Dodaj do ulubionych

Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się,,,,

03.12.06, 13:36
Jeden przegrany mecz nie przekreśli wspaniałego wyniku jaki osiągnęliście w
Japonii. Brazylia to drużyna z innego świata. Dziękujemy za te piękne
chwile...
Obserwuj wątek
    • Gość: :) Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:38
      I tak byliscie wspaniali....Chylę czoła:)
      • Gość: Pyra Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.icpnet.pl 03.12.06, 13:40
        Wielki szacunek dla naszych zawodników!!!!! Bravo chłopcy! Nastepnym razem
        utrzemy nosa brazylijczykom.
        • y00 rispekt! 03.12.06, 14:04
          czeresniaki.blox.pl rispektują nasz tim!
          • basiasss Vive la Pologne! 03.12.06, 14:23
            • butterfly2 Re: Vive la Pologne! 03.12.06, 14:52
              Polakom gratulujemy siatkarzy !!
              • Gość: Ździchu Re: Vive la Pologne! IP: *.chello.pl 03.12.06, 18:40
                Już dawno żadne wydarzenie sportowe mnie tak nie poruszyło. BRAWO!!!

(i pozdrowienia dla "ekipy oglądającej" w warszawskim markecie :)
            • Gość: rm Re: Vive la Pologne! IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 03.12.06, 18:51
              brawo, brawo, brawo
        • marlonvel Gratulacje, było super :) 03.12.06, 14:20
          Brawo!!!
          Mamy srebro!!!
          Gratuluje i dzięki :)
          • Gość: krx Re: Gratulacje, było super :) IP: 83.238.239.* 03.12.06, 15:39
            Gratulacje.
            Nie narzekajmy, cieszmy się !!!!!
        • basiasss WE LOVE YOU 03.12.06, 14:21
          Jesteście wspaniali! Graliście wspaniale! A przegrać z Brazylią, to chyba nie
          jest wstyd- nawet o taką stawkę:) Dokonaliście wielkiego czynu i na zawsze
          wyryliście swoje nazwiska w pamięci wielu osób- w mojej na pewno:)
          • pawel.herman Re: WE LOVE YOU 03.12.06, 15:25
            Gratulacje i gorace podziekowania za wspaniale doznania dostarczone podczas tych
            Mistrzostw.Chwala Wam za to :)
        • Gość: rakieta Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.e-wro.net.pl 03.12.06, 19:15
          BRAWO POLSKA !!!!! GRATULACJE
      • Gość: krzysztof Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.hsd1.il.comcast.net 03.12.06, 13:40
        Nic sie nie stalo!!! Gratulujemy....Jestescie wspaniali...
        • Gość: janek-007 Gratulacje. Srebro to dobry wynik... IP: *.dsl.bell.ca 03.12.06, 13:51
          Nie podzielam opinii tych którzy mówią ze 'nic się nie stało'. Stalo się bo
          przegraliśmy i nie ważne ze z lepszymi. należy się zastanowić dlaczego Polakom
          'końcówki' nie wychodzą i to nie tylko w siadkowce no ale to na jutro. Dzisiaj
          cieszymy się ze srebra. Gratulacje.
          • Gość: Megi Re: Gratulacje. Srebro to dobry wynik... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 14:29
            Myślę, że jako mężczyzna, znasz smak porażki, kiedy Ci "nie wyszło". I na pewno
            twoja kobieta nie robiła Ci z tego powodu wymówki, tylko Cię pocieszała. Mam
            nadzieję, że jak Ci nie wyjdzie "końcówka" następnym razem, wykopie Cię z
            łóżka :)
        • traxa Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, 03.12.06, 15:22
          jak to nic sie nie stało??? stało się, mamy srebro!!! a co ważniejsze
          pokonaliśmy Rosję- naszego najgorszego psychicznie przeciwnika!!! tylko
          gratulować i czekać na następne mecze:)
          po prostu wspaniali jesteście!!! i dzięki za pamięć o arku- mistrzowski występ w
          koszulkach z 16. dziękuję :*
        • Gość: magda Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.06, 18:45
          Chłopaki nic sie nie stało jesteście wielcy -dawno nikt nie dał Polakom takiego
          przentu dziękujemy
      • Gość: borovague Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.fbx.proxad.net 03.12.06, 13:41
        Pewnie ze sie nie stalo!!!
        I tak te mistrzostwa to duzo wiecej niz oczekiwalismy!!!
        Ja tam Was kocham za te wspaniale mecze!
      • Gość: Grzesiu Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.ds.ae.katowice.pl 03.12.06, 13:41
        Wykonaliście plan z nawiązką, więc cieszymy się ze srebra. No i dokopaliście
        "Ruskim" :)
      • Gość: megg Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:48
        aj . . . nic to wielkiego . . . dla mnie to Wy jesteście najlepsi:)
        • Gość: jasio Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: 80.54.10.* 03.12.06, 14:51
          Mam 32 lata pierwszy raz ogladałem polska druzyne w grach zespołowych w finale
          mistrzostw swiata, oby takich chwil było wiecej, Gratuluje i Pozdrawiam.
      • Gość: darek Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.chello.pl 03.12.06, 13:50
        JAETEśCIE WWWWWWWWIELCY
      • badjuk Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, 03.12.06, 13:57
        Leć Adam! LEEEEĆ!!!!!
      • y00 respekt ziomy! zajrzyjcie do mnie po powrocie! 03.12.06, 14:03
        czekam na http:/czeresniaki.blox.pl of course!
      • Gość: bartek Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.zvid.net 03.12.06, 14:18
        Gratulacje, byliscie wspaniali !!!!!
      • Gość: Pablo Jesteśmy tak naprawdę mistrzami świata !!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 14:20
        Albowiem Brazylia to drużyna z innej planety...
        • fathom Re: Jesteśmy tak naprawdę mistrzami świata !!!!!! 03.12.06, 16:14
          o, tu się dopiszę:) Wielkie gratulacje, na poczatku rozgrywek nikt nawet nie
          przewidywał, że tak dobrze Wam pójdzie, chłopaki! Nawet jeśli ten ostatni mecz
          przegraliście, to był to jedyny przegrany mecz w całym turnieju!
      • Gość: gomba dzieki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 14:53
        dzieki za te wszystkie chwile, szczegolnie za rosje i bulgarie
      • Gość: anna Re: Chłopaki nic sie nie stało, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.06, 15:01
        jesteście super !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: Jola Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 15:19
        Gratuluje graliście super!!Jesteśmy z was dumni!!!!
      • Gość: HYdek Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.microchip.net.pl 03.12.06, 15:25
        chcę Wam podziękować !! Na którym lotnisku lądujecie?
      • Gość: BOZENA Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.233.udn.pl 03.12.06, 15:54
        kochani "CHŁOPCY" dziekuję za srebrny medal i wielkie emocje. Byliście
        wspaniali,żal tylko,żę dzisiaj tak pechowo zaczął się 1 set i wytrącił WAS z
        rytmu. Zabrakło szszęścia i nic nie wychodziło.Mimo wszstko jesteście WIELCY!!
        BOŻENA Z JELENIEJ GÓRY
      • Gość: ww Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.06, 16:12
        GUT
      • Gość: Sedes Znowu klapa... IP: *.185.rev.vline.pl 03.12.06, 16:13
        j.w.
      • Gość: ola Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 16:38
        byliście wielcy!!
      • Gość: daniel Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.adsl.szeptel.net.pl 03.12.06, 16:42
        i tak jesteście dla POLAKÓW najlepsi
      • dorotja Dziękuję za wiele godzin radości i wiele wzruszeń. 03.12.06, 17:01
        Tych, które były i tych, które będą.
      • Gość: jacek1f brawo - za wszytsko! n/t IP: *.aster.pl 03.12.06, 17:12
      • Gość: Van Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: 88.156.76.* 03.12.06, 17:33
        Chłopaki jesteście wspaniali. gratulacje
      • Gość: figo66 Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.netmadeira.net 03.12.06, 18:31
        Dzieki Wam zaczalem z nowu wierzyc ze ten narod moze przenosic gory,mam nadzieje
        ze to poczatek sukcesow w innych dziedzinach nie tylko sportowych...Dla mnie
        jestescie mistrzami!!!!
      • pawelzsc Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, 03.12.06, 18:38
        Jesteście Super Chłopaki! Warto było wstawać rano i Was oglądać. Jak tylko się
        pojawicie w Łodzi na meczu to wybieramy się całą ferajną. Nie my jedyni...
      • Gość: Karolinkaaaa Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 19:33
        VIVE LA POLONGE:)Byliscie wspaniali<33<33Dziekujemy za srebro.!
      • maringo Gratulacje!!!!!!!!!!! 03.12.06, 19:45
        Ogromnie się cieszę z sukcesu polskich siatkarzy w Japonii!!!!!!! Prawdziwy
        sukces wszak ustąpiliśmy tylko samym mistrzom!!!!!!!! Na ten czas to WIELKI
        sukces!!!!!!!! Jeszcze raz gratulacje dla polskich siatkarzy!!!!!!!!!!
      • Gość: Kamyśka Kochamy Was! IP: *.zetosa.krakow.pl 03.12.06, 19:49
        To było piękne, cieszymy się bardzo, ale wiedzcie, ze nawet gdybyscie wrocili bez medalu to kochali bysmy WAS mocno!!
        Daliscie popalic, a to srebro, jest napewno o wiele cenniejsze niz zloty medal, zloto jest brzydkie:) KOCHAMY WAS!!!
      • Gość: anka Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 20:02
        po prostu THE BEST
      • Gość: yhwh Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 20:16
        WIELKIE PODZIĘKOWANIA ZA MULTUM EMOCJI!!!

aczkolwiek finał przerżneliście w żenującym stylu. wyglądało to tak jakbyście
        skończyli mistrzostwa na meczu z bułgarią.
      • Gość: Gość z Kłodawy Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 20:18
        Dzięki Wam pooczułem co to znaczy być Polakiem.
    • Gość: g Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.acn.waw.pl 03.12.06, 13:39
      mysle ze nie stalo sie nic....
      • Gość: siatka A wlasnie ze sie stalo... IP: *.spray.net.pl 03.12.06, 13:42
        ...bo przegrali w fatalnym stylu oddajac punkty po glupich bledach i bez zadnej
        woli walki. Wzieli srebro i tyle. Po polsku.
        • Gość: kicia44 Re: A wlasnie ze sie stalo... IP: *.hr.hr.cox.net 03.12.06, 13:52
          Debil
        • Gość: odpuścili finał!!! Re: A wlasnie ze sie stalo...odpuścili finał!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 14:29
          odpuścili finał!!!!!!!!!
    • Gość: yyy Nauczcie sie zagrywac! IP: *.spray.net.pl 03.12.06, 13:39
      • Gość: trenerka Re: Nauczcie sie zagrywac! IP: *.lubartow.sdi.tpnet.pl 03.12.06, 13:55
        no właśnie ja tego nie moge zrozumieć jak można zwalić tyle zagrywek!?stale
        fragmenty gry powinni mieć w małym palcu to podstawa a nie to co oni
        wyczyniali:/ pozatym ten mecz byłby dobry ale nie na mecz finałowy o złoto! 0:3
        wielkie gratulacje ! ale ogłlnie za poprzednie mecze to dzięki trzeba jeszcze
        podkreślić to że od 34czy tam 32lat nie zaszliśmy tak daleko...
        • Gość: Maniek Re: Nauczcie sie zagrywac! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 18:20
          WREDNA MALPO TY NIEWDZIECZNY LUJU !!! NIE CZAISZ SIATKOWKI A SIE ODZYWASZ.
      • Gość: Maniek Re: Nauczcie sie zagrywac! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 18:19
        Zamknij jadaczke marudo jedna. Moze i troche spalili sie psychicznie, ale kim ty jestes , malpo jedna zeby ich krytykowac ? no kim ? :-)
    • Gość: torkal Właśnie że się stało!!!!! IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:39
      Nie podjeliśmy walki a tego wybaczyć nie mogę.
      • paseo Re: Właśnie że się stało!!!!! TAk jest,stalo sie ! 03.12.06, 13:41
        Walczy sie do konca,do wyprucia flakow,do ostatniej sekundy.
        Tak jak robia Niemcy.
        I nigdy,przenigdy nie mysli sie o porazce.
        • Gość: Beria Re: Właśnie że się stało!!!!! TAk jest,stalo sie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:50
          głupi jesteś i tyle
        • Gość: ws Re: Właśnie że się stało!!!!! TAk jest,stalo sie IP: *.toya.net.pl 03.12.06, 14:41
          Jasne. Oczywiście. I właśnie dlatego Niemcy zajęli 9 miejsce w tych
          mistrzowstwach, a Polacy zostali wicemistrzami...
        • Gość: Marta Re: Właśnie że się stało!!!!! TAk jest,stalo sie IP: *.devs.futuro.pl 03.12.06, 17:40
          Tylko ze ci twoi ukochani niemcy zajeli bodajze 9. miejsce..czy nawet dalej..
      • Gość: Lukassz Re: Właśnie że się stało!!!!! IP: 217.96.105.* 03.12.06, 13:43
        Dobrze że ty podjąłeś walke w napisaniu tego posta...
      • Gość: wróbelek Re: Właśnie że się stało!!!!! IP: *.adsl.inetia.pl 03.12.06, 13:44
        zdarza sie mój drogi ale pięknie wlczyli przedtem więc nic się nie stało Polacy nic się nie stało a jak coś ci przeszkadza to zostań siatkarzem i walcz z najlepszymi...tylko uważaj żeby cię trema nie sparaliżowała:) cieszmy sie bo w końcu coś się ruszyło w naszej grze i wreszcie may widoki na przyszłość byle dalej tak pracowali a poza tym każdy może mieć słabszy dzień szkoda że to było w2łaśnie dzisiaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
        • Gość: piotus Re: Właśnie że się stało!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:51
          Malkontentow w POlsce na peczki... Nikt nie jest doskonaly, Brazylia dzis byla
          po prostu lepsza, ale nie mozna odbierac chlopakom woli walki, na pewno chcieli,
          na pewno marzyli o zlocie... Nie udalo sie, nie wychodzilo dzis, ja im
          serdecznie dziekuje, odwalili kawal dobrej roboty! Sa wicemistrzami swiata!
          Wiecej kasy na siatkowke, wiecej hal, pilka nozna do podziemii ;)

Pozdrawiam!
      • Gość: kicia44 Re: Właśnie że się stało!!!!! IP: *.hr.hr.cox.net 03.12.06, 13:55
        Powiem jak Linda:Nie chce mi sie z toba gadac (to juz wlasne),palancie
      • Gość: Megi Re: Właśnie że się stało!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 14:37
        Ludzie to nie roboty.
      • Gość: jaek Re: Właśnie że się stało!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 14:47
        Nie chrzań!!! Byłeś tam?! Walczyłeś?! No to co wypisujesz takie bzdury!!
      • Gość: niunka Re: Właśnie że się stało!!!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 19:59
        takich kibicow to pod sciane i niech wlazly scina! pewnie do niedawna byles
        fanem malysza..
    • rumcajs_m Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, 03.12.06, 13:40
      Wicemistrzowie Świata!!!
    • e_r_i_n Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, 03.12.06, 13:40
      DZIĘKUJEMY! Jest za co!
      • beba2 Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, 03.12.06, 13:43
        Jak to nic się nie stało ??? PRZECIEŻ ZDOBYLI SREBRO NA MISTRZOSTWACH ŚWIATA !
        A to, ze przegrali z Brazylią... no cóż, pewnie kazdy by z nią przegrał :)
        Pozdrawiamy wszystkich naszych cudnych siatkarzy, ja i wszyscy znajomi !
        Dostarczyliscie emocji co niemiara.
    • Gość: kayan Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.lodz.msk.pl 03.12.06, 13:40
      To i tak wielki sukces. Gratulacje!!!
    • Gość: Asiula Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:40
      BRAWO BRAWO !!!!!!!!!
    • Gość: bewad Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.c31.msk.pl 03.12.06, 13:40
      Chłopaki nic się nie stało
    • tinga1 Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, 03.12.06, 13:40
      Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się nie stało!! Gratulacje!! Srebreny
      też kolor!
    • Gość: mlody Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.acn.waw.pl 03.12.06, 13:41
      Dziekujemy za wspaniale dwa tygodnie!!!! I za te wszystkie chwile szczescia - przede wszystkim po
      zyciestwach nad Rosja i Serbia!!!! Nawet jakos lekko sie wstawalo w srodku nocy by was ogladac!!!!
      I na koniec serdecznie gratuluje!!!! Naprawde wiele osiagneliscie - czekam na powtroke za 2 lata w
      Pekinie
    • tajemniczy_don_pedro Dziękujemy, gratulacje za srebro. 03.12.06, 13:41
      • Gość: wymiataczysko Re: Dziękujemy, gratulacje za srebro. IP: *.gorzow.mm.pl 03.12.06, 17:57
        I ja dziękuję za te srebro. Wypasione emocje w ciągu tych dwóch tygodni. Dzięki
        chłopaki!!!
    • Gość: Hagen a jednak się stało! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:41
      styl żenujący
      gratuluję poprzednich wyników - były nadspodziewanie dobre
      żałuję, że zaserwowano nam taką żałosną grę naszych w ostatnim meczu
      można przegrać po walce i bez walki
      ten mecz był wybitnie bez walki z naszej strony
      siła niemocy
      :/
      • Gość: p.pirx Re: a jednak się stało! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:45
        Oczywiscie ze sie stało! Żenada to jedyne co moge powiedziec. Gdybym mial
        oceniac po meczach Brazylii, to bylo wiele zespolow, ktore na ten medal
        zaslugiwaly o wiele bardziej niz my. Ale wiadomo jakie byly grupy i o ile bylo
        nam latwiej.
        Jak sie jest wicemistrzem swiata, to trzeba grac jak wicemistrz, a nie jak
        Gwatemala.
        I tylko jedna rzecz - dlaczego ten trener nie zmienil takich tragicznych
        postaci tego meczu jak chocby Świderski. Gdybym tam byl to zaspiewalbym - ILE CI
        DALI???!
        Wstydze sie dzisiaj ze jestem Polakiem...naprawde
        • Gość: Oizo Re: a jednak się stało! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:50
          to zmien obywatelstwo.

Z ciebie taki kibic jak z koziej d*** trabka.
          Jak wygrywamy to jestes kibicem - jak przegrywamy to sie wstydzisz obywatelstwa.
          WIEC JE ZMIEN
        • Gość: wróbelek Re: a jednak się stało! IP: *.adsl.inetia.pl 03.12.06, 13:52
          A MNIE JEST WSTYD ŻĘ TY JESTEŚ POLAKIEM. JAK CI SIE NIE PODOBA TO SIĘ WYPROWADŹ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BYLE SZYBKO!!!!!!!!!!!!!!! Myślisz że gdyby Brazylia była w takiej grupie jak my to ich kibice mieliby jakieś pretensje????????????????? Jeśli tak uważasz to chyba masz naprawde niskie IQ i chyba nie widzisz jakie postępy poczyniła nasza drużyna zresztą jak ci nie pasuje przerzuć się na futbol tak będziesz mógł narzekać i narzekać!!!!!!!
          • Gość: p.pirx Re: a jednak się stało! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:58
            > A MNIE JEST WSTYD ŻĘ TY JESTEŚ POLAKIEM. JAK CI SIE NIE PODOBA TO SIĘ WYPROWADŹ
            > !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BYLE SZYBKO!!!!!!!!!!!!!!!

A mnie jest wstyd, ze ty jestes Polakiem! Typowa chłopska natura - rzucic ochłap
            - będzie się cieszyć! Nie mowie, ze to mała sprawa zdobyć medal, ale dla mnie w
            sporcie ważniejsza niż medal jest ambicja, zajadłość, chęć zwycięstwa, kultura
            gry. Co z tego, że mamy medal, jak obraziliśmy tym meczem samą ideę sportu? Brak
            większości z tych zawodników charakteru.
            Widzieliście Swiderskiego, który plasuje, zeby sobie statystyki nie spieprzyc?
            To sie naprawde działo!
            • Gość: p.pirx Re: a jednak się stało! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 14:09
              Ochłonąłem...:)
              Przepraszam wszystkich, których moje słowa obraziły. Teraz jestem juz tylko zły
              na Lozano, ze nie zrobil zmian i nie dal nam szansy.
              Piekny gest z tym numerem 16 śp Arka Gołąsia... Gratulujmy naszym tego co
              osiagneli i wszyscy cieszmy sie, ze jestesmy Polakami;)
              • Gość: WRÓBELEK Re: a jednak się stało! IP: *.adsl.inetia.pl 03.12.06, 14:56
                przprosiny porzyjęte ale i tak uważam że możesz nie mieć racji nie byłeś na boisku nie jesteś trenerem (zresztą tak jak ja) więc nie możesz wiedzieć co (oprócz fenomenalnej gry Brazylijczyków) było przyczyną naszej porażki (zresztą tak jak ja)
            • sgk Re: a jednak się stało! 03.12.06, 14:11
              > Nie mowie, ze to mała sprawa zdobyć medal, ale dla mnie w
              > sporcie ważniejsza niż medal jest ambicja, zajadłość, chęć zwycięstwa, kultura
              > gry. Co z tego, że mamy medal, jak obraziliśmy tym meczem samą ideę sportu? Bra
              > k
              > większości z tych zawodników charakteru.

Krytykować jeden występ na tle całokształtu nie świadczy o Tobie zbyt dobrze.
              Ważna jest dla Ciebie ambicja? Bierz się i zrób to sam!
              Teraz takich krytykantów będzie pełno - ciekawe ile poprzednich meczów siatkarzy
              w mistrzostwach widziałeś. Podejrzewam, że żadnego...

Ja doceniam wszystko i bardzo bardzo bardzo dziękuję za cały turniej, za serię
              meczy wygranych w pięknym stylu, za emocje, za udowodnienie innym własnych
              możliwości, za ukoronowanie długiego okresu przygotowań, po prostu za
              WICEMISTRZOSTWO ŚWIATA !
        • Gość: Polly Re: a jednak się stało! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 16:58
          To staruj w konkursie na następnego trenera!!!!!!!!Wtedy medal na MŚ to będzie
          pikuś.Albo lepiej:postaraj się, mistrzu, do kadry dostać.Jak nic,drugim Gibą
          będziesz.A jak się wstydzisz,że jesteś z Polski to zmień obywatelstwo-najlepiej
          na rosyjskie.
        • Gość: marco Re: a jednak się stało! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 17:19
          jestes załosny !!!!
      • elianna Re: a jednak się stało! 03.12.06, 15:23
        A pocałujcie się w...piętę.Wszyscy, którzy twierdzicie, że stała się tragedia.
        Nie próbujcie odbierać narodowi radości. Już naszym kochanym panom ekspertom z
        koziej wólki się to prawie udało. Niedobrze mi się robi na widok tych żałobnych
        gąb:(. Jakie to polskie...:(. Tylko czekać jak usłyszymy, że Lozano zostaje
        zwolniony...
      • Gość: Neolit Re: a jednak się stało! IP: 195.117.102.* 03.12.06, 16:38
        Zenujaca to jest tylko i wylacznie Twoja wypowiedz. Trzeba sie pogodzic z tym ze
        Brazylia zagrala dzisiaj tak ze byla poza zasiegiem jakiejkolwiek druzyny na Ziemi.
    • Gość: Lukassz Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: 217.96.105.* 03.12.06, 13:41
      Bo to prawda...Nic się nie stało..Dla mnie jesteście najlepsi.. Szkoda tylko że
      przegrana była aż tak rażąca :<
      • paseo Stalo sie,poddali sie na dlugo przed koncem 03.12.06, 13:43
        .
        • Gość: zaz Skandal ! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:45
          • Gość: Battle Dust Re: Skandal ! IP: *.adsl.inetia.pl 03.12.06, 13:48
            zgadzam się
          • Gość: wara Re: Skandal ! IP: *.aster.pl 03.12.06, 19:42
            bez przesady.
    • Gość: mała Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:41
      nic się nie stało dziękujemy za srbro
    • soren Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, 03.12.06, 13:41
      brawo wicemistrzom
      szkoda, że nie wyszło
      • Gość: manujoao Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: 83.243.115.* 03.12.06, 13:46
        Panowie,dziekujemy za te wszystkie emocje.
        A ja nigdy nie kupie juz sprzetu japonskiego, zadna sztuka dopingowac lepszego,
        karzelki.
    • Gość: ja Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:42
      chłopcy, jestescie wieeeelcy! dziekujemy! dziekujemy! dziekujemy!
    • Gość: Kibic Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:42
      Było dobrze
    • Gość: forest26 Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: 83.2.24.* 03.12.06, 13:42
      dziekuje! dzieki Wam jestem dumny z tego ze jestem polakiem
    • Gość: aLBi Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:42
      Mamy srebro jeeeeeeeeeeeeee to wspaniały sukces dla polskiej siatkówki zawsze
      lepsze srebro niz nic
      • Gość: Kasia Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:44
        Jesteście wielcy !!! Kocham was :* i Dzięki za srebro... < ja wole srebro od
        złota :D )
    • Gość: sandruś Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, IP: *.zgora.dialog.net.pl 03.12.06, 13:42
      gratuluję srebra!!!!
      • Gość: greenskin Stało się! mamy srebro!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:44
        nie każdy mecz gra się na 200% a Brazylia dzisiaj była poza zasięgiem
        kogokolwiek
    • Gość: ik40 Dziekujemy!!! Dziekujemy!!! Dziekujemy!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:43
    • durmstrang_girl Re: Chłopaki nic sie nie stało, chłopaki nic się, 03.12.06, 13:43
      nic się nie stało! :) mamy srebro, pierwszy taki nasz sukces od 30 lat, mamy
      świetną drużynę, wspaniałego trenera, jesteśmy drudzy na świecie po Wielkiej
      Brazylii - czego chcieć więcej?! :)))

jesteśmy wspaniali :)
    • Gość: taky jeden jestescie do dupy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 13:43
      i tyle na ten temat
      • Gość: gośka Re: jestescie do dupy IP: 195.205.70.* 03.12.06, 15:13
        sam jesteś do dupy jak ci się coś nie podoba to sam idz i zagraj tak jak oni
        pasztecie.Ja jestem z nich dumna!!!!
        • Gość: taby Re: jestescie do dupy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.06, 19:29
          zamiast cieszyć xię z wielkiego sukcesu i pogratulować siatkarzom
          zawsze znajdzie się jakiś pasztet,który nic nie osiąghął a głupim gadaniem chce
          zdeprecjonować osiagnięcia innych
      • Gość: gambuzo Re: jestescie do dupy IP: *.echostar.pl 03.12.06, 19:14
        Ty czubie, jak śmiesz się tak odzywać do bohaterów narodowych ???

Chłopaki, z całego serca Wam dziękuję i gratuluję za to, że jesteście tacy
        wspaniali!

Marek
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka