Dodaj do ulubionych

rytuał Voodoo z wykoaniem laleczki ?

08.07.22, 16:36
czy ktoś robił Michała Nowaka Texcoco laleczkę Voodoo ,znalazłam stronę gdzię są instrukcję jak kto zrobić jednak każdy przestrzega że wtykonywanie samemu laleczk ito igranie z ogniem i mozna na siebie klątwe ściągnąć jeżeli ktoś nie jest szmanem i nie ma doświadczenia ? jakię są wasze opinie ?
Obserwuj wątek
    • martazbaszynek4445 Re: rytuał Voodoo z wykoaniem laleczki ? 14.07.22, 13:30
      Część ja robiłam rytuał Voodoo na partnera, musze powiedzieć że działa wcześeniej próbowałam czarne wesele u innego rytualisty i nic
      • wikigelista444 Re: rytuał Voodoo z wykoaniem laleczki ? 30.08.22, 14:46
        kiedy robiłaś ?
        • martazbaszynek4445 Re: rytuał Voodoo z wykoaniem laleczki ? 30.08.22, 14:58
          okolicie czerwca z tego co pamiętam początek
          • karkaa82 Re: rytuał Voodoo z wykoaniem laleczki ? 01.09.22, 13:26
            @martazbaszynek4445 a czy robiłaś laleczkę na odcięcie innych kobiet? Czy oprócz laleczki brałaś jeszcze jakiś rytuał?
    • annakania1983 Re: rytuał Voodoo z wykoaniem laleczki ? 30.08.22, 15:49
      Tez się interesowałam laleczkami próbowałam sama robić, nikt mnie nie ostrzegł ze tego się nie robi samemu. Musiałam sie oczyszczać przez to tylko l, rutual zlecałam niedawno Pani Michałowi
      • martazbaszynek4445 Re: rytuał Voodoo z wykoaniem laleczki ? 06.09.22, 16:41
        u mnie laleczki bardzo dobrze zadziałały one miały kompleksowo działać raz na odcięcie innych kobiet dwa na wyzwolenie mocy ciemności które mi miały pomóc w odzyskaniu partnera, wszystko się obróciło przeciwko tym dwóm kobietą efekt osiągnęłam, czarne moce nadal mi pomagają czuję to
        • 1kajolka1 Re: rytuał Voodoo z wykoaniem laleczki ? 06.09.22, 21:28
          Ile czekałaś na efekt po spaleniu laleczki???

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka