Dodaj do ulubionych

www.rytual-milosny666.pl/ najnwosze opinie jakie?

28.07.22, 11:43
Czy ktoś jest w trakcie rytuału miłosnego, obecnie www.rytual-milosny666.pl/ Michał Nowak ?
Obserwuj wątek
    • ankaskakowa Re: www.rytual-milosny666.pl/ najnwosze opinie ja 28.07.22, 11:49
      Cześć jestem w takcie rytuału czarnego lustra u Michała Nowaka ze strony www.rytual-milosny666.pl/ , nrazie jestem po 20 dniach rztuału zobaczzmz jak dalej ale pewne pozztzwne szmptomz już są
      • 1kajolka1 Re: www.rytual-milosny666.pl/ najnwosze opinie ja 11.08.22, 18:58
        Jakie masz symptomy????
      • 1kajolka1 Re: www.rytual-milosny666.pl/ najnwosze opinie ja 13.08.22, 23:00
        Napisałam do Ciebie emeila.
        • ankaskakowa Re: www.rytual-milosny666.pl/ najnwosze opinie ja 16.08.22, 15:14
          Hej odpisałam, pisałam tobie o :tzw namacalnych efektach i faktycznie tk się dzieje od pewnego czasu mam potwierdzenia w codziennym kontakcie z moim facetem że to działa, początkowo zaczął się odsuwać od kochanki zablokowałja wszedzie twierdzi nawet teraz że się jej brzydzi i nie wie co w niej widział ..moze faktycznie był pod wplywem uroku ta jak mówił mi Pan Michał ,zaczyna to wszystko miedzy nami wyglądać tak jak wcześniej inaczej na mnie zupelnie patrzy widać uczucie u niego . Słuchaj to ze u Ciebie rytuał krócej trwa to nic nie znaczy bo mi mówił też że może krócej trwać ae bez wplywu na skuteczność pozdrawiam

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka