Dodaj do ulubionych

Sekretarz generalny FIVB dla "Gazety": odczepci...

IP: *.toya.net.pl 11.10.03, 17:07
A może statut siatkarski jest tajny, bo oni wszyscy kręcą na
lewo? Wszędzie na świecie.
Obserwuj wątek
      • Gość: wojtek Re: KORUPCJA jest wszędzie! IP: 193.0.67.* 12.10.03, 00:01
        facet przewalił kolejne miliony z pańswowej kasy, oczywiście w
        majestacie prawa, bo się dobrał do sałaty w odpowiednim
        momencie / jak Grobelny, Baksik, Listkiewicz, Miler /, ale fiut
        z "ORGANIZACJI" nie może nam mieszać w systemie. po prostu niech
        spierdala, kutas jeden, i niech mnie poda do sądu, bo już mam
        dosyć tych wszystkich kutasów, wielkich biznesmenów, Milerów,
        Michników itd.
    • Gość: Janek Mam zaufanie do trenera złotej drużyny - Niemczyka IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.03, 20:23
      1)Nie wystarczy pisać dyrdymały w GW panie Stec. Trzeba zdobyć
      zaufanie kibiców. Trzeba być kimś takim jak Andrzej Niemczyk,
      kto zrobił coś dla polskiej siatkówki.
      Cytuję wypowiedź Andrzeja Niemczyka :
      "Przyjaciele siatkówki! Ja sporo przeżyłem, współpracowałem z
      federacjami w wielu krajach i w Polsce. Wierzcie mi, Polski
      Związek Piłki Siatkowej działa bardzo sprawnie pod
      kierownictwem Janusz Biesiady! Nie dajcie sobą manipulować!
      Oceńcie obiektywnie postęp siatkówki w ciągu ostatnich 3-4 lat.
      Oceńcie wyniki sportowe chociażby z tego roku! I pozostańcie
      przy tej dyscyplinie. Z góry dziękuję za 5 minut zastanowienia
      się nad panującą sytuacją. I zapraszam do kibicowania mojej
      reprezentacji."

2)Cytaty i komentarz.
      Cytuję:
      "Co powinien zrobić prezes Polskiej Konfederacji Sportu Andrzej
      Kraśnicki?
      - Musi czekać jak my. "

Janek: MA FACET RACJĘ PANIE STEC.

Cytuję:
      "Jak zareagujecie, kiedy zawiesi prezesa przed procesem?
      - Nie może tego zrobić!
      A jeśli jednak to zrobi?
      - Nie może."

Janek : MA FACET RACJĘ PANIE STEC.

Cytuję :
      "Wykluczycie PZPS?
      - Tak. Prezes Biesiada kieruje związkiem stowarzyszonym w FIVB
      i jemu bezpośrednio podlega. Tylko sąd może zadecydować o jego
      winie i to tylko w sprawach niezwiązanych ze sportem. Ale
      usunąć go możemy tylko my. Nie minister, prezydent waszego
      kraju też nie. Kiedyś już w Peru politycy wtrącili się w
      wewnętrzne sprawy siatkarskie, więc zawiesiliśmy federację. My
      decydujemy o losie PZPS, tak jak decydowaliśmy o grze Polaków w
      Lidze Światowej. Nie politycy. Czekamy na decyzję sądu, ale na
      definitywną decyzję, bo przecież jest kilka instancji, można
      się odwoływać."

Janek : MA FACET RACJĘ PANIE STEC.

Cytuję:
      "Zna Pan polskie sądownictwo? To może trwać latami...
      - Trzeba szanować człowieka. Nie wiemy, czy jest winny."

Janek : ŚWIĘTE SŁOWA. MA FACET RACJĘ PANIE STEC

Cytuję:
      'Prezes Kraśnicki wysłał do FIVB pytanie, jak zareagujecie na
      jego ewentualne zawieszenie Biesiady
      - Odpowiedź jest oczywista - zawiesimy PZPS. Wiem, że Polacy
      kochają siatkówkę i nie chcę krzywdzić waszych kibiców bez
      powodu. Niech Pan zwróci na to uwagę, zastanowi się nad tym, co
      robi, bo media mają wielką siłę. Apeluję do pana - jeśli nie ma
      problemów, niech pan ich na siłę nie kreuje. Musimy być
      poważni, bo wasze panie nie pojadą do Japonii na Puchar Świata
      [to pierwsza kwalifikacja do przyszłorocznych igrzysk
      olimpijskich - red.]."

Janek: ŚWIETE SŁOWA. MA FACET RACJĘ PANIE STEC.

• Gość: rogalou do janek: chyba naprawdę niezbyt ok z Tobą... IP: *.crowley.pl 11.10.03, 22:32
        to co piszesz jest bez sensu. co z tego, że FACET ma rację, jak jego racja
        opiera się na czymś takim jak statut FIVB, do którego de facto nikt nie ma
        wglądu. jeśli FIVB wprowadza takie zapisy jak: zawiesicie prezesa, to my
        zawiesimy związek to musi być coś z nimi nie tak. komuś się chyba ostro
        popieprzyło. POLSKI ZWIĄZEK PIŁKI SIATKOWEJ to nie jest FIVB filia w Polsce
        (jeśli tak by było to nie miałbym nic przeciwko) FIVB wygląda na organizację
        mocno, bardzo mocno skorumpowaną i na dodatek wydaje się, że o podłożu...
        mafijnym...
        • Gość: Janek ŁUBU-DU,ŁUBU-DU. Niech żyją dziennikarze z GWU. IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.03, 08:50
          1)To, że PZPS podlega wszechwładnemu FIVB nie jest żadnym wyjątkiem. Podobnie
          i inne polskie związki sportowe podlegają swoim federacjom światowym. Do
          podobnych konfliktów dochodziło i w innych dyscyplinach (Tomaszewski pisał o
          Dziurolandiii a teraz pisze o Listkolandii). Świat nie stoi w miejscu. Państwa
          (politycy)mają coraz mniejszy wpływ na światowe federacje sportowe(biznesmeni).
          2)Powinniśmy się cieszyć, że we władzach światowych federacji sportowych
          zasiadali i jeszcze zasiadają Polacy. Biesiada rozkręcił, jak mało kto w
          świecie, polską siatkówkę i tym zdobył sobie uznanie działaczy federacji
          światowej. Powinniśmy się cieszyć, że prezes PZPS został przyjacielem prezesa
          FIVB. Dzięki temu polska siatkówka żyje. Dzieki temu polskie reprezentacje
          uczestniczą w Lidze Światowej i Pucharze Świata.
          3)Nadchodzą czasy, gdy żaden polski zespół piłkarski nie będzie miał szans
          nawet na kwalifikacje do ekskluzywnej Ligi Mistrzów. Czy chcesz, aby dotknęło
          to polską siatkówkę. Polska piłka nożna bez Ligi Mistrzów będzie grała na
          bardzo słabym poziomie, ale przetrwa. Polska siatkówka bez Ligi Światowej nie
          przetrwa. Nieodpowiedzialni dziennikarze GW udają, że tego nie wiedzą. Niszczą
          przyszłość polskiej siatkówki. Powinni na kolanach przeprosić Acostę i
          Biesiadę. Powinno się ich odsunąć od TVP i GW.
          • Gość: puk Acosta - capo di tutti capi. Biesiada - capo di PL IP: 130.94.107.* 12.10.03, 11:59
            Gość portalu: Janek Biesiadnik napisał:

> Biesiada rozkręcił, jak mało kto w świecie,
            > polską siatkówkę...

Ha,ha,ha!!! Podobnie jak niejaki Al Capone rozkręcił,
            jak mało kto w świecie, dystrybucję wódy w Ameryce
            czasów prohibicji... Naprawdę - swietni organizatorzy.
            A Ruben Acosta - szantażem posługuje się tak sprawnie,
            jak na capo di tutti capi przystało: "Ruszcie tylko
            mojego człowieka, to ja wam zrobię prawdziwą demolkę.."
          • Gość: johndoe Re: ŁUBU-DU,ŁUBU-DU. Niech żyje Janek Los IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 16.10.03, 15:39
            2)Powinniśmy się cieszyć, że we władzach światowych federacji sportowych
            > zasiadali i jeszcze zasiadają Polacy. Biesiada rozkręcił, jak mało kto w
            > świecie, polską siatkówkę i tym zdobył sobie uznanie działaczy federacji
            > światowej. Powinniśmy się cieszyć, że prezes PZPS został przyjacielem prezesa
            > FIVB. Dzięki temu polska siatkówka żyje. Dzieki temu polskie reprezentacje
            > uczestniczą w Lidze Światowej i Pucharze Świata.

za przeproszeniem, g....... rozkrecil. siatkowka rozkrecila sie, bo sa zawodnicy, ktorzy cos tam juz graja. od kiedy biesiada jest przezesem?. a od kiedy gramy chociazby w LS? wystarczy zdobyc pare medali /a mozna/ i juz nie bedzie szantazu ze strony acosty i innych. wydaje Ci sie, ze np. acosta wykluczylby z olimpiady wlochow? albo serbow? polska reprezentacja grala w LS przed biesiada, kobieca wywalczyla sobie prawo na boisku, a nie przy stole. w pucharze swiata rowniez. zaslugi biesiady to organizacja ls w katowicach, turnieju eliminacyjnego do ms, czy final four, oraz ms w argentynie /niewykluczone, ze gdyby nie wcisnal do reprezentacji ferdynanda wspanialego, sprawe rowniez daloby sie zalatwic na boisku/. i to wszystko. zadnej LS nigdy nie zalatwil.
            3)Nadchodzą czasy, gdy żaden polski zespół piłkarski nie będzie miał szans
            > nawet na kwalifikacje do ekskluzywnej Ligi Mistrzów. Czy chcesz, aby dotknęło
            > to polską siatkówkę. Polska piłka nożna bez Ligi Mistrzów będzie grała na
            > bardzo słabym poziomie, ale przetrwa. Polska siatkówka bez Ligi Światowej nie
            > przetrwa. Nieodpowiedzialni dziennikarze GW udają, że tego nie wiedzą. Niszczą
            > przyszłość polskiej siatkówki. Powinni na kolanach przeprosić Acostę i
            > Biesiadę. Powinno się ich odsunąć od TVP i GW.

jak beda dobrzy to beda grali. acosta nie zmieni przepisow. ls nie jest polskiej siatkowce potrzebna, tak bardzo jka Ci sie wydaje. bo po co? to impreza dla kibicow. zeby zdobywac medale, nie ma koniecznosci w niej grywac. w przyszlym roku moze w niej nie byc rosji np..
            mam nieodparte wrazenie, ze Ty jakis inteligentny inaczej jestes. nie pisac o kantach biesiady, bo to nam zaszkodzi? to moze tylko pomoc. nawet jezeli cena mialoby byc tym razem nieuczestniczeni w igrzyskach. zwiazek ma byc przede wszystkim dla juniorow i tam finansowac pewne sprawy. seniorom biesiada potrzebny jest jak dziura w moscie. a konflikt w pzps to nie konflikt biesiada -gw jak Ci sie w Twoim malym rozumku wydaje. ci, ktorzy zlozyli dymisje to tez z gw byli? kumple seca od kieliszka. zacznij myslec zanim cos napiszesz.
            ps. co do ucciwosci fivb, to przypomnij sobie losowanie finalu ls w tym roku
            pzdr
            • Gość: Janek Re: ŁUBU-DU,ŁUBU-DU. Niech żyje Janek Los IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 16.10.03, 20:39
              Cytuję: "nawet jezeli cena mialoby byc tym razem nieuczestniczeni w igrzyskach"
              Odpowiadam : Łatwo tak mówić, ale żądasz zbyt wysokiej ceny. Na to plebs żądny
              Igrzysk, do którego i ja mam przyjemność się zaliczać, się nie zgodzi. Były
              dwa lata to trzeba było to załatwić do końca - a nie teraz, gdy mamy turnieje
              kwalifikacyjne. Zacząłem bronić prezesa dopiero teraz a przez dwa lata to
              siedziałem cicho. Obecnie najwcześniejszy moment do ponownego grzebania w tej
              sprawie to widzę dopiero po turniejach kwalifikacyjnych (listopadowym i
              styczniowym). Prezes, trenerzy i siatkarze muszą mieć obecnie spokój.
              • Gość: johndoe Re: ŁUBU-DU,ŁUBU-DU. Niech żyje Janek Los IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 20.10.03, 14:37
                > Odpowiadam : Łatwo tak mówić, ale żądasz zbyt wysokiej ceny. Na to plebs żądny
                > Igrzysk, do którego i ja mam przyjemność się zaliczać, się nie zgodzi.
                wybacz, ale ja wole, zeby polkomtel zostal w siatkowce na dlugie lata, a przy biesiadzie to bardzo watpliwe. chce, zeby inni zaczeli finansowac lige, kobieca reprezentacje, juniorow itd. dopoki ze zwiazku ulatniaj sie pieniadze nie wiadomo w jakim kierunku, tego nie bedzie. dlatego moge poczekac do nastepnej olimpiady. po drodze beda jeszcze ms i me. tam tez mozna wejsc na szczyt.
                zlodzieja nie mam zamiaru tolerowac.
      • Gość: Biesiada Kretacz LukAUT opamietaj sie! IP: 144.139.73.* 12.10.03, 01:05
        Gość portalu: LukAUT napisał(a):

> Jak mozna dzwonic do sekretarza generalnego takiej federacji,
        > jak FIBA i denerwowac go jakimis spekulacjami i
        > filozofowaniem: "co by bylo gdyby.."???!!!Wlasnie przez
        takich
        > ludzi jak Pan, Panie redaktorku, mowia o Polakach zagranica
        > kombinatorzy i cwaniaki.Niech sie Pan opamieta!!!!

A moze Prezes Biesiada jest Twoim krewnym? Po przeczytaniu
        Twojej wypowiedzi nasuwa mi sie tylko jedna mysl: jestes
        kompletnym ignorantem. A piszac takie pierdoly powodujesz, ze
        ludzie za granica mowia o Polakach kombinatorzy i cwaniaki.
        Pozdrawiam
        • Gość: LukAUT Re:SUPER! IP: *.5.15.vie.surfer.at 12.10.03, 11:12
          Pozdrawiam:
          Posluchaj no koles: Dla wyjasnienia: nie jestem zadnym krewnym ani znajomym
          ludzi ze zwiazku.Jestem czlowiekiem ktory uprawia ta dyscypline od 20 lat i
          ktoremu troche na tym zalezy, zeby nasza rodzima Siata zostala na poziomie!
          Uzywajac slow typu "ignorant" i "pierdoly" sam pokazujesz twoj poziom.Teraz do
          rzeczy: jezeli Biesiada zawalil (osobiscie uwazam, ze cos musi miec na
          sumieniu - brak rachunkow na ...Mio PLZ), to powinnismy zalatwic to U NAS!!!!
          tzn w POLSCE a nie wyjezdzac z tym do jednego z najwazniejszych dzialaczy
          federacji siatkowki.Jezeli nie rozumiesz tego co napisalem w moim komentarzu,
          to przeczytaj raz jeszcze UWAZNIE wywiad!!!Tam nie ma nic innego niz
          SPEKULACJE pana redaktorka!!!To nie jest dziennikarstwo, to chec zbudowania
          afery i przyciagniencia czytelnikow = zarobienia KASY!!!!!!Co z takimi
          dziennikarzami sie robi pokazal nasz w tej chwili 2. (po Panu K. Gorskiemu)
          najwybitniejszy trener: P. H. Kasperczak: takich ludzi sie poprostu ignoruje!
          Jak mozna rozmawiac z czlowiekiem, ktory tylko snuje gdybania i ustawia
          teorie???!!Jezeli nie wysadziles nosa za granice Polski chociaz raz, to nie
          zrozumiesz co oznacza byc Polakiem!!!Przez te ciagle robienie w pory = co
          bedzie gdy cos tam sie stanie, ludzie nas lekcewaza, jak czesto mam ja jako
          jednostka z tym wizerunkiem Polaka walczyc???Zobacz co z nami Szwedzi zrobili
          wczoraj!!Czasami brakuje juz slow!!
          Pozdrawiam (i naklaniam raz jeszcze do uwaznego przeczytania wywiadu)
          • Gość: Podroznik Re:SUPER! IP: *.prem.tmns.net.au 12.10.03, 14:52
            Gość portalu: LukAUT napisał(a):

> Pozdrawiam:
            > Posluchaj no koles: Dla wyjasnienia: nie jestem zadnym
            krewnym ani znajomym
            > ludzi ze zwiazku.Jestem czlowiekiem ktory uprawia ta
            dyscypline od 20 lat i
            > ktoremu troche na tym zalezy, zeby nasza rodzima Siata
            zostala na poziomie!
            > Uzywajac slow typu "ignorant" i "pierdoly" sam pokazujesz
            twoj poziom.Teraz do
            > rzeczy: jezeli Biesiada zawalil (osobiscie uwazam, ze cos
            musi miec na
            > sumieniu - brak rachunkow na ...Mio PLZ), to powinnismy
            zalatwic to U NAS!!!!
            > tzn w POLSCE a nie wyjezdzac z tym do jednego z
            najwazniejszych dzialaczy
            > federacji siatkowki.Jezeli nie rozumiesz tego co napisalem w
            moim komentarzu,
            > to przeczytaj raz jeszcze UWAZNIE wywiad!!!Tam nie ma nic
            innego niz
            > SPEKULACJE pana redaktorka!!!To nie jest dziennikarstwo, to
            chec zbudowania
            > afery i przyciagniencia czytelnikow = zarobienia KASY!!!!!!Co
            z takimi
            > dziennikarzami sie robi pokazal nasz w tej chwili 2. (po Panu
            K. Gorskiemu)
            > najwybitniejszy trener: P. H. Kasperczak: takich ludzi sie
            poprostu ignoruje!
            > Jak mozna rozmawiac z czlowiekiem, ktory tylko snuje gdybania
            i ustawia
            > teorie???!!Jezeli nie wysadziles nosa za granice Polski
            chociaz raz, to nie
            > zrozumiesz co oznacza byc Polakiem!!!Przez te ciagle robienie
            w pory = co
            > bedzie gdy cos tam sie stanie, ludzie nas lekcewaza, jak
            czesto mam ja jako
            > jednostka z tym wizerunkiem Polaka walczyc???Zobacz co z nami
            Szwedzi zrobili
            > wczoraj!!Czasami brakuje juz slow!!
            > Pozdrawiam (i naklaniam raz jeszcze do uwaznego przeczytania
            wywiadu)

Po pierwsze - koles, moze za dlugo uprawiasz siate, zeby moc na
            trzezwo ocenic panujaca sytuacje, lub moze zaistniala sytuacje.
            Po drugie sam przeczytaj co napisales. Po trzecie zorganizuj
            sobie program do sprawdzania skad kto pisze. Nos wysciubilem,
            nie raz.
            Kolejna sprawa. Tego sie nie da zalatwic na naszym podworku
            (proponuje kolejne czytanie artykulu).
            Odnosnie mojego poziomu... Nie zartuj bo to nie o to w tym
            chodzi.
            Zycze milego dnia
    • Gość: trejo Re: Sekretarz generalny FIVB dla "Gazety": odczep IP: *.rzeszow.mm.pl 11.10.03, 21:28
      Skoro ma byc jak mowi pan Seppey,to niestety trzeba wykazac sie
      pragmatyzmem.Pan Krasnicki wiec nie powinien zawieszac prezesa Biesiady tylko
      czekac na proces sadowy.Najwazniejszy jest interes polskiej siatkowki i to
      trzeba miec na uwadze.Przed nami rok olimpijski,szansa,ze polskie zespoly tam
      awansuja (a watpie by w jakiejs innej grze zespolowej spotkal nas ten zaszczyt)
      i osiagna znaczace sukcesy.Zawieszenie naszej federacji i to nie wiadomo na
      jak dlugo oznacza -nie ma sie co oszukiwac-pogrzeb polskiej siatkowki.
      Inna sprawa ,ze najlepszym wyjsciem z sytuacji bylaby dobrowolna dymisja
      prezesa Biesiady,ale czy ma on na tyle odwagi zeby to zrobic?
      Przykro to pisac,ale zawieszenie tegoz pana w obecnej chwili nic nikomu nie
      da,chyba ze samopoczucie dobrze spelnionego obowiazku przez dziennikarzy,ale
      ja jako kibic mam to niestety w d...e.Chce ogladac Lige Swiatowa,Grand
      Prix,Puchar Swiata bo po prostu bardzo lubie siatkowke.
    • Gość: majrix Biesiada! Ustąp! nie rob siary... IP: *.tkb.net.pl 11.10.03, 21:41
      Po co masz czekac na rozprawe sądową? jeśli jestes niewinny to
      zostaniesz oczyszczony i wrocisz na stanowisko w glorii i
      chwale? po co na sile siedziec na gorącym stołku? teraz pytanie!
      czy Biesiada wiedzac ze bedzie zawieszony, ustąpi ze stanowiska
      prezesa motywując to powiedzmy złym stanem zdrowia? czy pozwoli
      sie zawiesic nawet kosztem zawieszenia PZPS????????? cos mi mowi
      ze mu wtedy bedzie latał interes polskiej siatkowki i bedzie
      trwal na stolku do samego konca, czekając na wsparcie Acost i
      innych łąjz zza granicy. A te cytowane przez Janka słowa
      niemczyka tylko świadczą o tym, że trener wie że Biesiada jest
      zdolny do wszystkiego, żeby sie nie dać wygryżć.
      • Gość: Janek Re: Biesiada! Ustąp! nie rob siary... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.03, 09:17
        1)Jeszcze żaden polski zespół nie zakwalifikował się na Olimpiadę w Atenach.
        Siatkarki mają olbrzymią szanse w nadchodzącym w listopadzie PŚ w Japonii,
        gdzie są aż trzy miejsca premiowane. Jeśli wojna między PZPS a GW wykluczy je
        z tych rozgrywek to następną szansę będą miały w kwalifikacjach
        kontynentalnych. Ale tam o jedno premiowane miejsce będą walczyły z Rosją i
        Niemcami. Wtedy trener i drużyna po przejściach - wspomnisz moje słowa - nie
        zakwalifikują się na Olimpiadę.
        2)Tak prosiłem i błagałem dziennikarzy GW, aby zaczekali z tą wojenką - po
        turniejach kwalifikacyjnych naszych siatkarek i siatkarzy. Rodzi się teoria
        spiskowa - to dziennikarze GW mają osobisty cel w prowadzeniu tej wojny
        jeszcze przed kwalifikacjami olimpijskimi.
        • Gość: majrix Re: Biesiada! Ustąp! nie rob siary... IP: *.tkb.net.pl 12.10.03, 09:28
          tak Janku, ale ja zadalem jedno pytanie,czy w obecnej sytuacji dla dobra
          polskiej siatkowki prezes Biesiada podal by sie do dymisji, nawet bedac
          niewinnym, czy tez trwalby na stanowisku do konca odwolujac sie do FIVB
          stawiając na szali wykluczenie PZPS, tylko tyle...
          jednym slowem, czy zalezy mu na polskiej siatkowce czy zalezy mu na sobie?
            • Gość: majrix Re: Biesiada! Ustąp! nie rob siary... IP: *.tkb.net.pl 12.10.03, 10:05
              daj spokoj Janku, nikogo na sile nie da sie utrzymac na stanowisku, jesli ktos
              chce to moze przeciez ustapic czy tez zawiesic swoją funkcję motywując to
              chocby stanem zdrowia, czy wtedy Acosta zarządał by badan lekarskich?
              a jak uwazasz, jak powinien sie zachować Biesiada jakby Karśnicki sie uparł?
              trwać czy ustąpic?
                  • Gość: Janek Re: Biesiada! Ustąp! nie rob siary... IP: *.ice.ae.wroc.pl 12.10.03, 12:14
                    Zalozmy, ze jestem prezesem PZPS. Moja odpowiedx brzmi:
                    1)Gdybym wiedzial, ze Krasnicki na 100% nie ulegnie szantazom i
                    naciskom,
                    2)Gdybym wiedzial, ze Krasnicki porozumial sie z Acosta i
                    uzyzkal bezwarunkowa gwarancje na udzial naszych siatkarek w PS
                    w Japonii,
                    3)Gdybym wiedzial, ze Krasnickiego mozna obciazyc cala moja
                    odpowiedzialnoscia za przyszlosc polskiej siatkowki,
                    4)Gdybym wiedzial, ze Krasnicki przyjmie na siebie cala powyzsza
                    odpowiedzialnosc i zgadza sie na to zarzad PZPS,
                    Gdybym wiedzial, ze wszystkie bez wyjątku warunki 1)-4) zostaly
                    spelnione to dopiero wtedy bym zawiesil swoja prezesura w PZPS.
                    • Gość: majrix Re: Biesiada! Ustąp! nie rob siary... IP: *.tkb.net.pl 12.10.03, 12:31
                      za wiele tych gdyby. proste pytanie prosta odpowiedz, chodzi o DOBROWOLNA
                      REZYGNACJE BIESIADY, aby nie bylo szantazu Acosty. co do pkt 2, to mysle ze
                      wystarczylo by jakby Biesiada sie dogadal z Acostą: sluchaj stary, zawieszam
                      prezesowanie z wlasnej woli i prosze o brak jakichkolwiek konsekwencji wzgledem
                      zwiazku, nie uwazasz, ze tak bylo by najlepiej? a takie trwanie na stolku i
                      zaslanianie sie FIVB moim zdaniem tylko swiadczy jak najgorzej o Biesiadzie, ze
                      stara sie ukryc machlojki.
                      hipotetycznie, nasi wygrywają kwalifikacje, i co? wtedy tez nie mozna ruszyc
                      Biesiady bo nam Acosta zagrozi ze nie dopusci nas do LŚ, aa pozniej do IO? i
                      tak w kolo? nie ma co czekac moim zdaniem, a i tak najwiecej zalezy od
                      prezesa Biesiady, jak sie zachowa, czy wazniejszy mu bedzie stolek czy interes
                      polskiej siatkowki, pozdrawiam
                      • Gość: Janek Re: Biesiada! Ustąp! nie rob siary... IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.03, 12:51
                        Pozytywne załatwienie punktu 2) jest bardzo ważne i dlatego nie wierzę, aby
                        Kraśnicki podjął jakiekolwiek decyzje przed PŚ w Japonii (mądrze by zrobił,
                        gdyby zaczekał również na kwalifikacje styczniowe siatkarzy). Myślę, że ta
                        zwłoka przekona prezesa PZPS i zarząd PZPS co do punktu 1) i 3)i wtedy
                        Biesiada zawiesi swą prezesure w PZPS. Jestem przekonany, że zespół, który
                        uzyska kwalifikacje olimpijskie to, bez względu na na wszystko, do Aten
                        pojedzie. Oczywiście zarzuty, po kwalifikacjach, trzeba definitywnie
                        roztrzygnąć ( prawdziwe czy nieprawdziwe)- nawet ryzykując udział polskich
                        drużyn w LS. Ja wierzę, że na Olimpiadzie nasz panie lub nasi panowie osiągną
                        wymierne sukcesy i wtedy nie tak łatwo będzie usunąć ich z LS. Będziemy mieli
                        po swojej stronie opinię światową.
    • Gość: Macko Fatalne I Vielkie Bagienko IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 11.10.03, 23:23
      Mimo, ze nie przepadam za tekstami pana Steca, szczegolnie
      opiewajacymi nudna wloska pilke, to jednak ten wywiad sie udal.Z
      calego tego sekretarza wyszedl zadufany krzykacz, ktory wydaje
      sie nie widziec zadnych problemow,a wszystko zrzuca na karb
      zawisci.Racja, ze u nas jej nie malo,ale bez przesady. Od
      prezesa do prezesa i sie cale FIVB posypie.
          • Gość: majrix Re: Takich federacji jak nasza FIVB ma 217 IP: *.tkb.net.pl 12.10.03, 11:22
            nie ma sie co Steca czepiac. juz raz pralismy brudy w polsce, zawieszono
            Biesiade ale pan Acosta szantazem przywrocil go na stanowisko, prawda? teraz są
            jakies kontrole przeprowadzone, widac ze moga byc nieprawidlowosci w
            prowadzeniu zwiazku i uwazam ze ten bufon z FIVB reagowal bardzo histerycznie
            na pytania zadawane przez Steca, co by bylo gdyby...
            • Gość: LUKAUT Do Majtrix IP: *.5.15.vie.surfer.at 12.10.03, 12:28
              Witaj!Dobrze wiedziec, ze jest chociaz jeden czlowiek na tym forum, z ktorym
              mozna rzeczowo bez bzdur pogadac. Cieszy mnie to szczegolnie. No wiec tak;
              osobiscie nie pochwalam tego co robi Biesiada. A co wiecej, uwazam, ze on cos
              ma na sumieniu (zobacz moj komentarz powyzej "redaktorku opamietaj sie", i to
              jest bardzo zle szczegolnie wo obliczu prawdopodobnego awansu naszych
              dzielnycz pan i ew. mniej dzielnych panow na olimpiade.Zauwaz prosze i tu
              chyba - jako czlowiek na poziomie - przyznasz, ze ten wywiad jest prawdziwym
              graniem na nerwach czlowiekowi - w tym przypadku jednej z wazniejszych
              osobistosci FIBY.Ten artykul to gdybania, snucie teori - tak nie mozna
              rozmawiac z powaznymi ludzi.Ja nie mam nic osobistego do tego dziennikarza,
              ale mam cos przeciwko takim tekstom, poniewaz jest to niepotrzebne podwazanie
              autorytetow w Polsce.Przeciez sa sady i jezeli wyrok zapadnie, P. Biesiada
              bedzie musial odejsc - to jasne!!!Ale dopiero wtedy i tylko wtedy bedzie mozna
              robic takie wywiady. Licza sie tylko fakty a nie pogdybywania.

Pozdrawiam
                • Gość: LUKAUT MY UCZYLISMY GRAC EUROPE W SIATE!!! IP: *.5.15.vie.surfer.at 12.10.03, 13:24
                  wyjasnil lub tez nie...Przeciez ewentualne kary, ktore poniesie zwiazek (=cala
                  Polska odczuje to rowniesz, bo siatkowka awansowala do sportu nr. 1 w Polsce),
                  beda mogly byc dopiero wtedy nalozone, jezeli bedzie jakis konkretny wyrok,
                  przeciez sledztwo przeciwko P. Biesiadzie zostalo rozpoczete na skutek
                  doniesien prasowych!!Czy to gdzies indziej bylo by mozliwe????Zgadzam sie z
                  tw. wypowiedzia dotyczaca prosb do GW, zeby poczekali z rozbujaniem afer do
                  momentu gdy sie na IO zakwalifikujemy.Autor tego wywiadu to widocznie
                  indiwiduum specjalne. To wielka szkoda co sie dzieje z nasza siata, to jedyny
                  sport oprocz skokow z Malyszem, ktory pozwala nam Polakom trzymac glowy do
                  gory podniesione i to mocno.Pytanie tylko jak dlugo Adas bedzie jeszcze
                  skakal, bo w siatkowke to my uczylismy grac Europe!!Jezeli bedziemy sie tak
                  dalej zachowywac, to nie bedzie mnie dziwic juz wiecej takie potraktowanie jak
                  przez Szwedow wczoraj.Z Anglikami by sie tego nigdy nie odwazyli.

Pozdrawiam
                  • Gość: Biesiada Kretacz Re: MY UCZYLISMY GRAC EUROPE W SIATE!!! IP: *.prem.tmns.net.au 12.10.03, 14:55
                    Gość portalu: LUKAUT napisał(a):

> wyjasnil lub tez nie...Przeciez ewentualne kary, ktore
                    poniesie zwiazek (=cala
                    > Polska odczuje to rowniesz, bo siatkowka awansowala do sportu
                    nr. 1 w Polsce),
                    > beda mogly byc dopiero wtedy nalozone, jezeli bedzie jakis
                    konkretny wyrok,
                    > przeciez sledztwo przeciwko P. Biesiadzie zostalo rozpoczete
                    na skutek
                    > doniesien prasowych!!Czy to gdzies indziej bylo by mozliwe????
                    Zgadzam sie z
                    > tw. wypowiedzia dotyczaca prosb do GW, zeby poczekali z
                    rozbujaniem afer do
                    > momentu gdy sie na IO zakwalifikujemy.Autor tego wywiadu to
                    widocznie
                    > indiwiduum specjalne. To wielka szkoda co sie dzieje z nasza
                    siata, to jedyny
                    > sport oprocz skokow z Malyszem, ktory pozwala nam Polakom
                    trzymac glowy do
                    > gory podniesione i to mocno.Pytanie tylko jak dlugo Adas
                    bedzie jeszcze
                    > skakal, bo w siatkowke to my uczylismy grac Europe!!Jezeli
                    bedziemy sie tak
                    > dalej zachowywac, to nie bedzie mnie dziwic juz wiecej takie
                    potraktowanie jak
                    > przez Szwedow wczoraj.Z Anglikami by sie tego nigdy nie
                    odwazyli.
                    >
                    > Pozdrawiam

Sport nr 1 ??? Chyba cie Pan Bog opuscil.
                    Masz racje. Niech prezes Biesiada kreci dalej, my to bedziemy
                    chowac, byle tylko grac. Ekstra.
    • Gość: bombardier Zawiesic to cale FIVB IP: *.kalisz.dialup.inetia.pl 12.10.03, 00:47
      Zawiesic to cale FIVB a takich bucow jak ten prezesik co sie wypowiada i wydaje
      mu sie ze jest jak jakis bozek to na Syberie na roboty...To jest w ogole
      paradokslana sytuacja co robia federacje swiatowe. Niby na jakiej zasadzie
      jakis tam prezes uwaza ze prezydent suwerennego panstwa czy szef sportu w tym
      panstwie nie ma prawa zawiesic prezesa ktory robi przekrety czy chocby jest o
      nie oskarzony????? Przeciez kiedy tylko w polityce pojawia sie podejrzenie o
      jakies powazne przestepstwo zawsze mowi sie ze do czasu wyjasnienia sprawy ktos
      tam kto jest oskarzony powinien zostac zawieszony w czynnosciach...Tutaj
      powinno byc tak samo a tu taki przesina wyjezdza ze wykluczy nas ze zwiazku. To
      jest paranoja i powinno sie ukrocic samowole swiatowych wladz ktore nie powinny
      miec mozliwosci kwestionowania decyzji podejmowanych w suwerennych panstwach
      przez suwerenne instytucje!!!
    • Gość: Janek Zmasowana agresja wobec prezesa PZPS trwa IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 12.10.03, 17:32
      Nikt nie analizował sytuacji w przypadku, gdy prezes PZPS jest niewinny.

Załóżmy, że tak jest.
      Wtedy wyrządzono człowiekowi wielką krzywdą. Trudno sobie wyobrazić jak można
      tak szkalować człowieka, na taką skalę, przez najwiekszą gazetę w kraju. Ile
      zadano mu bólu i cierpienia. Ile napisano i wypowiedziano podłych, kłamliwych
      i ohydnych oszczerstw. Ludzie, którzy tego dokonali powinni być napiętnowani.
      Chcę Panu powiedzieć Panie prezesie, że jestem razem z Panem. I za cóż to Pana
      spotkało ? Za to, że jest Pan prezesem jedynej liczącej sę zespołowej
      dyscypliny w Polsce, która zajęła I i V miejsce w mistrzostwach Europy. Za to,
      że jest Pan prezesem dyscypliny, która dała wiele radosnych przeżyć Polakom.
      Niech Pan sie trzyma. Prawda zwycięży - dzięki niej przetrwa Pan wszystko.

Podaję statystykę agresywnych ataków na prezesa PZPS liczonych od dnia
      17.09.03 do dnia 11.10.03:
      (1) [6 ataków STECA] :
      ----21.09.03 ( jeden artykuł ), 4.10.03 ( trzy artykuły ), 10.10.03 , 11.10.03
      ( po jednym artykule ),
      (2) [5 ataków AMBROZIEWICZA] :
      ----17.09.03 ( trzy artykuły ), 28.09.03, 1.10.03 (po jednym artykule),
      (3) [2 ataki mln] :
      ----21.09.03 ,10.10.03 ( po jednym artykule ),
      (4) [1 atak KUGLARZA] :
      ----9.10.03 ( jeden artykuł).
      W sumie było 14 agresywnych artykułów wobec prezesa PZPS w ciągu trzech
      ostatnich tygodni.

Myślę, że red.Ambroziak powinien być zawieszony w roli komentatora polskiej
      siatkówki w TVP do czasu wyjaśnienia przez sąd sprawy prezesa PZPS.
      • Gość: cat Drogi Janku IP: 217.153.119.* 13.10.03, 09:14
        twoj przypadek jest bardzo powazny. odpowiedz na jedno jedyne
        pytanie, ale glosno i wyraznie: dlaczego od dwoch lat Twoj
        ukochany prezes B. nie potrafi wyjasnic zarzutow, ktore mu sie
        stawia.
        zwroc jednoczesnie uwage na to, ze tym samym dolewa oliwy do
        medialnego ognia i tylko pogarsza sprawe. znowu sie okaze, ze
        czeka (jak na ostatni tramwaj) na jakas posadke w lozannie i
        szybciutko zwieje na zachod zostawiajac zrobiony przez siebie
        balagan.
        czlowiek honoru zwoluje konferencje prasowa, przedstawia zarzuty
        mu stawiane - odpowiada na jeden po drugim, przedstawiajac
        stosowne dokumenty. ewentualniebije sie w piersi i mowi sorki
        spieprzylem i bierze sie do roboty, aby splacic dlugi (w
        wiezieniach szyja kapcie, albo inne niezbedne w zjednoczonej
        europie pantofle).
      • Gość: johndoe Re: Zmasowany odpor obroncow biesiady trwa IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 16.10.03, 15:54
        Nikt nie analizował sytuacji w przypadku, gdy prezes PZPS jest niewinny.
        >
        > Załóżmy, że tak jest.

> Wtedy wyrządzono człowiekowi wielką krzywdą. Trudno sobie wyobrazić jak można
        > tak szkalować człowieka, na taką skalę, przez najwiekszą gazetę w kraju. Ile
        > zadano mu bólu i cierpienia. Ile napisano i wypowiedziano podłych, kłamliwych
        > i ohydnych oszczerstw.
        albo uznajemy sprawe za niwyjasniona /a tak sobie zakladasz/ i wtedy trudno pisac o oszczerstwach, zwlaszcza podlych, bo nie wiesz czy taki sa, albo sprawa jest juz wyjasniona a biesiada czysty jak pupa niemowlaka /i to raczeej jest Twoj punkt widzenia, szkoda ze niczym nie poparty, poza debilnymi argumetami wlasnymi/

Ludzie, którzy tego dokonali powinni być napiętnowani.
        > Chcę Panu powiedzieć Panie prezesie, że jestem razem z Panem. I za cóż to Pana
        > spotkało ? Za to, że jest Pan prezesem jedynej liczącej sę zespołowej
        > dyscypliny w Polsce, która zajęła I i V miejsce w mistrzostwach Europy. Za to,
        > że jest Pan prezesem dyscypliny, która dała wiele radosnych przeżyć Polakom.

napisalem wyzej, biesiada nic nie dokonal. to nie biesiada zajal i i v miejsce w europie, gdyby biesiady nie bylo skowronska gralaby tak samo, nie uwazasz? radosci tez nie daje Ci biesiada /choiaz nie, Tobie akurat chyba daje/ tylko zawodnicy.
        zatrudnienie niemczyka to moze jakas zasluga, ale inny prezes nie moglby tego zrobic? mozna sobie gdybac. za to zwolnienie boska i zatrudnienie wspanialego to dopiero posuniecie. do tej pory bokiem nam wychodzi.

> Niech Pan sie trzyma. Prawda zwycięży - dzięki niej przetrwa Pan wszystko.

powinienes byl zyc za stalina.
        pzdr
        ps. albo zmien nicka na jarzabek, trener 2 klasy
        • Gość: Janek Re: Zmasowany odpor obroncow biesiady trwa IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 16.10.03, 19:06
          1)Całość analizowałem przy ZAŁOŻENIU, że prezes jest niewinny. Więc o co się
          pieklisz ?
          2)Jeśli jakiś człowiek jest dwa lata atakowany przez media i jest niewinny to
          to jest "stalinizm".
          A jeśli jakiś człowiek jest dwa lata atakowany przez media i jest winny to w
          pąństwie nia ma prawa i to też jest "stalinizm".
          A jeśli jakiś człowiek jest dwa lata atakowany przez media i nie wiadomo czy
          jest winny czy niewinny to co to jest - chyba też "stalinizm".
          • Gość: johndoe Re: Zmasowany odpor obroncow biesiady trwa IP: *.tlsa.pl / *.wroclaw.dialog.net.pl 20.10.03, 14:20
            > 1)Całość analizowałem przy ZAŁOŻENIU, że prezes jest niewinny. Więc o co się
            > pieklisz ?
            > 2)Jeśli jakiś człowiek jest dwa lata atakowany przez media i jest niewinny to
            > to jest "stalinizm".
            > A jeśli jakiś człowiek jest dwa lata atakowany przez media i jest winny to w
            > pąństwie nia ma prawa i to też jest "stalinizm".
            > A jeśli jakiś człowiek jest dwa lata atakowany przez media i nie wiadomo czy
            > jest winny czy niewinny to co to jest - chyba też "stalinizm".

to nie media przeprowadzaj kontrole finansowe w zwiazku i nie moga doliczyc sie pieniedzy /i to duzych/
            to nie media zrezygnowaly ze sponsorowania pilki siatkowej.
            wiec nie obwiniaj ambroziaka/ktory madry nie jest, ale na pewno nie jest tez powodemsytuacji w poskiej siatkowce/
            pzdr
      • Gość: Janek Szanowny Pan Zdzisław Ambroziak proszony jest o IP: *.wroclaw.cvx.ppp.tpnet.pl 17.10.03, 21:02
        dalsze komentowanie w TVP meczów polskiej reprezentacji męskiej i żeńskiej w
        siatkówce. Pan Ambroziak ma barwny głos, który jest dla polskiej siatkówki tak
        charakterystyczny, że każdy kibic, który go usłyszy w TVP to wie, że leci
        tenis lub siatkówka - nawet jak nie patrzy na ekran. Pan Ambroziak ma
        osobowość do której się przyzwyczailiśmy i byśmy gorzko żałowali, gdyby Jej
        nam zabrakło. Chciałbym widzieć również tych samych trenerów w najbliższych
        kwalifikacjach, bo uważam, że jeszcze nie do końca wypełnili swój obowiązek i
        swoje przeznaczenie. Tak więc proszę u puszczenie w niepamięć jedną z moich
        zgryżliwych uwag pod adresem Szanownego Pana Redaktora. Wierzę, że pod wodzą
        Wspaniałego, Niemczyka i Ambroziaka polscy kibice siatkówki przeżyją wiele
        radosnych chwil nie tylko w Japonii ale i w Grecji.
    • Gość: kibice Re: Sekretarz generalny FIVB dla IP: *.chello.pl 17.10.03, 09:06
      Artykuł dla Rafała Steca i Zdzisława Ambroziaka:
      Rzeczpospolita": Polscy dziennikarze są najbardziej przekupni
      wśród dziennikarzy państw kandydujących do Unii Europejskiej -
      taki smutny wniosek wypływa z badań amerykańskiego Instytutu
      Public Relations.

Ich wyniki publikuje dzisiejsza "Rzeczpospolita".

Regułą okazuje się fakt, że dziennikarze w krajach
      członkowskich Unii Europejskiej są bardziej uczciwi od
      żurnalistów z państw kandydujących. W tej drugiej grupie
      najlepsze notowania uzyskała Estonia - pisze "Rzeczpospolita".

W Unii najbardziej skorumpowani są dziennikarze greccy. Tylko
      nieco lepsze notowania uzyskali w tym względzie Francuzi. Za
      najmniej skorumpowanych dziennikarzy amerykański instytut uznał
      Finów.

W zestawieniu generalnym na liście 66 badanych państw Polska
      zajęła 41. pozycję. Za nami znalazły się, między innymi,
      Wietnam, Arabia Saudyjska i Chiny.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się