Dodaj do ulubionych

Michał Nowak Czarne Wesele Efekty?

24.08.22, 20:35
Witam jakie efekty po rytuale czarnego wesela czy ktoś jest w trakcie ?
Obserwuj wątek
    • olaikacper999 Re: Michał Nowak Czarne Wesele Efekty? 24.08.22, 20:39
      jestem w trakcie 7 dzień od rytuału, jak się zakończy to dam znać
    • olaikacper999 Re: Michał Nowak Czarne Wesele Efekty? 24.08.22, 20:42
      mam dostać przesyłkę z opisem żeby połączyć sie z rytuałem na koniec podobno tak zawsze musi być inaczej nie działa, z tego co pisał to nic skomplikowanego
    • olaikacper999 Re: Michał Nowak Czarne Wesele Efekty? 25.08.22, 13:28
      Dziś i idąc do pracy zaczepił mnie starszy Pan z długą brodą, powiedział zdejmij ten pierścień bo będziesz zawsze przeklęty. To pierścień który znalazłem swego czasu i spodobał mi się teraz sprawdzałem że to symbol satanistyczny czy to może mieć wpływ na rytuał jak sądzicie ?
      • martaadamska4441 Re: Michał Nowak Czarne Wesele Efekty? 30.08.22, 14:49
        Cześć nie mam pojęcia trzeba by było zapytać Michała może najlepiej zdjąć ten pierścień i nie nosić ? jak wygląda u ciebie to czarne wesele ? czy juz otrzymałeś materiały ?
        • olaikacper999 Re: Michał Nowak Czarne Wesele Efekty? 30.08.22, 14:51
          nie jeszcze jest wykonywany z tego co się dowiedziałem, ale wszystko jest w porządku i wygląda to bardzo obiecująco, mam też otrzymać specjalną świece na oczyszczenie i obserwować kolor dymu podczas jej palenia
          • martaadamska4441 Re: Michał Nowak Czarne Wesele Efekty? 30.08.22, 14:53
            to czekam z niecierpliwością na relację bo sama chce zacząć 15-tego- ty jesteś Ola czy Kacper ?
            • olaikacper999 Re: Michał Nowak Czarne Wesele Efekty? 30.08.22, 14:54
              hej Kacper milo mi
              • olaikacper999 Re: Michał Nowak Czarne Wesele Efekty? 19.09.22, 19:54
                hej w więc moja historia jest kolejnym dowodem że prowadziwa magia istnieje, otrzymałem czarne świece z rytuału wesela zostałem zaślubiony, 2 dni temu spaliłem rzecz osobistą od Oli którą miałem w świecach które otrzymałem. Następnego dnia telefon nieznany numer cisza, kolejny raz po godzinie i po dwóch godzinach głos Oli i płacz , przepraszała mnie za wszystko prosiła o wybaczenie mówiła że bardzo myślała o wszystkim i że chce wrócić, następnego dnia byłem już przy niej..jest po prostu pięknie
                • martaadamska4441 Re: Michał Nowak Czarne Wesele Efekty? 19.09.22, 19:55
                  gratulacje ,mam nadzieje że moc Michała nadal jest przy nim bo ja zaczęłam 15-tego swój rytuał jestem bardzo podekscytowana tym co napisałeś

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka