Dodaj do ulubionych

jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ?

08.07.22, 15:08
hej jak w temacie szukam osób którym się udało nie chce znów nabic się w butelkę
Obserwuj wątek
    • marta777812 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 08.07.22, 15:57
      Część ja jestem w trakcie rytuału 30 dniowego lustra, czekam na czarne lustro które ma być wysłane pocztą na koniec rytuału, mam się w nim przeglądać przez 7 dni codziennie 1 minute później zbić lustro i przysypać ziemią cmentarną zobaczymy jak to wszystko działa
      • sandrabania Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 19.08.22, 15:25
        napisz proszę jakie efekty co się aktualnie dzieje
    • monikakobss Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 08.07.22, 16:01
      Cześć nie śmiało zamawiaj ja byłam u niego osobiście facet zna się na rzeczy widziałam ołtarz rytualny robi to duże wrażenie, bardzo miły konkretny zamawiałam osobiście rytuał oczyszczenia trwał 3 godziny. Mam teraz inne spojrzenie na świat depesja znikneła, znów cieszę się życiem
      • sandrabania Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 19.08.22, 15:24
        Cześć a robiłaś ten rytuał czy tylko wróżby ?
        • monikakobss Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:29
          Cześć przecież pisałam że oczyszczenie robiłam to jest rytuał- czytaj ze zrozumieniem !
          • sandrabania Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:30
            czytam i potrafię czytać, nie można zapytać i się upewnić ?
            • monikakobss Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:31
              zaśmiecasz forum niepotrzebnie takimi wątkami wszystko jest napisane czarno na białym
              • sandrabania Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:32
                przepraszam czasem jestem w gorącej wodzie kąpana, mam stwierdzoną nerwicę po prostu nie chciałam znów się naciąć
    • gabisoros245 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 08.07.22, 17:25
      Cześć ja jestem w trakcie efekt ma być taki że powie "kocham Cię"
      • sandrabania Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 19.08.22, 15:25
        hej na jakim etapie jesteś czy coś ruszyło ?
        • gabisoros245 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 06.09.22, 16:32
          Słuchajcie dziś mój wielki dzień facet wyznał mi miłość i oświadczył się !!! nie wiedziałam że tego momentu doczekam, warto było czekać i wierzyć
      • marcelkobylanski Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 23.08.22, 19:25
        czy ktoś z was robił rytuał oczyszczenia z bytów nieczystych ? u Michała jakie efekty ? były czy są trwałe?
        • martaadamska4441 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 25.08.22, 13:30
          Dziś i idąc do pracy zaczepił mnie starszy Pan z długą brodą, powiedział zdejmij ten pierścień bo będziesz zawsze przeklęty. To pierścień który znalazłem swego czasu i spodobał mi się teraz sprawdzałem że to symbol satanistyczny czy to może mieć wpływ na rytuał jak sądzicie jestem w trakcie rytuału czarnego wesela ?
      • wandaluis Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:02
        ja polecam u mnie się sprawdził rytuał luster kompleksowo zrobione
        • martaadamska4441 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:17
          kiedy robiłaś kiedy były efekty ?
          • wandaluis Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:21
            u mnie ten rytuał trwał około 21 dni, na koniec oczywiście dostałam lustro i instrukcje z z nim zrobić, po 8 dniach od działania z lustrem odblokował mnie na FB widziałam że mnie podgląda na WhatsUpie też był aktywny wcześniej tego nie było. 10 dnia dostałam bukiet róż zamówiony pocztą kwiatową z liścikiem przepraszający i błagający o wybaczenie, finał był taki że kolejnego dnia wylądowaliśmy w łóżku od tamtego czasu minęło już sporo nadal jesteśmy ze sobą i się kochamy
            • martaadamska4441 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:22
              no i pięknie ,zazdroszczę skąd jesteś ?
              • wandaluis Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:23
                Bydgoszcz
                • martaadamska4441 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:24
                  ja okolice czy możemy się spotkać i pogadać byłabym wdzięczna pracuje w Bydgoszczy
                  • wandaluis Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:26
                    tak jak będę miała czas to czemu nie w razie czego to pisz na priv wandaluis282@gmail.com
                    • martaadamska4441 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:27
                      napisałam pustego emalia to ja jak coś
                      • wandaluis Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:27
                        ok dzięki to w kontakcie jesteśmy Pa
      • annastaron Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:04
        również mogę polecić pisałem relację swego czasu na ten temat ale dość dawno bo 4 lata temu
        • karolwartkowski Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:07
          jedyny rytualista w prawdziwym tego słowa znaczeniu, cały czas był kontakt telefoniczny wiedziałem że rozmawiam z człowiekiem który faktycznie zna się na swoim fachu, współpraca to była czysta przyjemność
          • martaadamska4441 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:12
            jakie rytuały robiliście ?
            • karolwartkowski Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:14
              sabat czarownic u mnie tylko ten rytuał był możliwy do wykonania, inne były zablokowane na mnie może przez to że robiłem już wiele innych podobnych rytuałów, najgorsze że wyszło że były nieskończone i przeciwko mnie działały
              • karkaa82 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 02.09.22, 12:46
                @karolwartkowski a w jakiej intencji jak moge zapytać robiłeś rytuał? Po jakim czasie od zakończenia pojawiły sie efekty?
              • wandakazimierska Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 12.09.22, 16:40
                czy ktoś zamawiał rytuał Feniksa u Michała podobno najbardziej potężny fakt że najdroższy ,ja wczoraj zamówiłam
                • karkaa82 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 13.09.22, 10:53
                  To dawaj znac co i jak. Ja mam lustra + laleczka voodoo. Koniec rytuału w niedziele był. Na razie efektów nie widzę ale czekam i staram sie byc dobrej myśli …,
            • annastaron Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 30.08.22, 15:16
              robiłam czarne wesele nie było wtedy dostępnego rytuału luster
              • karkaa82 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 02.09.22, 12:47
                @annastaron czyli ten rytuał zrobiłaś kolka lat temu? Działa do
                Dzisiaj?
                • annastaron Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 06.09.22, 16:36
                  tak do dziś działa, niestety rzadko wchodzę na to forum, tak już jest jak ktoś osiągnie cel to nie chce żyć życiem tego forum tylko się cieszyć realnym ja już dużo wypłakałam ,setki godzin na forach spędziłam
    • martaadamska4441 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 25.08.22, 13:50
      Dziś i idąc do pracy zaczepił mnie starszy Pan z długą brodą, powiedział zdejmij ten pierścień bo będziesz zawsze przeklęta. To pierścień który znalazłam swego czasu i spodobał mi się teraz sprawdzałam z ciekawości że to pierścień noszony w trakcie ceremonii czy to może mieć wpływ na rytuał jak sądzicie jestem w trakcie rytuału czarnego wesela zapytałam też Michała .
      • annastaron Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 06.09.22, 16:37
        to trzeba konsultować na bieżąco takie elementy mogę mieć wpływ kiedyś był o tym wątek
    • 1kajolka1 Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 02.09.22, 15:34
      @annastaron
    • magdaalbin Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 06.09.22, 16:51
      czy to wygląda tak jak w opisie na stronie u Pana Michała www.rytual-milosny666.pl/rytual%20milosny.php czy jednak są jakieś modyfikacje ? chodzi mi o cała ceremonie
    • adreska Re: jaki najnowsze opinie ? komu się sprawdziło ? 14.09.22, 17:54
      Dziś zaczynam rytuał luster, jestem po nieudanym egipskim i czarnym weselu u innych rytualistòw . Rytuały zadziałały odwrotnie niż się spodziewałam. Jestem pełna nadzieii, że tym razem się uda

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka