Dodaj do ulubionych

Dlaczego rytuały miłosne nie działają

05.07.22, 16:16
Pewnie wielu chcących odprawić rytuał miłosny przyciągnie ten tytuł. Chciałbym, aby ten artykuł był przedplonem dla wszystkich którzy chcą mnie lub kogoś innego poprosić o rytuał, a także którzy sami chcą go zrobić.

Więc mamy taką sytuację...
Ktoś dla was wykonuje rytuał miłosny, zapewne nie utrzymujecie kontaktu, bo inaczej byście nie prosili o rytuał, a próbowali rozwiązać to psychologicznie...Więc ktoś dla was zrobił rytuał i pomijając czas od jakiego zacznie działać, to rytuał ma głównie 2 skutki:

1. Szukanie drogi kontaktu
Rytuał się udał. Osoba pod wpływem uroku zakochuje się w danej osobie. Ciągle o niej myśli, czuje coś określanego jako „motylki w brzuchu”, wyobraża sobie różne sceny w głowie z daną osobą i przede wszystkim planuje jak nawiązać kontakt. I w tym przypadku możemy mieć przeciwwskazania, czy blokady które będą przeszkadzać w nawiązaniu relacji, a wynikają one z charakteru ( w przypadku świeżych relacji) i w drugim przypadku z dawnych waszych relacji, wspomnień i charakteru, czyli mowa tu o związku który łączył dane osoby w przeszłości, ale z jakiś powodów się rozpadł.
2. Przeciwskazania.
Tu mi się nie chce rozpisywać, to dodam tylko, że mogą to być inne osoby adorujące daną osobę, brak możliwości nawiązania bliższego kontaktu, rodzina/przyjaciele danej osoby i mieszanie jej w głowie, czyli wszystkie czynniki trzecie które będą stanowiły problem do stworzenia związku między wami.

Magia nie jest lekarstwem na wszystko

Dzięki magji stworzymy relację, zauroczenie, pożądanie, ale..
-nie stworzę dla nikogo prostej ścieżki do związku, małżeństwa, czy miłości po grób! Po prostu się nie da. To wszystko buduje się stopniowo, przez charakter, spotkania, wspólne spacery po starówce, czy zapieprzanie 2 kilometry w koszulce na mrozie, bo twojej partnerce było zimno (tak to idiotyczne, ale zdarza się)…

-urok powoli przestaje działać
Relacje jakie zaczną między wami się pojawiać, wszystkie kolejne spotkania, czułe słówka, seks czy kłótnie… To wszystko wytwarza energię i powoli zacznie tłumić energię rytuału i z czasem rytuał zacznie słabnąć. Zrobić rytuał, a podtrzymać potem związek to dwie różne rzeczy. Miłość nie bierze się z rytuału, a z relacji jakie między wami zajdą po rytuale.

-zgodność charakterów, a umiejętność bycia w związku
Nawet jeżeli na początku było pięknie, ładnie, że cho cho, to w pewnym momencie będziemy potrzebowali chwili wytchnienia. Gdy już większość motylków w brzuchu zdechnie od oparów kwasu solnego, to odłożymy związek na jeden boczek, a z drugiego będą ciągnęły nas nasze zainteresowania, pieniądze, czy chęć rozwoju (chyba, że jest się tłokiem, to w tedy będą nas ciągnąć tylko pieniądze, seks i alkohol). I teraz pojawia się komplikacja charakterów. Ludzie w dzisiejszych czasach nie potrafią być w związku, nie potrafią iść na kompromis, i nie potrafią zrozumieć, że człowiek o dziwo może kochać jeszcze jedną rzecz poza swoją drugą połówką. Tą rzeczą są pasje. Jeżeli np. kobieta nie ma swoich zainteresowań to w pewnym momencie będzie chciała konkurować z naszymi zainteresowaniami… Gdy ty będziesz chciał wyszorować felgi w samochodzie, to ona będzie chciała żebyś oglądną z nią nudny brazylijski serial, gdy ty będziesz chciał kupić dodatkowy ul do pasieki, to ona powie, że nie ma się w co ubrać… Dlatego często osoby proszące mnie o rytuał, pytam, czy na pewno chcą żebym ten rytuał zrobił, ponieważ często nie widzimy na początku pewnych rzeczy. A z doświadczenia wiem, że wiele związków złączonych przy pomocy magii potem się rozpada, często osoba prosząca o rytuał odkochuje się zostawiając osobę pod wpływem uroku.

Mógłbym tu prawić dalej psychologiczny wywód o budowaniu relacji, czy moralności ale nie jestem od tego. Magia działa, ale trzeba się dobrze zastanowić o co się prosi. Koniec, ament.
13-10-2016, 13:13
Znajdź PostyOdpowiedz
Sea Offline
Użytkownik


Liczba postów: 186
Dołączył: Fri Dec 2014
Reputacja: 7
Płeć: Kobieta
Znak Zodiaku: Koziorożec
Praktykowany rodzaj magii:

Podziękowania: -1
Podziękowano 0 razy w 0 postach
Post: #2RE: Dlaczego rytuały miłosne nie działają ?
Może ja posłużę za przykład nieudanej miłosnej do kwadratu. :D
Dojrzałam chyba do tego, żeby się tym podzielić z ogółem. Może komuś na coś to się przyda. :dodgy:

Obiekt mojego zauroczenia
Obserwuj wątek
  • klumbowa09 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 06.07.22, 14:39
   Rytuały egipskie to bardzo obszerny zakres. Zostały nam pewne elementy i narzędzia, z których korzystali magowie z Khem oraz konstrukcje rytuałów jak bardzo dynamiczne inwokacje, wykorzystywanie masek przyzywanych bytów czy też atrybuty Ozyrysa jako Klejnotu Chesed i Gewury (Ozyrys w końcu reprezentuje Tiferet i formułę INR). Tak więc szukanie jednego rytuału miłosnego mając wiedzę tylko taką, że jest powiązany z Egiptem (stawiam na wykorzystanie lustra Hathoor w rytuale) jest trochę jak szukanie igły w stogu siana.
   Dziękuję za wypowiedź.
   Zatem.. jeżeli ktoś w naszym kraju praktykuje tego typu magię miłosną i przez lata doświadczeń twierdzi, że w wielu przypadkach jest ona skuteczna to jest to prawda?
   Dodam, że ta osoba wykorzystuje rekwizyty z Egiptu.
   Lata praktyki nie gwarantują poprawności i efektów; gwarantują to lata POPRAWNEJ praktyki. W końcu jeśli masz zamiar przez 30 lat obierać jajka obieraczką do warzyw, to nie sprawi to, że Twoja opinia w obieraniu jajek będzie miała obiektywnie jakąkolwiek wartość i że będziesz mógł się obwieszczać profesjonalnym obieraczem jajek. Tak, magia egipska jest jak najbardziej efektywna jeśli potrafisz ją stosować. Nie bez powodu Mathers wplótł ją w praktyki Złotego Brzasku do tego stopnia, że dziś wiele osób korzysta z jej elementów nawet o tym nie wiedząc. A co do rekwizytów; nawet ostrze ze stali damasceńskiej w rękach beztalencia wiele nie zdziała w walce.
   Oczywiście, masz rację.
   Wszedlem w dłuższa konwersacje z tą osobą.
   Podał mi przykłady, w których wykorzystał efektywnie rytuał egipski i pomógł tym samym osobom, które wykorzystały wszystkie możliwości naturalne i rytuały o mniejszej wadze.
   Ta osoba twierdzi, że w przypadku gdy ten rytuał nie pomoże, to nie ma już takiej siły, która jest w stanie wskrzesic dany związek.
   Czy osobiście miałeś styczność z tego typu magia?
   Tak, osobiście korzystam z magii egipskiej zarówno w formie czystej jak i w formie eklektycznej. Personalnie nie zgodzę się z osobą, o której mówisz, bo zawsze można skorzystać z bytów potężniejszych i sama forma rytuału nie jest elementem kluczowym, bo jednym mogą odpowiadać techniki egipskie, a innym szamańskie.
   Generalnie wychodzi na to, że rytuał egipski nie jest ostatnią deska ratunku.
   Wspomniałeś, że korzystasz z tego typu magii..
   Jak dlugi jest to okres czasu? Czy Twoja praktyka przynosi skutki, które Cię zadowalają?
   W formie świadomej i w pełni wykorzystującej wszystko będzię już rok, choć wcześniej jeszcze korzystałem z praktyk Złotego Brzasku, przez co też korzystałem z pewnych jej elementów. Tak, jak najbardziej, praktyka w pełni mnie zadowala i jest efektywna, a moim zdaniem każdy praktykant magii ceremonialnej powinien mieć chociaż pewne podstawy jej dotyczące.
   Czy to magia egipska, czy też naturalna, ceremonialna, jej moc, siła czy jak to nazwać, nie zależy od rytuału, a od maga, jego praktyki, wtajemniczenia. Cyjanek ma tu rację, każdy system magiczny posiada słabsze i mocniejsze rytuały.
   Wracając do rytuałów egipskich kilka lat temu pojawiła się książka o magii egipskiej. Jednakże nie wynosiła praktycznie żadnych informacji, a zawarte w niej rytuały nie dawały praktycznie żadnych efektów.
   Domyślam się z kim miałeś kontakt w sprawie tejże magii.
   Z własnego doświadczenia - czy w życiu mogą być takie przypadki, gdy użycie magii nazwijmy to zaawansowanej może nie przynieść efektów? Zakładając, że osoba, która się tym zajmuje ma na swoim koncie wiele powodzeń?
  • klumbowa09 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 07.07.22, 14:48
   Znacie może jakiś czar na spętanie miłosne?
   Próbowałem już zwyczajnej magii świec, opublikowanych w necie "rytuałów miłosnych", magii sznurków, zaklęć z Księgi Cieni mojego byłego kowenu i bez skutku. Potrzebuję silnego czaru (właściwie podchodzącego pod klątwę) spętania. Ktoś, coś?
   Tak. :D Dużo czułości, umiejętność słuchania drugiej osoby, dobre pomysły na spędzanie wspólnie czasu. Dobrze nakarmić, przytulic i dać drugiemu żyć (nie ograniczać wolności). Jak ktoś dba o swój wygląd, intelekt, i potrafi być miły (uwodzić), to sukces gwarantowany. I uśmiechaj się częściej, patrząc w oczy wybrance. :)
   Nie, nie, nie.
   Zupełnie nie chodzi o poderwanie.
   Rok temu rozstałem się z partnerem, ten jednak nie chce ze mną nawet rozmawiać. Dlatego potrzebuję spętania. Dalej go kocham i chcę z nim być (egoistycznie, wiem).
   Ktoś, coś?
   Rozumiem doskonale. Większość rytuałów wychodzi mi bez zarzutu.
   Podbijam jeszcze raz pytanie.
   Co ciekawe, właśnie Tarot wskazuje, że mam próbować magii do tego celu i tylko dzięki niej mogę go odzyskać.
   Przez rok trochę zmieniło. Tu nie chodzi o energię.
   Przepraszam, ale nadal chodzi mi o coś konkretnego. Uważam, że znam się na magii. Praktykuję ją od wielu lat i byłem w kowenie magicznym. Tu zupełnie nie chodzi o energię, tylko drastyczne środki mogą tu pomóc. A ja właśnie o takie pytam.
   Heh, moralność była kiedyś faajna...Potrzebujesz zdjęcia swojego i jego/jej + nici (czerwoną o ile kolory Ci pomagają). Oczyszczasz pomieszczenie siebie i nici, wchodzisz w lekki trans, przyklejasz nić do zdjęcia gościa, podczas transu wizualizujesz lub afirmujesz, jak zostaje on/ona od Ciebie uzależniony, przyklejony, przyczepiony.
   Jak Ci się znudzi w odwrotny sposób przepalasz nić nad czarną lub czerwoną świecą (o ile kolory ci pomagają). Cała zabawa opiera się na Twojej sile woli i zdolnościach, nie myśl ze spętasz kogoś bez praktyk tak z biegu, + możesz przyczepić sama/sam siebie bla bla itd. tyle z BHP.
   Akurat ostatnio mam bardzo dobry humor i Ci pomogę, napisz do mnie na GG spróbuję Was spętać samą siłą woli (bez użycia żadnych atrybutów, bo mi się skończył zapas świec, kadzideł itp).
   Potrzebne będzie jednak jej i twoje zdjęcie, nom i datą urodzenia bym nie pogardził, jeśli owe znasz. :)
   Może, chce by go naprowadzono, chce by podano opcje, które przetworzy na własną potrzebę, burza mózgów pomaga w takiej sytuacji, szczególnie, że podczas takiego rytuału spierniczyć można wszystko. Trochę pomyślunku...
   Tu się z tobą zgodzę. Każdy rytuał powinien być indywidualny i dostosowany pod osobę. W rytuale powinny być zawarte elementy reprezentnacyjne jakie mają oddawać charakter związku, osób, a czasem nawet miejsca (reprezentacyjnego żywiołu) jakie złączyło owe osoby.
   Nie każdy atrybut jest dla każdego tym samym, wartość przedmiotów używanych do rytuału wycenia mag.
   Ścisłe dobieranie przedmiotów powinno być używane przy pracy z bytami, nie w przypadku gdzie chcemy zmanipulować jakąś osobę, bo nie stworzy to odpowiedniego linku by mógł trwać latami.
   Zresztą rytuał tworzy coś na wzór zauroczenia między osobami, nie myślcie sobie że osoba poddana rytuałowi rzuci się odrazu w ramiona i wyzna miłość. Bardzo często osoba poddana czy to rytuałowi miłosnemu czy zauroczeniu bez użycia magi może czuć coś do innej osoby, ale nawet nie wyznać jej tego przez lata, taka osoba będzie czekać na tą drugą latami, na odpowiedni momęt.
   Jak to niektórzy lubią mówić: "Im więcej siły włożysz by coś zdobyć tym bardziej to doceniasz."
   Zdarzają się również przypadki związków karmicznych z reguły przynoszą one dużo cierpienia, bo dwie osoby czują ciągle swoją obecność, ale jest jakiś powód który im nie pozwala ze sobą być, czy to odległość, czy rodzinna. Takie osoby bardzo często przechodzą metamorfozę, przestają się całkowicie masturbować, brać używki, zaczynają nawet się rozwijać intelektualnie, wręcz jakby byli spełnienie, ale ciągle są smutne, bo nie mogą być razem. Często taka miłość przez lata jest miłością platoniczna by po latach przerodzić się w miłość romantyczną...Ale to tylko przykład.
   Ale teraz wracając do sedna manipulacji/spętania.
   Uważam, że najpierw powinno się przeskanować dwie osoby i stworzyć odpowiedni rytuał.. Nawet nie trzeba tworzyć rytuału.
  • klumbowa09 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 07.07.22, 19:46
   Witajcie Kochani to moj pierwszy post na grupie i potrzebuje waszej pomocy. Zwesxe interesowałam sie magią ale nie praktykowałam. Chciałabym rzucić urok miłosny jakis silniejszy na byłego chłopaka czuje porostu, ze to ten jedyny i od miesiąca czuje straszną pustkę. Koniec naszego związku był dosyć skomplikowany i niestety odszedł i nie piszemy od tego momentu. Czy znacie jakies efektywne rytuały?:(
   Witaj :) Odpowiem też tu już od razu na twój drugi post; masz na forum kochana multum wątków o magii miłosnej, przede wszystkim zawierające praktyczne metody. Po drugie, magia to nie hop-siup, trzeba wiedzieć jak poprawnie wszystko wykonywać, trzeba mieć pewną wiedzę i umiejętności. Rytuał może być sam w sobie efektywny, ale nic nie da, jeśli jego wykonawca nie ma odpowiednich zdolności, doświadczenia oraz wiedzy.
   Nie wolno robic rytualow na osoby ktore juz nie sa nami zainteresowane,mozna narobic sobie ogromnego balaganu,to tak zwane splatanie ktore jest bardzo niebezpieczne i zaplacic mozna wlasnym zdrowiem(wypadki,urazy,itp.) mieszasz wtedy w energii osoby ktora nie jest juz z toba polaczona. Zmieniasz przeznaczenie danej osoby,a w nagrode za igranie wszechswiat obsypuje cie dodatkowo nieszczesciami ktore mialy dotknac dana osobe.
   Bajdurzysz, za dużo nauk buddyjskich się naczytałaś. Każdy jest kowalem własnego losu ale fakt faktem i tak "splątanie" może pójść źle i przynieść efekt odwrotny czy coś innego etc.
   Kto stworzy dla tych bidulek osobny dział, regulamin tego działu dostanie odemnie piwo. Bo podobne tematy przewijają się dość często. Można napisać takie pytania i odpowiedzi gdzie jest jasno stwierdzone co i jak.? Bo już się nie chce odpisywać... Administracja/o żądam odpowiedź w tej kwestii.
   No i na pw masa wiadomości odnosząca się do pomocy przy spętaniach miłosnych. Osobiście z góry nie polecam z własnego doświadczenia. Jest to coś co potrafi pokomplikować wszystko na dłuższą metę. Jeśli samemu się w tym nie siedzi i nie zgłębia się wiedzy (która często pozwala podjąć odpowiednią decyzję) i podejmuje się takie kroki pod wpływem emocji to niestety nie wyjdzie z tego nic dobrego.
   Z własnego doświadczenia wiem, iż ludzie często naczytają się artykułów znajdujących się na różnych forach i stronach, gdzie nie ma podstawowej wiedzy jak wygląda działanie takich rytuałów. Nie zaliczę ile razy musiałam tłumaczyć osobom zgłaszający się do mnie, jakie zmiany wywoła spętanie w ich parterze/partnerce.
   Dobrze przeprowadzony rytuał spętania da nadzwyczaj szybkie efekty, lecz tak samo jak szybko zadziała, to tak samo doprowadzi do rozpadu powstałego związku.
   nie koniecznie sie zgodzę co do rozpadu owego związku. Jest inna rzecz na która trzeba wziąść korektę, mianowicie to ze osoba będąca spentana bedzie ślepo zapatrzona w Ciebie myśląc ze Cię kocha, a tak naprawde nie ma tego uczucia w niej, poprostu bedzie pod wpływem uroku i bedzie za tobą „latać” i robic wszystko co chcesz ale zobaczysz ze nie jest to uczucie ktore porządasz i bedziesz chciał to zakończyć to nie da sie od tak, bo ta osoba z rozpaczy moze zrobic cos sobie albo bedzie Cię nękać lub zrobi cos Tobie.
   Bananie czyżbyś nie miał nigdy doczynienia z czymś takim? Działanie spętania nie wygląda w taki sposób jak opisałeś. To co dzieje się w głowie człowieka podanego takiej magii ciężko opisać. Znam przypadek gdzie człowiek, na którego zrobiono za silne spętanie, po powrocie do zleceniodawczyni i bycie z nią przez pewien okres, popełnił samobójstwo.
   Moja droga, po to, żeby zrozumieć co się dzieje w głowie człowieka jest psychiatria, psychologia, parapsychologia i niektóre odnogi magii. Jeśli chcemy patrzeć na wszystko "Nie mamy tak naprawdę pojęcia o rzeczach, które badamy i szczegółowo poznajemy", to drzemie w nas pewne poczucie głupstwa. Jeśli ktoś ma dużą wiedzę, zdolności i inteligencję, to jest w stanie wykonać takie spętanie, że nie odróżnisz go od miłości zwyczajnej. Jak spętania robi jakaś wróżka Grażyna, no to tak bywa, wiele rytuałów opiera się na powierzchownej i iluzyjnej wiedzy, więc nie dziwmy się,że zawodzą, bądź ich efekt nie jest wystarczająco odpowiedni.
  • chermionna Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 08.07.22, 14:31
   w swoich poszukiwaniach dostałem rytuał od pewnej osoby, która powiedziała że nie próbowała go bo sprawa sama się jakoś rozwiązała. Mam zgodę na opublikowanie. Prosiłbym o zerknięcie czy nie narobi się tym więcej szkody niż pożytku. Ewentualnie proszę o rady może wspólnie coś się z tego da zrobić.


   Rytuał na rozpalenie uczuć w konkretnej osobie


   AKCESORIA:
   Trzy Czerwone świece
   Zapałka bez siarki (do odpalenia świecy)
   Wykałaczka do wyrycia imion na świecy
   Olejek różany
   Cynamon
   Lubczyk
   Runa Gebo i Runa Kenaz
   Glina do wykonania figurek
   Czerwony bawełniany sznurek do związania figurek.
   Sygil z intencją "xxx JEST WE MNIE ZAKOCHANA"
   Zdjęcie ukochanej i swoje
   wilgotny ręcznik to wytarcia dłoni po lepieniu figurek


   Przygotowanie
   Dzień przed wykonaniem rytuału w niewielkim kawałku gliny wydrapujemy runy Gebo i Kenaz (każda osobno)
   aby stwardniały do rytuału.
   Z gliny przygotowujemy podstawkę pod świecę, którą potem zakopiemy.
   Przed samym rytuałem przygotowujemy świece wydrapując na niej od dołu imię i date urodzenia wybranki,
   a po przeciwnej stronie swoje imię i datę urodzenia. Namaszczamy świecę olejkiem różanym
   z naszą intencją z sigila i mocujemy w podstawce przygotowanej dzień wcześniej. Na podstawkę wokół
   świecy sypiemy trochę cynamonu i lubczyku.

   Tworzymy sigila

   Na środku ołtarza umieszczamy świecę, poniżej zdjęcia (po lewej jej po prawej jego)
   poniżej zdjęć runa Gebo sigil i runa Kenaz. Na samym dole najbliżej nas dwie kulki gliny do ulepienia
   figurek podczas rytuału.

   RYTUAŁ
   Zapalamy świecę używając zapałki bez siarki (można ją odpalić od zapalniczki)

   "Magiczny rytuał zaczynam aby miłość wybranej osoby przyciągnąć niech xxxx zakocha się we mnie."

   Kleimy z gliny dwie figurki na podobiznę kobiety i mężczyzny wizualizując cały czas moment naszego spotkania.
   Po ulepieniu figurek nadajemy im imiona mówiąc "nadaję ci imię xxxxxx urodzoną dnia xxxxxx." to samo robimy z drugą figurką.
   Możemy wykałaczką na plecach figurek wyryć imiona i daty urodzenia.

   Teraz biorąc zdjęcia i składając je do siebie twarzami mówimy "Niech xxxx i xxxx darzą się wzajemną miłością"

   Cały czas mocno wizualizując nasz związek namaszczamy figurki i palącą się swiecę naszymi płynami ustrojowymi (wybór płynów należy do was).
   Po namaszczeniu skupiamy się na sigilu który ładujemy energią i na koniec spalamy zapalając od świecy.
   Popiół z sigila wsypujemy pomiędzy zdjęcia i składamy je tak aby zmieściły się pomiędzy figurkami.

   Teraz składamy figurki razem ze sobą tak jakby się przytulały (pomiędzy torsami umieszczamy złączone zdjęcia z popiołem ze spalonego sigila)
   Owijamy figurki czerwonym sznurkiem mówiąc.
   "WZAJEMNA MIŁOŚĆ WIĄŻĘ ZE SOBĄ xxxx I xxxx - obydwoje są w sobie zakochani"

   Runy Gebo i kenaz mocujemy sznurkiem do figurek (runą za zewnątrz) po bokach torsów.

   (Można użyć dodatkowo run Ehwaz i Wujno - będzie to oznaczać wejdziemy razem w związek i będziemy się świetnie bawić).

   Rytuał kończymy słowami:

   "PRZYCIĄGNIĘCI I POŁĄCZENI W MIŁOŚCI xxxx I xxxx TWORZĄ SZCZĘŚLIWY ZWIĄZEK. NIECH MAGIA SIĘ STANIE"

   Po rytuale pozwalamy się świecy dopalić do końca i pozostawiamy wszystko aby glina zaschła.

   Przez kolejne dwa dni zapalamy czerwoną świecę namaszczoną olejkiem różanym przy złączonych figurkach.
   Po zapaleniu świecy mówimy. "MIŁOŚĆ MIĘDZY XXX I XXX JEST CORAZ MOCNIEJSZA XXX SNI O MNIE W SWOICH SNACH NIECHAJ BĘDZIE TAK JAK JA CHCĘ"

   PO TRZECIM DNIU POZOSTAŁOŚCI ZAKOPUJEMY - POZOSTAWIAMY TYLKO ZWIĄZANE FIGÓRKI (CHOWAJĄC JE W CIEMNYM NIEDOSTĘPNYM DLA INNYCH MIEJSCU W DOMU).
   Olimpia
   17-12-2020, 14:15
   No spoko, dla kogoś lubiącego trójkąty. :)
   Jak ktoś woli dwie osoby to w związku to wystarczą, dwie świece, ale można dołożyć fioletową, która wzmacnia kazdy czar.
   Stix
   17-12-2020, 14:25
   Jedna świeca jest do rytuału a kolejne dwie na kolejne dwa dni palenia świecy.

   "Przez kolejne dwa dni zapalamy czerwoną świecę namaszczoną olejkiem różanym przy złączonych figurkach."
   Olimpia
   17-12-2020, 16:05
   Dobra, nie doczytałam najwyraźniej.
   Obrazilam pewien byt i teraz z bólu jestem rozkojarzona. Wybacz.

   W takim razie jest ok i wygląda ok. Choc można to też zrobić w jedna noc korzystając z dwóch czerwonych swiec i jeden fioletowej. Jak kto woli.
   Stix
   18-12-2020, 11:15
   A czy na fioletowej też powinno się wydrapywać wszystko tak jak na czerwonych?
   Olimpia
   18-12-2020, 13:27
   Nie. Fioletowa to taki magazyn energii. Sama jej obecność wzmacnia inne ryty.
   Machidiel
   18-12-2020, 16:21
   Z rytuałami na połączenie dwóch osob jest zawsze jeden problem - urok działa na obydwie osoby. Olimpia, znasz jakieś konkretne sposoby na zabezpieczenie dla rzucającego?
   Olimpia
   18-12-2020, 17:15
   Nie wiem jak Ty uroki rzucasz, że działają też na Ciebie.
   Ogólnie owszem urok może zadziałać też na Ciebie, inne osoby albo tylko na Ciebie - jak zle ukierunkujesz energię, czyli np. jesli jestes przekonany, że na Ciebie tez zadziala. Mysl to energia.

   Mi się nigdy nie zdarzyło, żeby urok miłosny zadzialal też na mnie, ale zdarzyło mi się ze urok podzialal na wiele osób, które dostały rykoszetem. :)
   Poseidon
   20-12-2020, 11:24
   Działają na Ciebie też ale to zależy od słów/myśli, można mówić i myśleć X od teraz kocha Y i nie może bez niej żyć, a można to robić X i Y są od teraz w sobie zakochani i połączeni miłością bezgraniczną której nic nie może przerwać, w pierwszym przypadku na Ciebie nic nie podziala, w drugim działa na Ciebie i na obiekt, a w większości przypadków jeżeli już rzucasz taki ryt to w dużym stopniu jesteś zainteresowany dana osoba więc ta energia bardzo łatwo do Ciebie trafi.
   Co do osób trzecich to jest klasyka, kiedy podczas wykonywania rytu wyślesz jedynie 60% energii potrzebnej do złamania celu, urok nic nie da, ale ta energia która wysłałeś nie zniknie tylko pójdzie w obieg, a jeżeli są wokół Ciebie jakieś osoby na które wystarczyłoby jedynie 40% te energii to one dostaną bombę :D i nagle po rytuale na obiekt uczuć, Twoja bliska koleżanka zaczyna za Tobą latać 🤣 klasyka spartolenia rytuału.

   Żeby nie robić offtop, co do rytuału, to jest spoko, ale nie chciałoby mi się rzeźbić w glinie czy innej plastelinie. To są tylko dodatki max 5% do efektu. Zawsze mówię ćwiczyc umysł a nie kupować swieczki proszki rozczki miotły i inne kotły. Energia idzie od nas samy i jest tak potężna jak potężna jest nasza myśl i umysł.
   Sasza1994
   29-07-2021, 12:12
   (20-12-2020, 11:24)Poseidon napisał(a): [ -> ]Działają na Ciebie też ale to zależy od słów/myśli, można mówić i myśleć X od teraz kocha Y i nie może bez niej żyć, a można to robić X i Y są od teraz w sobie zakochani i połączeni miłością bezgraniczną której nic nie może przerwać, w pierwszym przypadku na Ciebie nic nie podziala, w drugim działa na Ciebie i na obiekt, a w większości przypadków jeżeli już rzucasz taki ryt to w dużym stopniu jesteś zainteresowany dana osoba więc ta energia bardzo łatwo do Ciebie trafi.
   Co do osób trzecich to jest klasyka, kiedy podczas wykonywania rytu wyślesz jedynie 60% energii potrzebnej do złamania celu, urok nic nie da, ale ta energia która wysłałeś nie zniknie tylko pójdzie w obieg, a jeżeli są wokół Ciebie jakieś osoby na które wystarczyłoby jedynie 40% te energii to one dostaną bombę :D i nagle po rytuale na obiekt uczuć, Twoja bliska koleżanka zaczyna za Tobą latać 🤣 klasyka spartolenia rytuału.

   Żeby nie robić offtop, co do rytuału, to jest spoko, ale nie chciałoby mi się rzeźbić w glinie czy innej plastelinie. To są tylko dodatki max 5% do efektu. Zawsze mówię ćwiczyc umysł a nie kupować swieczki proszki rozczki miotły i inne kotły. Energia idzie od nas samy i jest tak potężna jak potężna jest nasza myśl i umysł.

   Niestety tak u mnie było... spętanie uderzyło w sąsiada. Chłop 58 lat ma a wydzwaniał po 20 razy w nocy, o 2 rano dobijał się domofonem a raz nawet przyszedł z bombonierką do mnie do drzwi...
  • chermionna Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 10.07.22, 14:44
   Witajcie,

   może to zabrzmi głupio, ale wiem, że to możliwe, chciałabym
   całkowicie pozbyć się jakichkolwiek emocji, żeby nie czuć bólu,
   strachu i innych negatywnych emocji. Zdaję sobie sprawę, że pozbędę
   się i tych pozytywnych, jednak na dzień dzisiejszy po prostu nie
   mogę funkcjonować, ponieważ przeszkadzają mi w tym od wielu, wielu
   już lat przeróżne emocje. Jeżeli ktoś może mi pomóc, proszę o jakiś
   kontakt-tutaj bądź mailowo.

   Pozdrawiam
   • chermionna Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 13.07.22, 14:56
    Wiem, że dużo ludzi pyta w internecie o osoby wiarygodne odprawiające rytuały miłosne, uroki dlatego postanowiłam zamieścić w tym miejscu ten post.


    Polecam sprawdzić panią Zofię - zrobić u niej rytuał i sprawdzić, że działa, przekonać się samemu a potem wystawić komentarz tu na forum ( zofia-rytualy@wp.pl )
    To uczciwa kobieta, mówi szczerze co trzeba zrobić aby się udało, nie obiecuje cudów tak jak niektórzy tylko mówi prawdę odnośnie tego czy i co da się zrobić, ma dużą wiedzę na temat magii.
    Sprawdzcie i dajcie potem komentarz.
    Pozdrawiam
   • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 19.07.22, 14:30
    Już drugi raz w ciągu kilku tygodni śni mi się mieszkanie.
    Mimo, że nie znam go to jest to niby moje mieszkanie. Ma rozkład jak moje prawdziwe czyli dwa pokoje. Jednak w każdym śnie w pewnym momencie pojawia się dodatkowy, nieznany i niewykorzystany trzeci pokój. Za pierwszym razem dowiedziałam się, że to tajemniczy pokój poprzednich, ale zmarłych, właścicieli. Dziś był po prostu nagle odkrytym trzecim pokojem. To co łączy te dwa sny to fakt, że w każdym wypadku pokój ten jest dla mnie źródłem profitów. Poprzednio znalazłam tam meble do sprzedania i dodatkowe miejsce. Dziś znalazłam w tym pokoju mnóstwo zabawek i gadżetów potrzebnych dziecku (mam małe dziecko). Czy w tym snie może być głębszy sens?
  • chermionna Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 17.07.22, 14:17
   Witam wszystkich serdecznie. Zapraszam na bezpłatne wróżby, podczas których odkryje Waszą przyszłość. Powiem, co czeka Was w najbliższej przyszłości oraz na co powinniście zwrócić uwagę. Moją główną specjalizacją jest astrologia. Stworzę horoskop, sprawdzę stan czakr, wykonam rytuały, doradzę w kwestii doboru kamieni szlachetnych, kolorów, amuletów, talizmanów. Korzystam z Tarota, kart klasycznych, kar cygańskich i kart Lenormand, run, posługuje się także numerologią oraz sennikiem. Jestem dostępny pod numerem telefonu: 605-541-801(numer bezpłatny) oraz pod adresem e-mail: czarny_orzel@poczta.onet.pl Zachęcam do dzwonienia i pisania e-maili. Ze względu na klientów indywidualnych w gabinecie, nie zawsze mogę odebrać telefon, więc proszę spróbować później, jeśli nie możecie się dodzwonić. Zazwyczaj jestem dostępny od 8 do 18, także w sobotę i niedzielę. Zadzwoń, napisz e-mail, postaram się pomóc.
   • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 19.07.22, 14:30
    Już drugi raz w ciągu kilku tygodni śni mi się mieszkanie.
    Mimo, że nie znam go to jest to niby moje mieszkanie. Ma rozkład jak moje prawdziwe czyli dwa pokoje.. Jednak w każdym śnie w pewnym momencie pojawia się dodatkowy, nieznany i niewykorzystany trzeci pokój. Za pierwszym razem dowiedziałam się, że to tajemniczy pokój poprzenich, ale zmarłych, właścicieli. Dziś był po prostu nagle odkrytym trzecim pokojem. To co łączy te dwa sny to fakt, że w każdym wypadku pokój ten jest dla mnie źródłem profitów. Poprzednio znalazłam tam meble do sprzedania i dodatkowe miejsce. Dziś znalazłam w tym pokoju mnóstwo zabawek i gadżetów potrzebnych dziecku (mam małe dziecko). Czy w tym snie może być głębszy sens?
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 19.07.22, 14:29
   Już drugi raz w ciągu kilku tygodni śni mi się mieszkanie.
   Mimo, że nie znam go to jest to niby moje mieszkanie. Ma rozkład jak moje prawdziwe czyli dwa pokoje. Jednak w każdym śnie w pewnym momencie pojawia się dodatkowy, nieznany i niewykorzystany trzeci pokój. Za pierwszym razem dowiedziałam się, że to tajemniczy pokój poprzenich, ale zmarłych, właścicieli. Dziś był po prostu nagle odkrytym trzecim pokojem. To co łączy te dwa sny to fakt, że w każdym wypadku pokój ten jest dla mnie źródłem profitów. Poprzednio znalazłam tam meble do sprzedania i dodatkowe miejsce. Dziś znalazłam w tym pokoju mnóstwo zabawek i gadżetów potrzebnych dziecku (mam małe dziecko). Czy w tym snie może być głębszy sens?
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 20.07.22, 16:03
   Witam, ciekawa jestem zdania sprawdzalności jasnowidzów, jakie macie doświadczenia?
   Czy ktoś korzystał z usług np Nazara tarocisty Ibraimowa, który ogłasza się jako 100 procentowy jasnowidz.
   Czy słyszeliście o tym Panu i jego kanale, bo nigdzie nie ma żadnych informacji.
   Pozdrawiam.
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 20.07.22, 16:04
   Witam, ciekawa jestem zdania sprawdzalności jasnowidzów, jakie macie doświadczenia?
   Czy ktoś korzystał z usług np Nazara tarocisty Ibraimowa, który ogłasza się jako 100 procentowy jasnowidz.
   Czy słyszeliście o tym Panu i jego kanale, bo nigdzie nie ma żadnych informacji.
   Pozdrawiam
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 21.07.22, 14:02
   Dzień dobry
   Czy ktoś z Państwa korzystał z usług wróżki Otylii ?

   Dlaczego pytam? Ponieważ pisząc zapytanie do wróżki trzeba podać trochę faktów ze swojego życia.

   Małe wyjaśnienie: Kiedy miałem 16 lat moja Mamusia poszła ze znajomą, która chciała żeby Cyganka jej powróżyła. Ta Cyganka (dodatkowo) przepowiedziała mojej Mamusi że syn będzie chory. Niedługo potem zachorowałem na żółtaczkę.(Było to prawie 4 tygodnie pobytu w szpitalu zakaźnym.) Wcale mnie ta Cyganka mnie nie widziała. A skąd wiedziała o mojej przyszłej chorobie?
   Pozdrawiam,
   dickkor
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 21.07.22, 14:03
   Dzień dobry
   Czy ktoś z Państwa korzystał z usług wróżki Otylii ?

   Dlaczego pytam? Ponieważ pisząc zapytanie do wróżki trzeba podać trochę faktów ze swojego życia.

   Małe wyjaśnienie: Kiedy miałem 16 lat moja Mamusia poszła ze znajomą, która chciała żeby Cyganka jej powróżyła. Ta Cyganka (dodatkowo) przepowiedziała mojej Mamusi że syn będzie chory. Niedługo potem zachorowałem na żółtaczkę.(Było to prawie 4 tygodnie pobytu w szpitalu zakaźnym.) Wcale mnie ta Cyganka mnie nie widziała. A skąd wiedziała o mojej przyszłej chorobie??
   Pozdrawiam,
   dickkor
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 25.07.22, 14:36
   Witam serdecznie i zapraszam wszystkich do mojego sklepu czarodziejskiego, który znajduje się pod adresem: www.shop.ahunwar.pl - amulety, talizmany, przybory rytualne, książki ezoteryczne.

   Zapraszam też do zapoznania się z moja oferta wróżbiarską oraz rytualną dostępna pod adresem: www.ahunwar.pl

   Pozdrawiam

   Laguz Gathanar
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 29.07.22, 14:36
   Kochani, ostrzegam Was przed niejaką Ireną Dudek z Tych, która w ,,Szamanie"
   reklamuje się jako WRÓŻKA- JASNOWIDZ TARA, autorak ksiązki ,,Magia
   podświadomości". W marcu przyjęła ode mnie honorarium i mimo wielu obietnic
   wróżby do dziś nie przesłała.
   Poniewaz kiedyś korzystałam z wrózby korespondencyjnej i było OK, naiwnie
   sądziłam, że w tym wypadku też tak będzie. To jednak nie usprawiedliwa czystej
   nieuczciwości tej osoby. Nie dajcie się nabrać!!!!
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 30.07.22, 15:11
   Witam miałam dziwny sen śniły mi się tysiące błyskawic pięknych na jasnym niebie oglądałam je z mężem a w drugim pokoju spała moja 2letnia córka nagle wchodzę do pokoju a nad głową dziecka i z oczu bije poświata wiedziałam że uderzył w nie piorun wzięłam ją na ręce i mi prze nie leciała ale potem doszła do siebie i nagle w kacie pokoju pojawiła się moja babcia już nieżyjąca i powiedziała że zawsze mówiła żeby zamykać okna jak są pioruny jeśli możecie to proszę pomóżcie w interpretacji tego snu bo wywarł na mnie duuże wrażenie pozdrawiam
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 01.08.22, 15:47
   Hey kochani,
   Co moze oznaczac jesli na pytanie o milosc i zwiazek wypada uporczywie karta mag?
   Myslalam o zwiazku z przeznaczenia, bo do tego wychodzi jeszcze kaplanka. Moze chodzi o idealnie dobrana pare? Albo moze na zwiazek trzeba poczekac i jest nie jasno, czy wogole do tego dojdze?
   Jak wy to interpretujecie?
   Pozdrawiam serdecznie
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 02.08.22, 14:03
   Kilka dni temu zamówiłam urok miłosny u p. Ireny Leszczyńskiej. Jestem z Bielska, a ta Pani z Olsztyna i zgodziła się pomóc mi drogą telefoniczną i mailową.

   Zapłaciłam 140 zł za urok, p. Irena odradzała spętanie, o które prosiłam. Termin uroku mam na marzec dopiero, bo tłumaczyła, że sporo zależy od fazy księżyca, musi go przybywać i nie miała już terminów na luty.

   Dostałam od niej zestaw ćwiczeń, który mam robić codziennie i wykaz materiałów do pracy (świece, zioła, kadzidła).

   Robię te ćwiczenia ale średnio mi idą i trudno mi się skupić, p. Irena zapewnia, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej, więc się nie zrażam.

   Czy ktoś z Was wykonywał coś u p. Ireny i chce podzielić się doświadczeniami, sugestiami dotyczącymi ćwiczeń? Mam kilka pytań, a nie chcę zasypywać tej kobiety wiadomościami, więc może ktoś mógłby mi doradzić? A może ktoś ma efekty? Mailowałam z jednym chłopakiem z kafe i mówił, że robi ćwiczenia dwa tygodnie, a rytuał miał kilka dni temu i dziewczyna zaczeła do niego pisać już. To mnie podbudowało. Może ktoś jeszcze podzieli się wrażeniami?
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 03.08.22, 13:56
   Robert Detzler ( SRT ) jest wielkim nauczycielem duchowym , takie informacje znalazłem. Czy Ktoś ma jakieś materiały, ewentualnie mógłby polecić mi jakieś fora,aby zasięgnąć informacji dotyczących tego nauczycuiela. Podobno studiował u niego Kazimierz Karst - to znalazłem różne informacje na temat KARSTA w internecie a z kolei u niego uczył się Kazimierz Łakomski - prowadzący między innymi regresing niehipnotyczny - terapia dzieciństwem itd. Proszę o jakieś opinie. Czy ta ścieżka rozwoju duchowego - jest godna polecenia ?
  • sorokowa01 Re: Dlaczego rytuały miłosne nie działają 04.08.22, 16:18
   Bardzo sceprycznie podchodziłam do tematu magi, rytuałów i uroków. Po prostu w to nie wierzyłam.

   Na jednej z imprez koleżanka powiedziała, że korzystała z usług szamana co wszystkich rozbawiło. Jednak zaczęła opowiadać że odkąd zrobił dla niej jakiś rytuał oczyszczający i podarował jej talizman wszystko zaczęło sie w jej życiu lepiej układać. Sama w tamtej chwili wybuchłam śmiechem.

   Po pewnym czasie moja mama żaliła mi się że nagle w jej domu zaczęło się wszystko psuć, pralka, zamek w drzwiach, telewizor, kosiarka.... a uprawy w ogrodzie najmarniejsze od lat. Niby normalny zbieg okoliczności ale mama od razu zaczęła upatrywać w tym zły urok. Nawet sama próbowała go odczynic jakimiś ludowymi sposobami.

   Mama poprosiła mnie żebym poszukała w internecie kogoś kto mogły jej pomóc. Oczywiście nie wierzyłam w takie rzeczy ale postanowiłam pomóc mamie jak to się mówi "dla świętego spokoju".

   Przypomniałam sobie wtedy o koleżance i imprezie na krócej mówiła że korzystała z takich usług. Skontaktowałam się z Nią. Opowiedziała mi że on bardzo jej pomógł i nie tylko jej bo też jej kilku koleżankom w różnych sprawach, podobno jednej nawet pomógł w miłości. Zapytałam jak się z nim skontaktować a ona podała mi tylko e-maila i powiedziała żeby na niego napisać i opisała mój problem. Zapytałam czy spotkała się z tym "szamanem" , a ona odpowoedziala że nie i wszystko załatwiła korespondencyjnie.

   Cała ta sprawa z tajemniczością i ukrywanie tożsamości wydała mi się bardzo dziwna i co najmniej podejrzana. Pomyślałem że to pewnie jakiś wyłudzacz pieniędzy. Ale postanowiłam napisać do niego, przecież to nic nie kosztuję.

   Dość szybko dostała bardzo którą i jeszcze bardziej tajemniczą odpowiedź. Otóż w mailu napisał tylko abym wysłała na podany adres paczkomatu jedną dowolną rzecz z domu mamy i cześć garderoby mamy lub jej włos. Włos wydał mi się zbyt osobisty więc wysłałam guzik z ubrania i starą łyżeczkę do herbary. Po 2 dniach od wysyłki otrzymałam maila z informacją, że dom jest wolny od złej energi lecz w okół mamy skupią się negatywna energia. Wytłumaczył czym może być ta energia, skąd pochodzić i jak można się jej pozbyć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka