Dodaj do ulubionych

Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ

29.07.22, 14:28
Kochani, ostrzegam Was przed niejaką Ireną Dudek z Tych, która w ,,Szamanie"
reklamuje się jako WRÓŻKA- JASNOWIDZ TARA, autorak ksiązki ,,Magia
podświadomości". W marcu przyjęła ode mnie honorarium i mimo wielu obietnic
wróżby do dziś nie przesłała.
Poniewaz kiedyś korzystałam z wrózby korespondencyjnej i było OK, naiwnie
sądziłam, że w tym wypadku też tak będzie. To jednak nie usprawiedliwa czystej
nieuczciwości tej osoby. Nie dajcie się nabrać!!!!
Obserwuj wątek
  • sorokowa01 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 29.07.22, 14:29
   Kochani, ostrzegam Was przed niejaką Ireną Dudek z Tych, która w ,,Szamanie"
   reklamuje się jako WRÓŻKA- JASNOWIDZ TARA, autorak ksiązki ,,Magia
   podświadomości". W marcu przyjęła ode mnie honorarium i mimo wielu obietnic
   wróżby do dziś nie przesłała.
   Poniewaz kiedyś korzystałam z wrózby korespondencyjnej i było OK, naiwnie
   sądziłam, że w tym wypadku też tak będzie. To jednak nie usprawiedliwa czystej
   nieuczciwości tej osoby. Nie dajcie się nabrać!!!
   • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 26.08.22, 17:18
    Witam
    Szukam opinii osob, które zlecały rytułał spetania partnera. Czy mieliscie jakieś objawy fizyczne podczas wykonywania rytu? Podobno przy silnej magii występują uczucia odrętwienia i gorąca
  • sorokowa01 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 30.07.22, 15:17
   Witam miałam dziwny sen śniły mi się tysiące błyskawic pięknych na jasnym niebie oglądałam je z mężem a w drugim pokoju spała moja 2letnia córka nagle wchodzę do pokoju a nad głową dziecka i z oczu bije poświata wiedziałam że uderzył w nie piorun wzięłam ją na ręce i mi prze nie leciała ale potem doszła do siebie i nagle w kacie pokoju pojawiła się moja babcia już nieżyjąca i powiedziała że zawsze mówiła żeby zamykać okna jak są pioruny jeśli możecie to proszę pomóżcie w interpretacji tego snu bo wywarł na mnie duuże wrażenie pozdrawiam
   • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 27.08.22, 15:18
    Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota
  • sorokowa01 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 01.08.22, 15:39
   Hey kochani,
   Co moze oznaczac jesli na pytanie o milosc i zwiazek wypada uporczywie karta mag?
   Myslalam o zwiazku z przeznaczenia, bo do tego wychodzi jeszcze kaplanka. Moze chodzi o idealnie dobrana pare? Albo moze na zwiazek trzeba poczekac i jest nie jasno, czy wogole do tego dojdze?
   Jak wy to interpretujecie?
   Pozdrawiam serdecznie
  • sorokowa01 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 02.08.22, 14:07
   Kilka dni temu zamówiłam urok miłosny u p. Ireny Leszczyńskiej. Jestem z Bielska, a ta Pani z Olsztyna i zgodziła się pomóc mi drogą telefoniczną i mailową.

   Zapłaciłam 140 zł za urok, p. Irena odradzała spętanie, o które prosiłam. Termin uroku mam na marzec dopiero, bo tłumaczyła, że sporo zależy od fazy księżyca, musi go przybywać i nie miała już terminów na luty.

   Dostałam od niej zestaw ćwiczeń, który mam robić codziennie i wykaz materiałów do pracy (świece, zioła, kadzidła).

   Robię te ćwiczenia ale średnio mi idą i trudno mi się skupić, p. Irena zapewnia, że z dnia na dzień będzie coraz lepiej, więc się nie zrażam.

   Czy ktoś z Was wykonywał coś u p. Ireny i chce podzielić się doświadczeniami, sugestiami dotyczącymi ćwiczeń? Mam kilka pytań, a nie chcę zasypywać tej kobiety wiadomościami, więc może ktoś mógłby mi doradzić? A może ktoś ma efekty? Mailowałam z jednym chłopakiem z kafe i mówił, że robi ćwiczenia dwa tygodnie, a rytuał miał kilka dni temu i dziewczyna zaczeła do niego pisać już. To mnie podbudowało. Może ktoś jeszcze podzieli się wrażeniami?
  • sorokowa01 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 03.08.22, 13:52
   Robert Detzler ( SRT ) jest wielkim nauczycielem duchowym , takie informacje znalazłem. Czy Ktoś ma jakieś materiały, ewentualnie mógłby polecić mi jakieś fora,aby zasięgnąć informacji dotyczących tego nauczycuiela. Podobno studiował u niego Kazimierz Karst - to znalazłem różne informacje na temat KARSTA w internecie a z kolei u niego uczył się Kazimierz Łakomski - prowadzący między innymi regresing niehipnotyczny - terapia dzieciństwem itd. Proszę o jakieś opinie. Czy ta ścieżka rozwoju duchowego - jest godna polecenia ?
  • sorokowa01 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 04.08.22, 16:23
   Bardzo sceprycznie podchodziłam do tematu magi, rytuałów i uroków. Po prostu w to nie wierzyłam.

   Na jednej z imprez koleżanka powiedziała, że korzystała z usług szamana co wszystkich rozbawiło. Jednak zaczęła opowiadać że odkąd zrobił dla niej jakiś rytuał oczyszczający i podarował jej talizman wszystko zaczęło sie w jej życiu lepiej układać. Sama w tamtej chwili wybuchłam śmiechem.

   Po pewnym czasie moja mama żaliła mi się że nagle w jej domu zaczęło się wszystko psuć, pralka, zamek w drzwiach, telewizor, kosiarka.... a uprawy w ogrodzie najmarniejsze od lat. Niby normalny zbieg okoliczności ale mama od razu zaczęła upatrywać w tym zły urok. Nawet sama próbowała go odczynic jakimiś ludowymi sposobami.

   Mama poprosiła mnie żebym poszukała w internecie kogoś kto mogły jej pomóc. Oczywiście nie wierzyłam w takie rzeczy ale postanowiłam pomóc mamie jak to się mówi "dla świętego spokoju".

   Przypomniałam sobie wtedy o koleżance i imprezie na krócej mówiła że korzystała z takich usług. Skontaktowałam się z Nią. Opowiedziała mi że on bardzo jej pomógł i nie tylko jej bo też jej kilku koleżankom w różnych sprawach, podobno jednej nawet pomógł w miłości. Zapytałam jak się z nim skontaktować a ona podała mi tylko e-maila i powiedziała żeby na niego napisać i opisała mój problem. Zapytałam czy spotkała się z tym "szamanem" , a ona odpowoedziala że nie i wszystko załatwiła korespondencyjnie.

   Cała ta sprawa z tajemniczością i ukrywanie tożsamości wydała mi się bardzo dziwna i co najmniej podejrzana. Pomyślałem że to pewnie jakiś wyłudzacz pieniędzy. Ale postanowiłam napisać do niego, przecież to nic nie kosztuję.

   Dość szybko dostała bardzo którą i jeszcze bardziej tajemniczą odpowiedź. Otóż w mailu napisał tylko abym wysłała na podany adres paczkomatu jedną dowolną rzecz z domu mamy i cześć garderoby mamy lub jej włos. Włos wydał mi się zbyt osobisty więc wysłałam guzik z ubrania i starą łyżeczkę do herbary. Po 2 dniach od wysyłki otrzymałam maila z informacją, że dom jest wolny od złej energi lecz w okół mamy skupią się negatywna energia. Wytłumaczył czym może być ta energia, skąd pochodzić i jak można się jej pozbyć.
  • sorokowa01 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 06.08.22, 18:31
   Znam wiele osób, które już od dzieciństwa wyczuwały rzeczy dziwne dla siebie, bały się o tym mówić, ale dzisiaj mówią o tym śmiało, bo Era Wodnika staje się faktem i tych zdolności będzie pojawiać się u coraz większej liczby osób.

   Mamy jeszcze mocne wpływy Ery Ryb, gdzie wszystko to było ukryte głęboko i zamaskowane, stąd Inkwizycja i palenie na stosach wiedźm i czarownic. W Erze Wodnika następuje otwieranie się na tego typu zjawiska, wszystko stanie się czymś oczywistym, a chodzenie do Jasnowidza będzie czymś naturalnym.
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 08.08.22, 15:39
   Czy jak do tej słynnej złowróżebnej koniunkcji Marsa i Saturna w synastrii dojdzie koniunkcja Jowisza (bo tak się składa że jedno z partnerów ma koniunkcję Marsa i Jowisza w natalu) to Jowisz wyolbrzymi to całe zło koniunkcji Marsa i Saturna czy też przeciwnie - złagodzi ten złoczynny aspekt?
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 10.08.22, 15:14
   Ostatnio powtarza mi się męczący sen. Wsiadam do autobusu o niewłaściwym numerze. Autobus ma bardzo mało przystanków ale kierowca jest mi przychylny i wskazuje na którym przystanku muszę wysiąść i w co się przesiąść żeby w końcu dojechać do celu. Cel jest mi dość obojętny- albo do rodziców albo do dziadków. Potem zmienia się z innym kierowcą. Gdy przyjeżdżam na właściwy przystanek coś ważnego wpada mi za siedzenie, a ponieważ jestem w ciąży (to akurat fakt i w życiu i we śnie) nie mogę tego dosięgnąć i proszę kierowcę żeby poczekał aż wysiądę. Ten kierowca jest wyjątkowo wredny, odjeżdża ze mną w kierunku który mi zupełnie nie pasuje, z którego nie mam już żadnego połączenia i nie chce mi pozwolić wysiąść wcześniej. Mój stan fizjologiczny go nie tylko nie wzrusza, wręcz go rozjusza. Budzę się przerażona, smutna, a dziecko tłucze mi się w brzuchu jak ptak w klatce. Sen jest bardzo realistyczny. Jakaś interpretacja? :)
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 14.08.22, 14:41
   ...na szczęście w trygonie do natalnego Księżyca i Ascendentu smile Całkowita rozwałka w dziedzinach czwarto i dziesięciodomowych, chociaż w tych ostatnich nie pozostało już nic uncertain I wszystko wskazuje na to, że sama będę tego chciała co ciekawe...Tranzytujący Saturn rąsia w rąsię konstruktywnie współpracujący z Plutonem, do tego Uran wchodzący do IV domu i ingres progresywnego Mars do Barana( Ic ))...brzmi intrygująco...
   Ktoś jest po lub w trakcie tego kwadratu? Jak się objawił w realu?
   pozdr
   --
   Są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu...
   • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 18.08.22, 16:09
    Witajcie

    Wiem, ze z zasady kartom Tarota nie zadaje sie pytania "czy..." gdy
    odpowiedz ma byc konkretna "tak" lub "nie".
    Natomiast w praktyce spotkalam sie z tym, czesto zalezy nam na
    szybkiej, sprecyzowanej odpowiedzi, bez szczegolow...

    Jak wiec przyporzadkowac "tak" i "nie" do konkretnych kart Arkanow
    Wielkich ?

    Czy Ksiezyc odpowiada twierdzaco na zadane pytanie, czy przeczaco,
    przy znam ze przy tej karcie mam najwieksze watpliwosci
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 16.08.22, 15:02
   Przyjmujemy adeptów do Akademii Magii! Życie ma swoje głębie i sfery niewidzialne, szkiełko i oko są niewystarczające, to ogląd świata z zewnątrz. Sztuka Magii jest jednocześnie najwyższą Sztuką Życia i oglądem świata od wewnątrz, daje zupełnie inne narzędzia.
   Życie ma swoje tajemnice i nauka nie chce ich uznać, są rzeczy, które nie śniły się filozofom (naukowcom).
   Informacji udzielamy oraz przyjmujemy akcesy tylko i wyłącznie na wskazany przez nas adres: akademia.magii@gazeta.pl.
   ArcyMag
   • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 18.08.22, 16:09
    Witajcie.

    Wiem, ze z zasady kartom Tarota nie zadaje sie pytania "czy..." gdy
    odpowiedz ma byc konkretna "tak" lub "nie".
    Natomiast w praktyce spotkalam sie z tym, czesto zalezy nam na
    szybkiej, sprecyzowanej odpowiedzi, bez szczegolow...

    Jak wiec przyporzadkowac "tak" i "nie" do konkretnych kart Arkanow
    Wielkich ?

    Czy Ksiezyc odpowiada twierdzaco na zadane pytanie, czy przeczaco,
    przy znam ze przy tej karcie mam najwieksze watpliwosci.
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 18.08.22, 16:09
   Witajcie.

   Wiem, ze z zasady kartom Tarota nie zadaje sie pytania "czy..." gdy
   odpowiedz ma byc konkretna "tak" lub "nie".
   Natomiast w praktyce spotkalam sie z tym, czesto zalezy nam na
   szybkiej, sprecyzowanej odpowiedzi, bez szczegolow...

   Jak wiec przyporzadkowac "tak" i "nie" do konkretnych kart Arkanow
   Wielkich ?

   Czy Ksiezyc odpowiada twierdzaco na zadane pytanie, czy przeczaco,
   przy znam ze przy tej karcie mam najwieksze watpliwosci
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 22.08.22, 14:45
   Witam wszystkich serdecznie. Zapraszam na bezpłatne wróżby, podczas których odkryje Waszą przyszłość. Powiem, co czeka Was w najbliższej przyszłości oraz na co powinniście zwrócić uwagę. Moją główną specjalizacją jest astrologia. Stworzę horoskop, sprawdzę stan czakr, wykonam rytuały, doradzę w kwestii doboru kamieni szlachetnych, kolorów, amuletów, talizmanów. Korzystam z Tarota, kart klasycznych, kar cygańskich i kart Lenormand, run, posługuje się także numerologią oraz sennikiem. Jestem dostępny pod numerem telefonu: 605-541-801(numer bezpłatny) oraz pod adresem e-mail: czarnyorzel@poczta.onet.pl Zachęcam do dzwonienia i pisania e-maili. Ze względu na klientów indywidualnych w gabinecie, nie zawsze mogę odebrać telefon, więc proszę spróbować później, jeśli nie możecie się dodzwonić. Zazwyczaj jestem dostępny od 8 do 18, także w sobotę i niedzielę. Zadzwoń, napisz e-mail, postaram się pomóc.
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 23.08.22, 15:00
   Chciałabym się dowiedzieć, czy ktoś nosi talizman z jakąś konkretna funkcją (intencją) i widzi konkretne efekty jego działania?
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 24.08.22, 16:02
   Zapraszam na uzdrawianie energetyczne z ciężkich chorób i poprawę zdrowia.
   Metoda jest moja własna.
   Pierwsze działanie bezpłatne, jeśli poczujesz poprawę sam/sama zdecydujesz czy chcesz kontynuować swój powrót do zdrowia.
   Kontakt mailowy anielskieuzdrawianie@onet.pl
   Odezwij się nawet gdy inni już ci nie dają szansy i rozkładają bezradnie ręce
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 25.08.22, 15:40
   Witam,
   Poszukuje dobrej i sprawdzonej wróżki a nawet jasnowidza. Jestem z okolic Warszawy ale mogę dojechać w inne miejsca. Zależy mi na osobach sprawdzony które cieszą sie dobrą opinią. Proszę o kontakty do tych osób i jaka jest cena za wizytę przy okazji, oraz w jakim mieście przyjmuje. Dzieki temu wątkowi osoby szukające kogoś dobrego bedą mogli znaleść wszystko w jednym miejscu.
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 26.08.22, 17:18
   Witam
   Szukam opinii osob, które zlecały rytułał spetania partnera. Czy mieliscie jakieś objawy fizyczne podczas wykonywania rytu? Podobno przy silnej magii występują uczucia odrętwienia i gorąca.
  • klumbowa09 Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 27.08.22, 15:18
   Zastanawia mnie, czy ktoś z Was posiada również inne karty do wróżenia niż tarot np. cygańskie i wróży jednocześnie na te same pytania obiema taliami? Nie wiem, czy tak powinno się robić ale ja czasami tak robię i nieraz interpretacje znacznie się od siebie różnią, na przykład w cygańskich wróżba wychodzi pozytywna, a w tarocie negatywna. Robię to od niedawna więc jeszcze nie miałam okazji przekonać się, które interpretacje sprawdzają się lepiej, ale zauważyłam, że wróżby z kart cygańskich wychodzą mi najczęściej bardziej optymistyczne niż z tarota.
  • chermionna Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 02.09.22, 15:52
   Sprawdź swoje biopole pod kątem:
   1)klątw
   2)uroków
   3)blokad
   4)programów w biopolu
   Sprawdzenie, nic nie kosztuje.
   ===
   Usuwam też wszelkie wypisane powyżej blokady - odczujesz na sobie poprawę, samopoczucia , poprawę relacji w związku i ludźmi.

   Jeżeli nie uda mi się Tobie pomóc - a twój stan nie ulegnie poprawie - gwarantuje Ci pełny zwrot - nic nie ryzykujesz.

   Usunięcie blokad to koszt : 75PLN
   Regulacja czakr : 100PLN

   Wyślij swoje zapytanie : eternoexito@gmail.com
   Pozdrawiam wszystkich Dawid

   Usunięcie blokad - sprawdzenie - gwarancja zwrotu
  • chermionna Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 03.09.22, 15:40
   Prosze abyscie mnie nie prosili o wykonanie wróżby na forum.To forum słuzy
   jedynie albo az do tego bysmy sie wzajemnie radzili i wymieniali
   doswiaczeniami.Zebysmy szli przez ta piekna droge ku Swiatłu Ezoteryki
   wspolnie :) ech :) poeta ;)
  • chermionna Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 03.09.22, 15:50
   Prosze abyscie mnie nieprosili o wykonanie wróżby na forum.To forum słuzy
   jedynie albo az do tego bysmy sie wzajemnie radzili i wymieniali
   doswiaczeniami.Zebysmy szli przez ta piekna droge ku Swiatłu Ezoteryki
   wspolnie :) ech :) poeta ;)
  • chermionna Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 05.09.22, 15:17
   Przestrzegam wszystkich którzy zaczynają dzwonić do wróżek z magicznych wrót niektóre owszem coś tam widzą jakieś drobne szczegóły ale jeżeli chodzi o przyszły żadna się nie sprawdza to tylko wyciąganie pieniędzy jedno wielkie oszustwo
  • chermionna Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 06.09.22, 17:32
   prosze o opinie nt wiarygodnosci wrozb Pani Ireny.
  • chermionna Re: Uwaga na nieuczciwą wróżkę TARĘ 14.09.22, 15:27
   Witam śniło mi się że daję pieniądze osobie która śpiewa falszując co oznacza tak dziwny sen?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka