Dodaj do ulubionych

Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 19:19
"Duka" to Pan Redaktor
Obserwuj wątek
    • Gość: xyz Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę IP: 89.72.8.* 02.08.09, 19:25
      Dorotka Nie!! w imieniu kibiców: Będziemy Cię wspierać! :D
    • Gość: blecharz Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.08.09, 19:26
      Po pierwszym mistrzostwie nie bylo presji ? A moze po drugim sie pojawila ?
      Co to za profesjonalizm ?
      Wystarczy nie czytac gazet i nie gadac z dziennikarzami.
    • Gość: natuś Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.09, 19:35
      Rzeczywiście Dorota nie pokazała się z dobrej strony- ale to przecież pierwsze
      mecze reprezentacji... Miesiące przygotowań nie powinny pójść na marne- jestem
      pewna że doświadczenie, osobowość i wyszkolenie techniczne tej zawodniczki
      mogłyby pomóc drużynie. Szkoda że tak wspaniała zawodniczka ucieka z
      reprezentacji kiedy pojawiają się małe problemy. Liczę że Dorota dumnie
      podniesie głowę i wróci ;) Jesteśmy z Tobą!
      • lordjim4 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 03.08.09, 18:50
        tylko dlaczego nie widać tych umiejętności u WSZYSTKICH zawodniczek na parkiecie?
    • maz-46 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 02.08.09, 19:36
      Primadonna się obraziła. A to dobre...
      Nie wytrzymuje presji, znaczy się, że się nie nadaje.
      Jej czas najwyraźniej minął i nikt po niej płakał nie będzie... chyba, że jacyś
      idioci.
      Reprezentacja, to nie przytułek dla starszych pań, ani nie dom spokojnej
      starości. Tu trzeba grać, wypruwać żyły, mieć końskie zdrowie i nie marudzić.
      Skoro pani Świeniewicz tego nie ma i tego rozumie, to do widzenia...
      • Gość: Radziuk Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.16.182.lan.e-wab.pl 02.08.09, 19:39
        Tak jest ... zgadzam się :)
        • Gość: bpos Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 19:48
          Czyli, panowie kibice, na śmietnik z nią, tak?

Nie szanujecie ludzi, to i was szanować nie będą.
          • maz-46 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 02.08.09, 19:56
            Gość portalu: bpos napisał(a):

> Czyli, panowie kibice, na śmietnik z nią, tak?
            >
            > Nie szanujecie ludzi, to i was szanować nie będą.

Na żaden śmietnik. Świeniewicz na grze w siatkówkę zarobiła mnóstwo pieniędzy i
            da sobie radę. On sama powinna zrozumieć, że liczy się dobro reprezentacji i
            tylko reprezentacji i że nie może w niej być, tylko dlatego, że kiedyś zdobyła
            dwa złota ME. Na szacunek zapracowała dawno temu, ale jeśli będzie się tak
            zachowywać, to go utraci.
            Przecież ten jej wywiad, to było żenujące wydarzenie. Tak jakby miała pretensje
            do wszystkich, tylko nie do siebie, że jej forma fizyczna i psychiczna nie
            pozwala na bycie reprezentantką Polski...
            • aramba Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 02.08.09, 20:38
              Jesteś niewyobrażalnym wałem, ale o tym wiedzą wszyscy, którzy tylko
              kiedykolwiek mieli do czynienia z tymi twoimi wypocinami na forum.
              • maz-46 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 02.08.09, 21:04
                A ty kim jesteś?
                Napisałeś kiedyś coś mądrego, by cię zapamiętano? Czy tylko potrafisz obrażać
                innych?
                Ja jako kibic mam prawo do krytyki i do swoich opinii, tak samo, jak każdy, ale
                najwidoczniej taki knyp, jak ty, nie potrafi tego zrozumieć.
                • sramtek Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 02.08.09, 21:25
                  Ja też mam prawo do krytyki i uważam,że kiepy którym w życiu nic nie wyszło
                  p...lą jak potrzepani.Ty jesteś takim kiepem.Moim zdaniem forum to nie miejsce
                  dla idiotów.
                  • Gość: gregger Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.static.privatedns.com 02.08.09, 21:33
                    Jesteście żałośni, ty i aramba. Maz-46 po prostu napisał to co o tym myśli, w
                    sposób kulturalny, ale wy raczej nie wiecie co to słowo oznacza. Jeżeli to
                    takiej krytyki nie mogła sprostać Dorota Świeniewicz to dobrze że zrezygnowała
                    (choć mino wszystko ze szkodą dla reprezentacji). A wam życzę żeby was też ktoś
                    kiedyś ocenił parszywie nic o was nie wiedząc tak jak wy oceniliście Maza
                    czterdziestego szóstego.
                    • maz-46 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 02.08.09, 21:59
                      Dziękuję.
                      Szkoda, że są tacy, którzy zamiast coś napisać, potrafią tylko obrażać. Nie
                      rozumieją, czym jest dyskusja, czym krytyczna opinia. No ale cóż, taki urok forum...
                      Pozdr.
                      • Gość: do maz-a synku, osiagnij w życiu cokolwiek IP: *.217.146.194.generacja.pl 02.08.09, 23:36
                        to będziesz miał moralne prawo krytykować innych.
                        rzecz w tym, że Ci co cokolwiek w życiu swym osiągnęli nie krytykują tak lekko i
                        łatwo innych, po prostu wiedzą ile WAŻY osiągnięcie i sukces i szanują to.
                        tylko dupki i nieroby, tzw. "kibole" drą ryja i kręcą nosem że ktoś innych nie
                        osiąga tego czy owego dla ich zadowolenia.

osiągnijcie coś sami w swoich zasranych, szarych żyćkach, jeden z drugim,
                        zamiast pisać bocho-mazy po raz 46-ty na forum.
                        • lordjim4 Re: synku, osiagnij w życiu cokolwiek 03.08.09, 18:54
                          pomyliłeś fora kolo... ale przy okazji pochwal się swoimi osiągnięciami?
                      • Gość: Aneta1892 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: 83.1.145.* 04.08.09, 10:55
                        Widzisz maz jak to fajnie być obrażanym, bo to co napisałeś na
                        początku to nic innego jak obraza człowieka w tym wypadku Doroty.
                    • sramtek Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 02.08.09, 22:24
                      Ja też po prostu w sposób kulturalny napisałem co myślę,że ten koleś jest
                      kiepem.Z takimi jak on może dyskutować jedynie idiota.
                      • lordjim4 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 03.08.09, 18:55
                        właśnie wpisuję się pod nim...
                    • Gość: shima Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.toya.net.pl 03.08.09, 00:09
                      "Kulturalny"? Pisząc o 'starszej pani' mając na myśli kobietę, która
                      kondycyjnie wykończyłaby większość wypowiadających się tutaj, mnie
                      nie wyłączając. I do tego nie razem, a po kolei.

Dorota dostarczyła nam mnóstwo radości i jad frustratów w rodzaju
                      'maz-46' tego nie zmieni.

To nie jest obiektywna, a tym bardziej kulturalna ocena zawodniczki,
                      która dała z siebie dużo.
                    • Gość: Art Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.bialystok.vectranet.pl 04.08.09, 19:24
                      Tak żałośni a to ciekawe!! Sam jesteś żałośny a w dodatku nie
                      czytaty ten buc obraził mnie, nazwał bez podstawy idiotą ja sobie
                      wypraszam żeby jakiś pierwotniak tak o mnie pisał.
      • Gość: saw Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: 213.155.169.* 02.08.09, 20:43
        poparcie stuprocentowe
      • Gość: hubs Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.warszawa.mm.pl 02.08.09, 21:10
        ciekaw jestem czy Ty w pracy wypruwasz sobie żyły. Od kogoś się wymaga ale od
        siebie... Jak wygrywały to duma rozpierała a jak przegrywają to opluwasz żałosny
        jesteś
        • Gość: gregger Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.static.privatedns.com 02.08.09, 21:42
          Tak ty na pewno wiesz najlepiej że wszyscy, którzy mają inne zdanie od twojego są żałośni. Nikt tu nikogo jeszcze nie opluł dopóki nie odezwali się tacy obrońcy talentu Doroty Świeniewicz jak ty.
          Myślę że nie takich obrońców wybrałaby ta znakomita siatkarka.
          Jeżeli jest się na "świeczniku" to niestety trzeba ważyć swoje słowa.
          Ja też mam wrażenie że p.Świeniewicz zwyczajnie znalazła sobie wymówkę.
          Jeszcze raz to napiszę - Szkoda, że to właśnie taki sposób wybrała sobie na rozstanie z reprezentacją.
      • Gość: okoń Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 21:22
        Co tu komentować. Po prostu jeszcze jedna głupia wypowiedź pseudofachowca.
      • Gość: s Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.toya.net.pl 02.08.09, 22:24
        Wyraziłeś swoje zdanie, ja wyrażam żal, bo mimo iż się z Tobą nie
        zgadzam, szkoda mi Ciebie. Nie jest to współczucie, raczej litość.
      • Gość: gameover Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 23:14
        moze kiedys cyborgi beda graly w siate i kazdy ruch bedzie zaprogramowany a
        mecze kupione za kulisami zeby Twoj malutki pseudomozg nie musial pracowac i
        odczujesz satysfakcje z wirtualnej wygranej, podniecaj sie dalej, zwal sobie na
        poczatek bo sport narodowy to nie tylko wypruwanie zyl w imie takich patafianow
        ale umiejetnosc psychologicznego przetrwania w zespole, masz racje Dorota,
        jezeli doswiadczeniem nie pomozesz to juz po kaczakach.. buziak
      • Gość: Lysy Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.adsl.inetia.pl 03.08.09, 18:59
        > Nie wytrzymuje presji, znaczy się, że się nie nadaje.

trudno się nie zgodzić. Presja jest czymś oczywistym, chyba, że od razu się
        umawiamy, że gramy o pietruszkę - wtedy presji wyniku nie ma.
      • Gość: To To Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.09, 08:59
        W 200 % zgoda. Na szczescie primadonnie zostaly jeszcze resztki
        przywoitosci skoro liczy sie z opinia publiczna.
      • Gość: Mordred Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.icpnet.pl 09.08.09, 18:09
        Walnij się w łeb cepie zanim co kolwiek powiesz cymbale. Jak zdobywała złoto to była dobra a teraz już jest do d... tak idioto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
      • Gość: stara maz-46 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.lokis.net.pl 11.08.09, 13:52
        A ty co osiągnąłeś. Tylko w necie potrafisz takie rzeczy pisać bo
        prosto w twarz to byś jej nie powiedział.
    • dariusz550 Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę 02.08.09, 19:46
      Życzę sobie i innym prawdziwym kibicom aby Dorota wróciła do reprezentacji!!!!
      Trzymaj się Doroto!!!
      • lordjim4 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 03.08.09, 18:59
        Ale po co???
    • Gość: tomek Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę IP: *.chello.pl 02.08.09, 19:55
      Taka jest mentalność polskich sportowców. Pytam się czy na przykład reprezentacja brazylii tylko wygrywa podczas wielkich imprez, a reszta meczy to przygotowania. Kibice płacą za bilety i oczekują co najmniej walki i poświęcenia. Jeśli jej się nie podoba to mogła zapieprzać na etacie do emerytury. Żałosne
    • Gość: kibico Ja widziałem Swieniewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 19:57
      Ja widziałem Swieniewicz, a nie Świeniewicz. Grała także jakaś
      Gajgal, jakaś Jagielo, jakaś Belcik. No i Baranska. A w
      reprezentacji męskiej występuje jakiś Mozdzonek.
      • tw.jacek_i_placek Re: Ja widziałem Swieniewicz 02.08.09, 20:24
        A jakie nazwiska widziałeś na koszulkach Japonek?
        • Gość: Kawa na ławę Re: Ja widziałem Swieniewicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 20:34
          To nie to samo, Japonki nie używają alfabetu łacińskiego. Przy
          pomocy tego alfabetu (używanego w Polsce) można pisać prawidłowo
          polskie nazwiska.
    • stix To jest sport czy serial brazylijski? 02.08.09, 20:01
      W sporcie nie ma miejsca dla mięczaków.
      • lewus42 Re: To jest sport czy serial brazylijski? 02.08.09, 20:17
        zgadzam się!Dzisiaj sport na poziomie reprezentacji równa się presji,więc nie
        rozumiem tych pretensji siatkarek.Poczekajmy jeszcze miesiąc i panowie też
        zaczną się żalić,a prawda jest taka że inne zespoły idą do przodu(patrz
        Tajlandia np) a nasza siatkówka reprezentacyjna stoi w miejscu.Polsat pompuje
        balon,kibice szaleją na trybunach a nasze złotka coraz większe kompromitacje im
        fundują.Liga męska silna,bo coraz więcej obcokrajowców a nasi na ławie..U pań to
        Glinka ciągnęła wynik,bez niej ta kadra nie istnieje i na ME w Polsce będzie
        wstyd i bez medalu..
      • Gość: edek U,twardziele ukryci za monitorami.A w realu pełne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 21:10
        Uu, sami twardziele ukryci za monitorami. A w realu pełne portki.
        • Gość: real life w realu pipy i pantoflarze "pilotujący" na tanich IP: *.217.146.194.generacja.pl 02.08.09, 23:38
          plazmach i żyjący sukcesami innych. zasrane, nudne żywoty kiboli.
      • Gość: henio tyle, że siatkówka to serial brazylijski IP: *.lanet.net.pl 04.08.09, 16:39
        demonie intelektu jeden
      • 001radek Re: To jest sport czy serial brazylijski? 04.08.09, 18:59
        W mediach nie ma miejsca dla bydla.
      • Gość: Sensei Re: To jest sport czy serial brazylijski? IP: *.221.79.77.bartpl.com 14.08.09, 23:14
        Jaki sport uprawiasz "twardzielu"? Pytam o dyscyplinę uprawianą wyczynowo, bo
        skoro używasz takiego tonu i takiego stylu, zapewne jesteś aktywnym sportowcem,
        mam rację?
    • Gość: luke brao izabela belcik IP: 84.38.160.* 02.08.09, 20:02
      Swietny mecz Izabeli Belcik. Jak grala Polska zyskiwala przewage nad
      Japonkami. Bardzo krytykowana nieobiektywnie i niesprawiedliwie
      przez komentatorke Polsatu byla siatkarke Niemczyk - Pani Niemczyk
      albo wytykala od razu drobne bledy a przy switnych zagrywkach
      zwrocilem na to uwage np. punktowa kiwka swietne serwy Izy Niemczyk
      milczala zawsze wystarczylo ze pojawila sie Sadurek i juz za byle
      jaka akcje byla przesade chwlona przez Niemczyk a przy bledach
      grajac gorzej od Belcik nie byla krytykowana. Nieobiektywny
      komentarz w Polsacie.
    • Gość: olek Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 20:07
      Zastanawiam się , dlaczego nie wywalą tej Barańdkiej.Gra
      fatalnie,minę ma obrażonej primadonny.Czy nie ma w POlsce lepszej
      siatkarki?Wstrętne dziewuszysko.
      • Gość: anka Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 20:11
        Czy Wam nie przeszkadza komentowanie przez Niemczyk?Ma fataly
        głos.Mn ie i znajomych bardzo rozprasza,skrzecząc.Wymienić ją nsleży
        natychmiast.Co do Barańskiej,pełna zgoda.
    • sceptyk31 Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę 02.08.09, 20:08
      Świeniewicz kiedyś była dobra, teraz grała słabo. A w reprezentacji
      nie gra się za zasługi. Krytyka Matlaka i reprezentacji jest w pełni
      uzasadniona. Mozna czegoś nie umieć, ale braku zaangażowania nie
      można wybaczać. Dlaczego dzis się dało polecic Kaczor nie plasować
      ale atakować na całego, cy tego nie dalo się zeuwazyc wcześniej. Z
      bliska widziałem mecze siatkarek w Rzeszowie, w meczu z Belgią
      siedziałem za plecami Matlaka, w czasie licznych przerw on czasem
      nawet z ławki nie wstawał, czyżby nic nie miał im do powiedzenia ?
    • Gość: Damian Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.09, 20:22
      Ostatnio niektórym siatkarką wszystko nie pasuje. Dziwią się, że wszyscy oczekują od nich sukcesów? Czy w sporcie to jest dziwne? Mamy od nich oczekiwać porażek i jak przegrają to wypłacać wielkie nagrody, ba może nadać im najwyższe państwowe odznaczenia? Logiczne chyba, że największa presja jest na reprezentacji! W końcu to jest wizytówka krają i mamy prawo oczekiwać wygranych! Wracając do tematu dziwne, że tylko ona odczuwa presję. Jak był trenerem M.Bonita też była podobna afera, że za duża presja itp. Może z naszymi siatkarkami trzeba ostro, żeby się obudziły? Może trzeba raz, drugi krzyknąć na nie? A może znów zmienimy trenera, a potem znowu bo będzie od siatkarek za dużo oczekiwał, a potem jeszcze raz zmienimy itd.,itd..........
      • maz-46 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 02.08.09, 20:55
        Czy nasza reprezentacja siatkarek nie może obejść się bez skandalu i awantur?
        Dorota Świeniewicz już nie pierwszy raz w skandalicznych okolicznościach żegna
        się z kadrą. Za Bonitty odchodziła po wielkiej awanturze i pyskówkach z
        trenerem. Teraz, ledwie Matlak zaczął, odchodzi z płaczem. Ona musi chyba mieć
        jakieś problemy psychiczne...

Tak sobie myślę, że te dwa złota ME odbijają się teraz jakąś nadzwyczajną
        czkawką. Zaczęło się to całe zło jeszcze za Niemczyka. W skandalicznych
        okolicznościach rozpętało się piekło na linii Niemczyk - Glinka. Trener za dużo
        pił, zawodniczka nie wytrzymała krytyki. Za Bonitty też tylko awantury
        (Świeniewicz)i teraz Matlak zaczyna podobnie.
        To cały czas trwa. Zawodniczki nie wytrzymują psychicznie presji. Kilka porażek
        i krytyka powoduje, że misternie budowane przygotowania szlag trafia. Jakby
        podświadomie czuły, że nie sprostają oczekiwaniom, że dobrze będzie tylko wtedy,
        jak znów będzie złoto...
        To nie dotyczy całej reprezentacji, trenerzy również nie panują nad sytuacją.
        Matlak to kolejny trener, który nie radzi sobie z presją. No bo jak tłumaczyć
        jego żebrzące prośby, by dano mu czas i spokój? Czy ktoś chce go zwolnić?
        Obawiam się, że to dopiero początek awantur...
        • Gość: Mondragon To jest sport, czy terapia uzaleznionych ?!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.09, 09:43
          Słusznie piszesz Maz , iż wokół Pań z reprezentacji kolejna wielka
          awantura wywołana przez Panie z reprezentacji. Glinka Niemczykowi
          zrobiła piekło gdyż uważała , że na jej plecach inne zawodniczki
          jadą i robią kariery nie zasłużone. Alkohol był tylko pretekstem.
          Może i miała trochę racji, ale ja nie przypominam sobie takiej
          sytuacji aby kiedykolwiek Grun, Nikolic, Mamadova, Gamova, że już
          nie wspomnę o Clayto-nie, czy Milijkovicu, albo Gibie, publicznie
          zarzucali trenerom, że ich nadmiernie ekspolatują. Ci ludzie po
          prostu są dumni z tego , że reprezentują kraj i jeśli by trzeba było
          atakować 100% piłek pewnie by to zrobili bez wachania. Niedawno, bo
          wczoraj, mieliście Państwo na tacy podany przepis na reprezentację
          Polski kobiet. Wywiad opublikowany na łamach portalu "Gazety" z
          Panem Profesorem zawiera istotę problemu. Mianowicie brak
          jakichkolwiek relacji międzyludzkich, decydujących o nowoczesnym
          społeczeństwie. Brak zaufania, brak grupowego działania w sytuacjach
          innych niż wojna, czy reżimowy dryl. Zobrazuję to jak myślę na
          zaskakującym przykładzie. Stoję w sklepie w kolejce za wędlinami.
          Obsługująca mnie Pani ( szeroka w biodrach i barach , a jakże by
          inaczej ) zmusza mnie żebym stnął z boku by widzieć co robi. Łapię
          ją na tym, że do wędliny za 38,00 zł/kg dorzuca mi jakiegoś świństwa
          ( obrywki ). Głośno mówię : hej co Pani robi, proszę mnie nie
          oszukiwać !! Co robi te 12 osób stojące za mną ? Ano nic. Patrzą w
          podłogę , lub mierzą wzrokiem sprzedawcę, a w tym wzroku
          pogarda ...dla mnie, i zrozumienie dla "prosiaczka" że ośmieliłem
          się krzyknąć na "bufetową". Każdy z tych kolejkowiczów czeka na
          nagrodę od oszustki, że akurat jego , z wdzęczności, nie "walnie po
          rogach" i że to on będzie tym wybranym i dostanie "coś spod lady".
          Czyli że powstanie układ. Przekładając tę sytuację na nasze "złotka"
          godzi się zauważyć , że każda z Pań czeka na to, aż któraś z nich
          weźmie na plecy ten majdan. Pamiętacie dowcip Smolenia i Laskowika ,
          ten z silnikiem i kierowcą ? Jak ty bedziesz dobrze pracował tak my
          razem daleko zajedziemy mówił kierowca Laskowik do silnika Smolenia.
          Każda z Pań zatem patrzy aby za bardzo nie dać się wykorzystać
          innym. Każda z Pań waży relacje pomiędzy wysiłkiem w reprezentacji ,
          a umówioną sesją zdjęciową i spotkaniem z bogatym kibicem lub
          sponsorem. Tu moi drodzy trzeba zmiany kilku pokoleń. Dzisiaj walka
          o przyszłość Polski rozgrywa się w szkole, w głowach małych dzieci.
          I my tę walkę przegrywamy. Pani Doroto, pomimo wielu Pani zasług dla
          reprezentacji nie wypada tchórzyć i łkać jak na seansie dla
          uzależnionych. Jesli się nie powiedzie na ME , a tak napewno będzie,
          trzeba powiedzieć prawdę, może nie bedzie sportowo lepiej, ale
          oczyścimy trochę powietrza.
          • lordjim4 Re: To jest sport, czy terapia uzaleznionych ?!!! 03.08.09, 19:48
            Świetny tekst :O)
    • Gość: gregger Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.static.privatedns.com 02.08.09, 20:24
      To trzeba trenować a nie czytać głupie fora.
      Dla mnie takich oświadczeń nie sposób zrozumieć. Presji to może nie sprostać
      młody zawodnik, debiutant. Nie potrafię zrozumieć jak presji nie może sprostać
      ktoś kto jak sam mówi z siatkówką jest związany 25lat, kto ma wiele lat
      doświadczenia w rozgrywkach na najwyższym poziomie, kto był na samym szczycie i
      to nie raz.
      Ja bym chciał usłyszeć kto taki wywierał tak straszną presję na p.Świeniewicz,
      działacze, koleżanki z drużyny, trener a może kibice?
      Sposób żegnania się z reprezentacją uważam za żałosny. Szkoda.
      • Gość: Sławek Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 20:48
        Oj jak dobrze sobie pokrytykować . Ale teraz jak już pochwaliliście
        sie swoja wiedzą to zaprezentujcie swoje sportowe osiągnięcia. Kto
        lata spędził na treningach to rozumie Dorotę reszta to "specjaliści"
        i telewizyjni znawcy sportu
        • Gość: gregger Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.static.privatedns.com 02.08.09, 21:27
          Nie każdy może być znakomitym sportowcem, ale przekładając to na zwykłego człowieka to mniej więcej tak jakbym zwolnił się z pracy bo przerósł mnie jakiś projekt i wydał oświadczenie że rezygnuję z powodu presji jaką wywierają na mnie oni (no właśnie nie wiadomo kto).
          Nie odbieraj mi prawa do krytyki, bo mnie nie znasz, mógłbym opisać ci tu moje osiągnięcia sportowe ale czy jesteś gotów uwierzyć w moje słowa?
          Poza tym ja nie krytykuję p.Świeniewicz za wieloletnią karierę tylko za sposób żegnania się z reprezentacją.
        • lordjim4 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 03.08.09, 19:51
          dokładnie tacy sami jak i Ty. Pogłaszcz je jeszcze i kup po lizaku...
      • lordjim4 Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar 03.08.09, 19:49
        Krótko i na temat :O)
    • Gość: podroznik Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę IP: *.elblag.vectranet.pl 02.08.09, 20:47
      Dzieki Pani Doroto za wszystkie mecze. Jest Pani swietna zawodniczka
      i mam nadzieje, ze nie zerwie Pani z siatkowka, a wychowa Pani swoje
      nastepczynie. Pozdrawiam
    • Gość: kibic Ślązak Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.09, 21:30
      To takie POLSKIE opluwać mistrzów którym tyle pięknych chwil
      zawdzięczamy. Podobny los spotkał po słabszych występach Małysza,
      Jędrzejczak i wielu innych. Ale dla wielu prawdziwych kibiców będzie
      pani Dorota wielką sportsmenką. DZIĘKI ZA WSZYSTO. Kibic Ślązak
      • Gość: gregger Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.static.privatedns.com 02.08.09, 21:46
        Ale może w końcu ktoś tu napisze o jakie opluwanie chodzi?
        Czy tak tylko z rozpędu napisaliście.

Zanim następnym razem napiszesz że coś jest "takie polskie" pomyśl, że ty tez
        jesteś jednym z nich.
    • Gość: Namor Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę IP: *.icpnet.pl 02.08.09, 21:36
      Pani Doroto. Chylę czoła przed Pani dokonaniami w ukochanej przez
      Panią siatkówce i będę dozgonnie wdzięczny za wzruszenia i za dumę,
      którą odczuwałem w przeszłości dzięki Pani i Pani koleżankom z
      reprezentacji.
      Ale wszystko się kończy. Problem w tym,że każdy musi zdecydować się
      i wybrać moment opdejścia. Przykro mi, że Pani tego nie potrafiła.
      Teraz pamiętać będę jedynie Pani tragiczny występ na turnieju w
      Kielcach.
      • Gość: gregger Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.static.privatedns.com 02.08.09, 21:50
        Tak to nie najlepsze rozstanie.
        Ale mimo wszystko ja najbardziej zapamiętam ten fantastyczny turniej w 2005 roku, kiedy to obroniliśmy tytuł najlepszej drużyny na Starym Kontynencie głownie dzięki Dorocie Świeniewicz i to bezdyskusyjnie.
      • Gość: iver Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.181.188.226.static.crowley.pl 03.08.09, 07:46
        Zgadzam się z Namorem. Trzeba wiedziec kiedy odejsc. Kiedys byl taki gracz
        Michael Jordan. Jak odchodzil z NBA to byl placz (pewnie za pieniędzmi które
        soba dostarczał też). Jak się zdecydował na powrót to sie zaczeło: że słaby
        itd.... Może niepotzrebnie wracał, rozmieniał się na drobne itd
        Pani Dorota była świetna (z naciskiem na była) ale wszystko przemija. Kiedyś jak
        atakowała to na 90% były z tego punkty teraz z tego co widziałęm to juz nie ta
        sama zawodniczka.
        Pani Doroto dziękujemy za wszystko o więcej nie prosimy.
    • Gość: migel Współczuję polskim sportowcom, którzy mają takich IP: *.telpol.net.pl 02.08.09, 21:37
      kibiców. Kiedy wygrywają, i tak będzie narzekanie "a czemu nie 88:0", "nie
      lubię primadonny" i wszyscy życzliwi czekają - nie moga się doczekać! - na
      jakąs wpadkę sportowca. Wtedy można siąść przed monitor i wylać żółć. Brawo,
      tak dalej. Grzejcie dupska przed monitorami i wyładowujcie swoje żale na
      sportowcach.

Czy siatkarka ma prawo grać na 100% mozliwości, kiedy i tak spotkają ją
      chamskie uwagi ze strony anonimowej tłuszczy ludziom którzy nigdy nie zagrali
      pełnego siatkarskiego meczu ? :P
      • Gość: gregger Re: Współczuję polskim sportowcom, którzy mają ta IP: *.static.privatedns.com 02.08.09, 21:52
        Ale właśnie nie wiemy kto wywierał taką niezdrową presję.
        • lordjim4 Re: Współczuję polskim sportowcom, którzy mają ta 03.08.09, 20:04
          Maz, gregor i Wam podobni...to są opinie nowej generacji zwanej -jak
          przeczytałem niedawno "Pokemonami", pozbawionymi ambicji (przynajmniej
          sportowej- bo przecież o to tutaj chodzi) woli wygrywania a przynajmniej walki o
          wynik. Bo przecież nie zawsze da się wygrać. Ale walczyć trzeba zawsze. Pomijam
          nie prawdziwe komenty Polsatu i dmuchanie a wręcz pranie mózgów zawodnikom i
          kibicom przez media jakich to "miszczów" nie mamy z naszej repry i jacy oni są
          wspaniali. Ja tego jakoś w meczach nie widzę. Pani Dorocie nie ujmuję
          w2cześniejszej gry a nawet chylę czoła ale to już przeszłość. I niech tak
          pozostanie. Przywoływanie nazwy "Złotek"? W jakim celu? po to aby tylko
          upokorzyć Polaka przez Polaka? przy całokształcie gry repry? o to wam
          chodzi...media..?
          • Gość: lolita Świeniewicz Skowrońska Glinka IP: *.chello.pl 07.08.09, 21:49
            Tak a nie zauważyliście że wszystkie te wielkie siatkarki Polskie typu "
            Świeniewicz, Skowrońska czy Glinka" mają już wszystko w dupie. w sumie rozumiem
            Dorote ma już te swoje 37 lat więc niech da sobie spokój ale czemu nie gra w
            reprezentacji Skowrońska? przecież młoda jest też ma fochy jak Glinka? Dla mnie
            na mistrzostwach one były najlepsze, świetnie ta 3 grała i była na pewno nie
            zastąpiona! A teraz co?
    • Gość: Jacek Nikt po Pani nie będzie i tak płakał IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 21:46
      I po co takie nafaszerowane żalem i obwinianiem wszystkich wokół
      oświadczenie?! Ileż w nim buty i nadąsania. A wystarczyło podziękować
      spokojnie za pracę w reprezentacji, a nie rozdzierać szat i pisać o wielkich
      ideałach. Niepotrzebne to było Pani Doroto, bo nie Pani pierwsza i nie
      ostatnia...
      • Gość: Kibic Dorota... IP: *.promax.media.pl 02.08.09, 22:14
        zrobilas swoje i za to szacun i tego Ci nikt nie odbierze ale skoro
        juz sie na ten powrot zdecydowalas trzeba bylo byc konsekwentnym,
        zacisnac zeby i dograc do ME i tam sie pozegnac niezaleznie od
        wyniku.
        A skoro robisz cos takiego tzn ze zle obliczylas swoje sily i nie
        bylas przygotowana na ten powrot. W tej sytuacji nie pozostaje
        powiedziec nic innego niz to ze byl to powrot niepotrzebny i tylko
        polozyl cien na Twojej pieknej reprezentacyjnej karierze. Trudno
        stalo sie.
        Tak czy inaczej za te wzruszenia i piekne chwile z ME 23003 i 2005
        wielkie dzieki!
    • Gość: observer Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.08.09, 22:02
      Presja ?? Pani Dorota powinna wyluzować. Siatkówka w Polsce,zwłaszcza w
      wykonaniu kobiet, to sport marginalny. Presja to ciąży na skórokopach tam każdy
      mecz to sprawa narodowa.
      • Gość: bpos Re: Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną kar IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 22:41
        Odezwę się po raz trzeci i ostatni:
        krytykanci, oczywiście macie prawo do krytyki i łatwo to robić z pozycji fotela przed telewizorem lub komputerem. To po pierwsze.
        Po drugie: Dorota Świeniewicz nie jest (najwyraźniej) nadczłowiekiem, maszyną, czy jakimś tam robotem. Jest wybitną siatkarką i podjęłą trud powrotu do reprezentacji nie dla kasy czy sławy, bo ma to i to.
        Z pewnością jest ważliwa i ambitna, a wy, po prostu, zaszczuliście ją. Prawdopodobnie to legło u podstaw takiej jej decyzji. Była ona zbyt emocjonalna
    • Gość: ewa Nie zachowuje się jak kapitan! IP: *.gdynia.mm.pl 02.08.09, 22:12
      chciała skączyć to skączyła...sama podjeła decyzje
      w tym momecie wykluczyc nastepna doswiatczona zawodniczke...ludzie CO Z TA
      POLSKA?
      zostawiac sama kolezanki zamiast wspierac w tych trudnych chwilach...za fochy
      nie wiezi jej na kapitana tylko za umiejetnosci i doswiatczenie ...i jak teraz
      sie zachowuje ...napewno nie jak przystało na kapitana !
      to moja opinia i jestem urazona ta decyzja
      • Gość: max55 Re: Nie zachowuje się jak kapitan! IP: *.wroclaw.vectranet.pl 03.08.09, 23:04
        powinni Twoją nauczycielkę od jęz. polskiego ukarać,że wychowała
        takiego "uczonego i biegłego" w ortografii.Za takie pisanie pod
        ziemię bym się zapadł,lepiej mów,a nie pisz. Pozdrawiam.
    • Gość: k-x Niech spada!! IP: *.warszawa.vectranet.pl 02.08.09, 22:35
    • Gość: medaog Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 22:39
      Pani Dorotko.
      Do końca życia będę pamiętał jakie piłki Pani podnosiła w Finałach
      ME.
      Psy zawsze szczekały ale karawana jedzie dalej. Ze Sportowym
      pozdrowieniem.Mam wielki szacunek dla Pani Osoby jako Człowieka i
      dla Pani Talentu.
      • Gość: zenon no to wypie..j na co czekasz???? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 22:52
        ło jezu presja, zacznijcie grać a nie robicie sobie jaja, wali mnie
        to że płakałyście i co z tego???? co ma Matlak powiedzieć jak ma
        takie głupie pipy do prowadzenia???
      • Gość: tiger nie wiem czy zauwazyliscie IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.08.09, 23:00
        ale niestabilne zachowania u Doris zaczely sie wraz z poczatkiem jej
        zwiazku z niejakim Markiem Brandtem - który nigdzie nie może zagrzac
        miejsca - szkoda dziewczyny - chociaz to chyba kara za to ze sama
        nie miala skrupułów.
    • Gość: Sylll777 Dorota Świeniewicz kończy reprezentacyjną karierę IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 22:56
      Szkoda mi Doroty...Gra w reprezentacji to wielkie wyzwanie.Ludzie
      nie znacie się na siatkówce i nie wiecie,że to najtrudniejsza gra
      jeśli chodzi o emocje i ludzką psychike...Wszyscy Ci którzy nie
      zasmakowali gry w zespole nie wiedzą jakie to trudne wyzwanie.
      Umiecie tylko krytykować...Dorota była świetną siatkarką i jest
      nadal a,że teraz ma "słabsze dni" i brak formy to w dużej mierze
      właśnie przez psychike i to,że wróciłą po długiej przerwie. Człowiek
      wmawia sobie,że do niczego sie już nei nadaje a tacy wielcy "znawcy
      siatkówki" dodają swoje opinie i wyszło jak wyszło. Ta wielka
      siatkarka miała szanse na odbudowanie formy niestety zrezygnowała z
      tego. Poprostu nie wytrzymała...nie dziwie się jej...Ludzie naprawde
      nie krytykujcie sportowców za ich brak formy,bo oni również mają
      uczucia...POZDRAWIAM
      • Gość: kibic kończ, wstydu oszczędź... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.08.09, 23:23
        i weź ze sobą parę koleżanek, to co pokazałyście to kompromitacja i
        dno i wodorosty, ZERA i współczuję Panu Matlakowi
    • Gość: Sebastian Dorota - dzięki za wszystko IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 02.08.09, 23:43
      Byłoby fajnie, gdybyś jednak została, ale skoro podjęłaś taką decyzję -
      szacunek i wielkie wielkie dzięki. Za dwa złota i za wszystkie zwycięstwa.
      Będę zawsze pamiętał o nich i o Tobie. Wszystkiego dobrego!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka