodziewałam się czegoś takiego. Mimo wszystko był to piękny występ pokazujący głupotę systemu. Nie kryli się z tym że chcą przegrać. Można ich za to podziwiać, chociaż złe wrażenie po meczu pozostanie na długo w pamięci kibiców.
          • Gość: g Re: Trafiłeś w sedno IP: *.legnica.vectranet.pl 03.10.10, 23:06
            Jak zdobędą mistrzostwo to fani oleją to spotkanie.
    • Gość: Jurass Brazylia zrobila to celowo by obnazyc system IP: *.limes.com.pl 02.10.10, 23:55
      nie wierze, ze byl inny powod
      • Gość: Jurass zrobili to celowo i w następnym meczu z Włochami IP: *.limes.com.pl 02.10.10, 23:59
        przetrzepia im piórka
    • maz-47 MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... 03.10.10, 00:02
      A ja uważam, że ci włoscy kibice odwracający się dupą do boiska to zwykli hipokryci. Oni nie dlatego się odwracali, że byli zdegustowani postawą canarinhos, tylko dlatego, że w półfinale ich zespół zagra z Brazylią właśnie. Woleliby Bułgarów i to zdecydowanie.
      No cóż, można powiedzieć, że padli ofiarą swych patologicznych pomysłów.
      Pierwszy raz jesteśmy obserwatorami mistrzowskiej imprezy, gdzie w tak ordynarny sposób (po mistrzowsku!) robi się przekręty. Nawet nikt nie stara się o pozory, wszyscy mają w dupie przyzwoitość, idą na całego jak podstarzałe k-urwy za młodym klientem. 5 meczów zostało ewidentnie ustawionych i we wszystkich pięciu udział brali mocni. Serbia, Francja, Rosja, USA i Brazylia! Istnieją jeszcze podejrzenia, że Hiszpania też coś sobie skręciła...
      • szerszen0 Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , 03.10.10, 00:07
        masz rację, ale komu tu kibicować?
        • maz-47 Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , 03.10.10, 00:28
          Ale z drugiej strony i na swój (zboczony oczywiście) sposób, było to bardzo ciekawe widowisko. Muszę przyznać, że przykuło moją uwagę, bo jeszcze czegoś takiego nie widziałem. To jak pierwszy skok w bok, jak pierwsze wzięcie łapówki, jak danie komuś dupy z czystej ciekawości, jak popełnienie ciężkiego grzechu świadomie i z premedytacją.
          Tylko ciekawe, czy po czymś takim można mieć czyste sumienie...
        • Gość: kkk Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.chello.pl 03.10.10, 09:40
          przy tym systemie i ustawkach to jasne - temu, kto pierwszy wykopie Włochów
      • Gość: tebe Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.dhcp.embarqhsd.net 03.10.10, 14:10
        maz-47 a my polacy /polak potrafi/ uwazamy siebie za najbardziej cwany narod na swiecie i
        co sie stalo z ta nasza madroscia i niesamowitym cwaniactwem? Ale z drugiej strony to tez
        jestesmy mistrzami narzekania i poszukiwania teori spiskowych szczegolnie przeciw nam.
        A w sporcie jak w kazdej dziedzinie zycia najlepiej wychodzi ten co uzywa takze mozgu a nie tylko sily miesni no ale chyba polakow myslenie logiczne "boli".
    • colombo31 MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... 03.10.10, 00:31
      Tylko wielcy Brazylijczycy mogli zamanifestowaś przeciw włoskiej farsie,
      a kibice włoscy nie powinni kibicować nikiomu tylko swojej drużynie i ją
      tylko oceniać gwizdami jeszcze przed turniejem. A o błazeństwie Bułgarii
      nikt nie mówi, że chciała wielką brazylię pokonać drugim składem ???
      Tych mistrzostw nie powinno być, a Włosi przez 5 lat nie powinni grać
      na żadnych międzynarodowych imprezach.... czy to były czyste pieniądze?
      • Gość: stop przekrętom Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 01:01
        Dokładnie. Lepiej zrobić to tak jak Brazylia i pokazać jak chory jest ten system niż udawać że gramy na 100% jak np. Rosja czy Serbia. a władze FIVB powinny po tych mistrzostwach podać się do dymisji. chcąc wypromować siatkówkę we Włoszech niszczy się ten sport dla reszty świata.
      • Gość: marky Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 09:18
        kompromitacja federacji koszykowi i wloskiego cwaniactwa. Tylko Brazylia mogla pokazac to wprost- inne reprezentacje bylyby karane a im moga naskoczyc... blaznami sa wloscy kibice- udaja ze nie wiedza dlaczego sa takie mecze na ich mistrzostwach...
      • Gość: gość Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.10, 11:27
        Miejmy tylko nadzieję, że Polacy za 4 lata nie urządzą z Mistrzostw farsy... Bo tegoroczny mundial zabija piękno sportu i w zasadzie nie wiem czy mam się śmiać czy płakać oglądając takie mecze. A gadki o tym, że Brazylia jest odważna, że jako jedyni pokazali Włochom co zrobili z MŚ?! Ludzie, oni to zrobili tylko i wyłącznie dla siebie, by uniknąć Kuby w trzeciej fazie, a nie aby zbojkotować system.
    • Gość: Mag. MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 00:37
      Jestem dumna z postawy naszego zespołu - lepiej odpaść z turnieju mając CZYSTE SUMIENIE i mogąc spojrzeć potem na siebie w lustrze i kibicom w oczy, niż wygrać wszystko zaliczając taką wpadkę jak Brazylia w meczu z Bułgarią. Owszem, nasi te 2 ostatnie mecze sportowo zawalili, ale jak dla mnie są MISTRZAMI, bo nie dali się ponieść pokusie kalkulacji. A Daniel Castellani musi zostać, bo to facet z jajami - wziął na siebie całą winę za niepowodzenie jednocześnie zaznaczając, że dalej chce pracować z naszą reprezentacją. Brawo!
      • maz-47 Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , 03.10.10, 00:53
        Ja dumny nie jestem, bo wypadli fatalnie. To była katastrofa!
        Powiem Ci jednak, że czystym sumieniem ani głodu, ani pragnienia nie ugasisz. Już dawno idee fair-play przestały być cnotą, a stały się obłudą i hipokryzją. Kombinować trzeba umieć i wszyscy kombinują.
        Jednak te mistrzostwa są ogromną patologią, wręcz zboczeniem, dlatego nikt nawet nie stara ukrywać swych żałosnych intencji. To jak obdzieranie trupa do naga. Żałosne.
        Mimo wszystko jednak dobrze się stało, że nasi siatkarze nie brali udziału w tej zboczonej orgii...
        • Gość: MJ23 Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.10.10, 01:09
          Dzisiaj buczeli, obrzucali epitetami kanarkowych i odwracali się od parkietu ale zobaczyć miny kibiców i działaczy Italii po meczu półfinałowym z Brazylią...BEZCENNE!!!
        • Gość: ok Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.217.146.194.generacja.pl 03.10.10, 10:03
          >>>Jestem dumna z postawy naszego zespołu - lepiej odpaść z turnieju mając CZYSTE SUMIENIE i mogąc spojrzeć potem na siebie w lustrze i kibicom w oczy, niż wygrać wszystko zaliczając taką wpadkę jak Brazylia w meczu z Bułgarią.<<<<

raczej lepiej zostać w turnieju nawet z brudnym sumieniem, bez zastanawiania się nad patrzeniem sobie w oczy i zdobyć medal....
          • Gość: maggg Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: 195.117.221.* 03.10.10, 10:39
            A ja uwazam, ze zeby miec czyste sumienie, to trzeba pokazac gre do konca i walke, a nie spuszczone glowy. Przegrac powalce - to honor. Przegrac z kretesem - to wstyd.
      • Gość: bielik Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.238.72.203.ip.abpl.pl 03.10.10, 09:13
        nie rozwalaj mnie polacy to zwykli frajerzy
      • Gość: Tomek Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 03.10.10, 09:41
        Zwycięstwo, które pogarsza własną sytuację w grupie, to jak strzelenie samobója w piłce nożnej. Nie ma być z czego dumnym.
    • Gość: MJ23 MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 03.10.10, 01:29
      Dzisiaj buczeli, obrzucali epitetami kanarkowych i odwracali się plecami ale zobaczyć miny kibiców i działaczy Italii po meczu połfinałowym z Brazylią...BEZCENNE!!!
    • Gość: abc MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... IP: *.jmdi.pl 03.10.10, 01:46
      Brazylia zakpiła sobie z systemu rozgrywek i tych którzy go stworzyli. Mieli do tego prawo. Niech panowie w garniturach się wstydzą, bo to oni zostali ośmieszeni. Inna sprawa że siatkarze olali kibiców, ale przecież gdy zdobędą mistrzostwo to kto w Brazylii będzie im to wypominał ?
    • Gość: 1 Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.ip.netia.com.pl 03.10.10, 05:05
      przeczytałem to co spłodziłeś i uważam, że jesteś debilem. Bułgaria grała na całego ? Drugim składem? Tak jak ruskie, czy inni chcieli się delikatnie podłożyć.To właśnie Brazylijczycy pokazali, że mają jaja ostentacyjnie przegrywając i pokazując co sądzą o tym systemie.
    • Gość: gość MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.10, 08:16
      Brawo Brazylia ! Tylko ich manifestacja odbiła się echem. Wcześniej mecze oddały Serbia, Rosja, Francja i było cicho. Wierzę Gibie, że był to dla nich czarny dzień. Niestety nie było innego sposobu by pokazać bezsens regulaminu mistrzostw - promowania przegranego.Już się szykuję na ich mecz z Włochami.
      • Gość: kiziak System rozgrywek fatalny, ale jak... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 08:50
        ...patrzę na składy obecnych grup, to załapały się wszystkie najlepsze ekipy poza Polską :( To nic, że wiele drużyn "kombinowało". Jak się chce coś osiągnąć, to trzeba wygrywać z takimi drużynami jak np. Bułgaria. Więc nie zwalajcie całej winy na zły system.
    • Gość: moralne prawo jaki prezes , taki system (rozgrywek) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 08:52
      Na koniec cytat z prezesa PZPS Mirosława Przedpełskiego po ubiegłorocznym losowaniu Ligi Mistrzów: „W siatkówce takie sprawy załatwia się w podstolikach. Siada się przy barku i się dyskutuje" oraz fragment tekstu z Gazety Wyborczej po losowaniu grup Ligi Światowej w 2007 roku: „W ubiegłym tygodniu na kongresie FIVB w Lozannie znów doszło do negocjacji w podstolikach, jak nazywają to działacze. No i rozpoczęła się układanka. W pierwszym rozdaniu Polacy mieli grać z Rosją, Chinami i Japonią. Taki zestaw nie wszystkim odpowiadał, więc negocjowano dalej. - W drugiej propozycji mieliśmy znaleźć się w grupie śmierci - opowiada Mirosław Przedpełski, prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej. - Proszę sobie wyobrazić: Brazylia, Serbia i Chiny. W końcu wszyscy zdecydowali, że najlepiej będzie rzeczywiście losować".

czego sie po nim spodziewaliście?! po słowniku ( napalili, cacuszko, dziewuchy, stukniemy go - to o adamskim do czlonków zarządu) można było już dawno ocenić kim jest lansowany przez ambroziaka i popkę "biznesmen" teraz macie tego efekty, zrobili z siatkówki szambo wyprowadzając przy tym ze związku olbrzymia kasę!
    • Gość: kuba MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... IP: *.echostar.pl 03.10.10, 09:02
      system MŚ był znany od dawna wiec jesli naszym sie nie podobał trzzeba było sie wycofać z turnieju a jeśli ktoś nie umie kombinować to pakuje walizki taka prawda odpadliśmy przez własna głupote i na własne życzenie sami sie wpakowaliśmy do takiej grupy bo myslelismy ze jesteśmy potęga a rzeczywistość okazała sie brutalna a Brazylia i tak zdobedzie MŚ nie wiem tylko z kim zagraja w finale turniej właściwie zaczyna sie od tej fazy mimo wszystko ciekawa impreza mozna zobaczyć do czego można doprowadzić sportowa rywalizacje :}
    • Gość: kosz-alina Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.cable-modem.tkk.net.pl 03.10.10, 09:15
      A wszyscy kibice siatkówki na całym świecie w ramach protestu powinni wyłączyć telewizory podczas transmisji każdego ze spotkań tego turnieju, w którym regulamin decyduje o losach drużyny a nie walka na boisku.
      Co za debile układali ten regulamin i co za debile dopuścili taki regulamin rozgrywek !!!

I bardzo dobrze, że Brazylia zagrała w ten sposób mecz, bo to nie Brazylia wypaczyła mecz, tylko organizatorzy spier..lili mistrzostwa świata

XX1 wiek a taka hipokryzja!
      • Gość: andi Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.toya.net.pl 03.10.10, 13:03
        A ja mam nadzieje że za tak fatalną organizację MŚ odpowiedzą organizatorzy , nie powinni za to zagrać w następnych MŚ . I mam nadzieje że Włosi odpadną przed finałem . Czekam na mecz Brazylia - Włochy i wtedy zobaczymy kto dalej będzie grał . Jestem oczywiście za Brazylią bo tylko oni pokazali jaki beznadziejny jest system . A dlaczego nikt nie ma pretensji do Serbi, Rosji , Francji i itd. Te wszystkie zespoły chowały głowy w piasek bo bali się odezwać .
        • Gość: g Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.legnica.vectranet.pl 03.10.10, 23:08
          Gro zespołów tu kombinuje, a tu jakieś larum. Jaki system, takie zawody.
    • Gość: miecio MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... IP: *.chello.pl 03.10.10, 09:27
      Nie oszukujmy się, Bułgaria też pewnie z chęcia by przegrała ten mecz. Przegrywać też trzeba umieć chociaż dla formy mogli choć jeden wygrać. Oczywiście myslę o dobrych zespołach
    • tymooteusz MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... 03.10.10, 09:36
      Afera Fryzjera w Polskiej piłce nożnej, to mała kropla w oceanie, przy tym co się dzieje na największej imprezie światowej w piłce siatkowej, na oczach miliardów ludzi.
      Italia stolica nierobów, Italia Stolica korupcji ....
    • maura4 MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... 03.10.10, 09:36
      Nie oglądałam, ale trudno mi potępiać drużyny za to, że przystosowują się do warunków rywalizacji, jakie stworzyli organizatorzy. Tak już jest w naturze, że niedostosowani giną.
      Z pewnością nie będzie to impreza, która dobrze zapisze się w historii siatkówki, nie tylko polskiej.
    • Gość: misti8 MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... IP: *.chello.pl 03.10.10, 09:48
      Dlaczego pretensje do Brazylijczyków??? a nie do twórców idiotycznego systemu w którym opłaca się przegrywać, tego nie rozumiem...
      • Gość: Dżiba Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.ssp.dialog.net.pl 03.10.10, 10:43
        Tak sobie czytam wypowiedzi na forach siatkarskich i moim zdaniem trzeba na sprawe spojrzec szerzej, a pewne rzeczy dopowiedziec:
        1. Dlaczego wszyscy zakladaja, ze Wlosi zagraja z Brazylia w polfinale? To jest dzielenie skory na niedzwiedziu. O ile Kanarki maja latwa droge do samego finalu, o tyle Makarony trafili do bardzo wyrownanej grupy - z Francja i USA. Sadze, ze kazda z tych druzyn ma takie same szanse na awans. Jezeli Francuzi doprowadza do zdrowia Rouziera to moim zdaniem to oni wygraja ta grupe. Jankesi to mistrzowie motywacji - awans jest sprawa otwarta.
        2. Brazylia w przeciwienstwie do innych druzyn otwarcie i ostentacyjnie poddala ten mecz. Inne ekipy pozorowaly walke - przegrana Brazylii do zera i styl gry, a takze wypowiedzi na konferencji prasowej, jednoznacznie wskazuja, ze byl to swiadomy protest przeciwko chorym regulom rozgrywania tego turnieju.
        3. Brazylia obiecala Polakom, ze zagra z Bulgaria o zwyciestwo jezeli Polska pokona Bulgarie. Po tym jak dotarla do nich informacja z wynikiem meczu Polski, Brazylijczycy wkurzyli sie wiedzac, ze w nastepnym meczu z Bulgaria, kazdy bedzie chcial przegrac. To radykalnie zmienilo ich podejscie do tego meczu. Podobnie zmienilo sie nastawienie Bulgarow.
        4. Majac swiadomosc, ze drugie miejsce w grupie jest duzo bardziej komfortowe od pierwszego; zwazajac, ze druzyna gra z jednym rozgrywajacym, Kanarki postanowily mecz odpuscic, ale nie po walce tylko ostentacyjnie. Zyskaly w ten sposob: latwa droge do finalu; brak ewentualnych kontuzji, ktore mogly sie pojawic w meczu o pietruszke; mimo wszystko szacunek w oczach niektorych osob (jawna, odwazna demonstracja sprzeciwu). Paradoksalnie stracily takze szacunek u innych kibicow, takich ktorzy sa przeciwni jakimkolwiek kalkulacjom.
        5. Polska zagrala w ostatnich dwoch meczach tragicznie! Nie dalo sie tego ogladac, nie wiem czy to presja ich tak sparalizowala, ale Polacy byli strasznie spieci, poruszali sie jakby mieli doczepione ciezarki do kostek. Mentalnie poddali sie bardzo szybko. Moim zdaniem w takiej formie mogliby przegrac nawet z Kamerunem, ktory z USA zagral swietnie. To by byla dopiero kompromitacja... A tak odpadlismy z turnieju po niezlej grze w pierwszej fazie turnieju i fatalnej grze w najwazniejszych meczach, a wine za porazke mozemy zrzucic na chory system (co jest prawda, ale tylko w 50%).
        • maz-47 Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , 03.10.10, 11:13
          Możesz pisać co chcesz, ale szacunku żadnego Brazylia nie zyskała. Przez 10 lat byli wzorcem, wszyscy chcieli im dorównać i w końcu się sk-urwili.
          Winien jest oczywiście ten zboczony system, który bez skrupułów obnaża najdziksze instynkty. To tak jakby prawo powszechne zezwalało poniżać się ludziom poniżej ludzkiej godności. nagradzało za przekręty, a karało za uczciwość. To patologia!
    • Gość: Brawo Brazylia Brawo brazylia !!!! IP: *.chello.pl 03.10.10, 10:03
      BRAWO BRAZYLIA!!! przynajmniej oni mieli jaja ostentacyjnie pokazać co myślą o systemie rozgrywek. Czy trafią na Kubę czy nie Niemcy w kolejnej fazie moim zdaniem nie ma dla nich znaczenia. Trafili na Niemcy a z nimi przecież przegrali przed MS. Teraz czekam na mecz Brazylia - Włochy w półfinale.
    • Gość: fairplay4ever MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , g... IP: *.29.11.vie.surfer.at 03.10.10, 10:19
      śmierć siatkówki stała się faktem!
    • Gość: krystian Re: MŚ siatkarzy. Brazylia przegrała z Bułgarią , IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 10:26
      ŻAL I ŻENADA BRAZYLIJSKA SIATKÓWKA!!!!!!!GDZIE JEST ICH GODNOŚĆ ZROBILI Z SIEBIE PAJACÓW a WŁOSI zawsze byli aktorami a nie sportowcami oni to maja w naturze kompromitacja mistrzostw świata!!!
    • Gość: Franek niektórzy z was to naprawdę durnie... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.10, 10:38
      oni specjalnie tak zagrali, nie po to aby trafić na słabszą grupę (ze wszystkimi wygrają) ale głównie po to aby pokazać absurd harmonogramu tego turnieju
      • Gość: Johann Re: niektórzy z was to naprawdę durnie... IP: *.pool.mediaWays.net 03.10.10, 10:57
        durnie i zwykle barany.Nie daly rade ci wasi CWIERCSIATKARZE sie dalej przebic i palaczecie tu wszyscy. A Niemcy sa ciagle w turnieju , a Lozano ciagle sie usmiecha ,jak mu tylko ktos powie slowo -polonia. DOBRA DRUZYNA PRZECHODZI MIMO WSZYSTKO DALEJ;POLACZKI JUZ GRYZA TRAWE. Juz tak powoli ,a w zespolowych to nie macie nic. Po prostu nie potraficie w niczym ,nie tylko w sporcie czegos osiagnac zespolowo.A tak sobie czytam te wasze tu i tam wpisy i sam miodzio jest to dla mnie.Dalej tak ,szukajcie kto winny,czemu i inne bzdury.Odpowiedz jest jedna i prosta - wy po prostu tego nie potraficie. Dlatego tez jako narod-zespol zawsze braliscie baty,no chyba ,ze sie ktos nad wami ulitowal i wam pomogl.Obecnie pomagaja wam Niemcy ,ktore to pojecie zescie zakamuflowali pod pojeciem Unii.Nie wstydzcie sie tego,uznajcie to a wam ulzy. NARODY , KTORE WIDZA I UZNAJA SWE SLABOSCI STAJA SIE PRZEZ TO SILNIEJSZE. Stancie sie silni,na kolana przed nami.
        • Gość: :) Re: ty się johann lepiej szykuj na zimę, IP: *.23.54.194.generacja.pl 03.10.10, 11:43
          nowy kartony do spania skręciłeś? w tym roku szybko zima nadejdzie.
          • Gość: Johann Re: ty się johann lepiej szykuj na zimę, IP: *.pool.mediaWays.net 03.10.10, 12:11
            Na kartonach spi sie zdrowo,bo swieze powietrze.U was smierdzi ,smierdzi bo we wszystkim macie falszywosc a najwieksza w ocenie samych siebie.A fuj. A NIEMCY GRAJA DALEJ , tralalala.W noznej jestescie gdzies na 75 miejscu, w siatce tez macie kopa w tylki i na dol.Bedziecie sie musieli posilkowac ta zimowa morfinistka ale uwazajcie ,sa juz nowe skuteczne sposoby ,by ja zlapac na tym. A tak to NIC , pustynia i to w 37 milionowym narodku.Najlepsi wyjechali i sie identyfikuja z innymi narodami.Zostaly tam same resztki ,no takie mniej wartosciowe w konkurencji miedzynarodowej. Niedlugo wyjedzie ta resztka tych ,co jeszcze liczyli ,ze sie cos w spoleczenstwie poprawi.Zostana same rydze ,mochery i inne klechy. Hyhyhyhyhy.
            • Gość: g Re: ty się johann lepiej szykuj na zimę, IP: *.legnica.vectranet.pl 03.10.10, 23:19
              Jasiu, dziecko,tatuś zmienił operatora?
              A Niemcy sobie długo nie pograją, z tej grupy wychodzi już tylko jeden zespół.

A w piłkę w reprezentacji Niemiec ilu jest Niemców, bo sporo tam Polaków,jakiś Turek się trafił, itp.
              Bez tych graczy niemiecka piłka jest cieniutka.

Zazdrościsz, dziecko, narciarce? W tej dyscyplinie Niemcy to dno.
              Może trzeba się rozchorować. To kolejna dyscyplina, gdzie kombinatorzy legalnie mają lepiej.
        • szerszen0 Re: niektórzy z was to naprawdę durnie... 03.10.10, 16:52
          NARODY , KTORE WIDZA I UZNAJA SWE SLABOSCI STAJA SIE PRZEZ TO SILNIEJSZE
          Jasiu, gdybyś uznał swoją słabość (kultura nie pozwala mi nazwać to co wypisujesz inaczej) dałoby się z Tobą dyskutować, a tak to nie bardzo
          ps. kilkakrotnie pytałam Cię czy Johann i Szuja to ta sama osoba i nie dostałam odpowiedzi
    • bornholmbornholm My,Polacy jak zawsze szlachetni i walczący zgodnie 03.10.10, 10:43
      z duchem fair play i jak zawsze dostajemy za to po dupie!!!Kiedy wreszcie nauczymy się cwaniactwa i zaczniemy z tego korzystać jak reszta świata?!To nie Brazylijczycy są błaznami bo oni,Serbowie i Niemcy grają dalej a my pojechaliśmy do domu...
      • Gość: jan Re: My,Polacy jak zawsze szlachetni i walczący zg IP: 81.219.120.* 03.10.10, 11:04
        Popieram. We współczesnym sporcie nie ma miejsca na szlachetność . Dam przykład z piłki nożnej - Materazzi i Zidane. Materazzi obraził Zidane ale to Włosi zostali mistrzami świata.
      • Gość: gość Re: My,Polacy jak zawsze szlachetni i walczący zg IP: *.adsl.inetia.pl 03.10.10, 11:23
        Dobra, ale my mamy czyste sumienie przynajmniej. Jeżeli Brazylia zdobędzie medal to zostanie wygwizdana i tak ci zawodnicy zapamiętają swoje "wielkie" chwile. Jak do tej pory ich lubiłąm, tak teraz tak im jak i Serbom życzę wszystkiego najgorszego i mam nadzieję, że polecą za to swoje cwaniactwo na łeb na szyję ;///
        • Gość: Adam Kg Re: My,Polacy jak zawsze szlachetni i walczący zg IP: 81.219.87.* 03.10.10, 12:44
          Jeżeli Brazylijczycy zdobędą złoty medal, to ich kibice będą się cieszyć - i tyle (tak jak my byśmy się cieszyli, gdybyśmy sobie odpuścili któryś z meczów, ale doszli do finałów). Poza tym, akurat przy jednej kwestii mogę Brazylijczyków zrozumieć - dali odpocząć jedynemu rozgrywającemu - co do wystawienia innych rezerwowych - tu nie musieli dawać nikomu odpocząć.
        • Gość: Tomek Re: My,Polacy jak zawsze szlachetni i walczący zg IP: *.dsl.pltn13.sbcglobal.net 03.10.10, 21:42
          Czyste sumienie, że z własnej woli postawili się w trudnej sytuacji i odpadli? Ja bym raczej pluł sobie w brodę po takim błędzie.
      • Gość: top Re: My,Polacy jak zawsze szlachetni i walczący zg IP: *.apus-net.pl 03.10.10, 12:24
        jak to mówili za komuny może naród biedny ale dumny i waleczny :D
      • Gość: Piotrek Re: My,Polacy jak zawsze szlachetni i walczący zg IP: *.chello.pl 03.10.10, 12:33
        I po co mają grać na tej imprezie błaznów! Medal na tych MŚ nic nie jest warty. Zresztą i tak za słabi jesteśmy na złoto.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka