Dodaj do ulubionych

rytuał finanse Migulel Michał Nowak

08.07.22, 15:13
Cześć jak w temacie jakie opinie? czy ktoś zamawiał rytuał na poprawę finansów w firmię ? dostałam talizman który noszę ma działac po 30 dniach noszenia ,jakkie macie efekty po jakim czasie się coś zaczyna dziać zapłąciłam 750 zł facet wydaje się dość wiarygodny
Obserwuj wątek
    • izastachowiak222 Re: rytuał finanse Migulel Michał Nowak 08.07.22, 16:05
      ja noszę cały czas początkowo nie było efektów ale kazał mi cierpliwie nosić codziennie i nie ściągać, miałam ważna sprawę sądową od tej sprawy zależało moje być albo nie być gdybym ją przegrała to bym skończyła pod mostem. Teraz jestem po rozprawie była dla mnie pozytywna odyzskałam pieniądze powodzenia życze to ucziciwy facet
      • 1kajolka1 Re: rytuał finanse Migulel Michał Nowak 30.07.22, 17:01
        Można kontakt jakiś do Ciebie???
        • izastachowiak222 Re: rytuał finanse Migulel Michał Nowak 16.08.22, 20:38
          hej adr13808372@gmail.com
          • irenawolska1977 Re: rytuał finanse Migulel Michał Nowak 30.08.22, 15:59
            też napisałam, zastanawiam się nad ty amuletem to by wiele pomogło w mojej sytuacji finansowej
      • sigmaenigma Re: rytuał finanse Migulel Michał Nowak 16.08.22, 16:14
        też się zastanawiam na rytuałem z amuletem na finanse, koleżanka zamawiała u niego i się odbiła finansowo
        • izastachowiak222 Re: rytuał finanse Migulel Michał Nowak 16.08.22, 20:32
          "sigmaenigma -ja cały czas nosze ten amulet i co by nie powiedzieć mam festiwal ciekawych zdarzeń ktore przynoszą korzyści, np miesiąc temu znalazłam torbę męską z rzeczami osobistymi, oczywiście oddałam na posterunek znalezisko/ Po miesiącu zgłosił się Pan przez posterunek który chce mi wynagrodzić znaleźne ,okazało się ze chce przekazać 20 tyś zastanawiam sie ile była warta zawartość torby
          • sigmaenigma Re: rytuał finanse Migulel Michał Nowak 16.08.22, 20:35
            super ,jest Pani bardzo uczciwa osoba nie każdy by tak zrobił ale ja też bym zwróciła ,rytuał już się zwrócił kilasetkrotnie :D
    • irenawolska1977 Re: rytuał finanse Migulel Michał Nowak 30.08.22, 16:15
      czy to jest ta storna www.rytual-milosny666.pl ?
      • wandaantoniewska1981 Re: rytuał finanse Migulel Michał Nowak 30.08.22, 16:16
        tak dokładnie www.rytual-milosny666.pl/rytual%20milosny.php

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka