Dodaj do ulubionych

Aureliusz Grabski - rytuały, opinie

09.06.22, 00:16
Proszę o opinie
Obserwuj wątek
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 00:17
      Rytuały miłosne możemy przeprowadzić samodzielnie lub z pomocą kogoś, kto zajmuje się tym zawodowo. Obecnie taką osobę znajdziesz niemal w każdym mieście - rytuały miłosne oferują wróżki w całym kraju. Najpierw jednak warto dowiedzieć się, na co w ogóle się decydujesz.

Rytuały miłosne możemy przeprowadzić samodzielnie lub z pomocą kogoś, kto zajmuje się tym zawodowo. Obecnie taką osobę znajdziesz niemal w każdym mieście - rytuały miłosne oferują wróżki w całym kraju. Najpierw jednak warto dowiedzieć się, na co w ogóle się decydujesz.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 00:18
      Czym jest spętanie miłosne?
      Każdy, niezależnie od wieku, płci czy wiary, marzy o niesamowitej i bezkresnej miłości. Co jednak, jeśli ktoś kogo kochamy – nie kocha nas? W czarnej magii istnieją pewne rytuały miłosne, które mogą pomóc każdemu kto znajduje się w miłosnym potrzasku.

Takim rytuałem jest spętanie miłosne i są to niezwykle silne czary. Głównym celem spętania miłosnego jest powiązanie ze sobą dwojga ludzi, niezależnie od tego czy oboje tego pragną czy też tylko jedno z nich.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 00:19
      Rytuały miłosne to obrzędy, które odbywają się ze świecami, ponieważ w ten sposób budowana jest atmosfera i wyjątkowość wydarzenia. Magia świec wzmacnia rytuały miłosne. Dokładnie instrukcje samodzielnego przeprowadzania miłosnego rytuału są dostępne na wielu stronach internetowych. Najczęściej twoje zadanie będzie sprowadzać się do wygłoszenia konkretnej formułki przy wykorzystaniu jakiegokolwiek przedmiotu, który należy do osoby, którą chcesz w sobie rozkochać. Czasami używane są także specjalne kamienie, zioła czy rośliny.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 00:19
      Rytuały egipskie są uważane za jedne z najsilniej działających magicznych praktyk, które mają dopomóc w miłosnym pojednaniu. Utrzymuje się, że w różnych formach stosowano je już od starożytności.

Jego zastosowanie zaleca w się w przypadku najbardziej burzliwych rozstań. Partnerzy, którzy rozstali się w wielkim gniewie i poczuciu wzajemnych pretensji, mają dzięki niemu szansę na szybkie odbudowanie relacji i wejście w nowy życiowy etap bez złych wspomnień.

Warunkiem koniecznym, aby rytuał zadziałał, jest to, by nadal pałali do siebie uczuciem. Po rytuale ulegnie ono znacznemu wzmocnieniu. Do związku wróci też energia erotyczna i wielka pasja.

Powrót miłości z pomocą egipskiego boga
      Aby osiągnąć opisany powyżej efekt, należy odprawiać rytuał codziennie przez dziesięć dni. Nie można doprowadzić do ani jednego zaniedbania, gdyż straci swą moc i trzeba będzie powtarzać proces od początku. Najlepszą porą na wykonywanie rytuału egipskiego jest późny wieczór lub noc. Nie należy mieć wówczas towarzystwa. Mawiano, że mocarny bóg Re nie lubi osób strachliwych i nie ma ochoty im pomagać.

Należy zgasić światła w całym domu, a w jednym pomieszczeniu zapalić kilka świec, tworząc mały ołtarz. Należy na nim umieścić kilka rzeczy, które były w posiadaniu osoby, jakiej miłość pragniemy odzyskać. Obok nich należy umieścić w otwartym płaskim naczyniu jak najjaśniejszy piasek, jaki tylko udało się nam odnaleźć.

Kolejnym etapem jest przypominanie sobie najpiękniejszych chwil z partnerem, a następnie pokłon bogowi Re. Wpatrując się w płomienie świec, należy prosić go o interwencję i sprowadzenie partnera z powrotem do naszego życia. Następnie trzeba napisać palcem na piasku jego inicjały.

Co sądzicie o takich rytuałach? Podchodzicie do nich z ciekawością czy przymrużeniem oka?
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 00:20
      Ile czasu zajmie rozpoczęcie zaklęcia miłosnego, jest prawdopodobnie najbardziej palącym pytaniem. Niepokoi wszystkich, którzy używali magicznych mocy. Głównymi klientami mistrzów i czarowników są ludzie z własnymi specyficznymi problemami. Ktoś po rozstaniu ma puste serce, kogoś dręczą uczucia miłosne, zdarza się, że są nieporozumienia w sprawach finansowych. Wszystkie te problemy przysparzają nam ogromnej udręki psychicznej i jasne jest, że czekamy na ich najszybsze rozwiązanie. Należy uzbroić się w cierpliwość i na pewno po pewnym czasie zaczniesz otrzymywać pierwsze pozytywne sygnały. Ale czas wykonania zaklęcia miłosnego dla każdej sytuacji zależy od zbiegu różnych okoliczności. Zaklęcie miłosne rozpoczyna akcję w najbardziej nieoczekiwanym momencie.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 00:21
      Czy powinno się przeprowadzać miłosne rytuały?

Przeciwnicy przeprowadzania miłosnych rytuałów argumentują swoje podejście tym, że nie jest to właściwe zachowanie w stosunku do naszego partnera lub partnerki czy też po prostu osoby, którą chcemy w sobie rozkochać. Wykorzystywanie magicznych mocy uważają oni za nadużycie. Podkreślają oni także, że rytuał miłosny na daną osobę może być błędem - być może osoba kocha kogoś innego i w ten sposób zranimy wielu ludzi? Dla oceny nie ma znaczenia faktyczna skuteczność magicznych rytuałów miłosnych, bowiem już samo założenie, że możemy kogoś zmusić do uczuć, jest według przeciwników stosowania rytuałów niestosowne. Odbieramy bowiem osobie wolną wolę i decydujemy za nią. Wskazują oni także, że gdyby to stosujący rytuał znalazł się w odwrotnej sytuacji, nie chciałby, aby ktoś rzucał na niego zaklęcie miłosne. Ponadto już sama nazwa rytuału „miłosnego spętania” przywodzi na myśl robienie czegoś wbrew woli jednej ze stron.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 00:21
      Kuszące jest użycie zaklęcia miłosnego, gdy chcesz, aby konkretna osoba zakochała się w tobie. Ale powinieneś być ostrożny, ponieważ zaklęcie powinno być rzucone we właściwy sposób, aby uzyskać najlepsze wyniki.

Działają poprzez manifestację intencji. Poniżej znajdują się wskazówki dotyczące używania bezpiecznych zaklęć kochających, aby osiągnąć swoje cele i przyciągnąć miłość do swojego życia.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 00:22
      Jak używać zaklęć miłosnych
      Uważaj na swoje intencje miłosne
      Najlepszym sposobem na użycie zaklęcia jest wezwanie kochanka do swojego życia, używając najlepszych możliwych intencji. Jeśli Twoim zamiarem jest, aby dana osoba zakochała się w tobie, upewnij się, że zakocha się w swojej wolnej woli.

Odpraw rytuał, aby wywołać swoją intencję miłosną
      Naucz się i opanuj rytuały, które pomogą ci wywołać tę intencję. Poznamy rodzaje rytuałów i jak różnią się one w zależności od zaklęcia, które chcesz rzucić. Zawsze uważaj na to, czego chcesz i upewnij się, że Twoje motywy są pozytywne i pełne miłości.

Inwokacja jest częścią rytuału i dzieje się, gdy rzeczywiście próbujesz zadzwonić do swojego wymarzonego partnera. Jest to najważniejsza część procesu, więc słuchaj uważnie, jeśli chodzi o przewodnik po inwokacjach.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 00:22
      Przekazuj swoje pełne miłości intencje za pomocą nie zapalonej świecy. Tak więc w tej chwili powinieneś powtórzyć to, co chcesz, aby wydarzyło się w twoim życiu miłosnym. To, co możesz powiedzieć, może być czymś w stylu „Niech moja miłość przyjdzie do mnie, gdy ta świeca płonie”.

Możesz to powiedzieć na głos lub w myślach, po prostu skoncentruj się na swoim życzeniu i naprawdę w to uwierz. Po wezwaniu musisz zapalić świecę i pozwolić świecy się zapalić. W ten sposób Twoje zaklęcie będzie w drodze do wymarzonego kochanka. Świeca powinna się całkowicie spalić, więc miej to na uwadze i bądź cierpliwy.
      • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 21:23
        Suszona skórka pomarańczy może pomóc Twojemu wymarzonemu kochankowi podjąć decyzję o swoich uczuciach. Peelingi pomarańczowe mogą również pomóc w uzyskaniu jasnego wyjaśnienia dla wymarzonego kochanka.

Proces jest prosty. Owiń wysuszoną skórkę pomarańczy w szmatkę, a następnie zwiąż ją wstążką. Używając inwokacji, ujawnij swoje intencje. Możesz powiedzieć: „proszę, daj mi znać, co powinienem zrobić, aby znaleźć prawdziwą miłość”.

Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać odpowiedź, to włożyć pomarańczową okładkę pod poduszkę podczas snu. To sprawi, że będziesz śnić o swoim pytaniu, a także o odpowiedzi. Tylko nie zapomnij zapisać swojego snu po przebudzeniu, aby nie zapomnieć go całkowicie...
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 14:10
      Podczas nowiu użyj wstążki (użyj kolorów takich jak czerwony lub różowy, ponieważ są to kolory miłości) i dwóch przedmiotów. Przedmiotami mogą być świece, rękawiczki itp. Jedyną rzeczą jest to, że muszą to być pary. Najlepiej, jeśli jesteś emocjonalnie związany z wybranymi przedmiotami.

Niech jeden przedmiot reprezentuje Ciebie, a drugi powinien być Twoim wymarzonym kochankiem. Zwiąż dwa przedmioty na końcu wstążki, wykonując inwokacje, takie jak „kiedy zawiążę te rękawiczki, niech kochanek snów zbliży się do mnie”.

Każdej nocy zbliżaj swoje obiekty do siebie i ponownie zawiąż wstążkę, gdy będziesz recytować swoje inwokacje. Musisz to robić, dopóki wybrane przedmioty nie zetkną się, a następnie pozostaw je na tydzień. W ten sposób działa zaklęcie wstążki i przyciąga miłość w twoim życiu.
      • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 21:22
        Suszona skórka pomarańczy może pomóc Twojemu wymarzonemu kochankowi podjąć decyzję o swoich uczuciach. Peelingi pomarańczowe mogą również pomóc w uzyskaniu jasnego wyjaśnienia dla wymarzonego kochanka.

Proces jest prosty. Owiń wysuszoną skórkę pomarańczy w szmatkę, a następnie zwiąż ją wstążką. Używając inwokacji, ujawnij swoje intencje. Możesz powiedzieć: „proszę, daj mi znać, co powinienem zrobić, aby znaleźć prawdziwą miłość”.

Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać odpowiedź, to włożyć pomarańczową okładkę pod poduszkę podczas snu. To sprawi, że będziesz śnić o swoim pytaniu, a także o odpowiedzi. Tylko nie zapomnij zapisać swojego snu po przebudzeniu, aby nie zapomnieć go całkowicie..
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 09.06.22, 21:21

Wszystko, co musisz zrobić, aby uzyskać odpowiedź, to włożyć pomarańczową okładkę pod poduszkę podczas snu. To sprawi, że będziesz śnić o swoim pytaniu, a także o odpowiedzi. Tylko nie zapomnij zapisać swojego snu po przebudzeniu, aby nie zapomnieć go całkowicie.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 10.06.22, 03:24
      Chcesz znaleźć prawdziwą miłość? Czy miałeś pecha w miłości i czujesz, że wszystkie twoje wysiłki zostały niezauważone? Nie porzucaj nadziei; Maxim ma kilka potężnych zaklęć miłosnych, które mogą pomóc wprowadzić odpowiednią osobę do twojego życia. Nie musisz spędzać godzin na szukaniu tej wyjątkowej osoby, ponieważ magia może ci w tym pomóc.

Niezależnie od tego, czy chodzi o znalezienie bratniej duszy, czy nawet łatwą randkę, te proste zaklęcia załatwią sprawę. Mogą brzmieć jak hokus pokus, ale naprawdę działają. Przekonujące zaklęcie miłosne pociąga za sobą wszystkie właściwe sznurki, aby pomóc ci wylądować z osobą, z którą zawsze chciałeś spędzić swoje życie.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 10.06.22, 14:31
      Rytuał miłosny i róża

Zbieraj płatki róż i zabieraj je w pobliże płynącej wody. Do tego celu najlepsza jest woda z zewnątrz, ale można też użyć wody z kranu. Następnie spróbuj wizualizować swojego idealnego partnera lub jeszcze lepiej wizualizuj idealne cechy, które chcesz, aby posiadał twój partner. To ostatnie jest najlepszym sposobem na wykonanie tego zaklęcia, ponieważ nie jest zbyt szczegółowe.

Teraz pomyśl o swoim wezwaniu i powiedz coś w stylu „wszechświecie, spełnij moje życzenia i wyślij mi moją wymarzoną miłość, tak jak ja wysyłam ci te płatki”. Zachowaj silną wolę i upewnij się, że twoje życzenia są czyste.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 10.06.22, 18:21
      Uroki miłosne na konkretną osobę nie są jedynymi z dostępnych rodzajów magii miłosnej. Są także inne rytuały, takie jak spętanie miłosne, rytuał egipski czy rytuał wiccański. I to właśnie te rytuały są najbardziej skuteczne. Spętania miłosne jest odprawiane z użyciem własnych rekwizytów, które są naznaczone energią. Rytualista ma dużą różnorodność w trakcie ich wykonywania. Jeśli rytuał jest odprawiany przez osobę z dużym doświadczeniem, istniej spore prawdopodobieństwo sukcesu.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 10.06.22, 23:58
      Czy można przyspieszyć działanie uroku, spętania miłosnego?
      Większości z nas brakuje cierpliwości, szczególnie w sprawach miłosnych, gdzie każdy dzień rozłąki z ukochaną osobą jest udręką. Niestety jednak, nie ma możliwości przyspieszenia działania rytuałów miłosnych. Mówiąc krótko – swoje trzeba odczekać. Magia nie działa na pstryknięcie palcem, dlatego też na swojej stronie, jako czas oczekiwania podaje 1-4 miesiące. Jest to okres, kiedy rytuał zaczyna działać w pełni i pojawiają się pożądane efekty.

Rozumiem, że wszyscy chcieliby, aby magia miłosna zadziałała już po kilku dniach. Nie jest to jednak możliwe.

Co więc robić, oczekując na wyniki zamówionego uroku/spętania?

Przede wszystkim trenować swoją cierpliwość (co wyjdzie Wam na dobre także w innych życiowych sytuacjach, osoby cierpliwe potrafią osiągnąć więcej w każdej dziedzinie życia). Nawet jeśli tęsknota, nie daje Wam w spokoju zająć się pracą, pasją, to próbujcie się uspokoić, w czym pomaga chociażby medytacja, którą bardzo często zalecam osobom niecierpliwym. Pozwala ona się wyciszyć i chociaż na chwilę zapomnieć o utrapieniach. Dużo pomagają rozmowy z innymi ludźmi. Jeśli mamy kogoś bliskiego, nie bójmy się rozmowy z nim, taka osoba nas wysłucha, wyrzucimy z siebie negatywne emocje i chociaż na pewien czas poczujemy się lepiej. Co jest istotne – proszę nie szukać jako pierwszy kontaktu z osobą na którą został rzucony miłosny czar. Kiedy rytuał zacznie działać, ukochany sam się odezwie. Proszę pamiętać przy tym, by nie wplatać się w błędne koło i nie siedzieć godzinami w bezruchu przy telefonie, licząc na wiadomość od niego. Czas oczekiwania nie wziął się z przypadku, należy pamiętać, że ukochany człowiek może odezwać się już po miesiącu, a może zrobić to dopiero po np. 15 tygodniach. Rzecz jasna, trzeba trzymać rękę na pulsie, wierzyć, że efekty rytuału w końcu nadejdą, ale też zajmować się własnym życiem, wychodzić do ludzi, zabijać czas, tak aby te dni mijały jak najszybciej. Obsesyjne myślenie, tylko i wyłącznie o partnerze, może doprowadzić nas do obłędu, a proszę mi wierzyć, jest to wycieńczające zarówno dla osoby, która w tym obłędzie tkwi jak i dla najbliższego otoczenia.

Chociaż większości osób zamawiających brakuje cierpliwości, znam przypadki ludzi, którzy zastosowali się do moich rad, nie sprawdzali telefonu co godzinę, aby zobaczyć czy ukochany do nich napisał. Na tyle na ile potrafili, odganiali myśli o swym ukochanym, dzięki czemu mogli zająć się pracą, a także swoimi pasjami. Potrafili żyć normalnie, oczywiście po cichu czekając na czas, kiedy zobaczą efekty zamówionego uroku, czy spętania. Mimo to, było im dużo łatwiej znieść tygodnie oczekiwania. Dzięki nauczeniu się cierpliwości i wiedzy, że nie można mieć wszystkiego od razu, dużo łatwiej znosili okres oczekiwania na powrót i potrafili żyć tak jak wcześniej. Takie podejście zalecam każdemu, który czeka na efekty rytuału.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 11.06.22, 17:39
      Uważam że najgorszą rzeczą jaka może spotkać człowieka w swojej pracy to osiąść na laurach. Są rytualiści, którzy również mają predyspozycję do odprawiania efektywnych uroków miłosnych, ale kiedy wystarczająco się rozpromują, zaczną zarabiać godziwe pieniądze, przestają się rozwijać i marnują swój czas na inne rozrywki, zamiast dążyć do bycia najlepszym ,w tym co robią i co z pewnością jest też ich zamiłowaniem- magii. Gdybym sam przestał się rozwijać i zaczął odcinać kupony, od tego co dotychczas zrobiłem, z pewnością cofnąłbym się w rozwoju. Na szczęście magia towarzyszy mi od dzieciństwa, a odprawianie rytuałów nie traktuje, jako sposób zarobku, głównie jest to moja pasja w której dążę do doskonałości. Przeczytałem już chyba setki książek o tej tematyce, skończyłem roczną szkołę Psychotroniki o kierunku „doradca życiowy” i chociaż większość rzeczy, których tam uczono wiedziałem już wcześniej, to muszę przyznać, że i tak z niej sporo wyniosłem- słuchanie przez kilka godzin dziennie największych autorytetów w naszym kraju w dziedzinie ezoteryki ,pozwala spojrzeć szerzej na wiele tematów, a niektóre cytaty wypowiedziane przez tych ludzi, którzy zajmują się hobbystycznie ezoteryką, niekiedy przez ponad 30 lat, potrafiły utkwić w pamięci. Dzięki nim spróbowałem kolejnych technik wytwarzania jak największej energii, i część z nich wykorzystuje z dobrym skutkiem do dzisiaj. Ze swojej strony mogę więc powiedzieć, że rozwijam się w tym kierunku najmocniej jak tylko potrafię, dążąc do tego, aby rytuały działały w prawie każdej sytuacji. Moim marzeniem jest osiągnięcie skuteczności na poziomie 95% , wiedziałbym wtedy, że jestem w stanie pomóc praktycznie każdemu zwracającemu się o pomoc i uszczęśliwić większość osób zwracających się do mnie. A byłaby to największa nagroda, dla której warto było poświęcić tyle lat na zajmowanie się magią.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 12.06.22, 17:26
      Wciąż wielu ludzi nie wierzy w magię, często śmiejąc się z wszelkich tematów, których nie da się zauważyć gołym okiem. Z takimi ludźmi, nawet nie wchodzę w dyskusję, gdyż na argument że na ponad 300 odprawionych przeze mnie rytuałów/ spętań miłosnych większość zakończyło się pełnym sukcesem, znajdą wytłumaczenie, że jest to dziełem przypadku. A przecież logicznie myślący człowiek, powinien zdawać sobie sprawę, że dziełem przypadku mogą być 2,3 udane próby, ale nie większość spośród kilku setek. Tym bardziej, że niektóre przypadki były beznadziejne, zdarzało się ,że ludzie nie mieli ze sobą kontaktu ponad pół roku, a mimo to, po rytuałach powracali do siebie. Dlatego odpowiedź na postawione pytanie brzmi – TAK.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 13.06.22, 14:29
      Przed zamówieniem uroku, zapewne chcecie się dowiedzieć w jaki sposób on działa i jakie efekty przyniesie. Otóż, urok zakończony powodzeniem powoduje, że osoba zamawiająca „wchodzi” do głowy osoby ,na którą urok został rzucony. Wchodzi- oznacza to, że osoba będąca pod wpływem uroku, zaczyna myśleć o tej osobie, coraz częściej i częściej. Zaczyna łapać się na tym, że chciałby się podzielić z ta osobą jakimś wydarzeniem, którego dopiero co go spotkało. Zaczyna brakować mu rozmów z tą osobą. Dochodzi do sytuacji, w której oglądając film, zaczyna zdawać sobie sprawę, że bardzo chciałby, aby ta osoba przy nim była, nawet jeśli wcześniej, wszystkie inne filmy oglądał samemu i wcale mu to nie przeszkadzało. Człowiek na którego urok czy spętanie miłosne zostało rzucone, zachowuje się racjonalnie. Nie jest prawdą to, co gdzieniegdzie piszą iż przez wpływ magii, nie jest w stanie pracować, czy załatwiać spraw życia codziennego. Często jest nawet przeciwnie, w pracy wiedzie mu się dobrze, w domu niczego nie zaniedbuje. Mimo to brakuje mu osoby, która zleciła urok i często z tego powodu, może odczuwać smutek. Wreszcie dochodzi do momentu, gdzie zdaje sobie sprawę, że ta osoba była miłością jego życia, nie znajdzie drugiej takiej i zaczyna szukać kontaktu. Pod wpływem uroku, robią tak nawet Ci ,którzy stawiają honor na pierwszym miejscu, niejednokrotnie zarzekając się, że nigdy po rozstaniu nie odezwaliby się jako pierwsi. Brak ukochanej osoby doskwiera im tak bardzo, że zapominają o swoich zasadach i chcą po prostu być w obecności osoby, którą kochają. Kochają- to słowo klucz – oni już wiedzą że to nie było zauroczenie, czy przygoda. Przestają mieć podejście typu „nie ta, to inna”. Oni są pewni swoich uczuć i jeśli urok zadziała, zrobią wszystko na co ich stać by tą ukochaną osobę odzyskać.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 13.06.22, 22:48
      Generalnie, uważam że, jeśli ktoś zgłasza się o pomoc w sprawie miłosnej ,to traktuje swoją sprawę wyjątkowo poważnie. Chociaż oczywiście, są przypadki łatwiejsze i trudniejsze. Czasami z problemami zgłaszają się młodzi ludzie, którzy po prostu się pokłócili i przeżywają ciche dni. Urok miłosny, którego celem jest pogodzenie takiej pary, działa zazwyczaj dość szybko, gdyż są to przypadki stosunkowo łatwe. Ale niestety, zdarzają się też sytuacje, gdzie jedna strona kocha całym sercem, podczas gdy drugiej ,na partnerze kompletnie nie zależy, a nawet ma kogoś innego na jego miejsce. Takie przypadki są smutne i tragiczne, pomimo dużego doświadczenia, sam nieraz za bardzo wczuwam się w daną sytuację i jest mi ogromnie żal człowieka, który jest w dalszym ciągu, zakochany w osobie, której on już w ogóle nie interesuje. Nie rozumiem jak w taki sposób można przekreślać tyle lat wspólnego życia, ale staram się o tym nie myśleć i skupić się na swoim zadaniu. A zadanie, pomimo dużej skali trudności ma szansę powodzenia. W każdy rytuał wkładam maksymalny wysiłek, ale gdybym mógł ,to w ten opisany powyżej włożyłbym tyle energii, że najchętniej bym stracił przytomność na kilka dni z przemęczenia. Ale co daje mi ogromne powody do dumy – nawet w tak tragicznych sytuacjach urok/spętanie, potrafi zakończyć się powodzeniem. Będę szczery – duma rozpiera mnie wtedy, bardziej niż sportowca sięgającego po złoto olimpijskie. Piszę to z pełnym przekonaniem. Danie radości człowiekowi, będącemu na skraju rozpaczy i sprawienie, że jego wymarzona kobieta do niego wróciła ,sprawia przeogromną radość. W takich momentach, czuję że było warto poświęcić imprezy, zabawy i dużą część towarzyskiego życia, na rozwijanie się w kierunku magii. Dlatego odpowiedź na pytanie jest twierdząca- nawet w najtrudniejszych sytuacjach warto spróbować magii miłosnej.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 14.06.22, 17:30
      Wpływ faz księżyca na uroki miłosne
      Pytanie to często przewija się, wśród osób zainteresowanych urokiem miłosnym. W zasadzie się nie dziwię, dla osób nieobytych w temacie, może wydawać się, że takie szczegóły mają znaczenie. Ale prawda jest taka, że jest to mylenie magii miłosnej z inną dziedziną ezoteryki – astrologią. Przykładowo podczas pełni księżyca, planeta ta znajduje się w opozycji do słońca, co ma znaczny wpływ na horoskop. Ale nie ma to nic wspólnego z magią, która to polega na pracy z energiami, oraz zdobyciu odpowiednich składników pozwalających wytworzyć jak największą energię. Dlatego pomimo, że niektórzy wciąż wierzą, iż podczas pełni, urok ma większe szanse powodzenia- wcale tak nie jest. Pełnia księżyca, ani nie pomoże odprawianemu uroki, ani też mu nie zaszkodzi. Jeszcze raz przypomnę, w temacie magii, nie tylko miłosnej, chodzi o wytworzenie i odpowiednie ukierunkowanie jak największych pokładów energii. Jeśli się to uda, szansa na powodzenie ogromnie rośnie.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 15.06.22, 14:08
      Jak zmieni się zachowanie mojego partnera, kiedy urok zacznie na niego działać?

To pytanie także często przewija się w mailach, jakie otrzymuje od osób zainteresowanych odzyskaniem ukochanego za pomocą magii miłosnej. Wiele osób obawia się, że pomimo tego, że on się znowu w nas zakocha będzie zachowywał się dziwnie, stanie się innym typem człowieka. Sam zastanawiam się, skąd biorą się takie obawy. Być może to przez wpisy ludzi straszących magią, którzy wymyślają coraz to nowe rzekome skutki używania jej. A fakt jest taki, że jeśli odprawiamy urok, lub spętanie MIŁOSNE to chodzi tylko o to ,aby wywoła w takiej osobie miłość do tej ,która taki rytuał zamówiła. Miłość jest tu kluczowym słowem które można powtarzać osobom z takimi rozterkami bez końca – MIłOŚĆ. Magia miłosna polega na wzbudzeniu w danej osobie uczucia miłości, a nie na tym, żeby zmienić jego zachowanie. Tak więc, jak będzie zachowywał się partner po skutecznym uroku miłosnym? Będzie w Tobie zakochany. Każdy z nas widział osobę zakochaną. Taka osoba chce spędzać z obiektem swojej miłości jak najwięcej czasu, pragnie dla niej wszystkiego co najlepsze, planuje wspólną przyszłość uwzględniając dobro ukochanej. Na tym polega właśnie magia miłosna. Dlatego, jeśli przykładowo jesteś dziewczyną i obawiasz się ,że po uroku ,Twój chłopak, będzie zachowywał się inaczej – to tak, owszem będzie zachowywał się inaczej, ponieważ będzie w Tobie zakochany. Będziesz więc mogła liczyć z jego strony na uprzejme gesty, w sytuacji zagrożenia będzie w stanie oddać za Ciebie życie, zrobi wszystko abyś była szczęśliwa. Ale jego nawyki, gesty, czy inne zachowania, które sprawiły, że się w nim zakochałaś nie zmienią się. Przecież to będzie wciąż ten sam człowiek z ta różnicą, że będzie w Tobie zakochany. Jeżeli wcześniej był fanem piłki noznej i lubił oglądać mecze, a Ciebie to denerwowało, to po uroku, on wcale nie przestanie oglądać meczów. Z racji bycia zakochanym może czasem pójść na ustępstwo i odpuścić sobie jakiś mecz, ale to nie zmienia faktu ,że dalej będzie się tym interesował. Jeżeli był biznesmenem spędzającym w pracy 12 godzin, będąc pod wpływem uroku ,będzie robił wszystko ,żeby w tej pracy siedzieć mniej, bo będzie pragnął posiedzieć z Tobą. I na pewno okaże się że z 12 godzin ,jakie wcześniej musiał tam spędzać zrobi się 8 godzin, po to, aby być z Tobą. Ale w dalszym ciągu będzie zajmował się tym co wcześniej, bo magia miłosna, jak mówi sama nazwa działa na miłość, dzięki niej możemy sprawić ,że ktoś się zakocha, ale nie działa to na zachowanie danego człowieka i na inne obszary jego życia.
    • chermionna Re: Aureliusz Grabski - rytuały, opinie 17.06.22, 14:36
      W internecie znajduje się wiele artykułów na temat rytuałów miłosnych, spętań itd. Nie wszystkie należy brać na poważnie, w wielu przypadkach piszą je osoby, które nie miały z magią za wiele do czynienia.
      Jeśli chodzi o spętania miłosne są one demonizowane. Sama nazwa może wzbudzać u niektórych strach czy niepokój, przez co zachodzi obawa o bezpieczeństwo tego typu działań magicznych. Na szczęście pragnę tutaj uspokoić tych, którzy nadmiernie się obawiają – spętania miłosne, jeśli tylko są odprawiane przez osobę zajmującą się magią na co dzień są bezpieczne, nie mają skutków ubocznych. Co więcej, spętanie miłosne można zdjąć, podobnie jak w przypadku uroku miłosnego konkretną osobę. Faktem jest jedynie to, iż aby spętanie zostało zdjęte należy wytworzyć większą ilość energii, ale jak najbardziej jest to do zrobienia.

Dlatego nie należy wierzyć we wszystko co piszą na innych stronach, że spętania miłosne mają skutki uboczne i że są niebezpieczne. Często takie artykuły, powstają tylko jako zapełniacze treści na stronie internetowej, a osoby, które je piszą nie miały niczego do czynienia z magią miłosną.
      Podsumowując, spętania miłosne są jednymi z najlepszych i najbardziej skutecznych rytuałów, polecam je bardzo często właśnie ze względu na wysoką skuteczność, szczególnie w tych trudniejszych przypadkach, gdy urok miłosny na konkretną osobę może nie wystarczyć. Jeśli chodzi o skutki uboczne, to wcale nie sa bardziej niebezpieczne od innych rytuałów, wszystko zalezy od osoby wykonującej rytuał. Należy pamiętać, iż podczas spętań miłosnych, rytualista ma swobodny wybór rekwizytów i zaklęć miłosnych. Ja odprawiam spętania w taki sposób, że istnieje potem możliwość zdjęcia uroku w taki sposób, iż nie ma skutków ubocznych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka